czwartek, 12 listopada 2015

I ZNOWU ,,PIGIPEDIA" MIAŁA RACJĘ !!! KTÓŻ TO Z KOLEI OKAZAŁ SIĘ W LASACH PAŃSTWOWYCH KRĘTACZEM I KŁAMCĄ UKRYWAJĄCYM WSTYDLIWE,KRYMINALNE WPADKI OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH??! RYSZARD STANDIO - DYREKTOR RDLP PIŁA!!!!

12 listopada 2015 roku


KIEDY SPRAWDZIŁEM MOJE ŹRÓDŁO INFORMACJI W DNIU 10 LISTOPADA 2015 ROKU W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE...przecierano oczy ze zdumienia!

Już wiesz????!  :)

Tak! Tak! Jest takie mądre powiedzenie : PRAWDA NICZYM OLIWA - ZAWSZE NA WIERZCH WYPŁYWA...no i po paru latach stało się!!!!! WYPŁYNĘŁA!!!!


Aczkolwiek znowu ... ,,cichutko" tak, aby jak najmniej osób wiedziało ,,CO JEST GRANE " z kolei tym razem?!!!

O SPRAWIE PISAŁEM KILKA RAZY ...okłamywano mnie , unikano udzielenia prawdziwej odpowiedzi a tak oto po czasie według mej oceny NAJWIĘKSZYM KRĘTACZEM, KTÓRY PRZYSŁUŻYŁ SIĘ DO UKRYWANIA TEJ PRAWDY KTÓRA FACETA OSTATNIO WRĘCZ DOBIŁA (Sic!!!!!) - JEST OBECNY DYREKTOR RDLP PIŁA Ryszard Standio!!!!

Tenże urzędnik Lasów Państwowych MUSI TERAZ NIEŹLE KOMBINOWAĆ ,,JAK WYJŚĆ Z TWARZĄ" W TYM KOLEJNYM SKANDALU . ZRESZTĄ KTÓRYMŚ TAM JUŻ Z RZĘDU Z ZWIĄZANYM Z ..................WÓDĄ spożywaną w czasie pełnienia swych funkcji w Lasach państwowych, czego poniższe zdjęcie z ówczesnym zastępcą dyrektora generalnego LP (JAN SZRAMKA)  niech będzie czytelnym dowodem!!!

CHROŃMY LAS PRZEZ OGNIEM...CHROŃMY LAS PRZED WÓDĄ I IDIOTAMI !!!!

         
Osobiście znając detale TEGO DRAŃSTWA W LP za którym stoi Standio , który już dawno , kilka lat temu powinien ów problem załatwić po męsku , lecz non stop chował sprawę pod ...DYWAN POSPOLITEGO ŁAJDACTWA W LASACH PAŃSTWOWYCH!!!!

TO ZAPEWNE CUD SPRAWIŁ,ŻE NIKT NIKOGO NIE ZABIŁ PO PIJAKU NA DRODZE PUBLICZNEJ...aczkolwiek interwencji i kombinacji było nie mało w tej personalnej sprawie!!!


O KIM DOKŁADNIE MÓWIĘ??!

Proszę bardzo : 

WEJDŹCIE NA STRONĘ INTERNETOWĄ : NADLEŚNICTWO ZŁOTÓW (RDLP Piła) i zwróćcie baczną uwagę na fakt... DLACZEGO NIE MA TAM PODANEGO IMIENIA I NAZWISKA NADLEŚNICZEGO,którego dane personalne osobiście obserwowałem kiedy znikną!!!

ZNIKNĘŁY DOKŁADNIE DZIŚ ...OFICJALNIE!!!


No i jest jeszcze nie mniej ważna informacja:

Wiedząc iż dyrektorem RDLP Piła jest Ryszard STANDIO - zerknijcie kto jest zastępcą owego X nadleśniczego, który ,,odfrunął" .... a jest nim SYN dyrektora Bartosz Standio!!!

CZY TO ,,PRZYPADEK" ŻE AKURAT TERAZ PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW PARLAMENTARNYCH I WYGRANEJ PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆ  - dyrektor Ryszard Standio ,,nabrał odwagi"aby zrobić porządek z PIJAŃSTWEM I ALKOHOLIZMEM w RDLP Piła, czy też może ma w tym po prostu ...RODZINNY INTERES ??!

A MOŻE CHODZI TU O WCZEŚNIEJ ZAPLANOWANĄ  CZYNNOŚĆ KADROWĄ W LASACH PAŃSTWOWYCH NA WYPADEK....EWENTUALNYCH ZMIAN W LASACH PAŃSTWOWYCH PO PRZEGRANEJ PLATFUSÓW OBYWATELSKICH??!

I własnie o tym , NIEBAWEM napiszę kolejne info w detalach!!!


Piszę jak jest...

Krzysztof Kowalczyk

PS.

Już nie dużo brakowało Platfusom Obywatelskim w LP, aby doprowadzić chociażby do takich absurdów....ujmując to oczywiście z humorem, przy nie koniecznie na terenie RDLP Piła (Nadleśnictwo Złotów) wyprowadzaniu psa na spacer: