piątek, 13 listopada 2015

DZIŚ MIAŁ MIEJSCE KOLEJNY WYPADEK ŚMIERTELNY PILARZA W LESIE ...ZA KADENCJI DYREKTORA RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIRA CICHOŃ, GDZIE NIEDAWNO ODBYŁ SIĘ PIERWSZY W POLSCE PROTEST OBURZONYCH PILARZY!!!

13 listopada 2015 roku


Dziś na terenie Nadleśnictwa Połczyn (RDLP Szczecinek) w czasie pracy w lesie  TRAGICZNIE ZGINĄŁ PILARZ!

TO JUŻ KOLEJNA OFIARA ŚMIERTELNA W LASACH RDLP SZCZECINEK - w czasie gdy dyrektorem jest Sławomir Cichoń z Platformy Obywatelskiej!

Za czasów ,,kadencji" w/w dyrektora RDLP Szczecinek ...tragedie pilarzy w lesie ścielą się coraz gęściej!

Może to czas aby NA ,, ODCHODNE"  JUŻ ZA CHWILECZKĘ PO-lityczny dyr.Cichoń dostał od swych wazeliniarzy tego typu obraz : ,,LEŚNE CMENTARIUM"  Jean de La Fontaine??!

W tym roku zginął pilarz na terenie Nadleśnictwa Sławno...Nadleśnictwa Leśny Dwór aż dwóch pilarzy w ciągu 1,5 roku ... no i dziś kolejna TRAGEDIA tym razem w Nadleśnictwie Połczyn!


Według informacji ,,na gorąco" jakie zebrałem - przyczyną tej tragedii jest PRAWDOPODOBNIE nie zastosowanie się do obowiązujących zasad BHP w czasie tej niebezpiecznej pracy w lesie!

Pilarz zginął na miejscu ...dłużyca, z której odcinał wałki uderzyła go w głowę i klatkę piersiową, dokonując śmiertelnych obrażeń.

Oczywiście na miejscu zjawił się prokurator...inspekcja pracy... 

PYTANIA W TEJ SPRAWIE BRZMIĄ NASTĘPUJĄCO:

- czy rzeczywiście naruszenia zasad bhp?!
- czy ten tragicznie zmarły i towarzyszący mu pomocnik pracowali legalnie a nie ,,na czarno" co w swych latach rządzenia RDLP Szczecinek tolerował a wręcz SWYM LICHWIARSTWEM  PROMOWAŁ dyr>Sławomir Cichoń,czego dowodem był protest latem tego roku w Szczecinku oburzonych drwali?!

- za jak NĘDZNE PIENIĄDZE pracowali obaj dziś na tym stanowisku, które okazało się śmiertelną pułapką dla jednego z pilarzy?!

- czy można było tej dzisiejszej tragedii zapobiec??!

- tego typu pytań nasuwa się od razu mnóstwo...


ZGINĄŁ KOLEJNY BARDZO MŁODY CZŁOWIEK ...W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRE W LATACH 2008-2015 PROWADZIŁY W KILKU RDLP POLITYKĘ TOTALNEGO WYZYSKU ICH PRACY A WRĘCZ NIEWOLNICTWA !!!

To dlatego zaczęły się tak ogromne protesty od Szczecinka...Szczecina...aż po Warszawę pod oknami IDIOTYCZNEJ, TCHÓRZLIWEJ PREMIER EWY KOPACZ i jej wazeliniarzy!!!

A tak było w tym 2015 roku w Szczecinku, skąd protesty oburzonych pilarzy rozlały się na całą Polskę...


To żaden ,,przypadek" że ci bardzo pracowici a wykorzystywani w RDLP Szczecinek pilarze - sprezentowali tchórzliwemu dyr.Cichoniowi ...TRUMNĘ Z MAKIETĄ PILARZA!!!

To było symboliczne przesłanie, przekaz : ZA DUŻO NAS GINIE TRAGICZNIE TUTAJ W LASACH PAŃSTWOWYCH W CZASIE PRACY!!!

 Scena przed wejściem do biura RDLP Szczecinek...

I nadzwyczaj GŁUPIE MINY przedstawicieli tejże RDLP Szczecinek...można się tylko było ze wstydu albo zaczerwienić pomimo zarostu, lub ...podrapać za uchem!!! Sic!!!!!
Dodaj napis
 A poniżej przemarsz  PROTESTU ulicami Szczecinka...

A to PREZENT SPECJALNY pozostawiony dyr.RDLP Szczecinek Sławomirowi Cichoń tuż przed drzwiami wejsciowymi do biura dyrekcji w Szczecinku ....TRUMNA Z PILARZEM!

Czy zabrał na pamiątkę swych partackich rządów do domu???!


Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk