niedziela, 15 listopada 2015

DLACZEGO NIEMCY NON STOP SZPIEGUJĄ ...POLSKĘ??!!!

15 listopada 2015 roku


ARCY CIEKAWY TEMAT ...prawda??!

TAK! TAK! To 100% fakt...


I o tym właśnie dziś - gdy cały świat zajęty jest tragedią we Francji, gdzie w zamachach kretyńskich islamistów zginęło mnóstwo osób, a niektóre z nich ...w tej chwili umierają w wyniku ran odniesionych w Paryżu!

ZOSTAŁY ZAATAKOWANE TAKŻE I NIEMCY - KTÓRYCH REPREZENTACJA NARODOWA GRAŁA MECZ PIŁKARSKI NA STADIONIE W PARYŻU Z REPREZENTACJĄ FRANCJI!


W ZAMACHACH ŚMIERĆ PONIEŚLI I NIEMCY ,ZAŚ ICH REPREZENTACJA NARODOWA BYŁA ZMUSZONA PRZEBYWAĆ CAŁĄ NOC PO TYM MECZU  W SZATNI DO GODZINY 5.00 RANO...

W JAKIM WIĘC CELU ZAMIAST SKUTECZNIEJ TERRORYSTÓW  NIEMCY SZPIEGUJĄ ...NASZĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ?!!!BND  ... NIEMIECKA FEDERALNA SŁUŻBA WYWIADOWCZA!

To oni ,,węszą" w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oto ich siedziba...
Niemiecki wywiad sam pomagał USA szpiegować?

BND powstała w 1956 roku z Organizacji Gahlena - a jej zadaniem jest pozyskiwanie i analiza informacji wywiadowczych uzyskanych drogą operacyjno-wywiadowczą, rozpoznawanie zagrożeń i im przeciwdziałaniu gdy szkodzą RFN.

BND działa w ponad 100 krajach, ma na dziś minimum 1500 funkcjonariuszy...pod ,,przykrywką" attachatów wojskowych lub handlowych, lub też ,,zwykłego" personelu ambasad!

W marcu tego 2015 roku wyszło na jaw,że w pewne regiony BND były POZA JAKAKOLWIEK KONTROLĄ  ...nawet Kanclerz Niemiec Angeli Merkel!!!

Od tamtej pory pojawiła się opinia szeregu polityków z Niemiec,że ...BND jest w stanie nawet ZDRADZIĆ interesy RFN !


Przy tej skali tragedii jaka mamy dziś we Francji MUSZĘ TU DODAĆ,ŻE NIEMCY Z BND  ŚLEDZILI TAKŻE  WAŻNYCH POLITYKÓW FRANCJI...NIE TYLKO POLSKI!!!!


W zaistniałych 100% okolicznościach SZPIEGOWANIA PRZEZ NIEMCY  - bardzo śmiesznie brzmią słowa Kanclerz Niemiec Angeli Merkel z 2013 roku :

(cytat) : ,,SZPIEGOWANIE WŚRÓD PRZYJACIÓŁ ...TO NIE UCHODZI! "
    
Mam ogromną nadzieję,że NOWY Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak - jest dobrze poinformowany,że....NIEMIECKA B.N.D. ze szczególną troską szpiegowała, inwigilowała POLSKIE MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH ostatnich lat!!!

Niemcy wzięli pod swą lupę : ADRESY POCZTY ELEKTRONICZNEJ....NUMERY TELEFONÓW I FAKSÓW...


Abyśmy nie tylko MY POLACY czuli się jako ,,rozgrywani " NIEUCZCIWIE  przez tak zwanych naszych niemieckich ,,PRZYJACIÓŁ" (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) - muszę tutaj dodać,że tak samo DND śledził ...AUSTRIĘ, DANIĘ I CHORWACJĘ!!!!


DO TEGO NIEMCY OBJĘLI CZYNNOŚCIAMI WYWIADOWCZYMI ...ambasady : FRANCJI...USA...WIELKIEJ BRYTANII.. A NAWET WATYKANU i organizacji pozarządowych!

Danke Angela!!! Danke.... WARUM ???!  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Poinformował o tym nie tak dawno niemiecki tygodnik ,,Der Spiegel"....

SZKODA,ŻE SIĘ HANSY I HELMUTY NIE ZAJĘLI TYM OSZOŁOMSTWEM ISLAMSKIM KTÓRE WYMORDOWAŁO TYLU NIEWINNYCH LUDZI W PARYŻU ...a jak widać mendy śledzą i szpiegują NIE TYCH CO TRZEBA!!!Ciekaw jestem z kolei ...CO NA PONIŻSZE ZDJĘCIA powiedzą szpiedzy z niemieckiej BND??!


Oto sprzęt jaki Rosjanie oficjalnie do walki z państwem islamskim przerzucili kilka dni temu do Syrii...którą przed chwilą bombardowały państwa koalicyjne !

Nazywają się ,,TRIUMFY"  -wyrzutnie rakiet PRZECIW LOTNICZYCH S-400 zdolne strącić wszystkie samoloty NATO na dowolnych wysokościach!

Według klasyfikacji NATO określane są jako Sa-21 Growler. 

ZASIĘG = PONAD 400 km: niszczą cel na wysokosci nawet 27 km (..czyli 2x większej niż wysokość samolotów pasażerskich!)

DO TEGO SĄ JUŻ W SYRII INNE WYRZUTNIE RAKIET ROSYJSKICH: PANCIR-1...BUK...PECZORA...OSA....

A oto ich ...dokładna lokalizacja...I ZASIĘG =KTÓRY OBEJMUJE TAKŻE IZRAEL (Tel-Aviv)...TURCJĘ....CYPR !!! 


To co poniżej w kółeczku ...JEST GOTOWE DO ODPALENIA w bazie pod syryjską Latakią!


JAK MYŚLICIE SZPIEDZY Z NIEMIECKIEJ BND : 

...po co Putinowi ten arsenał akurat w tym miejscu  oficjalnie w wojnie z państwem islamskim, które nawet MOTOLOTNI teraz nie posiada????!

Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

Mam nadzieję,że niemiecka szpiegowska BND wie o tym,że na terenie największej masakry Francuzów w Paryżu ( sala widowiskowa BALACLAN) były wręcz oficjalnie zbierane ... (UWAGA!!!) FUNDUSZE NA IZRAELSKĄ POLICJĘ GRANICZNĄ ,,MAGAV" !!!

Według mej wiedzy - TO DLATEGO WYMORDOWANO TAM AZ TYLU NIC NIE ŚWIADOMYCH TEGO NIEWINNYCH LUDZI, KTÓRZY PRZYSZLI PO PROSTU NA KONCERT!!!

Dziś około godziny 15.00 WOJSKA KOALICYJNE zaczęły bombardowanie POZYCJI TEGO ISLAMSKIEGO OSZOŁOMSTWA w Syrii i Iraku , a w tym nieoficjalną stolicę ich państwa!

TO DOPIERO POCZĄTEK...uzgodniony  DZIŚ przy pewnym  stoliku przez : Prezydenta USA Obamę i Prezydenta Rosji Putina w czasie G-20 w Turcji.

Zaś o skali bałaganu jaki panował wcześniej i panuje nadal we Francji ,,walczącej" z państwem islamskim - niech świadczy ten fakt:

WCZORAJ NA TERENIE FRANCJI POLICJA ZATRZYMAŁA DO KONTROLI DROGOWEJ  JEDNEGO Z POSZUKIWANYCH TERRORYSTÓW ISLAMSKICH, KTÓRY MORDOWAŁ W PARYŻU  ...i po tejże kontroli spokojnie odjechał sobie w kierunku Brukseli!!!
        Bezpośredni odnośnik do obrazka
CIEKAWY JESTEM CZY DONALD TUSK MA JUŻ PEŁEN NOCNIK....bo w Polsce był nad wyraz  ,,kochanym" szczególnie i wyraziście politykiem:

             

Tak było w Polsce ...kilka lat temu!
Premier Donald Tusk na szubienicy podczas manifestacji 'S'