środa, 14 października 2015

LASY PAŃSTWOWE RDLP SZCZECINEK...TOTALNY SYF NA PARKINGACH LEŚNYCH!!!! TYM RAZEM NADLEŚNICTWO KARNIESZEWICE ...


A OTO I ŻENUJĄCY OBRAZ PRAWDY O MIERNOTACH PO-LITYCZNYCH W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRE TAK OTO ,,REKLAMUJĄ" LASY PAŃSTWOWE!!!

A TEN NAPIS ,,LEŚNY KOMPLEKS PROMOCYJNY  = LASY ŚRODKOWOPOMORSKIE= " Nadleśnictwa Karnieszewice ....PROMUJE TAKI OTO MEGA SYF NA PARKINGACH LEŚNYCH W RDLP SZCZECINEK!!!

Sławno,dnia 14 października 2015 rok


Dyrektor RDLP Szczecinek
Sławomir Cichoń / PLATFORMA OBYWATELSKA/
ul. Mickiewicza nr 2
78-400 Szczecinek


ZAWIADOMIENIE


W związku ze stwierdzonym dziś przeze mnie około godziny 16.18 ,,MEGA SYFEM(...a jest to jedyne właściwe określenie stanu faktycznego w tym miejscu!) na parkingu leśnym Nadleśnictwa Karnieszewice , które to podlegają Panu jako dyrektorowi RDLP w Szczecinku – a znajdującym się tuż przy trasie Gdańsk – Szczecin , którą przejeżdża dziennie tysiące osób ZAWIADAMIAM :


Jeśli w expresowym tempie 24 godzin od chwili otrzymania przez Pana ode mnie tej wiadomości drogą e-mail obecny nadleśniczy nadleśnictwa Karnieszewice / Pan STANISZEWSKI/ nie raczy ruszyć swej PO-litycznej d***, aby uporządkować to WYSYPISKO ŚMIECI NA TYM PARKINGU LASÓW PAŃSTWOWYCH = zawiadamiam RDLP Szczecinek, iż wówczas NA KAŻDYM KOSZU PEŁNYM PRAWIE POD WIERZCHOŁKI DRZEW ŚMIECI  - osobiście zamieszczę PLAKATY WYBORCZE Z WIZERUNKIEM WASZEGO PROMOTORA PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH - Stanisława Gawłowskiego z Platformy Obywatelskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!


PLAKATY WYBORCZE JUŻ ZDOBYŁEM ... wystarczyło wykonać jeden telefon do tej PARTII OSZUSTÓW, a wydają je wyjątkowo chętnie przed wyborami parlamentarnymi!

Osobiście uważam,że wizerunek tak otyłej twarzy Stanisława Gawłowskiego, który szefuje Platformie Obywatelskiej w województwie zachodniopomorskim TAM POŚRÓD AŻ TYLU ŚMIECI I SMRODU ....BĘDZIE JEDYNYM WŁAŚCIWYM MIEJSCEM W CAŁYM NASZYM WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIEM , W KTÓRYM BĘDZIE GAWŁOWSKIEMU NADZWYCZAJ ,,DO TWARZY"!!! 
      
Oczywiście nie zabraknie tam na nich moich komentarzy....

Pragnę jednocześnie wyrazić swe oburzenie, stanem oczyszczania parkingów leśnych Lasów Państwowych, które jak podobnie ostatnio w Nadleśnictwie Sławno są w mej ocenie wynikiem – totalnego braku nadzoru Służby Leśnej w tej kwestii!

A może daj im Pan podwyżkę kilka tysięcy złotych to może raczą ruszyć swe schaby do uczciwej roboty...??!!!!!!!

Najchętniej widziałbym osobiście tam na tym parkingu Nadleśnictwa Karnieszewice Pana Dyrektora RDLP Szczecinek … Z ŁOPATĄ, GRABIAMI – SPRZĄTAJĄCEGO WŁASNORĘCZNIE TEN BAŁAGAN i jakimś dużym środkiem lokomocji , aby wywieźć te sterty śmieci!
Proszę o ewentualną informację, jeśli będzie się Pan tam wybierał do sprzątania – gdyż bardzo chętnie zamieszczę o tym mój kolejny felieton na swym blogu ...pro publico bono!!!!

Jednocześnie zapraszam serdecznie do obejrzenia na mojej ,,pigipedii” zdjęć z dziś 14 października 2015 roku, obrazujących stan faktyczny ...W JAKIM TOTALNYM SYFIE NA PARKINGU LASÓW PAŃSTWOWYCH MUSZĄ ODPOCZYWAĆ ZMĘCZENI KIEROWCY JADĄCY TRASĄ GDAŃSK-SZCZECIN!!!!!!!!

Serio!!!  KAPITALNA ,,REKLAMA"  LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!!!!!sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Z wyrazami współczucia za nieudolność w kierowaniu RDLP Szczecinek...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

PRZESTAŃCIE OGŁUPIAĆ I OSZUKIWAĆ TUTEJSZĄ SPOŁECZNOŚĆ,ŻE TEN PARKING JEST MONITOROWANY!!!Do wiadomości:


1/ Minister Środowiska Pan Maciej Grabowski


2/ Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Pan Adam Wasiak