piątek, 23 października 2015

KORUPCJA W LASACH PAŃSTWOWYCH ....WYJĄTKOWO TOLEROWANA PRZEZ OBECNĄ DYREKCJĘ GENERALNĄ W WARSZAWIE?! CZY OSOBA SKORUMPOWANA - MOŻE SOBIE SAMA WYZNACZYĆ NOWE STANOWISKO SŁUŻBOWE W LASACH PAŃSTWOWYCH I ZNALEŹĆ W NICH ,,BEZPIECZNĄ - POLITYCZNĄ PRZYSTAŃ" POMIMO UDOWODNIONEGO DZIAŁANIA NA SZKODĘ SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE?! OCZYWIŚCIE ŻE TAK!!!! OTO KOLEJNY DOWÓD MAFIJNOŚCI I BEZPRAWIA W CZASACH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...

23 października 2015 roku


PLATFORMA OBYWATELSKA  - mafijna partia polityczna, która jeśli nie zostanie pilnie zdelegalizowana a jej członkowie sprawiedliwie osądzeni, uczyni w naszej Polsce jeszcze tyle szkód ,że SAMI BĘDZIEMY WINNI TEMU,IŻ W PORĘ NIE REAGOWALIŚMY WIEDZĄC O DETALACH ICH DRAŃSTWA I GRABIENIU NASZEJ GOSPODARKI!

Już słyszałem niejednokrotnie PORÓWNANIA SZKÓD jakie wyrządziła ta MAFIA w Polsce - do szkód spowodowanych przez III Rzeszę hitlerowską i KOMUNISTÓW...

Wcale tego nie ukrywam,ale zastanawiam się biorąc pod uwagę TOLEROWANIE BEZPRAWIA W POLSCE OSTATNICH LAT  2008-2015 PRZEZ PROKURATURY I SĄDY, SŁUŻBY SPECJALNIE WYZNACZONE  DO ŚCIGANIA PRZESTĘPCÓW GOSPODARCZYCH -  czy aby w naszej Polsce nie są wskazane WYŁĄCZNIE DLA DOBRA OJCZYZNY  ,,rozliczenia" specjalne, znane z naszych pięknych kart historii - o czym miało ,,okazję" przekonać się NAGLE I NIESPODZIEWANIE wielu zdrajców i drani...
 Znacie tę twarz??!

To przedwojenny aktor Igo Sym ...a ja w tym miejscu namawiam Was do tego, abyście zapoznali się z DETALAMI jego ostatnich chwil życia w Polsce, którą sprzedał nazistom!!!!

Gdy zapoznałem się ostatnio z nagraniami Kulczyka dotyczącymi jego wypowiedzi wraz z NAJWIĘKSZYMI KRĘTACZAMI I OSZUSTAMI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ i ich prywatnymi interesami kosztem oczywiście naszego społeczeństwa, państwa i prywatyzacji narodowego majątku przez tych ZŁODZIEI ustawionych politycznie  - jestem za bezwzględnością rozliczenia KAŻDYMI METODAMI JAKIE WYMYŚLIŁ KIEDYKOLWIEK CZŁOWIEK W SWEJ HISTORII  ... każdego z tych drani!!!

Wcale tego nie ukrywam: 
W ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI nie wierzę w śmierć Kulczyka - o czym mówi już cała Polska, a ekshumacja jego grobu powinna być PODSTAWĄ  w szukaniu prawdy o MEGA PRZEKRĘTACH W NASZEJ POLSCE CZASÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

A TAK NA MARGINESIE ...analizując słowa jakie padają w czasie tych nagrań i roli poszczególnych POLITYCZNYCH ZŁODZIEI z Platformy Obywatelskiej - to od wczoraj zastanawiam się ...JAK DŁUGO POŻYJE JESZCZE SOBIE  Stanisław Gawłowski , KTÓRY JAK WIDAĆ Z TREŚCI OWYCH NAGRAŃ ,,TUPAŁ " TAKŻE I TU W INTERESIE  KULCZYKA...będąc przecież pOSŁEM Platformy Obywatelskiej, a dodatkowo wice ministrem środowiska przez szereg lat pod rządami tych przestępców politycznych w Polsce lat 2008-2015!

Facet jest załatwiony na amen....za sprawą nie tylko jego długiego jęzora i interesów, czego  dowodem tego są nagrania !!!!

JAK SIĘ DZIŚ CZUJECIE ,,BRACI LEŚNA" KTÓRA W LATACH 2008-2015 PĘDZIŁA NA ,,SPĘDY" POLITYCZNE Z GAWŁOWSKIM ....tym samym mafijnym Gawłowskim??!  (sic!!!!)


WAZELINIARZE...

No a teraz przejdźmy do sedna sprawy i kwestii ściśle związanej z tytułem na wstępie:


JAK MYŚLICIE : CZY OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH MOŻE TOLEROWAĆ A NAWET WSPIERAĆ OSOBY POLITYCZNIE SKORUMPOWANE , KTÓRE DZIAŁAŁY EWIDENTNIE NA SZKODĘ PAŃSTWA , A W TYM LASÓW PAŃSTWOWYCH??!


DZIŚ ROZWIEJĘ WASZE WĄTPLIWOŚCI !!!  OCZYWIŚCIE ,ŻE W 100%  TAK !!!

Kiedy pewne osoby powtarzają medialne BAJKI pod publiczkę o jakoby ,,cudownym" modelu polskiego leśnictwa w Polsce i podobnie jak i ŁOWIECTWA (PZŁ) godnego naśladowania w całym świecie (sic!!!!!!!) - za Waszymi plecami ostatnimi laty dzieją się w Lasach Państwowych MAFIJNE, SKORUMPOWANE UKŁADY, o których nie przeczytacie w prasie nie tylko tej branżowej LP...
 
Aby zacząć ten skandaliczny temat - pozwolę sobie na wymowne porównanie:

WYOBRAŹCIE SOBIE ...jesteście dyrektorem w LP np; w Krośnie , który ,,wziął w łapę" (korupcja) i został na tym nakryty przez służby, a do tego wydany przez biznesmenów, którzy w ową łapę dali .

Następnie macie przeszukanie nie tylko swojego gabinetu dyrektorskiego przez prokuraturę ( ...CO POWINNO BYĆ NAPIĘTNOWANE GDYŻ GODZI TO W WIZERUNEK LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!) , która ...ZAKAZUJE WAM ZAJMOWANIA STANOWISKA W LASACH PAŃSTWOWYCH - ZAWIADAMIAJĄC PRZY TYM DYREKTORA GENERALNEGO , który nazywa się Adam Wasiak!

NIE WYDAJE SIĘ WAM TO ,,DZIWNE" ŻE NIE ZWALNIA PRZESTĘPCĘ ZE STANOWISKA SZEF ( dyrektor generalny LP) ...A PROKURATOR SWYM POSTANOWIENIEM O ZAKAZIE ZAJMOWANIA TEGOŻ STANOWISKA?!

Po tym wszystkim  ,,stajecie na uszach" i robicie dosłownie wszystko wykorzystując swe POLITYCZNE UKŁADY , aby nie dostać dyscyplinarnego zwolnienia a jedynie ...ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ ZA TRZY MIESIĘCZNYM WYPOWIEDZENIEM, GDZIE OCZYWIŚCIE POMIMO ZARZUTÓW KORUPCYJNYCH GŁUPIE PAŃSTWO POLSKIE ...PŁACI WAM PRZEZ OWE TRZY MIESIĄCE 100% WASZYCH POBORÓW DYREKTORSKICH!!!

SZTUCZKA w tej sprawie jest dość prosta tj; wystarczy tylko, aby Wasz szef ( ...a jest to Dyrektor Generalny LP Wasiak!)  nazwijmy to ,,PRZYPADKOWO" przeciągnął sprawę waszego zwolnienia z pracy na tym stanowisku dyrektorskim PONAD 30 DNI , DOKŁĄDNIE OD CHWILI KIEDY DOWIEDZIAŁ SIĘ OFICJALNIE O TEJ SPRAWIE KORUPCJI ...

Wówczas zgodnie z CHORYM PRAWEM jakie obowiązuje w Polsce....NIE MOŻNA ZWOLNIĆ NAWET NAJWIĘKSZEGO SKUR*****NA DYSCYPLINARNIE ZA ZŁODZIEJSTWO ,A JEDYNIE ,,GRZECZNIE" POŻEGNAĆ SIĘ Z PRACY NA ZASADZIE CHOCIAŻBY TEGO TRZY MIESIĘCZNEGO WYPOWIEDZENIA UMOWY O PRACĘ!!!

I tym oto sposobem macie tym razem TRZY MIESIĄCE płacone przez Skarb Państwa Lasy Państwowe,za to że braliście w łapę ...A PRZY TYM BARDZO DŁUGI CZAS NA ZAKULISOWE USTALENIA W TYCH SAMYCH LASACH PAŃSTWOWYCH Z KOLESIAMI Z TEJ SAMEJ DRUŻYNY PLATFUSÓW OBYWATELSKICH A KTÓRZY JESZCZE NIE WPADLI ....co dalej począć?!!!!!

No a teraz idziemy dalej ...JAK ZAKOMBINOWAĆ W TAKIEJ SYTUACJI abyście nadal po tych trzech miesiącach CICHUTKO wrócili do pracy W TYCH SAMYCH ,, WZOROWYCH" LASACH PAŃSTWOWYCH  - jako fachowiec, profesjonalista a nawet specjalista????! (sic!!!!!)

TO NIE ŻARTY !!!! TAKIE ZŁODZIEJSKIE NUMERY SĄ MOŻLIWE W OWYCH ,,MODELOWYCH" LASACH PAŃSTWOWYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - ALE POD WARUNKIEM,ŻE JEST TAM ,,SPECYFICZNIE ODPOWIEDZIALNA" DYREKCJA GENERALNA LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

Nie wierzycie???!


No to ciąg dalszy tej AUTENTYCZNEJ HISTORII dziejącej sie ostatnio w Lasach Państwowych - obrazuje moja poniższa korespondencja do pewnej prokuratury :
Sławno, dnia 23 października 2015 roku
PROKURATURA APELACYJNA W WARSZAWIE
ul. Krakowskie Przedmieście nr 25
00-951 Warszawa


Szanowni Państwo!


Z informacji jakie posiadam wiem,że ostatnio Sąd Dyscyplinarny wydalił z pracy w prokuraturze ze względu na sprzeniewierzenie się ślubowaniu prokuratorskiemu, a także po naruszeniu całego zbioru zasad etyki zawodowej , w tym ,,wątpliwe etycznie kontakty prywatne i służbowe"  Annę Habało – byłą już szefową prokuratury apelacyjnej w Rzeszowie, ZA KORUPCJĘ w tak zwanej ,,aferze podkarpackiej”.

Wiem także, iż na w/w osobę ,,oczekują” u Państwa aż cztery zarzuty karne za korupcję, płatną protekcję i przekroczenia uprawnień!


Jak dotąd ZARZUTY KORUPCYJNE PRZEDSTAWIONO PIĘCIU OSOBOM, a w tym także byłemu Dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Edwardowi Balwierczak, któremu to organy ścigania, a o dziwo nie Dyrektor Generalny LP Pan Adam Wasiak ...UDAREMNIŁY WYKONYWANIE DALEJ TAK ,,OWOCNEJ” (sic!!!!) PRACY DLA JAKOBY DOBRA LASÓW PAŃSTWOWYCH!

Balwierczak został dnia 27 listopada 2008 roku powołany na stanowisko dyrektora RDLP Krosno za sprawą MEGA POLITYCZNEJ ŚCIEMY jaką okazały się tak zwane ,,konkursy" na stanowiska kierownicze w Lasach Państwowych za czasów gdy Dyrektorem Generalnym LP był POLITYCZNY WAZELINIARZ DONALDA TUSKA Marian Pigan (...obecnie nadleśniczy Nadleśnictwa Kobiór – RDLP Katowice).

Balwierczaka powołał go oczywiście Pigan...


Bardzo, szczególnie dziś po ujawnieniu przez organy ścigania tej afery korupcyjnej znamienne są ...pierwsze słowa nowo powołanego wówczas dyrektora Balwierczaka TAK POŁĄCZONEGO KORUPCYJNIE Z TAMTEJSZYM REGIONEM PODKARPACIA :
(cytat) : ,, ZA NAJWAŻNIEJSZE  W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ RYNKOWĄ, UWAŻAM OBECNIE KWESTIE EKONOMICZNE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Czy Prokuratura Apelacyjna po czynnościach przeszukania gabinetu dyrektora RDLP Krosno Edwarda Balwierczaka  (...CO JEST EWENEMENTEM W HISTORII POLSKICH LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!)) , oraz pozbawienia go pracy w Lasach Państwowych ...zna detale OFICJALNEGO ,,pożegnania się” (sic!!!) z Lasami Państwowymi, NA SZKODĘ KTÓRYCH DZIAŁAŁ TENŻE SKORUMPOWANY CZŁOWIEK?!

SYSTEM MAFIJNYCH POWIĄZAŃ W TEJ CZĘŚCI POLSKI I POLITYCZNYCH UKŁADÓW SPRAWIŁ ZAPEWNE,ŻE BALWIERCZAK OTRZYMYWAŁ JESZCZE PRZEZ TRZY MIESIĄCE OD CHWILI ZATRZYMANIA 100% WYNAGRODZENIE ZE SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE, A TO ZA SPRAWĄ BARDZO CIEKAWEGO ROZWIĄZANIA Z NIM STOSUNKU PRACY W TRYBIE NIE DYSCYPLINARNYM, LECZ ZWYKŁEGO WYPOWIEDZENIA!

Sprawa na tym się nie kończy, gdyż ...W LASACH PAŃSTWOWYCH MOŻNA BYŁO W LATACH 2008-2015 UKRYĆ NAWET NAJWIĘKSZE , NIE TYLKO POLITYCZNE SKUR*****STWO !!!

Bardzo polecam (!) organom ścigania Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, badającej te mafijne wątki = wykonanie następujących kroków:

1/ proszę odnaleźć w internecie stronę: BIP PGL LP.

2/ następnie kliknąć (po lewej stronie) w rubryce ,,Jednostki Organizacyjne” w ,, Regionalne Dyrekcje Lasów Państwowych"

3/ potem zaś odnaleźć wśród nazw poszczególnych RDLP słowo - ,,KROSNO

4/ po czym kliknąć w rubrykę ,,NADLEŚNICTWA I ZAKŁADY REGIONALNE

5/ gdy po tym pojawi się ich pełen wykaz na terenie RDLP Krosno SKĄD ARESZTOWANO EDWARDA BALWIERCZAK ZA KORUPCJĘ – bardzo proszę z kolei kliknąć na PIERWSZE NADLEŚNICTWO Z GÓRY o nazwie ,,BALIGRÓD”.

Jest to Nadleśnictwo oczywiście LASÓW PAŃSTWOWYCH – podległe obecnemu Dyrektorowi Generalnemu Lasów Państwowych Adamowi Wasiak I TO NIE JEST MOŻLIWE, ABY TEN NIE WIEDZIAŁ ,,JAKI CYRK” TAM ZAŁATWIONO PO WYKRYCIU PRZEZ WAS KORUPCJI W RDLP KROSNO Z BEZPOŚREDNIM UDZIAŁEM JEJ ÓWCZESNEGO DYREKTORA EDWARDA BALWIERCZAK !!!

Nadleśniczym jest mgr inż. Wojciech Głuszko...

6/ na tej stronie internetowej Nadleśnictwa Baligród ( po lewej stronie( znajduje się z kolei kolejna rubryka pod nazwą ,, DANE TELEADRESOWE”...w którą jak najbardziej polecam kliknąć!

Pojawi się po tym : WYKAZ LEŚNICTW I ADRESY SIEDZIB NADLEŚNICTWA BALIGRÓD, zaś na samym końcu informacja : DANE TELEADRESOWE PRACOWNIKÓW NADLEŚNICTWA – z czerwonym hasłem : ,,POBIERZ

7/ POBIERAMY oczywiście te dane, by .....DOWIEDZIEĆ SIĘ GDZIE I NA JAKIM STANOWISKU PRACY NADAL JAK SIĘ OKAZUJE CIĄGLE NA TERENIE RDLP KROSNO I NA DODATEK CIĄGLE W TYCH SAMYCH LASACH PAŃSTWOWYCH...UKRYTO EDWARDA BALWIERCZAK ŚCIGANEGO KARNIE PRZEZ PROKURATURE APELACYJNĄ W WARSZAWIE!!!! 
      
Jest tam nawet nr telefonu do w/w – a pracuje tam TAK ZASZYTY NA KRAŃCACH DZISIEJSZEJ POLSKI jako … ,,STARSZY SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI ŻUBRÓW"
Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PŁACI MU Z TO CO MIESIĄC OCZYWIŚCIE NIE MAFIA...NIE PRYWATNIE POLITYCY CZY PARTIA OSZOŁOMÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ = ALE SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!!!

Czego to POLSKA PO-LITYCZNA MAFIA W LASACH PAŃSTWOWYCH nie stworzy jeszcze, aby dbać o interesy pewnej grupy osób o lepkich rączkach...??!

Jak już wspomniałem powyżej pani SKORUMPOWANA PROKURATOR została na mocy decyzji wydalona generalnie poza pracę w organach prokuratury ...A TEN NINIEJSZY PRZYPADEK W LASACH PAŃSTWOWYCH W 100% STANOWI BARDZO CZYTELNY DOWÓD NA TO JAK NADZWYCZAJ CZULE I TROSKLIWIE W RZECZYWISTOŚCI TRAKTUJE SIĘ OSOBY SKORUMPOWANE, DZIAŁAJĄCE NA SZKODĘ PGL LP , NO I CZYM DLA DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH ADAMA WASIAK JEST CHOCIAZBY ...ETYKA ZAWODU LEŚNIKA !!! 

NICZYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Totalne zero...dno w dnie i dwie beczki mułu!

A skoro Balwierczak okazuje się ,,tym razem” aż tak cennym dla SKORUMPOWANYCH LASÓW PAŃSTWOWYCH ...nawet starszym specjalistą do spraw obsługi żubrów , to niniejszym pismem uprzejmie proszę Prokuraturę Apelacyjną o zainteresowanie się min; ZA ILE MIESIĘCZNIE SIĘ TO ODBYWA... SPOSOBEM PRZEBIEGU INWESTYCJI A SZCZEGÓLNIE ROZLICZENIA TYCH WSZYSTKICH ZWIĄZANYCH Z ŻUBRAMI I ŚRODKAMI UNII EUROPEJSKIEJ NA TERENIE RDLP KROSNO, KTÓRE TAK UROCZYŚCIE OTWIERAŁ ...ówczesny ,,KONKURSOWY” dyrektor a dziś skorumpowany Edward Balwierczak.

MOŻE OSOBY I NAZWY FIRM PAŃSTWU JUŻ ZNANE Z AFER NIE TYLKO PODKARPACKIEJ ….POJAWIAJĄ SIĘ I TU, NA KRAŃCACH DZISIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, gdzie krańców bezprawia i idiotyzmu już nawet nie widać??!


Proszę powyższe pismo traktować jako zawiadomienie dotyczące DZIAŁANIA SZEREGU OSÓB NA SZKODĘ SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE...a już o jego dobrym wizerunku nie wspominając!!!

Pro publico bono... a na pohybel draństwu w Lasach Państwowych!


Z poważaniem!


Krzysztof Kowalczyk
 Piszę jak jest ...NIESTETY W LASACH PAŃSTWOWYCH ,,NIEZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU" WSZELAKIEJ MAŚCI SKORUMPOWANYCH DRANI !!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

CZY NADAL BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ NA TEGO TYPU DRANI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W NIEDZIELNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH??!

Ja się nie upokorzę aż do takiego wazeliniarstwa wobec ZŁODZIEI MOJEJ OJCZYZNY!!! 
                 
A to powyżej skrót ,,SUKCESÓW" Platfusów Obywatelskich  w latach 2008-2015 , gdybyście stracili pamięć przed wyborami!!!!!Zaś moim Rodakom uczciwie kochającym NASZE PIĘKNE POLSKIE LASY PAŃSTWOWE przypomnę :

ZA WPROWADZENIEM DO KONSTYTUCJI RP PRZEPISÓW UMOŻLIWIAJĄCYCH SPRZEDAŻ LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE JUŻ W GRUDNIU 2014 ROKU BYŁY :

PO...PSL...SLD...TWÓJ RUCH (Palikot)...ORAZ WIĘKSZOŚĆ POSŁÓW NIEZRZESZONYCH!

PRZECIWKO TEJ ZMIANIE BYŁ :

PiS...SPRAWIEDLIWA POLSKA (Gowin) ...oraz Paweł Kukiz  z jego ruchem ZMIELENI.pl

LASY PAŃSTWOWE W POLSCE TO POLSKIE LASY A NIE ŻYDOWSKIE, NIEMIECKIE CZY TEŻ INNYCH  PO-litycznych SZMACIARZY I KOMBINATORÓW...


NO I INFORMACJA SPECJALNA SPRZED CHWILI!!!!!!!!!!
Policja w Łodzi zatrzymała jadącą po pijanemu wiceminister sprawiedliwości Monikę Zbrojewską – dowiedziała się dziennikarka RMF FM Agnieszka Wyderka. Kobieta zachowywała się agresywnie wobec funkcjonariuszy. Odwieziono ją do Izby Wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości.
Wiecie kto to jest??! MONIKA ZBROJEWSKA  - wiceminister ....SPRAWIEDLIWOŚCI  w rządzie Platformy Obywatelskiej!!!

Wiecie cóż ta kobieta robi w tej chwili,gdy czytacie moje info?????!

ZOSTAŁA PRZED CHWILA ZATRZYMANA W ŁODZI PRZEZ POLICJĘ ....NAPITA JAK ,,BOMBOWIEC" KIEROWAŁA SAMOCHODEM ( miała ponad 2 promile alkoholu po badaniu alkomatem!!!!) 

SIEDZI DO JUTRA W IZBIE WYTRZEŹWIEŃ....a potem usłyszy zarzuty!!!!

Po interwencję Policji dzwonił kierowca widzący ...JAKIE CUDA NA JEZDNI WYCZYNIA TA PANI PROWADZĄC AUTO ,,NA BANI" !!!

Ciekawe co opijała...CZYŻBY DOTARŁY DO NIEJ JUŻ WYNIKI WYBORÓW, JAKIE SIĘ ODBĘDĄ NIEBAWEM W NIEDZIELĘ 25 PAŹDZIERNIKA ??!

Szkoda,że ta pani nie zna ZAWODU i człowieka, który wie ...iż można w Polsce BEZKARNIE ,,dźwigać ciężary"  i to nawet na galowo :