wtorek, 10 listopada 2015

JUTRO ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ! FANTASTYCZNY POMYSŁ I JEGO WYKONANIE PRZEZ DYPLOMATÓW AMBASADY UKRAINY W WARSZAWIE - MIŁYM ZASKOCZENIEM I SĄSIEDZKIM PREZENTEM DLA POLAKÓW!

10 listopada 2015 roku

                                     
W KOLEJNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ JAKA PRZYPADA JUTRO 11 LISTOPADA ...NA BARDZO ORYGINALNY POMYSŁ WPADLI NASI SĄSIEDZI Z UKRAINY, KTÓRZY W DOWÓD WDZIĘCZNOŚCI ZA POMOC I STANOWISKO RZECZYPOSPOLITEJ W ICH BARDZO TRUDNYCH CHWILACH ZAŚPIEWALI TERAZ POLAKOM W FORMIE PODZIĘKOWANIA, A  Z OKAZJI JUTRZEJSZEGO ŚWIĘTA PO POLSKU I PO UKRAIŃSKU ...NASZ HYMN NARODOWY !!!


DZIĘKUJEMY Wam sąsiedzi!!!!

Jestem dumny słysząc ten NASZ POLSKI HYMN NARODOWY w takim wykonaniu,tym bardziej wiedząc i znając naszą WSPÓLNIE TRAGICZNĄ HISTORIĘ ostatnich 100 lat!!!
Ukraińscy dyplomaci składają Polsce życzenia. I odśpiewują nasz hymn po ukraińsku

A moich Rodaków SERDECZNIE NAMAWIAM do odszukania w internecie filmu na którym pracownicy AMBASADY UKRAINY W WARSZAWIE śpiewają Polakom hymn narodowy ...W MIEJSCACH O SYMBOLICE HISTORYCZNIE NAJWAŻNIEJSZYCH DLA POLSKI.

HASŁO : ,,Życzenia ukraińskich dyplomatów z okazji Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej..." (You Tube)

WARTO TO ZOBACZYĆ I POSŁUCHAĆ!!!!!!!!!!
Powiem uczciwie: ROBI TO DUŻE POZYTYWNE DLA NASZYCH NARODÓW DZIŚ WRAŻENIE !!!

Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

A to dla Was w formie ...CIEKAWOSTKI HISTORYCZNEJ POLSKICH ZIEM!!!

Poniższe zdjęcia zostały wykonane 23 września 2014 roku w WŁODZIMIERZU WOŁYŃSKIM  i dokumentują uroczysty pogrzeb SZCZĄTKÓW AŻ 1.494 OFIAR POMORDOWANYCH  PRZEZ SOVIECKIE NKWD STRZAŁEM W TYŁ GŁOWY NAD WYKOPANYMI DOŁAMI ŚMIERCI POLSKICH POLICJANTÓW I ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO na terenie obecnej Ukrainy 
a wówczas Rzeczypospolitej Polskiej na początku II wojny światowej ...CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!!!

ZNALEZIONO ICH W CZASIE PRAC ARCHEOLOGICZNYCH GRODZISKA ŚREDNIOWIECZNEGO ZAMKU  ...


Znaleziono przy zamordowanych mnóstwo dowodów na tą zbrodnię wojenną ...
W tej samej okolicy zostali zamordowani również Żydzi (...wiele kobiet i małych dzieci!!!) oraz Ukraińcy - przez wojska III Rzeszy !

MIEJSCE TEJ  TRAGEDII UJAWNIONO  BARDZO PRZYPADKOWO...

Na tych uroczystościach pogrzebowych WSPÓLNIE modlili się Polacy i Ukraińcy - A NIE MOGŁO ZABRAKNĄĆ WOJSKA POLSKIEGO I POLICJI POLSKIEJ  WRAZ Z RODZINAMI!!!