środa, 28 października 2015

DOŚĆ OKRADANIA POLSKI! CZAS NA ROZUM W GŁOWACH ...ABY POLSKA BYŁA POLSKĄ!!!

28 października 2015 roku

BARDZO GORĄCO POLECAM WAM WYPOWIEDŹ JAKĄ ZNAJDZIECIE NA YOU TUBE - w której Bogdan Pęk ...OPOWIADA Z IMIENIA I NAZWISKA O ZŁODZIEJACH Z POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO, NAZYWAJAC ICH ZDRAJCAMI NASZEJ OJCZYZNY! 
 
Jeśli głosowaliście na kogokolwiek z PSL ...macie wspaniałą okazję przekonać się JAK OGROMNIE SIĘ ZESZMACILIŚCIE wierząc tym oszustom!!!!!


WRZUĆCIE HASŁO W INTERNECIE :  ,, O ZDRAJCACH Z PSL (WIERZCHOWICE) 19.01.2014 "

Znajdziecie w tych słowach Bogdana Pęk  - PRAWDĘ O POLSCE OSTATNICH LAT I TO NAWET U ŹRÓDŁA TEJ WIEDZY!

Jest tam też szereg wypowiedzi dotyczących OKRADANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH I PRÓB SPRZEDAŻY NASZEGO NARODOWEGO SKARBU JAKIM SĄ NA DZIŚ CUDZOZIEMCOM!Przekonajcie się na własne oczy i uszy JAKIE OGROMNE SUMY ZOSTAŁY UKRADZIONE POLSKIEJ WSI I ROLNIKOM PRZEZ POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE !!!CZY WIECIE,ŻE ...w ostatnich wyborach parlamentarnych zorganizowanych dla NASZYCH RODAKÓW na Wyspach Brytyjskich  ...na PSL oddano zaledwie 0,35% głosów!!!!

A udział w głosowaniu  tam  wyraziło 63 tysiące Polaków : 

Przy frekwencji 86% wygrał Paweł Kukiz  a tuż za nim Prawo i Sprawiedliwość .


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.


CZY WIECIE JAK ,,ZAŁATWIONO" BARDZO PODOBNĄ CO DO FORMY  OSTRYCH WYPOWIEDZI PRZECIWKO WŁADZY PANUJĄCEJ OSOBĘ ...ANDRZEJA LEPPERA???!

NO TO  TERAZ PONIŻEJ ZOBACZCIE JAK ,,ZAŁATWIONO" BOGDANA PĘK ...aby Go wyciszyć politycznie:ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA TEATRALNY  ,,SPOSÓB UŁOŻENIA" SENATORA BOGDANA PĘK NA KORYTARZU HOTELU SEJMOWEGO : ...idealnie od ściany do ściany TAK ABY RZUCAŁ SIĘ W OCZY !!!

Gdy patrzę na tą sytuację to zastanawiam się ; dlaczego jeszcze oszuści i podstępni gracze nie ułożyli senatorowi pod publiczkę dowód osobisty na koszuli , a ponadto flaszkę alkoholu w dłoń?!


JAKI TO ZAPEWNE ,,PRZYPADEK" SPRAWIŁ,ŻE ...AKURAT WSZEDŁ NA TĄ SCENĘ DZIENNIKARZ A APARATEM FOTOGRAFICZNYM (...a scena ma miejsce o późnej porze!)

Potem szybciutko zdjęcia i...PRASA PRO RZĄDOWA MIAŁA O CZYM PISAĆ!!!CO DODANO DO PICIA SENATOROWI Bogdanowi Pęk...??!

DZIŚ TEGO NIKT NIE USTALI!!!!

SŁOWA PRAWDY SENATOR BOGDANA PĘK ...DOBIJAŁY PSL + PO  dlatego ,,coś" trzeba było z nim zrobić, aby zamilkł!!!

TEN BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK I PATRIOTA - MÓWIŁ PRAWDĘ O LASACH PAŃSTWOWYCH OSTATNICH LAT, SZYKOWANYCH DO PRZEHANDLOWANIA OBCYM...

A czy pamiętacie co przed laty ,,wyczyniał" inny poseł w Sejmie o nazwisku Gruszka??!
Jemu także stało się ,,COŚ DZIWNEGO" po wypiciu płynu...


A NA ZAKOŃCZENIE ...SPECJALNA INFO DLA POLSKICH LEŚNIKÓW I JESZCZE OBECNEGO DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH ADAMA WASIAK (...czytelnika mego bloga!) :

Szanowny Panie Dyrektorze!

Pozostaję w ogromnej nadziei iż ... BĘDZIE PAN W NAJBLIŻSZYM CZASIE CZŁOWIEKIEM HONORU I NIE ,,ZESZMACI SIĘ" POWOŁYWANIEM SZCZURÓW UCIEKAJĄCYCH Z TONĄCEGO OKRĘTU  PLATFUSÓW OBYWATELSKICH , KTÓRZY TERAZ JAK DOSŁOWNIE PRZED CHWILĄ DYREKTOR RDLP SZCZECIN I JEGO ZASTĘPCA ...BŁAGAJĄ PANA DYREKTORA ABY PRZERZUCIĆ ICH ZE STANOWISK DYREKTORSKICH W RDLP SZCZECIN (póki czas!) NA STANOWISKA NADLEŚNICZYCH w rejonie Gorzowa!!!

PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ O TYCH KILKU TYSIĄCACH PROTESTUJĄCYCH PRZED BUDYNKIEM RDLP SZCZECIN  ...OSZUKIWANYCH PRZEZ TYCH DYREKTORÓW  DRWALI I PILARZY!!!!!!


 A oto sceny przed schodami dyrekcji RDLP Szczecin ponad miesiąc temu...
TAK WYGLĄDAŁY ULICE SZCZECINA...pełne protestujących drwali-pilarzy przeciwko wyzyskowi przez obecne kierownictwo LP  

A tak wyglądały miny kierownictwa RDLP Szczecin ...KTÓRE TERAZ NA GWAŁT CHCE ZOSTAĆ CHOCIAŻBY NADLEŚNICZYM W LASACH PAŃSTWOWYCH!!!

SZCZURY ZAWSZE PIERWSZE UCIEKAJĄ Z TONĄCEGO OKRĘTU...czy pomoże im obecny dyrektor Generalny LP Adam Wasiak???! 
BĘDĘ SIĘ TYM ZMIANOM PERSONALNYM NADZWYCZAJ SZCZEGÓŁOWO  ...przyglądał!

Ciężkie jest życie ...NIE TYLKO ROSYJSKICH CZOŁGISTÓW NA SYBERII!!!! Oto powyżej zdjęcie z wczoraj na Syberii... gdzie 40 tonowy czołg T-80 utopił się w bagnie nieopodal Nowosybirska!
NIE DANO RADY GO WYCIĄGNĄĆ Z TEGO BAGNA ...i tak samo musi być w draństwem w Lasach Państwowych ostatnich lat!!!