sobota, 28 listopada 2015

CHIŃSKA ORKIESTRA I ,,SZŁA DZIEWECZKA DO LASECZKA" DLA PANA PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY! KONIECZNIE OBEJRZYJCIE FILM ...SUPER SPRAWA!

28 listopada 2015 roku

Koniecznie obejrzyjcie ten film ...W CZASIE OFICJALNEJ WIZYTY NASZEGO PREZYDENTA W CHINACH - TAMTEJSZA ORKIESTRA ZROBIŁA PANU PREZYDENTOWI NASZEJ OJCZYZNY FANTASTYCZNĄ NIESPODZIANKĘ GRAJĄC BARDZO ZNANĄ W POLSCE MELODIĘ ,, SZŁA DZIEWECZKA DO LASECZKA".

Pan Prezydent Duda natychmiast się zatrzymał na jej głos ...wysłuchał do końca i serdecznie pogratulował chińskiej orkiestrze za tą miła niespodziankę!

Znajdźcie w internecie FILM i obejrzyjcie bo na prawdę WARTO!
fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP;Facebook/Andrzej Duda
Powyżej na zdjęciu CHWILA w której Pan Prezydent Duda SPECJALNIE SIĘ ZATRZYMUJE PRZED ORKIESTRĄ by wysłuchać ich melodii i za chwilę oklaskami wyrazić swój szacunek i podziękowanie ZA TAK MIŁA NIESPODZIANKĘ!


Media w Polsce ( ...niestety w większości zagraniczne!) mało piszą o bardzo owocnej wizycie gospodarczej NASZEGO PREZYDENTA W CHINACH , która jest dużym sukcesem dla obu stron.


OGLĄDAJĄC TEN FILM ...zanućcie pod nosem : ,, SZŁA DZIEWECZKA DO LASECZKA, DO ZIELONEGO..."


Jestem pewien,że oglądanie tej sceny sprawi szczególną radość POLSKIM LEŚNIKOM I MYŚLIWYM...


Piszę jak jest...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.


Podobnie jak i w Polsce tak i w Chinach ...mnóstwo osób chciało zrobić sobie foto z Prezydentem RP Panem Andrzejem Duda.
fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP;Facebook/Andrzej Duda