czwartek, 8 października 2015

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ INFORMUJĘ MOICH RODAKÓW : DZIŚ MIAŁO MIEJSCE OSTATNIE POSIEDZENIE SEJMU TEJ MEGA SKANDALICZNEJ I ZŁODZIEJSKIEJ KADENCJI ...

08 października 2015 rokuTERAZ ZNACZNA ILOŚĆ ,,SZTUK" Z TEJ CHLEWNI ...MACIE MOI DRODZY PONOWNIE NA PLAKATACH I BILBORDACH  W SWOICH MIEJSCOWOŚCIACH!A jak myślicie moi drodzy: CO ZACZNĄ TERAZ ROBIĆ ŚWINIE Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , KTÓRE ŻARŁY U KORYTA NA NASZ KOSZT W LATACH 2008-2015??!


Jak zwykle...ściema!!!
    
CIEKAWOSTKA! Czy wiecie,że widoczny powyżej Radosław Sikorski - jako Minister Spraw Zagranicznych RP zabrał ze sobą na ,,wycieczkę" 02 listopada 2010 roku Ministra Spraw Zagranicznych Niemiec do ...ALEKSANDRA ŁUKASZENKI na Białoruś, gdzie obaj wysłuchali bardzo długiego przemówienia Pana Prezydenta Białorusi między innymi na temat :
,,wyższości lesbijek nad gejami" ?!!!!!!!!!!!!!!
TO FAKT AUTENTYCZNY !!!


A poniżej - ze względu na tak uroczysty dzień OSTATNIEGO SPOTKANIA W CHLEWNI Platfusów Obywatelskich , pozwoliłem sobie zamieścić następujący CYTAT DNIA  - będący doskonałym w przenośni oczywiście dowodem na to JAKĄ POLITYKĘ UPRAWIANO W POLSCE W LATACH 2008-2015 PRZEZ TO OSZOŁOMSTWO z Platformy Obywtaelskiej, które doprowadziło do wyjazdu za granicę i poszukiwania pracy ...KILKA MILIONÓW POLAKÓW :  A poniżej JEDYNY I TAK WYMOWNY  SUKCES tych PO-litycznych drani ostatnich lat:
     


A na zakończenie - ponieważ jestem bardzo popularny wśród Braci Leśnej z terenu całej Polski , poniżej przedstawiam Wam  PANICZNY OBRAZ SYTUACJI w gabinetach paru dyrektorów jaki można zauważyć w kilku Regionalnych Dyrekcjach lasów Państwowych RP  od Gdańska aż po Lublin PRZED NOWYMI WYBORAMI PARLAMENTARNYMI , KTÓRYCH WYNIK JEST MIAŻDŻĄCY WEDŁUG SONDAŻU ,,pigipedii"DLA OSZUSTÓW I KRĘTACZY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, A DAJĄCY OGROMNE ZWYCIĘSTWO PATRIOTYCZNEJ PARTII PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI :Niestety ,,DĘBY - WOLNOŚCI"  z Bredzisławem Komorowskim ... już nie procentują !!!! Sic!!!!!

Powyżej ...POŁAMANE PRZEZ POLAKÓW jakoby ,,DĘBY WOLNOŚCI" Komorowskiego na terenie RDLP Lublin (dyr.Jan Kraczek)

A poniżej ....(sic!!!) Kolejny ,,DĄB WOLNOŚCI" Komorowskiego - tym razem na terenie RDLP Gdańsk ( ...usechł w czerwcu 2014 roku!!!!) u dyr.RDLP Jana Szramki!
thumb 20140820 130709

A MOŻE NIKT W LASACH PAŃSTWOWYCH I KANCELARII PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO NIE ZBADAŁ ...MOŻLIWOŚCI ,,ALERGII" LUB ŚMIERTELNYCH WIRUSÓW ORAZ WSZELKICH 
N  E  G  A T  Y  W  N  Y  C  H  ZALEŻNOŚCI POMIĘDZY POJĘCIAMI ,,DĄB WOLNOŚCI" a męskie  imię ,,JAN"  i stąd takie oto MARNE efekty??! 

Wiem! Wiem! 

Jest oczywiste,że ...NATURA NIGDY NIE ZNOSI MIERNOTY!!!!!!!!!!!!!!!!  :)

Piszę jak jest...SZCZĘŚLIWY,ŻE DZIŚ JUŻ NIE MA TYCH POSŁÓW IDIOTÓW I TOTALNYCH DURNI , KTÓRZY TAK OKRADALI NASZĄ OJCZYZNĘ I ZADŁUŻYLI JĄ DO GRANIC MOŻLIWOŚCI !!!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.
Moi drodzy! W TROSCE O WASZE BARDZO DOBRE POCZUCIE HUMORU I UŚMIECH muszę Wam uzmysłowić jak ogromnie bardzo powinniśmy się cieszyć z upadku Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska w Polsce!!!!

Otóż gdyby ci idioci mieli rządzić jeszcze kolejną dekadę - to jak można domniemywać ich wazeliniarskie podejście do Niemiec  zapewne sprawiłoby, iż ...PROGNOZA POGODY w TVP-1 wyglądała by niebawem w naszej Polsce, ale w ich wydaniu zapewne tak:...a przy takim poziomie śniegu : od razu wzrost zużycia paliwa, podatków itd. itp!
A po co nam takie ,,prognozy" potrzebne??!

CIESZMY SIĘ NASZĄ POLSKĄ ZŁOTĄ JESIENIĄ ...I PIĘKNĄ ZIMĄ... nawet gdy śniegu AŻ TYLE NA....SYPAŁO!!!!