czwartek, 1 października 2015

OSZUKIWANIE LUDZI KWITNIE W NAJLEPSZE NA TERENIE RDLP SZCZECINEK!


01 października 2015 roku

Gorąco zapraszam czytelników mego bloga do obejrzenia dziś o godz.21.00 programu TV Pani redaktor Elżbiety Jaworowicz dotyczącego oszukiwania rolników w sprawach odszkodowań łowieckich na terenie Regionalnej Dyrekcji LP w Szczecinku!

ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM W POLSCE - WYDZIERŻAWIAJĄCY DANY OBWÓD ŁOWIECKI  ( a w tym przypadku jest to RDLP Szczecinek) POWINNO EGZEKWOWAĆ OD DZIERŻAWCY (koła łowieckiego) ZAWARTY W UMOWIE DZIERŻAWY JEDEN Z PODSTAWOWYCH WARUNKÓW : TO JEST WYPŁATY NALEŻNEGO ROLNIKOWI ODSZKODOWANIA! 

Sprawa dotyczy znanych mi rolników, których myśliwi PZŁ ...robią dosłownie w jajo!

Konflikt trwa od wielu lat...byłem tam kilka razy w tym roku : JEST TRAGICZNIE I BEZPRAWNIE , zaś na własne uszy słyszałem jak podczas szacowania szkód łowieckich - przedstawiciel dzierżawcy tego obwodu łowieckiego powiedział na gruncie prywatnym do małżonka tej Pani, która jest bohaterem dzisiejszego programu TV następujące a skandaliczne słowa :

 (cytat) ,,TY MASZ TU DO GADANIA TYLE, CO ...ŻYD W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ" 

Takie jaja dzieją się na terenie obwodów łowieckich leśnych, wydzierżawianych przez Lasy Państwowe RDLP Szczecinek gdzie dyr.jest Sławomir Cichoń z Platformy Obywatelskiej!

A STRATY ROLNIKÓW SĄ PRZEOGROMNE ...niebawem zobaczycie je na moim blogu z detalami opisów nieprawidłowości!
 Wyobraźcie sobie, iż myśliwi tego obwodu łowieckiego na obecny sezon łowiecki 2015/2016 wykazali stan na początek sezonu łowieckiego 625 sztuk dzików, z których planują odstrzelić zaledwie 270 sztuk!

JAK MYŚLICIE GDZIE TE DZIKI SIĘ CODZIENNIE ŻYWIĄ...na polach rolników!
 Tak wyglądała tam pszenica 02 sierpnia w tym roku...


Mnóstwo zgryzanych kłosów zbóż , które od razu po tych uszkodzeniach atakują choroby grzybowe...

SPRAWĄ TĄ ZAINTERESOWAŁA SIĘ PANI REDAKTOR ELŻBIETA JAWOROWICZ...zresztą oceńcie sami a z tego co pamiętam, powtórka tego samego programu jest w najbliższy poniedziałek!

Po stronie PZŁ zasiądzie facet, który tak nawywijał w OHZ LP Nadleśnictwa Trzebielino (RDLP Szczecinek) iż Minister Środowiska po mojej skardze  zarządził podjecie działań naprawczych oraz przeszkolenie Służby Leśnej, aby tego typu idiotyczne ,,zagrywki" nie miały więcej miejsca!

To Ireneusz Krupka...

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk