sobota, 3 października 2015

PROTEST DRWALI-PILARZY I PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH PRZED KANCELARIĄ PREMIER EWY KOPACZ ...JEST MEGA CENZUROWANY PRZEZ MEDIA ,,PUBLICZNE" !!! DLACZEGO??!

03 października 2015 roku

Wczorajsze zdjęcia i te które poniżej prezentuję z protestu jaki miał miejsce wczoraj 02 października 2015 roku przed Kancelarią Premier Ewy Kopacz a wcześniej ulicami stolicy Polski Warszawy (!!!)  - a szczególnie brak w mediach wręcz jakichkolwiek informacji na ten temat jest jaskrawym dowodem JAK OBECNA WŁADZA BOI SIE UTRATY SWYCH ,,STOŁECZKÓW" I KORYTA PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI JAKIE MAMY JESZCZE W TYM MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU W POLSCE!fot. PAP/ Bartłomiej Zborowski
,,Rozgrzewka" przed wymarszem z miejsca zbiórki.... i ryk pilarek spalinowych w proteście!


A oto jak obstawiono wejście tuż przed schodami do Premier Ewy Kopacz....gdzie jak się okazuje siedział Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak!!!
Na przedzie Pan Mariusz Rakowski ze Szczecinka...PIERWSZY W POLSCE ORGANIZATOR TEGO PROTESTU OSZUKIWANYCH DRWALI-PILARZY JAKI ODBYŁ SIĘ TEGO LATA PRZED BUDYNKIEM POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK z Platformy Obywatelskiej Sławomira Cichoń! Obok niego po prawej stronie Pan Robert Gruszka ( w ciemnych okularach stojący przodem ) - organizator drugiego protestu przed RDLP w Szczecinie...
A TAK WYGLĄDAJĄ WSZYSTKIE PASY JEZDNI ULICY ZABLOKOWANEJ PRZEZ POLICJĘ TUŻ PRZED SCHODAMI PREMIER KOPACZ...nikt z jej przedstawicieli nie wyszedł do protestującyh tysięcy ludzi !!!!!!!!!!!!!!!

A JA JESTEM PRZEOGROMNIE DUMNY Z TYCH MŁODYCH ODWAŻNYCH POLAKÓW...zresztą zerknijcie sobie na zdjęciach jaka masa młodych ludzi tu z nami jest!!!!
MUSICIE WIEDZIEĆ O CZYMŚ NAJWAŻNIEJSZYM MOI DRODZY!!!! 

OTO JAK WYGLĄDA JEDNA Z ...NAJBARDZIEJ PRACOWITYCH W POLSCE GRUP SPOŁECZNYCH (DRWALE I PILARZE!) OSZUKIWANI OD LAT PRZEZ OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!!!!!!!!!!!!
A ja jako leśnik dodam nieskromnie , że  DUMNY JESTEM z tego iż byłem z tymi ludźmi ...w Szczecinku podczas pierwszego protestu...w Szczecinie w czasie kolejnego... i teraz w Warszawie, naszej stolicy Polski znowu jestem!!!

WIEM ŻE 16 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU - W TO SAMO MIEJSCE PRZYJEDZIE JESZCZE WIĘCEJ PROTESTUJĄCYCH DRWALI-PILARZY NA KOLEJNY PROTEST!!!!

Czy wiecie jak OD DAWNA mówią ludzie obiektywnie i patriotycznie oceniający to co robię??!
Oto takimi słowami , za które ogromnie dziękuję :   ,, PIGIPEDIA " I KOWALCZYK TO JEDYNE ...SUMIENIE LASÓW PAŃSTWOWYCH "

Mam pełną świadomość tego iż POLSCY LEŚNICY są duchem z protestującymi, ale niestety system i zasady zatrudnienia w PGL LP ... NAKAZUJĄ IM W TEGO TYPU SYTUACJACH MILCZEĆ !!!!!
WSZYSCY PROTESTUJĄCY  MIELI ....ZAKAZ WCHODZENIA NA TEN WĄSKI CHODNIK I PRZEKRACZANIA TEGO MALUTKIEGO, METALOWEGO OGRODZENIA PRZED BUDYNKIEM PREMIER KOPACZ  ...ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA ZBUNTOWANE NOGI I STOPY DRWALI POSTAWIONE JAK JEDEN MĄŻ NA TYM CHODNICZKU W RAMACH BUNTU I SPRZECIWU !!!! 
Policjanci zachowywali się bardzo uczciwie i profesjonalnie a nawet powiedziałbym pro-protest!

Rozumiemy ich ...choć kazano im pilnować akurat tego budynku rządowego!
Z tego co się zorientowałem NIE BYLI Z WARSZAWY , gdyż osobiście zapytałem kilku z nich ...JAK DOJŚĆ POD KOLUMNĘ ZYGMUNTA Z TEGO MIEJSCA!!! (sic!!!) NIE WIEDZIAŁ NIKT ...a to bardzo prosta droga!!!
Organizacyjnie poszło bardzo, bardzo dobrze ...A KWESTIE ORGANIZACYJNE Z TAK OGROMNA MASĄ LUDZI LASU ZAŁATWIONO DOSŁOWNIE W KILKA MINUT, UZGANIAJAC PRZED WYJŚCIEM NA ULICĘ CEL I ZASADY PROTESTU! Bravo Panie i panowie!

Gwizdów i ryków pilarek spalinowych było w tym miejscu moc....BRAVO !!! BRAVO!!!! BRAVO!!!

Szczecinek na czele !!!! :)

Setki Warszawiaków biło brava protestującym no i podobnie jak w Szczecinie robiło sobie pamiątkowe zdjęcia ...BO TAKICH ,,OKAZJI"" JAKOBY ZADOWOLENIA Z WŁADZY JEST CORAZ WIĘCEJ W STOLICY POLSKI!!!
 Warszawiacy z szacunkiem i w zadumie patrzyli na ten ogromny protest...nagrywając sobie go na pamiątkę, gdyż media takich nie pokazują!
 Z tego biurowca powyżej wszyło wielu urzędników na zewnątrz by zrobić nam zdjęcia...
 Podobnie jak powyżej i poniżej  na trasie całego przemarszu...

 A tu wzdłuż Łazienek ludzie przystawali i pytali nas o co chodzi w tym proteście, by po naszych wyjaśnieniach podnieść nam swą dłoń w geście poparcia!!! TO BYŁO OGROMNIE SYMPATYCZNE!
 Media były również...
 Ale POLITYCZNA CENZURA nie wszyskim pozwoli na pokazanie tego protestu...gdyż ,,WALI ON" PROSTO W ŁEB EWĘ KOPACZ I JEJ PARTIĘ WRAZ Z WAZELINA I WASALAMI!!!
SAM FAKT, ŻE TO NIKT INNY A OSOBIŚCIE DYREKTOR GENERALNY LP ADAM WASIAK SIEDZIAŁ JAK MEGA TCHÓRZ GDZIEŚ TAM ZA SZYBAMI, OKNAMI KANCELARII PREMIER EWY KOPACZ ZAŚ SWOJE BIURO MA W ZUPEŁNIE INNYM MIEJSCU PRZY ULICY GRÓJECKIEJ W WARSZAWIE I NIE WYSZEDŁ PRZED BUDYNEK DO TYSIECY PROTESTUJĄCYCH JAKO JEDNA Z OSÓB BEZPOŚREDNIO ODPOWIADAJĄCYCH ZA DYSKRYMINACJĘ I NIERÓWNE TRAKTOWANIE W NIEWOLNICZEJ PRACY DRWALI-PILARZY ...STAWIA GO WEDŁUG MNIE POD PANTEONEM  WAZELINIARZY I TCHÓRZLIWYCH WASALI TEJ NIESPRAWIEDLIWEJ WŁADZY JAKĄ ,,SPREZENTOWAŁA" NARODOWI POLSKIEMU PLATFORMA OBYWATELSKA!!!Tego typu wielotysięczny protest NIE JEST WKALKULOWANY w ...PROGRAM TOTALNEGO OGŁUPIANIA NARODU POLSKIEGO PRZEZ OBECNE POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO JAKIE DORWAŁO SIĘ DO WŁADZY W POLSCE I CHCE KONIECZNIE KOLEJNĄ KADENCJĘ RZĄDZIĆ!!! 

Zaś ja mam nadzieję,że dyr.Wasiak stanie sobie przed własnym lustrem, zerknie w swe oczka  i powie : ,,ALE PIEPRZĘ NA MAXA WIZERUNEK LASÓW PAŃSTWOWYCH W OCZACH POLAKÓW A SZCZEGÓLNIE WARSZAWIAKÓW ...PO TYM PROTEŚCIE DRWALI,PILARZY W STOLICY" !!!!
fot. PAP/ Bartłomiej Zborowski
To jest personalnie Pana wina dyrektorze Wasiak,że ci odważni ludzie wyszli na ulicę- gdyż chociażby NA POLECENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ wpłacie haracz do ograbionego przez tych samych PO-lityków pustego budżetu państwa ...zapominając o tych ludziach, którzy BEZPOŚREDNIO Z PILARKA W RĘKU TĄ KASĘ LASOM PAŃSTWOWYCH WYTWARZAJĄ W FORMIE PRODUKTÓW Z DREWNA WYRABIANEGO W LESIE!

A oto jeden z przykładów jak ryczały pilarki z całej Polskie w tym proteście ulicami Warszawy...
fot. PAP/ Bartłomiej Zborowski

fot. PAP/ Bartłomiej Zborowski
Według sondażów ,,pigipedii" w najbliższych wyborach wynik Prawa I Sprawiedliwość będzie oscylował W GRANICACH 40% POPARCIA POLAKÓW !!!!

TEGO SIĘ WŁAŚNIE BOI PLATFORMA OBYWATELSKA GDYŻ WIEDZĄ,ŻE ...NADCHODZI WRESZCIE DLA NICH PERSONALNY CZAS ROZLICZENIA!!!

NIE MOŻE ... I NIE BĘDZIE W POLSCE INACZEJ JEŚLI CHCEMY ZMIAN NA LEPSZE DLA NASZEJ OJCZYZNY !!! BEZWZGLĘDNIE ROZLICZYĆ DRANI, KŁAMCÓW I SPRZEDAWCÓW, GRABARZY NASZEJ POLSKI !!!


Jestem w 100% pewien,że ta masa protestujących w Warszawie wczoraj drwali-pilarzy wraz ze swymi rodzinami (...a to już są dziesiątki, setki tysięcy Polaków!)  WIDZĄC AKURAT TU W WARSZAWIE JAK TCHÓRZLIWA JEST TA WŁADZA   NIE ZAGŁOSUJĄ NA TYCH DURNI I KŁAMCÓW!!!

Podkreślam pisząc to jeszcze raz z rzędu: NIGDY W  ŻYCIU NIE BYŁEM I NIE JESTEM  W ŻADNEJ PARTII POLITYCZNEJ ...ALE SWÓJ GŁOS ODDAM TERAZ NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DLATEGO, IŻ UWAŻAM ŻE JEST TO NAJBARDZIEJ PRO POLSKA I NARODOWA PARTIA POLITYCZNA W POLSCE, KTÓRĄ JEST STAĆ W 100% NA ROZLICZENIE TEGO CO MIAŁO MIEJSCE W NASZEJ OJCZYŹNIE W LATACH 2008-2015!

NAMAWIAM WAS PROTESTUJĄCYCH DO TEGO SAMEGO, WIERZĄC RÓWNIEŻ Z PRZEKONANIEM IŻ TAKICH JAJ JAK OBECNIE NIE BĘDZIE POMIĘDZY PROTESTUJĄCYMI DRWALAMI A NOWYM KIEROWNICTWEM LASÓW PAŃSTWOWYCH!  
DLA WAS PILARZY-DRWALI I PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH MUSI POWSTAĆ I OBOWIĄZYWAĆ SPECJALNY NA ZASADACH WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO POSZANOWANIA STRON  I PARTNERSTWA Z LASAMI PAŃSTWOWYMI  = SPECJALNY PROGRAM WSPARCIA SYSTEMOWEGO  I  SUKCESYWNEGO !!!

To będzie ,,cud" jeśli w najbliższych wyborach Platfusy Obywatelskie przekroczą pułap 23-25% jakie uzyskają zapewne od własnej wazeliny i wasali, którym w latach 2008-2015 ,,załatwili" pracę na eksponowanych stanowiskach w urzędach państwowych w ramach ich hasła :  BIERNY....MIERNY...ALE POLITYCZNIE WIERNY!!!
Ciąg dalszy jeszcze dziś...ZAPRASZAM!!!


W najbliższych wyborach parlamentarnych według sondażu mojej ,,pigipedi" weźmie udział na pewno 41-45% uprawnionych do głosowania Polaków!


MARTWI MNIE ZAŚ FAKT, IŻ ,,ZDECYDOWANIE NIE" NIE CHCE PÓJŚĆ NA WYBORY ...PRAWIE 30% BADANYCH PRZEZ TELEFON, ORAZ ROZPYTYWANYCH CZYTELNIKÓW MEGO BLOGA I ICH BLISKICH, ZNAJOMYCH!

TO OGROMNY BŁĄD!!!! WIERZCIE MI ...TAKIEJ SZANSY NA ZMIANĘ NASZEJ POLSKI NA LEPSZE NIE MIELIŚMY OD MINIMUM 25 LAT!!!!

POGOŃMY RAZ NA ZAWSZE TYCH ZŁODZIEI ...POTOMKÓW UZGODNIEŃ NIETYKALNOŚCI CWANIAKÓW OKRĄGŁEGO STOŁU !!! ZRÓBMY TO WSPÓLNIE I RAZEM W TYCH ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WYBORACH I UWIERZCIE,ŻE WASZ GŁOS JEST OGROMNIE WAŻNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZOSTALI ,,JESZCZE NIE PODJĘLI DECYZJI NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ" ( tj; około 4% uprawnionych do oddania głosu!) lub też ,, ,,RACZEJ NIE PLANUJĄ WZIĄĆ UDZIAŁU W GŁOSOWANIU".


BĄDŹCIE MĄDRZY DUCHEM I SERCEM, KIERUJCIE SIĘ WŁASNYM UMYSŁEM I OSOBISTĄ TROSKĄ O DOBRO NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYZNY !!! WEŹCIE UDZIAŁ W TYCH WYBORACH !

A oto moje fotki dotyczące WZOROWEJ PRACY POLICJI PODCZAS OSTATNIEGO PROTESTU W WARSZAWIE, za co protestujący są im bardzo, bardzo wdzięczni  :

W ten oto sposób Policja ZABEZPIECZAŁA TYŁ PROTESTU !


Wszędzie wzdłuż kolumny protestujących  mieliśmy idacych razem z nami funkcjonariuszy Policji, którzy robili swoje aby było wszystkim BEZPIECZNIE!
Zdjęcie powyżej przedstawia w jaki sposób samochody policyjne prowadziły protestujących, zaś drogą radiowa były blokowane kolejne ulice przemarszu W GODZINACH SZCZYTU RUCHU ULICZNEGO MIASTA WARSZAWY przez rozstawione dalej patrole policyjne.
WSZYSCY WIDZIELIŚMY WZOROWĄ ORGANIZACJĘ PRACY POLICJI W WARSZAWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo !!!!

Na zdjęciu powyżej kolejny policjant regulujący ruchem na trasie protestu ...i Warszawiacy nagrywający filmy i robiący sobie pamiątkowe zdjęcie tysięcy LUDZI LASU  idących zorganizowanie i kolorowo na znak protestu wobec obecnej władzy!

Powyżej jesteśmy nieopodal Belwederu... zaś zdjęcie poniżej to już CAŁA ULICA NA KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ BUDYNEK EWY KOPACZ premiera RP!!!

Wszędzie mnóstwo, mnóstwo Policji....
....I TYSIĄCE BARDZO ODWAŻNYCH I DUMNYCH ZE SWEGO ZAWODU - PRZEOGROMNIE PRACOWITYCH LUDZI LASU , z których Lasy Państwowe powinny w Polsce być dumni i ich promować ...A NIE PERFIDNIE WYKORZYSTYWAĆ I WYZYSKIWAĆ JAK CZYNI TO OBECNA OPCJA POLITYCZNA !!!!!

JESTEM DUMNY,ŻE BYŁEM ZNOWU Z WAMI... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piszę jak jest ...PRAWDĘ bolesną dla wielu POspolitych drani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

PONIEWAŻ OGROMNIE DOCENIAM POCZUCIE HUMORU I SAM JESTEM ,,SPRAWCĄ" WIELU TAKICH ,,NUMERÓW" DAJĄCYCH INNYM NIGDY NIE ZAPOMNIANĄ  RADOŚĆ I UŚMIECH  - SERDECZNIE POZDRAWIAM TYCH PROTESTUJĄCYCH, KTÓRZY PRZYJECHALI TYM OTO POJAZDEM MAJĄCYM Z TYŁU TAKI OTO NAPIS :


A przeglądając uważnie moje zdjęcia - proszę zwróćcie uwagę na pewien szczegół według mnie ogromnie ważny tj: JAK WIELE POLSKICH BARDZO ODWAŻNYCH PAŃ, KOBIET BRAŁO UDZIAŁ W TYM PROTEŚCIE W WARSZAWIE DNIA 02 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU (...nawet ze strony Policji!!!) .MÓJ OGROMNY SZACUNEK I UZNANIE!!!!!   :)


 Powyżej Pani Bogusia - współorganizator protestu !
 A na zdjęciu powyżej: wiele POLICJANTEK... od takiej oberwać pałką  to sama ,,przyjemność"???!
W tym tłumie drwali, pilarzy stoi młoda Pani przyglądająca się z dumą i  uważnie temu rozprowadzeniu policji wzdłuż protestujących...w głębi stoi kolejna kobieta! BRAVO PANIE!!!!


 A na zakończenie : UŚMIECH DLA WAS WSZYSTKICH TYCH PAŃ, KTÓRE BYŁY NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANE W ORGANIZACJĘ PROTESTU W WARSZAWIE, dzięki którym było aż tak kolorowo i głośno !

SERDECZNIE POZDRAWIAM !!!!

A ja tego samego dnia 02 października 2015 roku - tuz po tym kilkugodzinnym proteście z udziału w którym czuję się DUMNY - kierowany moją dusza i sercem wziąłem udział w kolejnej OGROMNIE WAŻNEJ DLA MNIE , PATRIOTYCZNEJ UROCZYSTOŚCI W WARSZAWIE, którą miałem zaplanowana od miesięcy!!!

Napisze o tym jutro...zapraszam serdecznie!

Dzięki Ci Boże,że nie zabrakło mi sił...

A ja pozdrawiam w tej chwili czytających moje teksty moich czytelników z USA...TURCJI...HOLANDII..FRANCJI...NIEMIEC...PORTUGALII...NORWEGII...
WIELKIEJ BRYTANII... UKRAINY...BIAŁORUSI...ROSJI...SZWECJI...JAPONII...
KENII...WENEZUELI...BRAZYLII...ARGENTYNY...KANADY...IRLANDII ...NO I MOC Z POLSKI!!!!!!!!!!!!