piątek, 13 listopada 2015

STAN WYJĄTKOWY WE FRANCJI...DZIESIĄTKI ZABITYCH...PREZYDENT EWAKUOWANY Z MECZU PIŁKARSKICH REPREZENTACJI NIEMIEC I FRANCJI...FRANCJA I EUROPA PŁACI NAJWIĘKSZĄ OFIARĘ ZA SWOJĄ NAIWNOŚĆ I DOBROĆ WOBEC DRUGIEGO CZŁOWIEKA!

14 listopada 2015 roku


FRANCJO ....POLSKA JEST Z TOBĄ!!!!
Znicze i kwiaty przed ambasadą Republiki Francuskiej w Warszawie /Jacek Turczyk /PAP

Smutek...żal ... i uzasadniony gniew w stosunku do bandytów!!!


To co się w tej chwili dzieje w Paryżu...jest trudne do pojęcia dla cywilizowanych ludzi świata! 

STAN WYJĄTKOWY WE FRANCJI, KTÓRA ZAMYKA W TEJ CHWILI SWOJE GRANICE - wprowadził przed chwilą słusznie Prezydent Hollande!

                                   

ZAMACHY TERRORYSTYCZNE W PARYŻU ... strzały z broni maszynowej...wybuchy bomb i granatów..odgłosy ludzi rannych, umierających  błagających o pomoc!

Ulice Paryża w tej chwili...
Kibice piłkarscy w Paryżu boją się wyjść ze stadionu...wchodzą na murawę w obawie przed zamachami bombowymi, które było słychać z trybun...


W trakcie meczu piłkarskiego FRANCJA - NIEMCY  piłkarze na chwile wstrzymali grę, po usłyszeniu ...jednego z ogromnych wybuchów! Na trybunach siedział Prezydent Francji!

PRZYPOMNĘ:

...za miesiąc W PARYŻU  odbędzie się losowanie grup ,,EURO - 2016" !!!!!!!!!!


Bezpośredni odnośnik do obrazka Piłkarska REPREZENTACJA NIEMIEC - od ponad półtorej godziny od zakończenia meczu z Francją ...non stop przebywa w podziemiach stadionu (szatnia) z powodu serii wybuchów w okolicy! Do eksplozji doszło w pobliżu stadionu
Zwróćcie proszę baczną uwagę na powyższe zdjęcie z tego stadionu w Paryżu w chwili ataków  : WYRAZ TWARZY osób białych jest jednoznaczny = PRZERAŻENIE,NIEPEWNOŚĆ,OBAWA ...zaś osoby czarne,kolorowe (IMIGRANCI) ŚMIECH,ZABAWA,DOBRY HUMOR !!!! 

JEST OGROMNIE PRAWDOPODOBNE,ŻE PLANOWANO ZAMACH NA PIŁKARZY...

       Bezpośredni odnośnik do obrazka
Miejsca ataków w Paryżu...

KRETYŃSCY MUZUŁMANIE MORDUJĄ EUROPEJCZYKÓW W ICH WŁASNYM DOMU...
Bezpośredni odnośnik do obrazka

...osoby pozabijane na ulicach Paryża!
A general view of the scene shows rescue service personnel working near the covered bodies outside a restaurant following a shooting incident in Paris
TO JEST ATAK NA NASZĄ CYWILIZACJĘ:
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nastał chyba tym samym najwyższy czas na gruntowną analizę przychylności i gościnności Unii Europejskiej wobec każdej osoby pochodzenia muzułmańskiego  A SZCZEGÓLNIE MĘŻCZYZN!!!

Najbliższa noc przyniesie wiele odpowiedzi...JAK EUROPEJCZYK MA ŻYĆ SPOKOJNIE WE WŁASNYM DOMU?!!!!!!

Przed chwilą policja francuska zakończyła szturm na salę koncertową Bataclan gdzie zastrzelono trzech  zamachowców, którzy trzymali zakładników...zabijając ich jeden po drugim!!!


Kolejni zabici i ranni...
Policja przeprowadziła szturm na teatr Bataclan, gdzie napastnicy przetrzymywali kilkudziesięciu zakładników (fot.   PAP/EPA/YOAN VALAT)


Przed chwilą francuskie źródła policyjne podały,że na tej sali  koncertowej jest ....MNÓSTWO OSÓB ZAMORDOWANYCH PRZEZ TYCH ISLAMSKICH OSZOŁOMÓW!!!
Rescue workers evacuate an injured person near the Bataclan concert hall in central Paris

TO JEST JUŻ MASAKRA NIEWINNYCH LUDZI...
 NIE ŻYJE OKOŁO 100 NIEWINNYCH OSÓB PO ATAKU NA TĄ SALĘ KONCERTOWĄ , gdzie ci bandyci i mordercy wznosili okrzyki ...,,Allah Akbar" (Bóg jest wielki).


   Bezpośredni odnośnik do obrazka

Jutro zbiera się Rada Obrony Francji - a do Paryża w tej chwili zmierza wojsko...

ODPOWIEDŹ NA TEN ATAK MUSI BYĆ NA MIARĘ WIELKIEJ FRANCJI...BEZ  ZADNEJ LITOSCI DLA WROGA!!!!!


Piszę jak jest... i przypominam moim Rodakom,że 28 października 2015 roku przebywał w tej samej Francji Prezydent RP Pan Andrzej Duda:

                      fot. Andrzej Hrechorowicz, źródło Kancelaria Prezydenta RP

Krzysztof Kowalczyk

PS.

Może to dla wielu zabrzmi w tej chwili głupio ...ALE TERAZ JESZCZE BARDZIEJ  MOI RODACY POLACY POWIEDZĄ ZDECYDOWANE NIE MUZUŁMANOM W NASZEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ OD WIEKÓW POLSCE!!!

I pieprzyć tam jakieś NIEMIECKIE naciski, docinki do Polaków, Węgrów itp - że odważnie mówimy NIE i BASTA!!!

W tej chwili FRANCJA PŁACI NAJWYŻSZĄ CENĘ I RACHUNEK ...za naiwność!!!

Czy Francja ..UE...wyciągnęły właściwe wnioski z wcześniejszego ataku terrorystów islamskich ze stycznia tego roku, którzy również na ulicach Paryża zabijali ludzi...??! WĄTPIĘ!!!


Między innymi bestialsko zamordowali strzałem w głowę tego RANNEGO i PODDAJĄCEGO SIĘ Z UNIESIONYMI RĘKOMA FRANCUSKIEGO POLICJANTA!!!Po tej dzisiejszej tragedii w Paryżu ...przed chwilą podpalono NIELEGALNY OBÓZ IMIGRANTÓW w Calaise zwany ,,Dżunglą"

       Bezpośredni odnośnik do obrazka

Zdjęcia nocne  ( GODZINA 1.32  sprzed chwili Pana Tomka S.  - Dziękuję!
         Bezpośredni odnośnik do obrazka