piątek, 16 października 2015

EWA KOPACZ ...DEBATA I TYM PODOBNE HISTORIE.

16 października 2015 roku

Niebawem zbliża się medialna debata przedwyborcza pomiędzy reprezentantkami walczących o prymat polityczny w NASZEJ POLSCE partii politycznych...

Jest takie mądre powiedzenie : GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM ...BABĘ POŚLE!

No i spotykają się dwie ,,kobitki" : Beata Szydło (PiS) i Ewa Kopacz (PO)!


W MEJ SUBIEKTYWNEJ OCENIE DEBATA TA NIE JEST W OGÓLE POTRZEBNA ...szkoda kasy na tego typu udowadnianie Polakom,że CZARNE JEST CZARNE, zaś BIAŁE TO BIAŁE!

Według najnowszych (ostatnich) sondaży ,,pigipedii" :

PiS ...osiągnie wynik wyborczy około 43,7 %  - 46,4% !!!!!!

PO ...może pomarzyć o wynikach podawanych przez pro-rządowe media: max.18,5% - 20,3%

PSL ...niech się modlą do niebios o przekroczenie progu wyborczego!  4,2 % - 5,1% (max!)

Ugrupowanie Pawła Kukiz - 100% wejdzie do Sejmu z wynikiem 12,2% - 14,7% (bravo!!!)

Zjednoczona Lewica ...nawet pielgrzymka na Plac Czerwony w Moskwie nie pomoże! 4,6 % (max!)

KORWiN ... za dużo wygłupów medialnych :  wynik 4,5% - 5,18% (max!)

NOWOCZESNA Petru ...ściema ugrupowanie Donalda Tuska ! IDZIE DO KOSZA! max 3,89 %

UWAGA!  UWAGA!!!

JEŚLI PO ZAKOŃCZENIU WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 25 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU DOJDZIE DO FAŁSZERSTW WYBORCZYCH ...ICH PIERWSZYM ZWIASTUNEM BĘDĄ ,,KŁOPOTY" KOMISJI WYBORCZYCH Z SZYBKIM I SPRAWNYM PODANIEM GŁOSÓW !!!

Jestem w 100% pewien,że fałszerstwa będą...tak samo jak i MNÓSTWO NIEWAŻNYCH GŁOSÓW!!!!    A to jest stary numer oszustów....

A poniżej przedstawiam Wam pewien wizerunek , który bardzo, bardzo starałem się dostosować do ostatnich słów i wypowiedzi osoby, która osobiście darzę dużym szacunkiem za to co robi - a szczególnie za prawdę, którą MA ODWAGĘ POWIEDZIEĆ PROSTO W PYSK BARDZO WIELU!
To Pan ...WOJCIECH CEJROWSKI !!!
             
Pan Wojciech bardzo trafnie wypowiada się o ..Ewie Kopacz i Platformie Obywatelskiej w ostatnim wydaniu ,,Do Rzeczy" pod super PROROCZYM tytułem : ,,PLATFORMA WON! " (gorąco polecam Wam lekturę tej super wypowiedzi!) 

Krzysztof Kowalczyk
A teraz patrząc na powyższy obraz - cytaty z porównań i oceny Ewy Kopacz z Platformy Obywatelskiej, która staje do debaty z Panią Szydło z PiS , jakimi  Pan Wojciech Cejrowski ,,delektuje" nie tylko moją duszę ale i miliony Polaków, którzy ...JUŻ NIEBAWEM W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH ZNIOSĄ Z POWIERZCHNI ZIEMI TA PARTIĘ OSZUSTÓW W NASZEJ OJCZYŹNIE 
Nie mogłem  znaleźć lepszego ryjka... 

Wojciech Cejrowski(cytat):

,,Kopacz to nieudolny, wredny, brzydki babsztyl. Kompromituje Polskę swoim zachowaniem, wyglądem,brakiem ogłady, dobrych manier,brakiem godności w zachowaniu, brakiem kompetencji w działaniu, służalczością wobec zagranicy, bezczelnością, gdy kłamie Polakom, kompromituje swoim wymiętoszonym strojem, swoimi wiecznie potarganymi włosami, swoimi głupkowatymi rozmowami w pociągu na temat kotlecików"

,,Reprezentuje nas na cały świat ,,brzydki babsztyl"

Podpisuję się pod tymi słowami całym sobą i wierzę, iż Wy także no i ...nie ukrywam,że aż mnie korci by dołożyć co nieco od siebie Kopacz - ALE NIE BĘDĘ SIĘ WYCHYLAŁ PRZED MISTRZA WOJCIECHA który jak zwykle mówi prawdę !!!


A TO DLATEGO WŁAŚNIE PANI SZYDŁO NIE POWINNA SIĘ DAĆ ,,BRUDZIĆ" UDZIAŁEM, UCZESTNICTWEM W DEBACIE Z ...NIEUDOLNYM PREMIEREM  EWĄ KOPACZ POLITYCZNYM KŁAMCĄ!!!

A oto  dla przykładu czyj wizerunek ( Robert Lewandowski) BEZPRAWNIE wykorzystuje Platforma Obywatelska na swym facebocku! Prawa do tego ma wyłącznie Polski Związek Piłki Nożnej !!!

Platfusy Obywatelskie tonąc na 13 dni przed wyborami ...każdej brzytwy się czepią, byleby tylko nie pójść na dno szamba z fekaliami!
Grafika, która pojawiła się na profilu PO /https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/ /materiały prasowe

A poniżej przedstawiam czytelnikom mego bloga NADZWYCZAJ WYMOWNY GEST  szefa Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, który w ten oto specyficzny sposób podaje  ...jakiej wielkości ma teraz własne przyrodzenie pod wpływem kłamstw jakimi raczył naród Polski w latach 2008-2015!!!
No cóż! NIE MA SIĘ FACET CZYM POCHWALIĆ...skoro to jest max!!!!


Góra 6,5 centymetra...to i chyba dlatego tak ,,dziwna"  jest jego twarz i mina!!!

A na zakończenie dziś prezentuję Wam ...KRETYŃSKI SPOT WYBORCZY POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO,  które także tonąc w szambie nieufności usiłuje teraz przedstawiać PiS jako partię ...anty rosyjską, która ZABIERZE CHŁOPOM gdyż jakoby doprowadzi do tego zakaz exportu naszych smacznych polskich produktów do Rosji !Jak myślicie: ILE KURZEGO ŁAJNA I SIECZKI ZE SŁOMY TRZEBA MIEĆ W SWEJ PUSTEJ ŁEPETYNIE PSL ABY WPAŚĆ NA TAK KRETYŃSKI POMYSŁ ...OGŁUPIANIA POLAKÓW NA WSI PRZED WYBORAMI??!


Piszę jak jest ... na dzień dzisiejszy przed wyborami w NASZEJ POLSCE!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

SERDECZNIE WITAM NA MOIM BLOGU MOICH NOWYCH CZYTELNIKÓW AŻ TAK DZIŚ LICZNIE Z KANADY, ROSJI, PORTUGALII, NIEMIEC, ISLANDII...FRANCJI...USA...

ZAPRASZAM do czytania mnie codziennie !  :) 

Przekazujcie mnie dalej swoim znajomym ...gratis!!!  GORĄCO WAS POZDRAWIAM!