czwartek, 15 października 2015

,,KONKURSOWY" NADLEŚNICZY LASÓW PAŃSTWOWYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...BEZCZELNIE I BEZKARNIE OSZUKUJE MYŚLIWYCH CUDZOZIEMCÓW NA TERENIE OŚRODKA HODOWLI ZWIERZYNY RDLP WROCŁAW!!!

15 października 2015 roku


To bardzo interesujący temat na dziś, w którym dowiecie się KTO...GDZIE...KOGO...Z IMIENIA I NAZWISKA usiłował BEZCZELNIE OSZUKAĆ  podczas polowania dewizowego na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny Lasów Państwowych!

Sprawa dotyczy RDLP Wrocław...gdzie politycznych sługusów PO jest masa na stanowiskach kierowniczych w PGL LP !!!

KOGO to dziś weźmiemy na ... ,,muszkę"???!
                 
Wartym jest tu dodać,iż jest to ,,KONKURSOWY" nadleśniczy ...ten z PO-litycznej ,,puli" największego krętacza i WAZELINIARZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  jaki trafił się Skarbowi Państwa Lasy Państwowe na fotelu dyrektora generalnego w latach 2008-2015 (Marian Pigan!)Zarządzeniem nr 12 z dnia 08 marca 2010 roku / znak GK-1101-47/10 / Dyrektor Generalny LP totalny wazeliniarz Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej niejaki Marian Pigan – określił się w sprawie ...POWOŁANIA KOMISJI KONKURSOWEJ do przeprowadzania ,,ściema " konkursów  na nadleśniczych w Lasach Państwowych !

PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI ZOSTAŁ ...Grzegorz Furmański - wówczas jego zastępca ds. gospodarki leśnej.

Przydupas Pigana  ...niejaki Mariusz Faliński ze Szczecinka, o którym opisywałem mnóstwo razy na swoim blogu miał za zadanie (...nieoficjalne oczywiście, gdyż jest to totalne BEZPRAWIE W POLSCE!) sporządzać dla Pigana i DGLP przeróżne informacje o kandydatach na stanowiska kierownicze, a w tym nawet te ...bardzo, bardzo osobiste i prywatne!

Faliński miał NIE LIMITOWANĄ ILOŚĆ KILOMETRÓW DO JEŻDŻENIA W SPRAWACH OWEGO ,,WĘSZENIA” ZA LUDŹMI PO CAŁEJ POLSCE, zaś Pigan uczynił z niego inspektora!

Oczywiście obowiązujące normy w LP mówiące o max.1500 km na miesiąc za wykorzystanie samochodu prywatnego do celów służbowych – w przypadku Falińskiego BEZPRAWNIE nie obowiązywały, gdyż ten wystawiał rachunki do DGLP (...w 100% zawsze realizowane!!!) za jazdy rzędu nawet do ...5 TYSIĘCY KILOMETRÓW MIESIĘCZNIE !!!

Tak się bawili oszuści i idioci z Platformy Obywatelskiej w Lasach Państwowych NA KOSZT PAŃSTWA !

Oczywiście Grzegorz Furmański jako szef owej ,,ściema” komisji – był w niniejszym wypadku odpowiedzialny za ten konkurs ,,bohatera” mojej dzisiejszej informacji ...NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA MILICZ / RDLP WROCŁAW/ Romana Palewskiego ( ur. 14.02.1971 roku)

Nomen omen facet pochodzi tu z Pomorza, gdzie pracował w Nadleśnictwie Polanów jako inżynier nadzoru tak nadzwyczaj ,,kochany” przez terenową Służbę Leśną,że ...TO ISTNY CUD ŻE PRZEŻYŁ !!!! Dupsko uratowała mu przed dosłownie linczem – wówczas nadleśniczyna Drzewińska, która już  od paru lat nie żyje!

Bardzo pilnie przeniesiono go do innego nadleśnictwa z Polanowa, a ja wiem iż ówczesny szef RDLP dał Palewskiemu warunek, że ...MA SIĘ TOTALNIE USPOKOIĆ W PRACY!!!


No i właśnie wówczas nastała era owych konkursów, z których oczywiście skorzystał Palewski – UCIEKAJĄC PRAKTYCZNIE Z POMORZA  NA TEREN RDLP WROCŁAW i startując jako chętny na nadleśniczego Nadleśnictwa Milicz!

FALIŃSKI W 100% ZBIERAŁ NA NIEGO ONFORMACJE NA POMORZU , ZAPEWNE NIE TYLKO DLA PIGANA... interesowało go nawet życie po pracy Palewskiego!!!

Znam tego detale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i tak za sprawą ,, ogromnej wiedzy praktycznej, teoretycznej, itd., itp. zadecydowano, iż Palewski zostaje nadleśniczym w Miliczu ...sic!!!!!!


BARDZO CIEKAWE A JEDNOCZEŚNIE ,,WYMOWNE” JEST TO,ŻE NIEBAWEM JUŻ U NADLEŚNICZEGO PALEWSKIEGO NA TERENIE PODLEGŁYM MU OŚRODKU HODOWLI ZWIERZYNY LP ...POLUJĄCYM PRYWATNIE ZOSTAJE NIKT INNY A SZEF KOMISJI PIGANA , KTÓRY PRAKTYCZNIE DAŁ FACETOWI TENŻE STOŁECZEK tj: Grzegorz Furmański!!!

A oto i chociażby dowód na to: wpisy z ewidencji zgłoszeń myśliwych na polowaniu na tym OHZ Nadleśnictwa Milicz...A JEST TAM CAŁA GAMA BARDZO CIEKAWYCH NAZWISK !!!

TO ŻADEN ,,PRZYPADEK" ŻE TE DOKUMENTY ZAMIESZCZAM ODWROTNIE...jest to wyłącznie po to, abyście bardzo uważnie je przeanalizowali PO ODWRÓCENIU !

Aby było jeszcze bardziej ,,KAMERALNIE I TAJEMNICZO” na tym OHZ Palewski wpadł na pomysł zrobienia szefem tegoż ośrodka ...członka swojej rodziny z Pomorza!

TAK OTO LEŚNICZYM DO SPRAW ŁOWIECKICH ZOSTAJE PRAKTYCZNIE BEZ WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA NA TYM STANOWISKU PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH - ...Maciej,Czesław Olechowicz  ur.24.08.1983 roku w Miastku!

Ciekaw jestem czy pracownicy Nadleśnictwa Milicz wiedzą o koligacjach rodzinnych obu tych ,,gości” z Pomorza??!

No i w takim oto ,,DUECIE” ORGANIZACYJNYM ...zaczyna się prawdziwa ,,polowaczka" na terenie OHZ LP Nadleśnictwa Milicz!

Dla przykładu: na wspólne łowy RANO i WIECZÓR w tym OHZ dnia 15 października 2011 roku wybrali się ...SZEF KOMISJI KONKURSOWEJ Grzegorz Furmański( odstrzał nr 061/45!!!) i obecny dyrektor RDLP Wrocław Grzegorz Pietruńko  ( odstrzał nr 062/45!!!)

Oczywiście poluje także Roman Palewski ( odstrzał nr 042/45), który ...o godzinie 9.30 rano oddaje strzały! CIEKAWE ...PRAWDA???????!

JAK MYŚLICIE: JEST JUŻ PRZED CZY TEŻ RACZEJ PO OWYM ,,ŚCIEMA” KONKURSIE NA STANOWISKO NADLEŚNICZEGO W MILICZU?????! sic!!!!!


W tym samym czasie polują tam : Potoczny Mariusz...Artych Paweł...Przypaśniak Jacek...Spaczewski Tomasz...

Oczywiście zjawiają się również i ...myśliwi dewizowi z Danii!
CI W PORÓWNANIU DO POPRZEDNIKÓW ...MAJĄ PIENIĄDZE NA POLOWANIE!!!!

Podleśniczym ds. łowieckich który z racji swych obowiązków uczestniczy w tych polowaniach jest Bartosz Bajodek ur.. 06 kwietnia 1977 roku. ...po którym zarówno Olechnowicz jak i Palewski  NIE PRZYPADKOWO ,,jeżdżą jak po burej kobyle”! Chcą się faceta jak najszybciej pozbyć z rewiru...

CIEKAWOSTKA SPECJALNA:

Dokładnie tegoż samego dnia, w którym polował Furmański, Pietruńko, Palewski itd. itd. czyli 15 października 2011 roku - NA POLECENIE NADLEŚNICZEGO PALEWSKIEGO Tomasz Matkowski ….podkładał w terenie MUZYKĘ Z ODGŁOSAMI PTACTWA !!!!!!!

Ciekawy wabik...prawda??! Strasznie mnie przy tym frapuje ...CZY BYŁA TAM TEŻ MUZYKA pt: ,,LOT TRZMIELA ” ??!  sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                             
W tym samym czasie padło kilka zastrzelonych gęsi zbożowych, a ich strzelcami byli...
Pietruńko ( dyrektor RDLP Wrocław) ,Potoczny, Przypaśniak, Palewski,Artych.

Furmańskiemu jakoś święty Hubert nie darzył...sic!!!

W grudniu 2011 roku została między innymi nagrana rozmowa z podkładaczem owej muzyki Tomaszem Matkowskim, również myśliwym – który w detalach potwierdza ...WYKONANIE PRACY PODKŁADANIA OWEJ MUZYKI W TERENIE OBWODU ŁOWIECKIEGO Nr 45 – NA ZLECENIE PALEWSKIEGO!!!

Nie wiem czy się orientujecie ...SĄ TO ZABRONIONE W POLSCE METODY POLOWANIA NA PTACTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Tak oto bawi się POLITYCZNA ,,władza" w Lasach Państwowych 2008-2015 roku!!!!!

A WIĘC WEJŚCIE BEZPRAWNIE W POSIADANIE UPOLOWANEJ TYMI METODAMI ZWIERZYNY ( GĘSI) JEST RAŻĄCYM NARUSZENIEM PRAWA ŁOWIECKIEGO I STANOWI 100% KŁUSOWNICTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KŁUSOWNIKÓW Z NAZWISKA WYMIENIŁEM OFICJALNIE POWYŻEJ !!!!!!

Są to osoby zajmujące stanowiska kierownicze w Lasach Państwowych … zaś ,,pigipedia” dysponuje owymi nagraniami wypowiedzi także  tego ,,podkładacza” muzyki terenowej Tomasza Matkowskiego, zatrudnionego specjalnie do obsługi tego polowania!

Zastanawia mnie fakt, czy stojący w szuwarach w/w myśliwi słysząc ową muzykę wiedzieli iż ...SĄ ROBIENI W BALONA PRZEZ PALEWSKIEGO, CZY TEŻ BYLI DOSKONALE ŚWIADOMI OWEGO PODKŁADU MUZYCZNEGO???! sic!!!!!

No ale trzeba przyznać Palewskiemu : ,,NUMER DRAŃSTWA= PIERWSZA KLASASic!!!!!


PALEWSKI-MUZYKANT  zorganizował jako nadleśniczy kolejne ,,muzyczne polowanie” na ptactwo dla swoich znajomych z Pomorza / WARCINO i okolice/ na terenie OHZ Nadleśnictwa Milicz.

Było to dokładnie 04 – 06 listopada 2011 roku...

Udział brali: Palewski Roman, Dworszczak Adam ...no i nie mogło  znowu zabraknąć ,,podkładacza” muzyki Tomasza Matkowskiego .

Dworszczak zastrzelił 3 gęsi zbożowe, Palewski zaś 2 sztuki – ale polowaczkę uznano za nieudaną, więc...BRAĆ MYŚLIWSKA udała się na teren sąsiedniego z OHZ koła łowieckiego ,,Mewa”, którego członkiem jest ów Matkowski.Łącznie ZASTRZELONO TAM 18 SZTUK GĘSI, KTÓRYCH NIE WYKAZANO W KSIĄŻCE EWIDENCJI MYŚLIWYCH TEGOŻ KOŁA!!!

Wiecie dlaczego??!

,,Konkursowy” nadleśniczy Palewski jak i Adam Dworszczak ...NIE POSIADALI TEGO DNIA IMIENNYCH ODSTRZAŁÓW INDYWIDUALNYCH Z TEGO KOŁA ŁOWIECKIEGO ,,MEWA" - wobec czego oczywiście nie mogli być wpisani do tamtejszej książki ewidencji myśliwych w łowisku!!!!

CAŁOŚĆ TEJ LIPY ( KŁUSOWNICTWO !!!!!) ODBYŁA SIĘ ZA CICHYM PRZYZWOLENIEM ŁOWCZEGO KOŁA ,,,MEWA” Mariusza Woźnego (...na telefon !!!!)

Tak wygląda ,,POLOWACZKA” w wersji … MUZYKALNYCH MYŚLIWYCH Z LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!

Takich ,,MUZYCZNYCH” polowań Palewski zorganizował tam mnogo : kolejne odbyło się 29 listopada 2011 roku przy rzece Barycz na polach Potasznia ( polowali z polecenie Palewskiego : MYK ZDZISŁAW...LEWANDOWSKI RYSZARD...KULAS MAREK !)

Leśniczy ds. łowieckich Maciej Olechnowicz – przyznał się w czasie zeznań w Sądzie Pracy dla Wrocławia Śródmieście w dniu 07 stycznia 2014 roku, iż ...brał osobiście udział w tego typu polowaniach z muzyczka na ptaki np.; 15 października 2011 roku!!!


BRAK KONTROLI I WŁAŚCIWEGO NADZORU NAD TYM BURDELEM ŁOWIECKIM W MILICZU -SPRAWIŁ ZAPEWNE TEŻ I TO,ŻE W DNIU 05 STYCZNIA 2013 ROKU PODCZAS POLOWANIA ZBIOROWEGO DLA MYŚLIWYCH Z BELGII ZOSTAŁ ,,PRZEPĘDZONY” TAK ZWANY STAW JAN – NA TERENIE REZERWATU PRZYRODY ,,STAWY MILICKIE"

Pismem z dnia 27 marca 2015 roku Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska we Wrocławiu potwierdził policji, iż ...W TYM DNIU NIE WYDAWAŁ NIKOMU ZEZWOLENIA  NA POLOWANIE AKURAT W TEJ OKOLICY / KOMPLEKS POTASZNIA/.

Z tego polowania W REZERWACIE ,,STAWY MILICKIE' tego dnia został nagrany film...a osoby biorące w nim udział są doskonale na nim widoczne np.;Tomasz Sambor, Radosław Krutin,Bartosz Wołk...

Obecnie w Polsce każdy kierowca który miał kolizję ze zwierzyną łowną na drodze - powinien bezwzględnie zainteresować się faktem, czy akurat tam było polowanie i zwierzyna została wypędzona im na drogę!

CIEKAWOSTKA KOLEJNA : podczas tego nielegalnego polowania LP ...W REZERWACIE PRZYRODY (!!!) miała miejsce kolizja drogowa z przepędzonym stamtąd dzikiem, w której uczestniczył Pan Jarosław Guglas!!! ŚWIADEK ZDARZENIA!!!
Opiszę jeszcze kolejną rzecz ...gdyż na inne brak mi dziś czasu!!!

GENERALNIE policja na tym terenie NIE RACZYŁA SPRAWDZIĆ TAK JAK TO NALEŻY DO PROFESJONALISTÓW POWYŻSZE FAKTY – zaś prokuratura rejonowa w dniu 01 lipca 2015 roku umorzyła te skandaliczne sprawy dotyczące 100% KŁUSOWNICTWA LESNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA MILICZ Z JEJ NADLEŚNICZYM ROMANEM PALEWSKIM NA CZELE (cytat) ,, wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa” (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Sprawa 1 Ds/1549/14 …

A tak na marginesie :

małżonka nadleśniczego Palewskiego ( Agnieszka - pracuje w prokuraturze  rejonowej w Miliczu przy ulicy Grota Roweckeigo nr 5)... zaś wszyscy łącznie z Palewskim i leśniczym ds. łowieckich nagle „stracili pamięć” , zaś podleśniczego ds. łowieckich , Bartosz Bajodek, który OFICJALNIE zgłosił 20.11.2014 roku do organów jakoby ścigania (!!!) w Polsce te konkretne fakty i dowody ...PILNIE WYRZUCONO Z PRACY POCZĄTKOWO ŁOWIECKIEJ, UCZYNIONO Z NIEGO PODLEŚNICZEGO , BY ZA CHWILĘ ZWOLNIĆ GO W OGÓLE Z PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!

Mnie dokładnie tak samo ,,załatwiano” w OHZ Nadleśnictwa Sławno / RDLP Szczecinek/ – a o nielegalności tych działań stwierdza prawomocny wyrok sądu RP na niekorzyść Lasów Państwowych, przyznający mi w 100% rację!!!

TAK W LASACH PAŃSTWOWYCH DZIAŁA MAFIA DRANI I KŁUSOWNIKÓW!!!

TO SĄ MEGA JAJA W POLSCE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH!!!

DLATEGO O TYM TRZEBA GŁOŚNO MÓWIĆ I PISAĆ ...pro publico bono, dla dobra NORMALNYCH LEŚNIKÓW W POLSCE!!!

JESTEM W 100% PEWIEN,ŻE PO NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH I WYBRANIU PRZEZ POLSKI NARÓD NORMALNEJ, UCZCIWEJ WŁADZY ...SPRAWA TA ZNAJDZIE SWÓJ SPRAWIEDLIWY EPILOG WOBEC WSZYSTKICH ,, MUZYKALNYCH” KŁUSOWNIKÓW!!!!!

Na zakończenie:

Nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz ,,konkursowy” Roman Palewski osobiście namawiał tego podleśniczego wówczas ds. łowieckich - DO PERFIDNEGO, NIEETYCZNEGO OSZUSTWA MYŚLIWSKIEGO CO JEST MEGA HAŃBĄ DLA ZAWODU LEŚNIKA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

Palewski nalegał, aby jego podwładny podleśniczy ds. łowieckich Bartosz Bajodek ( ur.06 kwietnia 1977 roku) ... PODŁOŻYŁ DO WYCENY WIĘKSZY ORĘŻ DZIKA NIŻ TEN JAKI W RZECZYWISTOŚCI ZOSTAŁ UPOLOWANY W DNIACH 17-22 WRZEŚNIA 2011 ROKU PRZEZ MYŚLIWEGO CUDZOZIEMCA Z DANII ( Soren Kohrtz Andersen).

Ponieważ praktycznie co roku jestem na polowaniu na bażanty,kaczki, gęsi i kuropatwy  gościnnej Danii ...zadbałem już o to, aby myśliwy ten się o tym fakcie dowiedział!!!

Dzik został upolowany 17 września 2011 roku w obwodzie łowieckim nr 45 ( OHZ LP) Nadleśnictwa Milicz – a podmiana oręża miała na polecenie Palewskiego nastąpić tuż przed wyceną oficjalną w kwaterze myśliwskiej we Wróblińcu!

Nadleśniczy Palewski uzasadniał swój ,,pomysł” i zachowanie podwładnemu tym, iż są to sprawy biznesowe i tak należy postąpić!!!!!

ŚLICZNIE ....prawda????!  

TAKA JEST PRAWDA O CZASACH BEZPRAWIA I BEZKARNOŚCI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W LASACH PAŃSTWOWYCH LAT 2008-2015!!!

Czy nadal będziecie oddawać swe cenne głosy wyborcze na 25 października b.r. na TYCH MEGA DURNI I OSZOŁOMÓW ...tak wspaniale bawiących się na koszt Skarbu Państwa LP.

CZY BĘDZIE ,,KTOŚ” WRESZCIE ODWAŻNY W LASACH PAŃSTWOWYCH ,ABY TEN MEGA POLITYCZNY BURDEL NIEBAWEM ZMIENIĆ ...KU NORMALNOŚCI?!!!

Piszę jak jest ...BEZKARNIE I BEZCZELNIE W PO-LITYCZNYCH LASACH PAŃSTWOWYCH OKRESU 2008-2015 !!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Konia z rzędem temu kto odpowie mi na pytanie:

JAK TEGO TYPU KŁUSOWNICTWO W LASACH PAŃSTWOWYCH MA ZOSTAĆ UJAWNIONE I WYKRYTE A SPRAWCY UKARANI  SKORO...STRAŻ LEŚNA PODLEGA NADLEŚNICZEMU (np; w Miliczu) NATOMIAST INSPEKCJA DYREKTOROM REGIONALNYM LASÓW PAŃSTWOWYCH (np; Panu dyr. Pietruńko z RDLP Wrocław...który osobiście brał udział w tych MUZYKALNYCH polowaniach!!!)

TO SĄ MEGA CHORE LASY PAŃSTWOWE ...W POLSCE !!!!