czwartek, 12 listopada 2015

,,KTO PYTA NIE BŁĄDZI"...WIĘC ZAPYTAM: CZY DYREKTOR RDLP PIŁA RYSZARD STANDIO ZOSTAŁ OSTATNIO ,,ODURZONY" OPARAMI ALKOHOLU PRZEZ SWEGO PODWŁADNEGO NADLEŚNICZEGO??!

12 listopada 2015 roku


,,kuj żelazo póki gorące" mawia stare mądre powiedzenie ludowe, więc ,,kuję" temat JAKI NIGDY NIE POWINIEN MIEĆ MIEJSCA W LASACH PAŃSTWOWYCH ...lecz niestety za sprawą WIELOLETNIEGO ,,PRZYMYKANIA OKA" przez dyrektora RDLP Piła Ryszarda Standio  WYPŁYNĄŁ NA WIERZCH niczym cuchnące fekalia...

I nie mam tu na myśli cuchnącej Piły z czasów Stokłosy ale ...WÓDY W LASACH PAŃSTWOWYCH RDLP PIŁA, POŚRÓD OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH!!! 


Czyżby wszystko jest na dobrej drodze ku temu aby niebawem ...NARADY NADLEŚNICZYCH I WSZELKIEGO RODZAJU SPOTKANIA SŁUŻBOWE na terenie RDLP Piła , gdzie ,,szefuje" dyrektor Pan Ryszard Standio - odbywały się tak jak powyżej ,,PO GOSPODARSKU" ??!

Panów Jelcyna i Łukaszenkę chyba nie muszę Wam przedstawiać...NAJWAŻNIEJSZE JEST HASŁO ,,Do dna"!!!
No i dlatego OFICJALNIE ,,pigipedia" pyta Pana Dyrektora RDLP Ryszarda Standio o szczegóły!

Tym bardziej,że docierają do mnie  raczej chyba niemożliwe sygnały,że obecny dyrektor RDLP Piła Pan Standio - z wykorzystaniem środków UE pragnie stworzyć w Nadleśnictwie Złotów:No jeśli do tego będzie w ramach edukacji i wiedzy praktycznej przewidziana DEGUSTACJA  - to jestem w 100% pewien,iż liczba chętnych będzie tak długa,że kolejka chętnych  do Nadleśnictwa Złotów będzie zaczynała się przed ...Dyrekcją Generalną LP w Warszawie, gdzie również jej szef Adam Wasiak udawał iż nic nie wie w tej sprawie parę lat!!!!!


Mam nadzieję,że w odpowiedzi na poniższe pytania - nie uzyskam odpowiedzi TCHÓRZLIWYCH pod tytułem ,,wpadki się zdarzają nawet ...głowom państw" (sic!!!!!)

Oto poniżej Pan Miediediew ...którego trzeba było przytrzymywać aby nie upadł!!!

Czyżby RDLP Piła zmierzała ukrywając fakt alkoholizmu i pijaństwa  - W KIERUNKU MODELU ,,ROSYJSKIEJ GOŚCINNOŚCI I DEGUSTACJI "???!


Zastanawiając się zaś głębiej nad skalą akurat tego zjawiska w RDLP Piła w odniesieniu do PERSONALNIE TEJ OSOBY  - zaczynam się także zastanawiać,czy aby problem nie tkwi w zupełnie innym miejscu co dosadnie wyraził ten oto mądry człowiek:No cóż! Działając ja wiecie od lat pro publico bono  - jedynym celem w drążeniu tej akurat sprawy jest zwrócenie uwagi na jego skalę i o dziwo ukrywanie draństwa , a tym samym TROSKA O WASZE BEZPIECZEŃSTWO wraz z życzeniem , aby żaden pracownik Lasów Państwowych w Polsce OD NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA ZŁOTÓW (RDLP PIŁA) POCZYNAJĄC nigdy nie udawał się do i z pracy tak, jak na poniższym zdjęciu :


 


Zapewne głupio czułby się każdy dyrektor RDLP w Polsce ,,ścigający" osoby pijące alkohol w czasie obowiązków służbowych, gdyby nagle wpadł na kontrolę do podpadającego mu nadleśniczego - a tam w jego gabinecie ...wyjątkowo zadowolony KOT pije ,,dziwną ciecz" z miski, która nie jest mlekiem  a przy tym dziwnie się zachowuje !!! Sic!!!!!!

 

Jest tutaj ogromnie prawdopodobne,ze zanim otrzymam odpowiedź na zadane pytania - nie jeden pracownik RDLP Piła może mieć pod wpływem nie koniecznie fantazji możliwość zobaczenia nad wierzchołkami drzew tego typu widoki, jakie dziś można było zobaczyć nad Kapsztadem:

      Bezpośredni odnośnik do obrazka

Sławno, dnia 12 listopada 2015 rokuPan Ryszard Standio
Dyrektor RDLP Piła
ul. Kalina nr 10
64-920 PiłaWNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

na podstawie art.2 ust.1 ustawy z dnia 06 września 2001 roku (Dz. U. Nr 112, poz.1198 ze mianami) o dostępie do informacji publicznej – niniejszym ...bardzo nadzwyczaj uprzejmie proszę  Pana Dyrektora o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe zapytania dotyczące Pańskiego podwładnego, nadleśniczego Nadleśnictwa Złotów (RDLP Piła) Pana Jerzego Jaszczyk ( PRZYPOMINAM : funkcjonariusza publicznego):

1/ co jest przyczyną ,,wyparowania" ostatnio ze strony internetowej Nadleśnictwa Złotów informacji jakie tam dotąd się znajdowały, a stanowiące iż w/w jest tam nadleśniczym i czy prawda jest,że są to tak zwane …. OPARY ALKOHOLOWE?!!!!

2/ proszę o informację w jakich okolicznościach i kiedy OPARTYCH NA FAKTACH  powziął Pan Dyrektor RDLP Piła OSOBIŚCIE informację,że Pan nadleśniczy jak to mówią nie tylko leśnicy w Polsce.... (cytat) ,,JEST ZNOWU NA BANI"?!!!
Proszę o podanie daty i szacunkowo godziny owego zdarzenia.

3/ czy nadleśniczy Nadleśnictwa Złotów został poddany stosownym badaniom na zawartość alkoholu, jaki jest tego wynik – A JEŚLI NIE TO DLACZEGO (proszę o podanie podstaw prawnych takiego postępowania!) TEGO NIE UCZYNIONO ?!

4/ jak wiele osób OPRÓCZ PANA DYREKTORA widziało tego nadleśniczego pod wpływem alkoholu i kto to był...skoro informacja dotarła natychmiast do mnie?!!!

5/ proszę o precyzyjne wyjaśnienie CZY TENŻE NADLEŚNICZY AKTUALNIE ŚWIADCZY JAKĄKOLWIEK PRACĘ, CZY TEŻ ZOSTAŁ PRZEZ PANA ZWOLNIONY ZE STANOWISKA – a jeśli tak, na jakiej podstawie Kodeksu Pracy?!

Jeśli jest to rozwiązanie stosunku pracy TRADYCYJNIE JAK TO MA OSTATNIMI LATY W SKORUMPOWANYCH LASACH PAŃSTWOWYCH NAWET W STOSUNKU DO ŁAPÓWKARZY ...za trzy miesięcznym wypowiedzeniem – to proszę o uzasadnienie tego ...OKRADANIA SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE W RDLP PIŁA !!!

6/ czy zamierza Pan Dyrektor RDLP Piła ogłosić konkurs na to stanowisko, czy też osobiście powoła Pan nowego nadleśniczego Nadleśnictwa Złotów – proszę o uzasadnienie swej decyzji personalnej w tej kwestii?!

Jakie PROFESJONALNE ,,walory” będzie MUSIAŁ spełniać ów kandydat – i DLACZEGO AKURAT TEN ZOSTANIE NADLEŚNICZYM (...nadmieniam,że już znam w 100% jego dane osobowe teraz  i wiem,że nie będzie to Pański syn Bartosz, tamtejszy zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Złotów!)

7/ PROSZĘ O PODANIE MI ILE ,,KOLIZJI” Z PRAWEM ZA SPRAWĄ NADUŻYWANIA ALKOHOLU – MIAŁ NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA ZŁOTÓW, ILE WYROKÓW SĄDOWYCH W OSTATNICH LATACH LUB INNYCH POSTANOWIEŃ WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI MIAŁ ZA SOBĄ TEN NADLEŚNICZY ...I DLACZEGO NADAL PIASTOWAŁ SWE STANOWISKO?!

8/ co stało się tym razem,że tak NAGLE  podjęto decyzję w RDLP Piła iż nadleśniczy musi odejść ?!

CZY BYŁA TO ZMIANA GATUNKU ALKOHOLU , KTÓREGO OPARÓW JUŻ NIE MÓGŁ PAN DYREKTOR DALEJ ZNOSIĆ TAK NADZWYCZAJ CIERPLIWIE JAK DOTĄD – czy też była to obawa o własną d**** po ogłoszeniu ostatnio wyników wyborów parlamentarnych, gdzie Polacy znieśli z powierzchni sceny politycznej w kraju Platfusów Obywatelskich gwarantujących w latach 2008-2015 BEZKARNOŚĆ w tego typu skandalach??!9/ czy prawdą jest,że nadleśniczy Nadleśnictwa Złotów który miał już za czasu Pańskiej kadencji takie SKANDALICZNE I BEZKARNE ,,wpadki” alkoholowe...leczył się od tego uzależnienia?!
Proszę o informację CZY BYŁO TO NA KOSZT LASÓW PAŃSTWOWYCH??!

10/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE ZAMIERZA PAN DYREKTOR RDLP PIŁA STWORZYĆ NIEBAWEM Z WYKORZYSTANIEM FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ ,,MUZEUM PIJAŃSTWA" W NADLEŚNICTWIE ZŁOTÓW...Z MOŻLIWOŚCIĄ DEGUSTACJI ,,SPECJAŁÓW” REGIONALNYCH WIELKOPOLSKI?!

11/ czy prawdą jest,że niebawem ex nadleśniczy Nadleśnictwa Złotów zostanie powołany ...NA KOLEJNE STANOWISKO KIEROWNICZE w Lasach Państwowych, a jeśli tak to proszę o informacje gdzie będzie tak zwanym ,,spadochroniarzem”?!

12/ DLACZEGO DO DNIA DZISIEJSZEGO 12 LISTOPADA 2015 ROKU POMIMO TEJ SKANDALICZNEJ SYTUACJI – NIE MA JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI NA STRONIE RDLP PIŁA, ANI TEŻ NADLEŚNICTWA ZŁOTÓW O ZWOLNIENIU NADLEŚNICZEGO ...jeszcze trzeźwieje ???!   (sic!!!!!!!!!!!!!!)

Bardzo dziękuję Panu Dyrektorowi za udzielenie mi uczciwych i szczegółowych odpowiedzi na powyższe pytania , sygnalizując jednocześnie, że ich ,,tonacja i forma"  JEST MOIM ,,SPECJALNYM" PODZIĘKOWANIEM PAŃSTWU ZA ODPOWIEDZI W TEJ SAMEJ SPRAWIE ALKOHOLIZMU TEJ SAMEJ OSOBY, JAKIE KOMBINOWANO UDZIELAĆ MI OSTATNIMI CZASY Z RDLP PIŁA , GDY PYTAŁEM O TO ...pro publico bono!!!


Krzysztof Kowalczyk


DO WIADOMOŚCI:


Pan Adam Wasiak – Dyrektor Generalny LP (... ,,moje gratuacje"  ZA OWOCE WASZEJ POLITYKI KADROWEJ W PGL LP LAT 2008-2015!!! Oto jeden z nich  ….sic!!!!!)Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

DZIŚ Minister Środowiska z rządu PO....Adieu!!!!!INFORMACJA DNIA!!!

Następnego dnia po niniejszej publikacji na stronie internetowej Nadleśnictwa Złotów   pojawił się NOWY NADLEŚNICZY  !!!  Pan TOMASZ KONIECZNY - były zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Lipka. 

NOWY NADLEŚNICZY ZOSTAŁ MIANOWANY NA TO STANOWISKO PRAKTYCZNIE PODCZAS WCZORAJSZEGO POLOWANIA NA TERENIE NADLEŚNICTWA ZŁOTÓW...

O tych ustaleniach personalnych doskonale widziałem z zza kulisowych ,,pogaduszek"  dyrektora Standio ...STĄD TEŻ NIE PRZYPADKOWE I 100% PEWNE MOJA SUGESTIA I AKURAT TAKIE PYTANIE Nr 6 !!!

Na temat poprzedniego nadleśniczego OFICJALNIE ...totalna cisza!!!

ZA CHWILĘ JAK ZWYKLE ...ZNOWU ,,COŚ" WYPŁYNIE !!!!