środa, 30 września 2015

A JEDNAK DYREKTOR RDLP SZCZECINEK (CICHOŃ!) RUSZYŁ EXPRESEM SWĄ D***** PO MOIM TEKŚCIE NA ,,PIGIPEDII" DOTYCZĄCYM ZAŚMIECONEGO PARKINGU W PODLEGŁYM MU NADLEŚNICTWIE SŁAWNO...

30 września 2015 roku
Oto kapitalny dowód na ,,wspaniałą współpracę" (sic!!!!!) między Lasami Państwowymi RDLP Szczecinek a... ,,pigipedią"!

Czy pamiętacie mój tekst dotyczący mnóstwa śmieci na parkingu leśnym Leśnictwa Janiewice (Nadleśnictwa Sławno) , w którym publicznie namawiałem obecnego dyrektora RDLP Szczecinek Cichonia (Platforma Obywatelska)  aby ruszył swą d**** i wziął się osobiście za sprzątanie tego terenu skoro nadleśniczy w Sławnie (Kupczyk) ma to w tak zwanym ,,głębokim poważaniu"??! 


A oto zdjęcia jak to wówczas wyglądało :TAKIE WIDOKI OGLĄDALI TURYŚCI JADĄCY NAD MORZE BAŁTYCKIE ...tą oto widoczną drogą !!!

 ŚMIECI Z LASU ...wchodzą turystom na drogę!!!!


A OTO ZDJĘCIA TEGO SAMEGO MIEJSCA ...DOKŁADNIE Z DZIŚ 30 WRZEŚNIA 2015 ROKU!!!!


 Aż miło patrzeć ...prawda??!

OD RAZU JAKBY CIEPLEJ ZROBIŁO SIĘ W TYM MIEJSCU ...A POLSKIE LASY PAŃSTWOWE ZYSKAŁY W 100% NA SWOIM WIZERUNKU GUSTOWNOŚCI A NIE JAK DOTĄD BRUDASÓW W KUPIE ŚMIECI!!!

 No cóż! Mam osobistą satysfakcję, że tym oto sposobem stałem się ,,INICJATOREM ZMIAN" jak sami widzicie na lepsze w Lasach Państwowych ...Z CZEGO MOGĄ SKORZYSTAĆ NIE TYLKO TURYŚCI ALE I WSZYSCY CI KTÓRZY KOCHAJĄ CISZĘ I NATURĘ W PRAWDZIWYM WYDANIU z dala od śmieci !!!
Wcale tego nie ukrywam: CIESZE SIĘ, ŻE NA MOJEJ ,,WŚCIBSKOŚCI"  I DETERMINACJI SKORZYSTALI TYM OTO NOWYM OBIEKTEM ZWYKLI LUDZIE ...no i Lasy Państwowe oczywiście!!!


Tym bardziej, iż tuż obok tego parkingu....można znaleźć takie oto okazy skarbów lata i jesieni :
TO SĄ MOJE OKAZY....
   

  


Nawet na zupkę grzybową dla Waszej teściowej gdybyście byli ,,w potrzebie"  też można znaleźć ...wspaniałe okazy!!!


Tym samym moi drodzy ...,,pigipedia" zbiera owoce swej pracy !!!

Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk 


PS.

No ale jak mnie znacie...NIE MA TAK LEKKO !

Niniejszym PONOWNIE PUBLICZNIE pro publico bono (!!!) pragnę zainteresować osoby odpowiedzialne w LP ,iż niebawem TUŻ PRZY TYM PARKINGU może dojść do tragedii w której nawet można stracić życie!!!

ZWRÓĆCIE PROSZĘ UWAGĘ NA PIERWSZE ZDJĘCIE POWYŻEJ W DZISIEJSZYM TEMACIE przedstawiające tablicę informacyjną A SZCZEGÓLNIE TO OGROMNE DRZEWO (Buk) stojący przy drodze publicznej w głębi, po drugiej stronie jezdni , a na zdjęciu pomiędzy ową tablicą a koszem!

Nie aż tak dawno PRACOWNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH Nadleśnictwa Sławno (RDLP Szczecinek) pozyskujący drewno w kompleksie leśnym tym z drugiej strony asfaltu -  POZOSTAWILI W WIDLICZNEJ ROZŁODZE TEGO BUKA ...ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY BO PRAKTYCZNIE WISZĄCY NAD ASFALTEM ODCINEK OGROMNEGO KONARU O DUŻEJ WADZE! 

TA ,,NIESPODZIANKA" CZEKA NA SWOJĄ CHWILĘ I Z TEGO CO WIDZIAŁEM ...RUNIE NIEBAWEM NA ASFALT!!!!

NAWET NAJWIĘKSZEMU IDIOCIE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ NIE ŻYCZĘ, ABY W TYM AKURAT MOMENCIE ZNALAZŁ SIĘ POD TA GAŁĘZIĄ, KTÓRĄ SIŁY NATURY ZMUSZĄ NIEBAWEM DO UPADKU ...A WAŻY TO KILKASET KILOGRAMÓW!!!

A to jest ten buk i pozostawiona część gałęzi wiszącej nad asfaltem ...tuż przy parkingu leśnym!!!TAKŻE DYREKTORZE RDLP SZCZECINEK ...ZNOWU CZAS RUSZYĆ D*** PÓKI JESZCZE WSZYSCY ZDROWI I ŻYJĄ - A PRZEJEŻDŻAJĄCY W TYM MIEJSCU!!!!