poniedziałek, 12 października 2015

GŁOSUJESZ NIEBAWEM NA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ??! JESTEŚ W MEJ OCENIE TOTALNYM IDIOTĄ I ZDRAJCĄ RZECZYPOSPOLITEJ !!!!

12 października 2015 roku


Dnia 25 października b.r. a więc tuż, tuż ...WYBORY PARLAMENTARNE W POLSCE!
     

Czy wiecie CO ,,otworzyła" dziś w Świnoujściu premier Ewa Kopacz??! POD PUBLICZKĘ OTWORZYŁA OFICJALNIE ,,COŚ" ....CO NIE JEST GOTOWE !!!! Gazoport....

Tytuł moich dzisiejszych wieści może Was zdziwić ...ale??!   TAK ! TAK! 

Platforma Obywatelska JEST PARTIA PRZESTĘPCZĄ, BARDZO ZORGANIZOWANĄ która dla dobra naszej wspólnej Polski powinna być jak najszybciej zdelegalizowana!!!

Nie można z tym czekać - podobnie jak z PZPR...
      
Nie jestem do tego ugrupowania jakoś tam specjalnie uprzedzony, lecz od samego początku (...co mam nadzieję doskonale widać po moich wpisach na blogu!) wiedziałem iż TO JEST MAFIA powiązanych ze sobą cwaniaków, którym się wydawało że nikt im nigdy nic nie zrobi za to co uczynili w latach 2008-2015 Polsce!

CZY WIECIE O TYM,ŻE JAK WYNIKA Z RAPORTU KOMISJI EUROPEJSKIEJ  ( ... a nie moich przemyśleń!) ZAGRANICZNE KORPORACJE ZA SPRAWĄ EWIDENTNYCH OSZUSTW PODATKOWYCH WYWIOZŁY Z NASZEJ POLSKI ...uwaga!!!! 46 MILIARDÓW ZŁOTYCH!

O tym gigantycznym szwindlu nie piszą media ...nikt nie robi hałasu...rząd Kopacz nie żąda wyjaśnień...minister finansów ma to w d***...no i zastanawia człowieka  GDZIE SĄ NASZE SŁUŻBY SPECJALNE??!

Niedawno pisałem na blogu o umorzeniu przez prokuraturę sprawy ZDEPONOWANIA PRZEZ OBYWATELI POLSKICH SETEK MILIONÓW DOLARÓW NA ICH PRYWATNYCH KONTACH...KTÓRE Z DALA ŚMIERDZĄ KORUPCJĄ!

Dlaczego nie interesuje się tym Urząd Skarbowy??!


MOI RODACY I JA RÓWNIEŻ MAMY DOSKONAŁĄ PAMIĘĆ...a skoro mnie czyta od paru dni aż tylu moich nowych czytelników z Rosji, to może TEN NAPIS CZAS ZREALIZOWAĆ I SIĘ DOGADAĆ Z PUTINEM ???!


WEDŁUG MNIE NAJBLIŻSZA WŁADZA POWINNA POWOŁAĆ SĄDY SPECJALNE KTÓRE ZAJMOWAŁYBY SIĘ WYŁĄCZNIE TEGO TYPU AFERAMI , ZA KTÓRYMI CIĄGNIE SIĘ OGON PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!

Uważam także iż dla dobra Polski ....95% sędziów i prokuratorów powinna zostać poddana NADZWYCZAJ DROBIAZGOWEJ OCENIE ICH PRACY W LATACH 2008-2015 i jeśli jest choć jeden ,,dziwny" wyrok na niekorzyść Państwa Polskiego ....PRECZ  Z PRACY I TO NATYCHMIAST!!!!

To nie jest wcale trudne = TRZEBA TYLKO CHCIEĆ!!!!

Ilość protestów w Warszawie - podobnie jak powyżej przed Kancelarią Premiera RP , gdzie byłem także osobiście ...jest ogromna, choć oczywiście nie podają tego media!

Czas najwyższy aby aferzyści znaleźli swe ,,godne" miejsca w ZAKŁADACH KARNYCH O SPECJALNYM RYGORZE....przy kopaniu ręcznym nawet zimą rowów p.powodziowych w Polsce!

Zachodniopomorska Platforma Obywatelska powinna zacząć je kopać z Gawłowskim na czele od Szczecina wzdłuż Odry ...na południe kraju!!! 
PODOBNIE JEST W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH - GDZIE JEŚLI PO NAJBLIŻSZYCH WYBORACH ZOSTANIE CHOĆ JEDNO KIEROWNICTWO 17 REGIONALNYCH DYREKCJI  W OBECNYM SKŁADZIE ...OZNACZAĆ TO BĘDZIE, IŻ TAK NA SERIO NIKOGO NIE INTERESUJĄ ŻADNE ZMIANY!!!!

Przyszły Minister Środowiska ....przyszły Dyrektor Generalny Lasów Państwowych MUSI MIEĆ PRAWO DOBORU SWOICH KADR, ZA KTÓRE RĘCZY CAŁYM SOBĄ ...a nie wyłaniane w jakiś sposób UPOLITYCZNIONY JAK OSTATNIO DO GRANIC PRZYZWOITOŚCI  o nazwie ,,konkursy".

KONKURSY W POLSCE NALEŻY RÓWNIEŻ BARDZO SZCZEGÓŁOWO ROZLICZYĆ...NIE ZAPOMINAJĄC BEZWZGLĘDNIE O CZŁONKACH TYCH ŚCIEMA DRUŻYN POLITYCZNYCH, KTÓRE TAK A NIE INACZEJ OCENIAŁY LUDZI!


Bardzo ważne słowa powiedział dziś Pan Paweł Kukiz, iż dla dobra naszej Ojczyzny jeśli wejdzie do sejmu POPRZE TYLKO I WYŁĄCZNIE ,,Prawo i Sprawiedliwość"


BRAWO Panie Pawle!!! Ogromnie w to wierzę i jestem wręcz pewny, iż wynik tych osób które zagłosują na jego ugrupowanie będzie bardzo duży....TAM JEST MŁODY ELEKTORAT POLAKÓW OBURZONYCH WOBEC KRETYNÓW I OSZUSTÓW Z OBECNEGO RZĄDU!A wszystko to przez ...PIERWSZEGO CYMBAŁA UNII EUROPEJSKIEJ:
                               
...mam nadzieję,że nie muszę Wam przypominać iż ten idiota jest z Platformy Obywatelskiej!!!


No a teraz w kilku punktach poniżej : DLACZEGO TO JA UWAŻAM WSZYSTKICH TYCH GŁOSUJĄCYCH NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ ZA ...TOTALNYCH IDIOTÓW I ZDRAJCÓW RZECZYPOSPOLITEJ ?!!!!!


Oto moja ,,wyliczanka" na podstawie faktów :

pkt 1/ Czy wiecie,że Kopacz zgodziła się aby do Polski dostarczono ...PONAD 100 TYSIĘCY IMIGRANTÓW , których narzuca nam Unia Europejska??!
Według danych jakie mam - mają oni być rozlokowani na terenach ...koszarów byłych jednostek wojskowych!
INFORMACJA TA JEST CELOWO SKRYWANA PRZED POLAKAMI ZE WZGLĘDU NA WYBORY ...dlatego jesteście ZDRAJCAMI POLSKI oddając głos na PO !!!
Pkt 2/ Donald Tusk...szef Platfusów Obywatelskich!

Jako premier zarabiał 16-18 tys. zł / m-c a teraz....SIELANKA!
Jako ,,Król Europy” ma dochód roczny ze wszystkimi dodatkami 298.495,44 euro (...czyli ponad 1,25 mln złotych!)

Czy wiecie, iż ten nie tak dawno MALARZ KOMINÓW ma dziś do dyspozycji trzech kamerdynerów i aż 30 osobowy sekretariat??!

NA WYNAJEM MIESZKANIA DOSTAŁ OKOŁO 16 TYSIĘCY ZŁOTYCH...MIESIECZNIE!

A na samą przeprowadzkę jednorazowy dodatek aż 220 tysięcy złotych...

Ktoś mi powie,że ten facet dba o interesy NASZEJ POLSKI???! Dlatego na ścierwa z PO  nie głosuję!!!!

Pkt 3/ A oto na co szły pieniądze Platformy Obywatelskiej – co zostało upublicznione w 2013 roku:

a) restauracje...prawie 200 tysięcy złotych
b)sklepy z ubraniami ...ćwierć miliona złotych
c)salon win i cygar...prawie 100 tysięcy złotych
d)wydatki na usługi stylistów...90 tysięcy złotych

...dlatego nie głosuję na tych OSZUSTÓW I DRANI żyjących tak rozrzutnie na koszt Państwa!

Pkt.4/ Specjalnie dla Elżbiety Bieńkowskiej: CZY ZNACIE JEJ SŁOWA : (cytat) ,, ZA MNIEJ NIŻ 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE MOŻE PRACOWAĆ TYLKO IDIOTA, LUB ZŁODZIEJ"

Była wice premierem u boku Tuska i ministrem ,,ROZWOJU” regionalnego – a teraz komisarzem UE ds. rynku wewnętrznego i usług.
W Polsce zarabiała 17 tys. zł/m-c a obecnie...87 tys. zł !

Nie wiem czy wiecie, ale po 5 latach swej kadencji dostanie dodatek ,,przejściowy” w wysokości około 47 tys. zł i będzie on jej wypłacany ...aż przez 3 lata!
Po 60 roku życia zainkasuje emeryturkę w wysokości...około 13 tys. zł miesięcznie, zaś gdy wskoczy jej na kręgosłup 65 rok życia...emerytura ,,PODSKOCZY” do kwoty 18,5 tysięcy złotych miesięcznie!!!!!!

DLATEGO NIE ODDAJĘ SWEGO GŁOSU NA OSZUSTÓW, KŁAMCÓW,TCHÓRZY I MEGA KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ...


Pkt 5/ Paweł Graś...przydupas Donalda Tuska,powiązany dziwnymi układami z cudzoziemcami:

Gdy był ministrem w kancelarii Tuska zarabiał 11-13 tys. zł ...teraz nadal u boku Tuska w Brukseli dostaje 33 tys. zł co miesiąc, odpowiadając za kontakty z Parlamentem UE!

TO NAJSŁYNNIEJSZY CIEĆ W POLSCE...mieszkał wraz z żoną w domu należącym do Niemca Paula Roglera, któremu kosił trawę???! sic!!!!

TUTAJ MAFIA MOGŁABY SIĘ SZKOLIĆ ...JAK KOMBINOWAĆ !

Żaden członek Platfusów Obywatelskich od których wywodzi się tego typu sukin**** nie powinien otrzymać jakiegokolwiek głosu w najbliższych wyborach parlamentarnych od normalnego człowieka!


Pkt.6/ A to już ,,koleś” z mojego powiatu...Bartosz Arłukowicz.
Lekarz pogotowia...poseł bez jakichkolwiek osiągnięć, którego Platfusy ulokowały na stanowisku...MINISTRA ZDROWIA!!!

LEKARZ POGOTOWIA...MINISTREM ZDROWIA !!!! TYLKO W POLSCE PLATFUSÓW TO JEST MOŻLIWE...

Wyleciał ostatnio z rządu podobnie jak i ściemniacz Gawłowski – po aferze podsłuchowej w tej samej restauracji ,,Sowa&Przyjaciele”

Wolę się sam leczyć w SWOJEJ ULUBIONEJ APTECE i oddawać głos na patriotów ...NIŻ TAKICH IDIOTÓW!!!


Pkt 7/ ...19 tysięcy poszkodowanych Polaków na setki milionów złotych w aferze ,,Amber Gold”
za sprawą politycznych malwersacji i układów, w których ,,fruwa” syn Donalda Tuska …
No a tak na marginesie: JEŚLI MYŚLICIE,ŻE W POLSCE CZŁOWIEK RODZI SIĘ WOLNY ...to jesteście w totalnym błędzie!
Oto małżonka szefa ,,Amber Gold" która jest aresztowana ...urodziła w więzieniu kilka dni temu dziecko, którego tatusiem jest klawisz tegoż więzienia! NADAL WRAZ Z DZIECKIEM SIEDZĄ ZA KRATAMI!

Pkt.8/ WZOREM OKRADANIA FUNDUSZY UE przez Platformę Obywatelską niech będzie chociażby ten przykład afery Małopolskiej z szerokopasmową siecią :

Tamtejsze lokalne władze jednego dnia DOFINANSOWAŁY 64 MILIONY ZŁOTYCH Z FUNDUSZY UNIJNYCH ….A NASTĘPNEGO DNIA ZA KWOTĘ ZALEDWIE 2,6 MILIONA ZŁOTYCH SPRZEDAŁY FIRMIE ,,HYPERION” = KIEROWANEJ PRZEZ BYŁEGO POSŁA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!!!

A wśród beneficjentów tego złotego interesu jest ...wielu oficerów służb komunistycznej PRL!

TRZEMA ŁADUJ!!!! SALWĄ ....PAL !!!!!!!!!!! Aż chciałoby się ,,zagłosować” tak na tych drani!

Pkt 9/ A teraz znowu moja mała Ojczyzna : ZACHODNIOPOMORSKIE!

NIE ZAPOMNIAŁEM,że kolesie Gawłowskiego tj; przewodniczący sejmiku i członek zarządu regionu PO ...zostali zatrzymani do kontroli drogowej przez policję.
BYLI POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW...I KORUMPOWALI POLICJANTÓW!!!!!

Świetnie się bawią prawda​?!!!

NA ŚMIECI NIE GŁOSUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pkt 10/ PSL....POLSKIE STRONNICTWO LEWIZNY  nic dodać ...nic ująć!

Tematy przy tym pomocnicze: AFERY = dojenie KRUS...Bury...ELEWAR...KOSMICZNE WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH...itd. itd.itd.

Wiecie co??!
Mógłbym tak przez dwa tygodnie pisać non stop o tego typu OSZOŁOMACH – na których normalny Polak głosu nigdy by nie oddał!

Pozostaję więc w nadziei,że ...NIE JESTEŚCIE ZWYKŁE POLITYCZNE ŚCIERWA I WAZELINIARZE, GŁOSUJĄCY TAK JAK WAM CI DURNIE NAKAZUJĄ!

Oni przy was nie stoją, gdy wrzucacie swój głos do urny....TO TAK ,,HASŁOWO” DLA PRZEMYŚLENIA!

Wypieprzmy więc wspólnie z naszego życia publicznego KAŻDEGO OSZOŁOMA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ a sami zobaczycie jak NASZA WSPÓLNA POLSKA nabierze zdrowego oddechu ...

Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

WITAM AŻ TAK DUŻĄ ILOŚĆ MOICH NOWYCH CZYTELNIKÓW Z ...ROSJI!!!!
Poczytajcie sobie moi Drodzy jak to ,,cudownie" jest w Polsce PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, której Unia Europejska zabiera coraz częściej suwerenność, mając gdzieś naszą Konstytucję i jej prawa!!!

ZA PRZYZWOLENIEM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓREJ NA POWYŻSZYCH PRZYKŁADACH UNIA BARDZO DOBRZE PŁACI !!!!