poniedziałek, 26 października 2015

OTO KOŁO KTÓRE WRESZCIE ZMIENI POLSKĘ DLA DOBRA POLAKÓW...A NIE ŁOTRÓW,DRANI, ZŁODZIEI I OSZUSTÓW!

26 października 2015 roku


Podział mandatów wg najnowszego late poll /IPSOS /RMF FM
To nie jest jeszcze w 100% ukształtowany kształt - ale już bardzo zbliżony do rzeczywistości!

Osobiście uważam,że PILNĄ KONIECZNOŚCIĄ musi być ...PUBLICZNE UJAWNIENIE WSZYSTKICH AFER ZA JAKIMI STOI KOALICJA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I PSL , ORAZ PERSONALNE ROZLICZENIE KAŻDEGO Z ŁOTRÓW, KTÓRY NISZCZYŁ, OKRADAŁ, OSZUKIWAŁ NASZĄ POLSKĘ W TYCH LATACH!!!
"Najmniej sfałszowane wybory w historii Polski". Internauci komentują wyniki wyborów [MEMY]
Czy jest bardziej wymowne zdjęcie mówiące o ,,potędze" Platfusów Obywatelskich i jakoby poparciu społecznym tego oszołomstwa ...niż to zdjęcie już ex.premier ewy Kopacz??!
...W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NALEŻY NIEZMIERNIE PILNIE DOKONAĆ AUDYTU STANU PAŃSTWA POLSKIEGO , JEGO MAJĄTKU I GOSPODARKI  Z CHWILĄ PRZEJĘCIA WŁADZY OD TYCH ZŁODZIEI  I BEZWZGLĘDNIE TO OGŁOSIĆ PUBLICZNIE JAKA JEST PRAWDA !!!

Jestem dumny z faktu,że POLACY OTWORZYLI OCZY I NIE DALI SIĘ WIĘCEJ OSZUKIWAĆ, GDYŻ NIE BYŁO WIDAĆ PRZEŁOŻENIA NA TEREN I ŻYCIE CODZIENNE TEGO MNÓSTWA OBIECANEK-CACANEK , JAKIMI OGŁUPIANO POLKIE SPOŁECZEŃSTWO W LATACH 2008-2015!

Po raz pierwszy od 1989 roku JEDNA PARTIA ( Prawo i Sprawiedliwość) osiągnęła aż tak miażdżący wynik wyborczy i będzie mogła praktycznie sama kierować Polską!

Wielki ,,SZACUN " w stronę Pawła Kukiza i osób, które za nim zagłosowały - GDYŻ TO SĄ W 100% GŁOSY TAKŻE DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!!!!

A cóż mnie osobiście cieszy i satysfakcjonuje?!

FAKT,ŻE ZA POTRZEBĄ OBOWIĄZYWANIA W NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE TAKICH POJĘĆ JAKIE MA PARTIA ZWYCIĘSKA  - TO JEST ,,PRAWO" oraz  ,,SPRAWIEDLIWOŚĆ"
- ZAGŁOSOWAŁO AŻ TAK WIELU POLAKÓW,SZCZEGÓLNIE TYCH MŁODYCH !!!Na Prawo i Sprawiedliwość głosowali Polacy oczekujący mega pilnych zmian w Polsce - a nie dalszego ogłupiania społeczeństwa ,,sukcesami" i zalewania nas imigrantami, bo tak się chce Unii Europejskiej ,,nakręconej" pod wyłączne interesy Niemiec! 

POLSKIE ŻYCIE MOŻE BYĆ WRESZCIE NORMALNE...

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Prawo i Sprawiedliwość....ZMIAŻDŻYŁO w tych wyborach Platfusów Obywatelskich!
A w mojej ,,MAŁEJ OJCZYŹNIE" ...SŁAWNIE : wygrało Prawo i Sprawiedliwość!!!


Zaś poniżej na zdjęciu Pan Prezydent RP Andrzej Duda  - podczas wizyty w Sławnie 06 października 2015 roku! Trzyma w ręku pamiątkę ze spotkania: HERB SŁAWNA.
              
Pan Prezydent RP Andrzej Duda otrzymał od mojego Kolegi i imiennika zarazem Burmistrza Sławna ( na zdjęciu!) również na pamiątkę - wizerunek ratusza miasta Sławno, stolicy powiatu! 

Z okazji zbliżającego się jubileuszu 700 - lecia miasta Sławna - Pan Prezydent zobowiązał się odwiedzić nas również w czasie tych uroczystości.