sobota, 10 października 2015

CZY MACIE ŚWIADOMOŚĆ TEGO CO SIĘ Z WAMI DZIEJE GDY...SMACZNIE ŚPICIE??!

10 października 2015 roku

UWAGA!!!!  Nadchodzą wybory....

      
To mój temat na dziś...z którym postanowiłem się z wami podzielić szczególnie w trakcie kampanii wyborczej, gdzie jak zwykle jesteśmy w Polsce wręcz oblepieni plakatami wyborczymi chociażby tego typu jak poniżej, gdzie osobiście widziałem przechodzącego obok bardzo wesołego psa rasy JAMNIK, który ...próbował podnieść prawą nóżkę, aby oddać honorowo mocz , jednak plakat wyborczy był nieco za wysoko!
Mało tego! Tuż obok poniższego plakatu wyborczego ustawiono nawet specjalny znak przeciwko psom, ale ...nasz wesoły jamnik ma sprawdzonego przyjaciela, który tenże znak wyniósł w pysku na bok:

                
Gdybym był DOBERMANEM ...zapewne sobie pomyślał jamniczek  i odszedł  w poszukiwaniu tegoż samego plakatu, zawieszonego może nieco niżej...pod jego potrzeby fizjologiczne!!!

                              

Jak w ogóle można oddać głos na COŚ TAKIEGO jak Gawłowski, były v-ce minister środowiska, który dostał kopa w d*** po tym jak gadał co mu ślina na język przyniesie w restauracji ,,Sowa&Przyjaciele"dając wielokrotnie wyraz swego chamstwa??!

Tym razem facet ma hasło wyborcze ,,REGION TO LUDZIE..." - ale chyba farby zabrakło na ciąg dalszy tego hasła tj: ,,... KTÓRYCH JAK ZWYKLE MOGĘ ZROBIĆ W JAJO!!! "

JAKOŚ NA TYCH JEGO PLAKATACH NIE WIDAĆ INFORMACJI DLA SPOŁECZEŃSTWA CO FACET OBIECAŁ 4 LATA TEMU NAIWNYM POLAKOM I JAK SIĘ WYWIĄZAŁ Z TYCH OBIETNIC...

No ale nie sposób zapomnieć ...ZNACZNEJ ILOŚCI KOLESI GAWŁOWSKIEGO NIE TYLKO Z NASZEGO REGIONU ARESZTOWANYCH ZA KORUPCJĘ...A NAWET JAZDĘ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, ALBO TEŻ Z NIMI !!!

Platfusy Obywatelskie ...POtrafią!!!!

Jutro opiszę Wam co POtrafią w Lasach Państwowych RDLP Szczecinek Nadleśnictwa Warcino i Sławno...sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tak na marginesie, niebawem upublicznię kilka plakatów tego ściema gościa z Platformy Obywatelskiej, które Polacy traktują w bardzo wesoły sposób... co widziałem między innymi dziś w naszym regionie Koszalina.

Będzie ubaw...

No a teraz co do Waszego snu :

ABY NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ ...POTRZEBUJEMY SNU!
Jaką macie normę??! 

DLA LUDZI NORMĄ JEST NIE MNIEJ NIŻ 8 GODZIN NOCNEGO ODPOCZYNKU, choć zdarzają się wyjątki (,,,ja do nich też należę !!!) , gdzie jednej na sto osób  wystarczy od 4 do 6 godzin snu!

No i tu z duma mogę przy tym dodać, że do takich osób jak ja należeli : Isaac Newton...Napoleon Bonaparte...Leonardo da Vinci...Margaret Thatcher...itd.
Aż miło jest znaleźć się w tak doborowym towarzystwie...prawda??! (sic!)

Mamy w sobie pewien gen o nazwie DEC2, który odpowiada w naszej głębi za sen, zaś ci którzy go aż tak wiele nie potrzebują ...mają ten sam gen w zmutowanej wersji!!!

Nie jest to co prawda jeszcze udowodnione, ale panuje przekonanie pośród naukowców, że NASZ SEN JEST CZASEM WYKORZYSTYWANYM PRZEZ ORGANIZM NA POZBYWANIE SIĘ Z MÓZGU SZKODLIWYCH SUBSTANCJI NAGROMADZONYCH PODCZAS JEGO INTENSYWNEJ PRACY!

A czy wiecie,że tak na serio nasz mózg ...nigdy nie zasypia tak jak nam się to wydaje??!

To jest bardzo, bardzo ciekawe, ale gdy śpimy a nasz organizm się regeneruje ...NASZA AKTYWNOŚĆ W MÓZGU WZRASTA !!!

W TYM WŁAŚNIE AKURAT  CZASIE UTRWALAJĄ SIĘ NAM UMIEJĘTNOŚCI I INFORMACJE KTÓRYCH NAUCZYLIŚMY SIĘ POPRZEDNIEGO DNIA, STARAJĄC SIĘ JE ZAPAMIĘTAĆ!


To 100% fakty... ciekawe prawda??!

I to jest właśnie ten NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH  moment, ta chwila - kiedy budują się specjalne połączenia nerwowe między neuronami, dzięki którym myślimy! 

A więc moi drodzy! MYŚLCIE także nocą i nie dajcie się już zrobić w balona przez Platformę Obywatelską... NIE ODDAJĄC NA TYCH DURNI ŻADNEGO WASZEGO CENNEGO GŁOSU!!!

Jeśli ma Wam w tym pomóc sen ...ŚPIJCIE PRZED ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ WYBORAMI NAWET 24 GODZINY NA DOBĘ, ABYŚCIE TYLKO NIE MARNOWALI NA NICH SWEGO GŁOSU WYBORCZEGO!!!

Za sprawą tego typu osób co Gawłowski - przez 8 ostatnich lat w Polsce Platforma Obywatelska jako partia ,,wielkiej miłości " wobec naszych rodaków WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU Z MEDIAMI  sprawiła iż ich nierządy ( ...czytajcie to nawet jako słowo BURDEL na kółkach!!!) były super zaplanowanym PICEM...do tego profesjonalnie ,,przypudrowanym"


Po prostu = PARTIA OBCIACHU !!!!!

Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Na zakończenie ,,COŚ" extra na wesoło !

CZY CHCECIE SPRAWDZIĆ WASZ MÓZG I SAM FAKT ...JAK MAŁO ZNACIE SWOJE CIAŁO??!

Zróbcie sobie test ALE ...musicie mieć do pomocy kogoś bliskiego:  dziewczyna, chłopak,żona, siostra,mąż,koleżanka itp:

NO I KWESTIA NAJWAŻNIEJSZA: MUSICIE BYĆ ZDROWI !!!

Należy się wygodnie położyć i BEZWZGLĘDNIE ZAMKNĄĆ OCZY aż do końca eksperymentu!!!

Wasza zaufana osoba ma za zadanie  BARDZO DELIKATNIE PUKAĆ WAS W PALCE WASZYCH ...STÓP ( bez skarpetek, rajtuz itp) ZAŚ WASZYM ZADANIEM JEST GŁOŚNE PODANIE KTÓRY PALEC STOPY BYŁ DOTYKANY !!!!

BEZWZGLĘDNIE MUSI TO SIĘ ODBYWAĆ PRZY WASZYCH ZAMKNIĘTYCH OCZACH NON STOP!!!

Jeśli będziecie mylić palce ...Wasz mózg już szwankuje!!!!

Powiem więcej: BĘDZIECIE MYLIĆ TRZECI PALEC ...PODAJĄC,ŻE JEST TO CZWARTY, ALBO TEŻ MIEĆ ODCZUCIE JAKBY JEDNEGO Z PALCÓW WAM BRAKOWAŁO!!!!

JEŚLI W TRAKCIE DELIKATNEGO DOTYKANIA PALCÓW WASZYCH STÓP  - BĘDZIECIE JE ODCZUWALI JAK PIĘĆ ,,BLOKÓW" POMIĘDZY KTÓRYMI NIE MA ŻADNYCH PRZERW....OZNACZA TO JEDNOZNACZNIE,ŻE WASZ MÓZG NIEPRAWIDŁOWO JUŻ FUNKCJONUJE!!!

Traktujcie powyższy TEST jako próbę sprawdzenia samego siebie PRZED ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ WYBORAMI PARLAMENTARNYMI co do faktu : ...CZY PRAWIDŁOWO MYŚLICIE I ODCZUWACIE I CZY ABY NIKT WAS NIE ROBI PO PROSTU W ,,BALONA" !!!!

Nie dajcie się....no i miłej zabawy z palcami stóp!!!!  :)

A ponieważ wiem,że czytacie mnie z serwerów całego świata i wiele osób z Was jest ...WYJATKOWA, stąd i moja pewność, że Wasz mózg może mieć chwilami problemy z odgadnięciem w który paluszek stopy jesteście w danej chwili dotykani :