poniedziałek, 26 października 2015

PANI SENATOR ANNA ANDERS ...Z GŁĘBI SERCA BARDZO GRATULUJĘ PANI ANIU 168.940 GŁOSÓW !!!!

26 października 2015 roku


Dotarła do mnie przed chwilą bardzo sympatyczna wiadomość!


W USA  wybory do naszego polskiego parlamentu były przeprowadzone TRADYCYJNIE  w 4 okręgach wyborczych: Nowy Jork, Chicago,Waszyngton i Los Angeles.

BRAVO POLSKA POLONIA W USA!!!

75,4% naszych Rodaków (...w tym wielu z mojej Rodziny!!) głosowało za Prawem i Sprawiedliwość!!!

Na Platformę Obywatelską ...10,9% !

Dobry wynik jak na starcie POLITYCZNYM za oceanem zrobił Pan Paweł Kukiz - 5,5%!

Natomiast ja jestem bardzo zadowolony z faktu, iż W WYBORACH DO SENATU RP - Pani ANNA ANDERS ( córka naszego bohaterskiego generała Władysława Anders!!!) uzyskała w wyborach na terenie USA aż 19.363 głosy!!!

Panią Annę Anders poparło aż 80,3 % naszych Rodaków mieszkających w USA! 


A poniżej nasze wspólne zdjęcie z Panią Anną Anders ...dosłownie przed chwilą bo dnia 02 października 2015 roku (przed wyborami), tuż obok Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie po bardzo patriotycznych uroczystościach APELU POLEGŁYCH Kresowian, Obywateli Rzeczypospolitej!

A POWYŻEJ OBOJE Z PANIĄ ANNĄ ANDERS - TRZYMAMY MOJĄ FLAGĘ W WARSZAWIE 02 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU.

Pani Anna Anders - patrząca w naszym kierunku.Na zakończenie dodam,że Pani Anna Anders jest wybrana tego dnia MARSZAŁKIEM  Konfederacji ,,Jedności Kresowian" , jaką zawiązaliśmy w Warszawie DLA ZJEDNOCZENIA WSZYSTKICH GRUP POLAKÓW, KTÓRYCH PRZODKOWIE POCHODZĄ Z DAWNYCH TERENÓW RZECZYPOSPOLITEJ UKRADZIONYCH NAM PRZEZ ZABORCÓW I KOMUNISTÓW!

Z GŁĘBI SERCA - BARDZO GRATULUJĘ PANI ANIU!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

MOI DRODZY!

JEŚLI DO GODZINY 21.00 PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA NIE PODA WYNIKÓW WYBORCZYCH NASZYCH RODAKÓW MIESZKAJĄCYCH NA WYSPACH BRYTYJSKICH (...w tej chwili są wymyślane w Polsce  jakieś problemy ,,komunikacyjne" z ich przekazaniem....sic!!!!) = BĘDZIE TO OZNACZAĆ FAŁSZERSTWO WYNIKÓW WYBORCZYCH, GDYŻ PODOBNIE JAK PODANE PRZEZE MNIE WYNIKI NASZYCH RODAKÓW PATRIOTÓW W USA , NA WYSPACH BRYTYJSKICH POLACY NIE GŁOSUJĄ NA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH !!!

Intuicja mi podpowiada,że ogłoszą także...mnóstwo głosów jakoby nieważnych!
Będą to setki tysięcy??!  :)

...JEST GODZINA 22.23 CZASU POLSKIEGO A WYNIKÓW OFICJALNYCH JESZCZE NIE MA!  Miały być o godzinie 18.00 ...przełożono na godzinę max.21.00 !
O godzinie 21.00 także nie...przełożono na godzinę 21.30. 
Minęła godz. 22.24 ...NIE MA WYNIKÓW Z WYSP BRYTYJSKICH, gdzie jakoby ,,stwierdzono błędy do poprawki". DO JAKIEJ POPRAWKI - skoro głos może być tylko ważny lub nie?!!!!

CO SIĘ DZIEJE...???!  BOJĄ SIĘ DRANIE ODDAĆ WŁADZĘ W TYM WYDANIU?!


NO I MAMY ARCY CIEKAWOSTKĘ :

U Pani Anny Anders stwierdzono ...aż 14.194 głosy NIE WAŻNE ! 
Pani Anders uzyskała TRZECI W POLSCE najlepszy wynik wyborczy...

To jakieś bzdury!!! Uznano jedynie ilość głosów ważnych = 154.746 ...w związku z tym ,,DZIWNYM FAKTEM" zamiast Pani Anders z PiS do senatu weszła z Platformy Obywatelskiej z wynikiem 164.796 głosów Pani Borys-Damięcka.

TAK SIĘ KOMBINUJE W WYNIKAMI WYBORÓW!!!!!