sobota, 7 listopada 2015

DLA KOGO TEN ŁADUNEK...??!

07 listopada 2015 roku

Pisałem ostatnio o PISTOLETACH wrzuconych w kosz na śmieci na terenie budynku przejścia granicznego w Polsce...KARABINIE SNAJPERSKIM...PONAD 20 WYRZUTNI GRANATÓW RPG przewożonych z Ukrainy Wrocławia ...A PONIŻEJ :
Amunicja była ukryta w bagażniku /Policja

Oto co znalazła polska policja w bagażniku jednego z samochodów na południu Polski - zatrzymanego do rutynowej kontroli: OSTRA AMUNICJA W KARTONACH DO KAŁASZNIKOWA!!!
Samochód pełen nielegalnej amunicji do Kałasznikowa - takiego odkrycia w czasie drogowej kontroli dokonała policja w Zabrzu. Kierowca miał w bagażniku prawie 3 tysiące zapakowanych w paczki karabinowych naboi.

ZATRZYMANY KIEROWCA ...NIE WIE SKĄD ONA SIĘ TAM WZIĘŁA!!! sic!!!

Twierdzi,że zakupił auto i ...nie zaglądał do bagażnika!!! 

COŚ CIEKAWEGO SIĘ CHYBA SZYKUJE NIEBAWEM W POLSCE...bo zbyt dużo tego typy Buuuum przewozi się na stronę naszej Polski!!!


Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

A co do WYBUCHOWYCH CIEKAWOSTEK W POLSCE:

 fot

Niedawno zmarł 23 letni polski żołnierz z obsługi tego typu czołgów LEOPARD 2A4 jakie od 2002 roku w ilości 120 sztuk posiada jedna z naszych jednostek!

Podczas strzelań na poligonie z NOWEJ AMUNICJI produkowanej przez Polskę ...4 żołnierzy zostało poparzonych w takim czołgu!

SPRAWA JEST O TYLE CIEKAWA,ŻE CZOŁGI SĄ NIEMIECKIE..A ICH AMUNICJA SPRZEDANA POLAKOM JEST TOTALNIE DO D****Y , STĄD I POLSKIE ZABIEGI I DZIAŁANIA, ABY STWORZYĆ I WYPRODUKOWAĆ U NAS W KRAJU TAKĄ AMUNICJĘ, KTÓRA BĘDZIE ...PRO=POLSKA, I SKUTECZNIE TRAFIAŁA W CEL, PRZEBIJAJĄC PANCERZE WROGA!!!

A w ramach tego typu pomysłów i innowacji ...POLACY SĄ WSPANIALI !!!