środa, 7 października 2015

RDLP SZCZECINEK ...IDIOTYCZNA POLITYKA DYREKTORA CICHONIA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ZBIERA SWOJE KOLEJNE Z RZĘDU TRAGICZNE ŻNIWO PODCZAS PRACY W LESIE! NIE ŻYJE KOLEJNY DRWAL-PILARZ W NADLEŚNICTWIE LEŚNY DWÓR...NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA DLA JEGO RODZINY...

07 października 2015 roku
Dosłownie przed chwilą pisałem u siebie o PROTESTACH DRWALI-PILARZY w Szczecinku, w Szczecinie i ostatnio w Warszawie przed Kancelarią Premier RP Ewy Kopacz z Platformy Obywatelskiej!

TE PROTESTY PILARZY-DRWALI SĄ JAK NA DZIŚ ,,WOŁANIEM NA PUSZCZY" KTÓREGO NIE CHCE SŁYSZEĆ ALBO TEŻ UDAJE ŻE SŁYSZY KŁAMLIWA WŁADZA PEŁNA URZĘDNIKÓW TCHÓRZY I OSZUSTÓW Z LEGITYMACJĄ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ...


 TAK WYGLĄDAŁA WARSZAWA DNIA 02.10.2015 ROKU - PRZED KANCELARIĄ PREMIER RP EWY KOPACZ !
JAK WIDAĆ ŻYCIE DRWALA-PILARZA DLA TEJ EKIPY I OPCJI RZĄDZĄCYCH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH ...NIE STANOWI ŻADNEJ WARTOŚCI ANI TROSKI O POPRAWĘ ICH BYTU!!!

To nie przypadek,że ZA REGIONEM SZCZECINKA wyszła na ulice CAŁA POLSKA DRWALI I PILARZY, KTÓRZY CHCĄ BEZPIECZNIE WRACAĆ DO DOMU PO PRACY I KTÓRZY CHCĄ GODNIE ŻYĆ - PRACUJĄC LEGALNIE WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!!!!

W LATACH 2008-2015 OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH ...TOLEROWAŁO , A WRĘCZ PROMOWAŁO ,,PRACĘ NA CZARNO"!!! 
TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ LEŚNEJ ADORACJI ....OBUDZIŁO SIĘ DOPIERO PO TYLU LATACH, GDY LUDZIE WYSZLI NA ULICĘ!!!!

MOI DRODZY: ZA KILKANAŚCIE DNI WYBORY PARLAMENTARNE I CZAS ....POGONIĆ OSZOŁOMSTWO I DRAŃSTWO PLATFUSÓW OBYWATELSKICH Z POLSKI NA WIEKI!!!!

Drwale protestują przeciwko TOLEROWANIU PRZEZ OBECNE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH ZATRUDNIANIA LUDZI NA CZARNO...OSZUKIWANIA SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO I SPRAWIANIE,ŻE DRWALE - PILARZE GINĄ TRAGICZNIE W WYPADKACH ŚMIERTELNYCH, LUB TEŻ ZOSTAJĄ KALEKAMI NA CAŁĘ ŻYCIE!!!

Taka jest prawda o tej złej władzy w Polsce, KTÓRĄ W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH KAŻDY POLAK PATRIOTA , LOGICZNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK MUSI BEZWZGLĘDNIE ROZNIEŚĆ W PYŁ , POZBAWIAJĄC BEZWZGLĘDNIE  TYCH DURNI WŁADZY...!!!A oto kolejny tragiczny wypadek śmiertelny jaki zdarzył się wczoraj 06 października 2015 roku  na terenie RDLP Szczecinek ...SKĄD NA CAŁĄ POLSKĘ WYSZLI NA ULICĘ W PROTEŚCIE DRWALE!!!

Śmierć po wypadku w lesie na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór koło Dębnicy Kaszubskiej  (RDLP Szczecinek) poniósł młody człowiek 40 letni mężczyzna  ... a niedawno W TYM SAMYM NADLEŚNICTWIE zginął 46 letni ojciec aż 7 dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CZY JEST KTOKOLWIEK W TYM PAŃSTWIE OPANOWANYM PRZEZ OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  - KTO ODPOWIE MI NA PYTANIE: JAK ŻONA I TYLE DZIECI TEGO NIE ŻYJĄCEGO JUŻ PILARZA MAJĄ TERAZ ŻYĆ W POLSCE??!

Panie dyrektorze Generalny LP Wasiak....Panie dyrektorze RDLP Szczecinek Cichoń ...OTO TRAGICZNE ,,OWOCE" WASZEGO DRAŃSTWA, KŁAMSTWA I OBŁUDY!!! MACIE KREW LUDZI PRACY NA SWYCH CHCIWYCH POLITYCZNYCH DŁONIACH !!!!!


A powyżej scena z obrazu ,,LEŚNE CMENTARIUM" Jean de La Fontaine Postępowanie w tej sprawie tragedii  z dnia 06 października b.r. na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór prowadzi Prokuratura w Bytowie, oraz Inspekcja Pracy!

Prokurator dokonał zatrzymań winnych...gdyż okazuje się , iż podobnie jak niedawno, kilka miesięcy temu w Nadleśnictwie Sławno (...również RDLP Szczecinek!!!) ...TAK SAMO I TUTAJ UKRYWANO MIEJSCE WYPADKU W LESIE!!!!

Tego rannego a żyjącego jeszcze pilarza w Leśnym Dworze...PILNIE WYWIEZIONO Z MIEJSCA PRACY W LESIE I ZAWIEZIONO GO RODZINIE NA POSESJĘ, TWIERDZĄC IM, IŻ TEN JAKOBY...spadł z dachu!!!!

Według moich informacji ...WIDZIAŁ TĄ SCENĘ W LESIE TAMTEJSZY LEŚNICZY, KTÓREMU POWIEDZIANO, IŻ TEN  WÓWCZAS JUŻ ŚMIERTELNIE RANNY DRWAL LEŻĄCY W SAMOCHODZIE JEST JAKOBY...(uwaga!!!)pod wpływem alkoholu!!!!

A ON UMIERAŁ.......


NIKT NIE UDZIELIŁ MU NA CZAS POMOCY... tak odszedł tragicznie z tego świata wczoraj 40 letni drwal i tak zmarł  w tym samym Nadleśnictwie Leśny dwór  niedawno również za sprawą wypadku w lesie kolejny 46 letni ojciec aż siedmiorga dzieci!!!!  

OKAZUJE SIĘ (...a mam takie informacje!), iż Lasy Państwowe RDLP Szczecinek Nadleśnictwa Leśny Dwór miały doskonałą wiedzę,że akurat ten ZUL pracujący w jednym z najtrudniejszych leśnictw w tym nadleśnictwie ...NIE MA TAM NIKOGO ZATRUDNIONEGO OFICJALNIE !!!!

WSZYSCY ,,NA CZARNO"... a więc protestujący w Szczecinku, Szczecinie i Warszawie drwale podnoszący tą kwestię mają jak TRAGICZNIE WIDAĆ 100% rację!!!

O TYM JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIE ,,RZĄDZIĆ" W NASZEJ POLSCE TAKA GRUPA TOTALNYCH IDIOTÓW I OSZOŁOMSTWA , KTÓRA JAK SAMI WIDZICIE LUDZI MA ZA NIC...ZADECYDUJMY W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH, KTÓRE MUSZĄ ZMIENIĆ NASZĄ OJCZYZNĘ NA NORMALNĄ I LEPSZĄ ,A PRZY TYM BEZWZGLĘDNIE ROZLICZYĆ KAŻDEGO DRANIA DO SKARPETEK!!!!

ŻADNEGO GŁOSU NIE POWINNIŚCIE ODDAWAĆ NA TYCH KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, GDYŻ JEST TO WRĘCZ STRUKTURA MAFIJNA - MAJĄCA ZWYKŁYCH LUDZI DOSŁOWNIE ZA NIC!!!

NIE DAJCIE SIĘ TERAZ CZASAMI OGŁUPIAĆ KOLEJNYMI OBIECANKAMI TEGO POLITYCZNEGO ŚCIERWA...

To dlatego jako leśnik - całym sercem i duszą jestem od samego początku z protestującymi LUDŹMI LASU (drwalami-pilarzami!), gdyż ich doskonale rozumiem,że mają prawo być traktowani w Polsce jako szczególnie ciężko pracująca grupa zawodowa UCZCIWIE...Z GODNOŚCIĄ...SZACUNKIEM...I 100% ZROZUMIENIEM ICH POTRZEB!!!


Piszę jak jest...TRAGICZNIE DLA WIELU W OBECNYCH LASACH PAŃSTWOWYCH !!!

Krzysztof Kowalczyk