środa, 4 listopada 2015

JAKI KRETYN I IDIOTA WPADŁ NA POMYSŁ I WPROWADZIŁ GO W ŻYCIE, ABY...INWIGILOWAĆ PODCZAS PRACY TYSIĄCE PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH??!

04 listopada 2015 roku

TEMAT POWYŻSZY JEST BARDZO CIEKAWY - A NAJŚMIESZNIEJSZE W TYM SKANDALU JEST TO, IŻ NIE TYLKO W MEJ OCENIE NARUSZA  PRAWA KONSTYTUCYJNE POLSKICH LEŚNIKÓW...

Ale...zanim przejdę do sedna sprawy INFORMACJA SPECJALNA:

Panie Dyrektorze Generalny LP (ADAM WASIAK!!!)

MOJE ,,SERDECZNE GRATULACJE"  - w związku z faktem, jakie dziś 04 listopada 2015 roku podały media ogólnopolskie  , KTÓRE POINFORMOWAŁY NARÓD POLSKI O ...KORUPCJI W LASACH PAŃSTWOWYCH POD PANA KIEROWNICTWEM!!!!

NA SERIO !!!!  Zajeb****ście  Panu gratuluję!!!!  (sic!!!!!!!!!)

Radio RMF FM dziś o godzinie 15.00 powiadomiło Polaków o sprawie związanej z aktem oskarżenia usuniętego ze stanowiska  NIE PRZEZ DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH Adama Wasiak a przez prokuratora  - byłego dyrektora RDLP Krosno Edwarda Balwierczak!

,,PRZYJĘCIE KORZYŚCI MAJĄTKOWEJ - W ZAMIAN ZA ZACHOWANIE NARUSZAJĄCE PRAWO" ...tak to się ślicznie nazywa w stosunku do dyrektora RDLP Krosno!

Pisałem o tej sprawie już wielokrotnie... I BĘDĘ NADAL!

Tu dodam,że Dyrektor Generalny LP znając detale KORUPCJI Balwierczaka ....chronił facetowi skutecznie KOSZTEM SKARBU PAŃSTWA ...tak zwaną d**** i zamiast zwolnić go dyscyplinarnie (przy tak czytelnych dowodach!) ....A PONADTO PŁACIŁ MU DODATKOWO PRZEZ TRZY MIESIĄCE KASĘ, GDY TEN BYŁ OSKARŻANYM O BRANIE W ŁAPĘ, A DO TEGO CICHUTKO PRZENIEŚLI KOLESIA NA SPECJALNIE UTWORZONE  MU STANOWISKO ,,SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI ŻUBRÓW' Nadleśnictwa Baligród w Bieszczadach...nomen omen TA SAMA REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH, GDZIE SKORUMPOWANY ,,SPEC OD ŻUBRÓW" BYŁ DYREKTOREM Z NADANIA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH I ...BRAŁ W ŁAPĘ!!!

Na serio!  Jestem pełen ,,podziwu"dyrektorze Wasiak ...DO CZEGO ŁOTRY SĄ ZDOLNE W POLSCE, BYLEBY TYLKO SKARB PAŃSTWA PŁACIŁ WAM SOWICIE ZA TOTALNE BEZPRAWIE!!!!   Ale czasy złodziejskiej prosperity ...własnie WAM się urwały!!!

Teraz na ławie oskarżonych spotykać się będą : TEN CO WRĘCZAŁ W ŁAPĘ...TEN CO BRAŁ W ŁAPĘ..a na dodatek ,,wielebny" wojska polskiego ( pułkownik!!!)dla którego GOLD!!! GOLD!!! GOLD!!! o wadze ponad 1kg w jednej sztabce znaczyło zbyt wiele jak sie okazuje...

Jest akt oskarżenia w sprawie dwóch duchownych i byłego dyrektora dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Jak dowiedział się reporter RMF FM, warszawska prokuratura apelacyjna zakończyła śledztwo w pierwszym z wątków tak zwanej afery podkarpackiej.
Jak widzę nie wszyscy pracujący w Lasach Państwowych – mają świadomość tego,że w Polsce obowiązuje Konstytucja RP!

To co wymyślono i jak widzę wprowadzono w życie w PGL LP ...jest pogwałceniem chociażby art. 47 i art.49 tejże Konstytucji RP, która stanowi iż każdy z nas TAKŻE W CZASIE PRACY ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, a także o tym, że ...W POLSCE ZAPEWNIA SIĘ WOLNOŚĆ I OCHRONĘ TAJEMNICY KOMUNIKOWANIA się!

Tego typu ,,ograniczenia” jak nadmienia Konstytucja – mogą podlegać ograniczeniu, ale ...JEDYNIE W PRZYPADKACH JAKIE OKREŚLA USTAWA!!!

Natomiast w Lasach Państwowych jakiś OSIOŁ wpadł na idiotyczny pomysł, aby tą kwestię ,,załatwić” ...wewnętrznym ZARZĄDZENIEM i zalącznikiem do niego!

Zanim jednak o detalach (...a zbieram info w tej sprawie już od długiego czasu!) - OTO MOJA CIEKAWOŚĆ TEGO BEZPRAWIA W LASACH PAŃSTWOWYCH SPRAWIŁA ,ŻE SKIEROWAŁEM TAKIE OTO ZAPYTANIA DO ŹRÓDŁA, czyli Dyrektora Generalnego LP w Polsce, który ,,stoi” za wprowadzeniem w życie bardzo ciekawego zarządzenia :


Sławno, dnia 03 listopada 2015 roku


Dyrekcja Generalna LP
02-124 Warszawa
ul. Grójecka nr 127


WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

na podstawie art.2 ust.1 Ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 06 września 2001 roku
(Dz. U. Nr 112, poz.1198 ze zmianami) – uprzejmie proszę o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania:


1/ czy prawdą jest,że na terenie Lasów Państwowych w Polsce połączenia telefoniczne, e-mail, oraz korzystanie z internetu JEST MONITOROWANE??!

2/ proszę o podanie na terenie jakich RDLP jest to stosowane, oraz czy w DGLP ten proceder jest praktykowany??!

3/ PROSZĘ O PODANIE PODSTAW PRAWNYCH TAKIEGO POSTĘPOWANIA W PGL LP I CZY ONE SĄ ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ?!

4/ proszę o podanie przyczyn utworzenia Załącznika nr 5 do Zarządzenia nr 58 Dyrektora Generalnego LP z dnia 20 czerwca 2013 roku w tej sprawie inwigilacji tysięcy pracowników LP?! 

5/ proszę o podanie celu  inwigilacji telefonicznej, e-mail i korzystania z internetu przez pracowników LP;

6/ PROSZĘ O PODANIE KONKRETNYCH OSÓB, LUB WYDZIAŁÓW W LP – KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ TEGO TYPU KONTROLĄ;

7/czy prawdą jest,że Zarządzeniem nr 58 DGLP i Załącznikiem nr 5 do w/w – DAŁ PAN DYREKTOR GENERALNY LP ,, ZIELONE ŚWIATŁO” KAŻDEMU Z OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH DO INWIGILACJI LUDZI W NASZYM PAŃSTWIE, A KTÓRZY PRACUJĄ W LASACH PAŃSTWOWYCH?!
                     
8/ proszę o potwierdzenie, że w pkt. 1 Załącznika nr 5 do Zarządzenia DGLP nr 58 z dnia 20.06.2013 roku – PRACOWNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH SĄ OD LAT ZMUSZANI PODPISYWAĆ OŚWIADCZENIE WEDŁUG WZORU USTALONEGO PRZEZ PGL LP – A ,,POUCZAJĄCE” (sic!!!!!) ICH O TAKIEJ MOŻLIWOŚCI INWIGILACJI ZE STRONY KIEROWNICTWA?!

9/ CZEMU MA SŁUŻYĆ TEN PROCEDER...WZIĘTY ŻYWCEM JAKO WZÓR Z CZASÓW KOMUNISTYCZNYCH W POLSCE?!

10/ PROSZĘ O PODANIE KTO JEST POMYSŁODAWCĄ  I AUTOREM TEGO TYPU PRAKTYK W LASACH PAŃSTWOWYCH?!

11/ PROSZĘ O PODANIE MI PODSTAW PRAWNYCH, KTÓRE ...ZWALNIAJĄ LASY PAŃSTWOWE OD UZYSKANIA POZWOLENIA Z SĄDU, LUB PROKURATURY  NA ,,KONTROLĘ" ROZMÓW TELEFONICZNYCH,WYSYŁANYCH WIADOMOŚCI E-MAIL,CZY TEŻ KORZYSTANIA Z INTERNETU  – PRZEZ TYSIĄCE PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE W LATACH 2008-2015?!

12/...CZY JESZCZE NIE DOTARŁO DO WAS, ŻE KOMUNY,SB, I WSZELKIEGO RODZAJU CZERWONEJ HOŁOTY W POLSCE JUŻ NIE POWINNO BYĆ NA ŻADNYM PAŃSTWOWYM ,,STOŁECZKU"???!

Darz Bór!


Krzysztof Kowalczyk


Piszę jak jest...BARDZO ŹLE W POLSKICH LASACH PAŃSTWOWYCH Platfusów Obywatelskich!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

A tak na marginesie : DOSTRZEGACIE RÓŻNICE??!