poniedziałek, 2 listopada 2015

,,TOP - DZIESIĄTKA"...czyli jak i SKĄD czytaliście mój blog w październiku 2015 roku!

02 listopada 2015 roku

Tradycyjnie jak co miesiąc ...małe podsumowanie Waszego czytelnictwa ,,pigipedii" za październik b.r. a przy tym kilka moich uwag i komentarzy!
W KLASYFIKACJI GENERALNEJ jak i tej miesięcznej...duże zmiany i nowości!

Zaś co do ciekawostek...serwery z wyspy MAURITIUS również poszukują ostatnio  mego bloga!

A dzisiejszej nocy (...z poniedziałku na wtorek!) prognozy pogody SPECJALNEJ przewidują silną burzę magnetyczną także nad Polską, stąd też dla ,,speców" moja info:

JEŚLI W NOCY BĘDZIECIE NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW (bezwzględnie w ciemnościach...a więc najlepiej poza terenem zabudowanym i oświetlonym!)  = TO JEST OGROMNIE PRAWDOPODOBNE,ŻE ZOBACZYCIE NA NIEBIE TAKI OTO WIDOK:

Nie lada gratka nie tylko dla fanów astronomii. "Dziś bowiem mogą przytrafić się nam warunki umożliwiające obserwacje zorzy polarnej z terenu Polski" - informują na Facebooku twórcy "Z głową w chmurach".
TAK! TAK!  To jest ...ZORZA POLARNA! 
Szukajcie jej dzisiejszej nocy koniecznie NAD PÓŁNOCNYM HORYZONTEM!!!!

Najlepiej nad naszym Bałtykiem...  :)
DZIĘKUJĘ WAM ZA PAŹDZIERNIK 2015 ROKU,ŻE BYLIŚMY RAZEM ...A SZCZEGÓLNIE ZA TO IŻ ZMIENIAMY NASZĄ WSPÓLNĄ OJCZYZNĘ NA LEPSZE I DALIŚMY WSPÓLNIE RAZEM WYRWAĆ JĄ WRESZCIE Z RĄK KRĘTACZY I POLITYCZNYCH OSZUSTÓW I ZŁODZIEI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!
                    
Tak! ZŁODZIEI ...którzy zniszczyli gospodarkę i MAJĄTEK SKARBU PAŃSTWA w latach 2008-2015 !

Jestem w 100% pewien,że AUDYT jaki niebawem pojawi się wszędzie w Polsce – UJAWNI POLSKIEMU SPOŁECZEŃSTWU PRAWDĘ O TYCH RZĄDACH ŚMIECI O DŁUGICH JĘZORACH I PAZERNYCH PYSKACH STOŁUJĄCYCH SIĘ W RESTAURACJI ,,SOWA&PRZYJACIELE”!

Spośród dziesiątek państw całego świata, z serwerów których codziennie czyta mnie ...JUŻ NAWET PO KILKA TYSIECY INTERNAUTÓW, JAK BYŁO TO W PAŹDZIERNIKU 2015 ROKU(...co jest dla mnie galaktycznym sukcesem!) - poniżej macie ,,TOP DZIESIĄTKĘ” tych najbardziej aktywnych, czyli pierwszą dziesiątkę !

Proszę bardzo: ,,TOP DZIESIĄTKA „ = PAŹDZIERNIK 2015 ROKU ;

Nr 1 Polska

Nr 2 ...ROSJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 3 ...FRANCJA!!!

Nr 4 Niemcy

Nr 5 USA

Nr 6 Wielka Brytania

Nr 7...TURCJA!!!!!!!!!!

Nr 8 Ukraina

Nr 9 ….PORTUGALIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nr 10 HOLANDIA!!!!


Jak sami widzicie, w porównaniu z poprzednim miesiącem – powyższa statystyka ,,kliknięć” i wejść na mój blog zmieniła się i to dość poważnie!

Najciekawiej wyglądają za to ...miejsca, jakich podgląd posiadam – skąd jestem czytany!

Nie ukrywam,że porównując to z danymi geograficznymi świata ...mam chwilami niezły ubaw.

Nie mniej – bardzo jestem zaskoczony ,,intensywnością „ czytelnictwa ,,pigipedii” przez ...serwery Rosji i Białorusi(...która niestety ale do ,,TOP DZIESIĄTKI” się nie załapała!).

Zapewne wybory parlamentarne w Polsce zrobiły w tym wszystkim swoje...

Moi czytelnicy z Francji są co miesiąc bardzo intensywni od wielu miesięcy, stąd ich tak wysoka lokata, ale ogromnie mnie cieszy progresywny wzrost notowań TURCJI....w październiku wyjątkowo PORTUGALII , oraz HOLANDII.

No a tak a propos ,,CIEKAWOSTEK” związanych z ,,łączami” - TO ZDRADZĘ WAM PEWIEN 100% OPARTY NA FAKTACH  SEKRET :

CZY ZNACIE AKTUALNĄ LICZBĘ POLSKIEGO WOJSKA????!
           
Wyobraźcie to sobie , a jest to co jeszcze raz podkreślam 100% FAKT (!), że nie tak dawno KTOŚ ZE SŁUŻB FEDERACJI ROSYJSKIEJ ,,POHANDLOWAŁ" WIEDZĄ  DOTYCZĄCĄ ...jak myślicie KOGO??!

Sprzedano w Rosji dane dotyczące AKTUALNE  prywatnych telefonów ....PRAWIE 10 TYSIECY ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO I CYWILNEJ OBSŁUGI NASZEJ POLSKIEJ ARMII !!!!!!!!!!!!! 


Co Wy na to moi Rodacy???!

Rosyjski operator sieci telefonicznej ,,PROWOKOWAŁ” te w/w 10 tysięcy numerów telefonów...POŁĄCZENIAMI NA ICH NUMERY O PODWYŻSZONEJ PŁATNOŚCI, ZAKAZANEJ TOTALNIE W POLSCE!

Aby było ,,ciekawie” ...JEST TO TYLKO JEDNA SIEĆ KOMÓRKOWA W POLSCE, KTÓRĄ MIELI NASI WOJSKOWI ( tzn. ,,PLUS”!)

To jest też JASNY JAK SŁOŃCE dowód,że spece od hakerskich od dawna mieli możliwość ustalić...GDZIE PRYWATNIE MIESZKA ...JAKIE MA PRZYZWYCZAJENIE...DOKŁADNIE W KTÓRYM MIEJSCU PRZEBYWA W GODZINACH PRACY W POLSCE...nasza ,,profesjonalna” jak widzicie armia!!!! (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Sprawa jest obecnie przedmiotem wojskowego śledztwa...

A wokół Polski ...takie oto ciekawe sceny: a dla co niektórych PRZEPAŚĆ...

                    
Plany pewnych osób co do utworzenia w Polsce nowego WRON ...też spaliły na panewce:

 
....a poniżej ,,SPECJALISTA" d/s energetyki Ukrainy :
                

No a poniżej statystyka – jak wygląda ,,TOP – DZIESIĄTKA” w klasyfikacji generalnej:

Nr 1 POLSKA

Nr 2 USA

Nr 3 NIEMCY

Nr 4 FRANCJA ...a dosłownie tuż za nią :

Nr 5 ...ROSJA !!!!!!!!!!!

Nr 6 WIELKA BRYTANIA

Nr 7 UKRAINA !!!!

Nr 8 HOLANDIA !!!!

Nr 9 TURCJA !!!!!

Nr 10 MALEZJA

Państwa ,,zwyżkujące” w tej statystyce to Rosja , Turcja,Holandia i Ukraina- aczkolwiek do ,,TOP DZIESIĄTKI” już dobiega bardzo blisko kilkanaście innych państw , z serwerów jakich łączycie się z moim blogiem.

Cóż ciekawego w tym miesiącu?!

MNÓSTWO INFO OGROMNIE WAŻNYCH DOTYCZĄCYCH ZMIAN POLITYCZNYCH W POLSCE...informacji personalnych dotyczących osób w Ministerstwie Środowiska i Lasach Państwowych(..jedna w tym tygodniu sprawi,że PARĘ OSÓB W 100% NIE BĘDZIE SPAŁO SPOKOJNIE PARĘ LAT!!!!!!!! a wiem co mówię....sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
   
Do tego bardzo interesujące kwestie W 100% OPARTE NA FAKTACH a mówiące o ...NIEPRAWDOPODOBNYM ,,PRZYMYKANIU OKA” NA WYDATKI SIĘGAJĄCE (uwaga!) SETEK MILIONÓW ZŁOTYCH w Lasach Państwowych ostatnich lat,gdzie jak widzę NIKT TAK NA SERIO NAD TYM NIE CZUWA NADAL!!!!

Do tego kilka spraw historycznych do jakich dotarłem, a wiedza jaką się z Wami uczciwie i bezpłatnie jak zwykle PODZIELĘ!

No i jak zwykle będzie troszkę ,,NIESPODZIANEK”...

Na zakończenie : SERDECZNE DZIĘKI,ŻE JESTEŚMY RAZEM!!!

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA POZDROWIENIA I ŻYCZENIA JAKIE OD WAS OTRZYMUJĘ PO WYGRANYCH W NASZEJ OJCZYŹNIE WYBORACH PARLAMENTARNYCH!!! TERAZ DAMY W 100% RADĘ !!!! DLA DOBRA POLSKI!!!
                                 
A w czasie, kiedy dziesiątki tysięcy WAZELINIARZY i SŁUGUSÓW Platformy Obywatelskiej okradającej BEZKARNIE naszą gospodarkę w latach 2008-2015 ...dziś i przez najbliższy czas NIE MOŻE PO TYCH OSTATNICH WYBORACH SPAĆ SPOKOJNIE, BO ZARAZ URWIE IM SIĘ ,,KORYTO” - zapraszam jak zwykle do poczytania tego i owego u mnie na blogu!Dziś z dumą i RADOŚCIĄ żegnam Was okrzykiem : ,,Na pohybel..." (a komu to wiecie!)


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk 

PS.

GORĄCO POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY SPOZA GRANIC NASZEJ POLSKI SĄ RÓWNIEŻ W MIESIĄCU BARDZO CZĘSTO I REGULARNIE JAK WIDZĘ CZYTELNIKAMI ,,PIGIPEDII"

BĄDŹCIE DUMNI,ŻE JESTEŚMY POLAKAMI - BO ... ,,JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA..."