niedziela, 18 października 2015

ZACZYNA SIĘ ROBIĆ CIEKAWIE W POLSCE....CZY NIEBAWEM BĘDZIE WYBUCHOWO??!

18 października 2015 roku

Oto poniżej jak wygląda ręczna wyrzutnia pocisków...


Na przejściu granicznym KRAKOWIEC-KORCZOWA pies straży granicznej zwrócił uwagę na autobus jadący z Ukrainy do Wrocławia.

Po przeszukaniu bagażów znaleziono ...UWAGA!!!!

Aż 21 wyrzutni (granatników) RPG-26 ...i nie wiadomo, czy amunicja do nich nie jest już w Polsce!

Nie wiadomo oczywiście KTO miał być odbiorcą tego sprzętu i po co on miał być potrzebny na terenie Polski!

WIADOMO ZA TO,ŻE UKRAIŃCY KRADNĄ BROŃ W DONBASIE ( amunicję, granatniki,pistolety i karabiny itd. itp!!!) i handlują tym na lewo i prawo...


Z JEDNEJ STRONY NAPŁYWAJĄ DO POLSKI IMIGRANCI DZIĘKI TYM OSZOŁOMOM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  - ZAŚ Z DRUGIEJ STRONY ...W KIERUNKU GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ IMIGRANCI PODĄŻA TEGO TYPU BROŃ!!!

Układa się to Wam w jakąś całość...??!

A ostatnio pisałem Wam o znalezionych w koszu na śmieci pistoletach a nawet karabinku snajperskim znalezionych na granicy Polski z Ukrainą...
Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Nie tylko w Polsce jest ,,ciekawie"...

We wrześniu tego roku generalny inspektor lotnictwa wojskowego Niemiec Carl Mulner zapewniał w mediach,że Niemcy kierują do patrolowania przestrzeni powietrznej krajów bałtyckich kilkadziesiąt swoich samolotów (myśliwce) Eurofighter ...ze zmodernizowanym wyposażeniem!

KILKA DNI TEMU w estońskiej bazie lotniczej AMARI  własnie tego typu niemiecki myśliwiec...ROZPADŁ SIĘ PODCZAS SWEGO PIERWSZEGO STARTU, GUBIĄC ZBIORNIK PALIWA!No i ...KAPUT!!!
A poniżej tenże typ myśliwca Eurofighter z pociskami Meteor...ZOSTAŁ NATYCHMIAST ZEZŁOMOWANY...a Estończycy drapią się po głowach: CO JEST TUTAJ GRANE...??!