niedziela, 25 października 2015

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA...PÓKI MY ŻYJEMY!!!! OJCZYZNĘ WOLNĄ - POBŁOGOSŁAW PANIE !!!!!!!!!!

25 października 2015 roku


BARDZO DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM - MOIM RODAKOM POLSKIM PATRIOTOM , ZA TO ŻE DZISIEJSZY DZIEŃ PRZECHODZI TAK POZYTYWNIE DO HISTORII NASZEJ OJCZYZNY!

W WYBORACH PARLAMENTARNYCH WYGRALIŚMY WSZYSCY CI, DLA KTÓRYCH NASZA OJCZYZNA I JEJ DOBRO JEST WIĘCEJ WARTE NIŻ WAZELINIARSTWO ORAZ NIEPRAWDOPODOBNA PRYWATA I BUTA RZĄDZĄCYCH, ICH SKANDALICZNE ZACHOWANIA, Z KTÓRYCH ŚMIAŁ SIĘ CAŁY ŚWIAT ...A POD DYWAN KOLEJNYCH AFER NIE DAŁO SIĘ JUŻ UPCHNĄĆ!!!

ROZLICZMY KAŻDEGO PERSONALNIE  ZA KRZYWDY WYRZĄDZONE NASZEJ OJCZYŹNIE W LATACH 2008-2015 ...ODBIERZMY ZŁODZIEJOM TO CO UKRADLI POLSCE!!!


Chciałbym aby dotarło do Was także i to,że te wybory 2015 roku ZMIENIĄ WRESZCIE NASZĄ KONSTYTUCJĘ DLA DOBRA POLAKÓW...zaś postKOMUNA  dokładnie po tych wyborach przestaje istnieć!!!

CZY WIECIE,JAK HISTORYCZNY TO JEST DZIEŃ?!!

PO RAZ PIERWSZY DO 25 LAT W POLSKIM SEJMIE NIE BĘDZIE ŻADNEGO KOMUCHA Z LEWICY!!!


Chylę swe czoło wobec każdego, który DZIŚ WYBRAŁ DOBRO POLSKI !!!

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA... i choć jesteśmy ograbieni terytorialnie  po trzech zaborach + II wojnie światowej, to mamy od setek lat swoje narodowe wartości i godność, które nie są na sprzedaż !!!MEGA CIEKAWOSTKA: 


Tak zwany ,,wieczór wyborczy" w sztabie PLATFUSÓW OBYWATELSKICH trwał dokładnie... 5,5 minuty!!! DOSTALI OD NARODU MEGA  KOPA TAK JAK PRZEWIDYWAŁEM!!!


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

NIEBAWEM ZMIENIAM FORMUŁĘ I TREŚCI NA MOIM BLOGU,KTÓRY CZYTA MIESIĘCZNIE KILKADZIESIĄT TYSIĘCY INTERNAUTÓW PRAKTYCZNIE Z CAŁEGO ŚWIATA, Z KTÓRYCH BĘDZIECIE JAKO PATRIOCI BARDZO ZADOWOLENI !!!

Pozdrawiam tak ogromną ilość internautów, moich czytelników  z...ROSJI , którzy w tym miesiącu ,,pobili" w czytelnictwie wszystkich dotąd czytających, (...oprócz Polski!) o czym w podsumowaniu na koniec października więcej w mojej analizie!