wtorek, 20 października 2015

ZA PIĘĆ DNI WYBORY PARLAMENTARNE...JAK WYOBRAŻACIE SOBIE PRACĘ W LASACH PAŃSTWOWYCH Z LUDŹMI, KTÓRZY WAS PONIŻALI I DYSKRYMINOWALI W LATACH 2008-2015?!

20 października 2015 roku


Nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego,że tak ogromna ilość ludzi których w większości nie widziałem na swe oczy a pracująca w Lasach Państwowych ...może mieć do mnie aż takie zaufanie i dzielić się ze mną wyjątkowo osobistymi przeżyciami zawodowymi w Lasach Państwowych!

ILOŚĆ WASZYCH DOKUMENTÓW JAKIE OTRZYMAŁEM W LATACH 2008-2015 TO JUŻ OGROMNE ARCHIWUM , ALE WSZYSTKO UPORZĄDKOWANE!

Cała ta sytuacja dowodzi temu jak niedoskonała jest konstrukcja i organizacja Lasów Państwowych w naszym kraju GDZIE POLITYKA MIESZA WIELU LUDZIOM ...powiem po męsku w pustych łbach, w których czkawka jest 24 godzinnym echem idioty!

Wierzę w to, że już  nigdy w Polsce nie będzie takiego PONIŻANIA INNEGO CZŁOWIEKA jak za czasów Platformy Obywatelskiej w ostatnich latach !Podam pewien konkretny dowód ,,wypalenia łepetyny" do granic absurdu :

wyobraźcie sobie,że są w Polsce tacy idioci nadleśniczowie (...oczywiście z Platformy Obywatelskiej!) , którzy ...ZAKAZUJĄ SWOIM PRACOWNIKOM mniej czy bardziej oficjalnie jakichkolwiek rozmów z pracownikami, których zwolniono z pracy w LP , tylko dlatego że są przez nich oficjalnie i otwarcie krytykowani za nieudolność i totalny brak kompetencji na stanowisku nadleśniczego!

A jest to tym samym DYSKRYMINACJA...NIERÓWNE TRAKTOWANIE...
MOBBING...DZIAŁANIE W ZŁEJ WIERZE...NARUSZANIE ZASAD WSPÓŁŻYCIA SPOŁECZNEGO I DOBRYCH OBYCZAJÓW...których pojęcia  jak zwykle PUSTAKOM z Platformy Obywatelskiej są zupełnie nieznane!

W rozmowach z Wami, korespondencji dowiaduję się ...JAK WYOBRAŻACIE SOBIE TEGO TYPU KRETYNÓW PRACUJĄCYCH JESZCZE NADAL NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH W LASACH PAŃSTWOWYCH  NIEBAWEM PO WYBORACH ZA KILKA DNI, GDZIE W 100% POLACY WYRZUCĄ TYCH IDIOTÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ TAM GDZIE JEST OD DAWNA ICH MIEJSCE : SZAMBO+ RYNSZTOK+ŚMIETNIK!

Oczywiście ja również mam swoje ,,pomysły" na tego typu oszołomstwo w LP, które świetnie się bawiło za publiczna kasę w latach 2008-2015 ...ALE JA NIE JESTEM  AŻ TAK ,,DELIKATNY" JAK WY!!!

Oto poniżej jeden z Waszych pomysłów - gdzie i w jaki sposób powinni zostać zatrudnieni i odpowiednio potraktowani BEZ WPROWADZANIA JAKIEGOŚ TAM KOLEJNEGO IDIOTYCZNEGO POMYSŁU Z ,,GRUBA KRESKĄ" ZAPOMNIENIA - ci ,,spece i profesjonaliści konkursowi" , którzy Skarb Państwa mieli tylko za dojną krowę a leśników za przynieś ...wynieś...pozamiataj:OTO WASZA PROPOZYCJA, KTÓRA MNIE NIEŹLE ROZBAWIŁA : ,,POMOCNIK PODLEŚNICZEGO - PRZY SPORZĄDZANIU SZACUNKÓW BRAKARSKICH W TERENIE" 


I wyobraźmy sobie ...powyższą sytuację dla przykładu na terenie RDLP Katowice (NADLEŚNICTWO KOBIÓR) ....Marianowi jak widać jakoś urosła d**** ostatnio!!!!


Bardzo proszę o kolejne Wasze wesołe propozycje - W JAKIE SPOSÓB WIDZICIE W LASACH PAŃSTWOWYCH DALSZĄ PRACĘ WSZELKIEGO RODZAJU KREATUR POLITYCZNYCH Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

Piszę jak jest...I TO CO CZUJECIE W TEGO TYPU SPRAWACH!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

DZIŚ NAWET NAJWIĘKSZE MENDY STAJĄ SIĘ ZE STRACHU ...pro PiS !!!!  sic!!!

Zaś ja Wam dodam,że nawet maleńkie dzieci w Polsce wiedzą, iż lepiej mieć raz w życiu tego typu zabawny kontakt ze świnią NIŻ PRZEZ CAŁE ŻYCIE Z KIMKOLWIEK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, PARTII OSZUSTÓW, KŁAMCÓW I WSZELAKIEJ MAŚCI OSZOŁOMSTWA OKRADAJĄCEJ NASZĄ OJCZYZNĘ!