niedziela, 11 października 2015

,,WOLNOŚĆ JEST W NATURZE"...kolejna akcja po ,,DĘBACH WOLNOŚCI" w politycznych Lasach Państwowych Platformy Obywatelskiej!

11 października 2015 roku

Kilka dni temu tj: 02 października 2015 roku na teren Nadleśnictwa Warcino / RDLP Szczecinek/ spędzono z rowerami w większości młodzież szkolną, aby otworzyć ścieżkę rowerową wiodącą według organizatorów malowniczymi terenami Nadleśnictw Sławno i Warcino.
                   
Oczywiście ,,Ktoś" tam wpadł na pomysł aby było to w ramach jakiegoś ,,jubileuszu" - więc wymyślono sobie, iż ta impreza jest związana z ....PIERWSZYMI JAKOBY ,,WOLNYMI WYBORAMI"DO SEJMU W POLSCE 1989 ROKU !

,,WOLNE WYBORY" 1989 ROKU W POLSCE???! 

TOTALNI KRETYNI...wojska sowieckie stacjonowały wówczas na terenie RDLP Szczecinek jeszcze przez kilka lat od owych wyborów idioci!!!!

Tak się akurat nie przypadkowo składa, iż doskonale znam te tereny leśne i nie ukrywam,że są one malownicze...ALE CO DO MALOWNICZOŚCI OWEJ ŚCIEŻKI ROWEROWEJ, TO MAM OGROMNE WĄTPLIWOŚCI!
Zresztą zaraz się sami o tym przekonacie..
           
Uradowane ...nie znające PRAWDY , politycznie OGŁUPIANE dzieci w Korzybiu , podczas uroczystego otwarcia owej ścieżki rowerowej ,,pod publiczkę" !!!
            Wiedza owych dzieci jak i samych organizatorów z Nadleśnictw Warcino i Sławno na temat akurat części trasy co do różnych ciekawych historii tego terenu jest jak domniemywam nędzna i znikoma, gdyż doskonale można byłoby tą ścieżką ,,ochrzcić" inną nazwą, a mianowicie :

,,GWAŁCONYCH KOBIET NIEMIECKICH - PRZEZ WYZWOLEŃCZĄ ARMIĘ ZSRR", które o dziwo ale akurat tak się składa tymi dróżkami  BYŁY ZMUSZONE SIŁA CODZIENNIE TUŻ PO ZAKOŃCZENIU II WOJNY ŚWIATOWEJ ,,DOBROWOLNIE" ODWIEDZAĆ KAŻDEGO DNIA STACJONUJĄCE W REJONIE KORZYBIA WOJSKA SOWIECKIE!

To wszystko działo się przez długi okres czasu w budynku stojącym tam do dziś dokładnie ...tuż przy tej ,,malowniczej" ścieżce rowerowej jaką tak pod publiczkę otworzono 02 października 2015 roku na tym terenie!

TAK OTO ,,KRZYK "OWYCH GWAŁCONYCH KOBIET NIEMIECKICH przez ,,tawariszczi" z ZSRR - tym razem po dokładnie 70 latach od tamtych chwil, stał się ...rowerową ,,atrakcją" Lasów Państwowych na terenie RDLP Szczecinek Nadleśnictw Warcino i Sławno, które dokładnie w okolicach Korzybia ze sobą graniczą!

A WIECIE SKĄD O TYM WIEM??!

....BEZPOŚREDNIO Z UST JEDNEJ Z TYCH GWAŁCONYCH NIEMEK O IMIENIU ROZA, A SZCZEGÓLNIE JEJ BRATA, KTÓRY KILKA LAT OPOWIADAŁ MI O TYM W TAKICH DETALACH IŻ GDYBYM O TYM TU NAPISAŁ, TO ZAPEWNE OBRZYDZIŁBYM NIE JEDNEMU TURYŚCIE JEŻDŻENIE TĄ ŚCIEŻKĄ ROWEROWĄ!

Mam nawet wiele zdjęć tej Niemki z owych naszych dyskusji , ale nie wypada mi ich tutaj zamieszczać ...to już staruszka! Kobieta o szlacheckim urodzeniu....bardzo znany ród na Pomorzu!

KOLEJNĄ ,,ATRAKCJĄ" TEJ ŚCIEŻKI NIECH BĘDZIE KOLEJNY CHOCIAŻBY FAKT DOKŁADNIE NA JEJ TRASIE JUŻ W GŁĘBI KOMPLEKSU LEŚNEGO, KTÓRYM BYŁO...POLOWANIE NA DZIKI JAKIE URZĄDZIŁO SOBIE W TEJ OKOLICY DOWÓDZTWO WOJSK ZSRR ZAPEWNE CHWILOWO ,,ZNUDZONE" GWAŁTAMI NA NIEMKACH, KTÓRE W LICZBIE PRAWIE 10 KOBIET MIAŁY OBOWIĄZEK STAWIAĆ SIĘ U SOWIETÓW KAŻDEGO DNIA!

Polowanie polegało na tym,że aby wypłoszyć dziki ...CELOWO PODPALONO LAS (młodnik),który potem trudno było ugasić!

Także jak sami widzicie ...ATRAKCJI NA TYM TERENIE NIGDY NIE BRAKOWAŁO!
Tym razem uznano,że ,,WOLNOŚĆ JEST W NATURZE"...bo w 1989 roku były jakoby ,,wolne wybory" do Sejmu!

CZY KIEDYKOLWIEK SKOŃCZY SIĘ OGŁUPIANIE POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA??!

TE WYBORY BYŁY TAKIE WOLNE JAK I ... ,,UCZCIWE" KONKURSY NA STANOWISKA KIEROWNICZE W LASACH PAŃSTWOWYCH OSTATNICH LAT OKRESU 2008-2015 , PO KTÓRYCH NADLEŚNICZYM JEST ,,KONKURSOWY" NADLEŚNICZY  Piątkowski w Warcinie oraz Kupczyk w Sławnie! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No a tak na marginesie : informacja PRZED WYBORCZA!

Otóż do moich znajomych drwali, pilarzy i prywatnych przedsiębiorców leśnych z którymi wspólnie ostatnio  protestowałem w Szczecinku, Szczecinie i w Warszawie - zgłosił się kilka dni temu (...szukał kontaktu!) czytelnik mojego bloga, a ,,koleś" obu w/w nadleśniczych ...WYRZUCONY NA ,,ZBITY PYSK" POZA LASY PAŃSTWOWE ZA INTERESY ZWIĄZANE Z PRZETARGAMI W PGL LP niejaki Marek Śpiechowicz (...ostatnio z-ca nadleśniczego w Sławnie, którego osobiście Kupczyk ,,załatwił" na tym stanowisku swymi ,,przyjacielskimi" (sic!!!!!) działaniami, o których opowiadał mi Sławomir Cichoń -dyrektor RDLP Szczecinek w pewnej rozmowie!)

WIECIE CO CHCIAŁ????!

Startuje tym razem z partii Petru w najbliższych wyborach parlamentarnych do Sejmu (...A JESZCZE NIEDAWNO BYŁ CZŁONKIEM PSL!!!! ) i przekazał drwalom, pilarzom i ich szefom informację, że ...JEŚLI CI ODDADZĄ NA AKURAT NIEGO GŁOS W TYCH WYBORACH ZA NIECAŁE 2 TYGODNIE, A ŚPIECHOWICZ ZOSTANIE pOSŁEM TO BĘDZIE WYJĄTKOWO ZABIEGAŁ W ICH INTERESACH PRZECIWKO ZŁEJ POLITYCE ...LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!!!

Przypominam: ...Śpiechowicz to były, wyrzucony na pysk zastępca nadleśniczego w Nadleśnictwie Sławno!!! Piękne jest życie ...nie tylko na ścieżkach rowerowych w tych okolicach !!!!  Sic!!!!

GDYBY CI PO-LITYCZNI DURNIE NADAL MIELI RZĄDZIĆ W NASZEJ POLSCE - OD NASTĘPNEGO ROKU NARZUCILI BY ZAPEWNE W LASACH PAŃSTWOWYCH OBCHODZENIE ...,,PIERWSZEJ ROCZNICY" SADZENIA ,,DĘBÓW WOLNOŚCI" PRZEZ BRONISŁAWA KOMO-RUSKIEGO!!!!

Oglądając zaś ową ,,malowniczą ścieżkę rowerową" w Nadleśnictwie Warcino należy dojść do 100% pewności, iż nie jeden turysta zaliczy na jej trasie wypadek i oby była to tylko niegroźna kontuzja, ponieważ ,,malowniczość trasy" rowerowej OCIERA SIĘ NA DŁUGIM ODCINKU O TORY KOLEJOWE I NASYP!!!

Ot i całe atrakcje... a na zdjęciach poniżej prawda o ,,MALOWNICZEJ ŚCIEŻCE ROWEROWEJ" na terenie Nadleśnictwa Warcino (RDLP Szczecinek):

Stan aktualny ...po tak ,,uroczystym" spędzie dzieci do Korzybia, które tędy mają jeździć rowerami:


To jest ta wąska ścieżka ...SKRĘCAJĄCA W PRAWO ( ...na słupku znak!), którą tak na serio WYZNACZYŁA, WYDEPTAŁA  PRZEZ CAŁE DZIESIĘCIOLECIA  BIEDA  W TEJ OKOLICY!!! To tą ścieżką okoliczni mieszkańcy dziesiątki lat za czasów KOMUNY i PRL w Polsce - chodzili na jagody i grzyby do lasu...
 Trasa jak sami widzicie jest ...naturalnie ,,utwardzona" (sic!!!!) z mnóstwem kamieni!

TO WŁAŚNIE TYMI ŚCIEŻKAMI WZDŁUŻ TORÓW KOLEJOWYCH SZŁY Z KORZYBIA OWE GWAŁCONE NIEMKI DO BUDYNKU KOMENDANTURY SOWIECKIEJ ARMII...
 Upadek z trasy owej PO-litycznej ścieżki rowerowej z tego nasypu kolejowego w te szuwary, niekoniecznie musi być tak łagodny...


Powyższy temat to jeszcze nic w porównaniu do tego na jaki już dziś zapraszam do siebie na ,,pigipedię"

CZY WIECIE,ŻE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWA WARCINO /RDLP SZCZECINEK/ OPANOWANEGO PRZEZ PLATFUSÓW OBYWATELSKICH  OD 2008 ROKU MNIEJ CZY BARDZIEJ NIEŚWIADOMIE ...WSPIERAJĄ OSOBY O TOTALNIE ANTY-POLSKIM NASTAWIENIU, A NAWET PRZY TYM POŚREDNIO NAZISTÓW,KATÓW NARODU POLSKIEGO??!

Materiały te w porażających detalach ...zbierałem ponad rok czasu!

OSOBIŚCIE SAM JESTEM W SZOKU...o czym niebawem na ,,pigipedii" ! ZAPRASZAM!

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Pamiętacie z mego bloga ten poniższy rysunek odręczny jaki mi sprezentowano  - a mówiący jaką intencję miałem zakładając ,,pigipedię" ??!
STARAŁEM SIĘ w latach 2008-2015 ...i nadal , ODCINAĆ SWYMI TEKSTAMI NA BLOGU TE CHORE W NASZYCH WSPÓLNYCH LASACH PAŃSTWOWYCH GAŁĘZIE o nazwie : KŁAMSTWO...ZŁODZIEJSTWO...KORUPCJA...DRAŃSTWO...NEPOTYZM...
DYSKRYMINACJA...itp!!!!
A tak na ,,dokładkę" : PARKING W LEŚNICTWIE JANIEWICE ( Nadleśnictwo Sławno), o którym opisywałem ostatnio na swym blogu a położony tuż przy trasie nad morze (Poznań-Darłowo-Jarosławiec)...JEST JUŻ BEZPIECZNY!!!!

NATYCHMIAST PO MOJEJ PUBLIKACJI NA BLOGU OBRAZUJĄCEJ WISZĄCY NAD TĄ DROGĄ PUBLICZNĄ OGROMNY KONAR KORONY DRZEWA...ZOSTAŁ ON USUNIĘTY!!!

TO CUD ŻE NIKT NIE ZGINĄŁ...OGLĄDAŁEM JEGO MASĘ I ROZMIARY!!!
 A oto i ten parking:
 TA WISZĄCA DOKŁADNIE NAD JEZDNIĄ TUŻ PRZY PARKINGU ...POZOSTAWIONA PRZEZ PILARZY GAŁĄŹ MA KILKASET KILOGRAMÓW!

Ostatnio na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór zginął tragicznie po uderzeniu tego typu częścią korony drzewa drwal-pilarz!!! DOKŁADNIE W TYM SAMYM NADLEŚNICTWIE W 2013 ROKU ZGINĄŁ TRAGICZNIE KOLEJNY DRWAL-PILARZ ...ojciec 7 dzieci !!!!

Wiecie CO CI DURNIE NA TERENIE NADLEŚNICTWA SŁAWNO ZROBILI Z TYM WISZĄCYM KONAREM DRZEWA???!
 Niebezpiecznego buka ..ZAZNACZONO CZERWONĄ KROPECZKĄ! Sic!!!!
 Po czym usunięto niebezpiecznie wiszącą nad jezdnią gałąź...

...dziś leży w rowie tuż nieopodal tego buka, zamiast być pociętym i zabranym z tego niebezpiecznego miejsca!!!