środa, 4 marca 2015

WIELOLETNIE RZĄDY OSZOŁOMSTWA,IDIOTÓW I KRETYNÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - A ...ZDROWIE POLAKÓW ! CYFRY PONIŻSZE SZOKUJĄ, NIE KŁAMIĄC...

04 marca 2015 roku
Jak podają polskie media REKLAMY FIRM FARMACEUTYCZNYCH ...zrobiły w Polsce swoje!

OCZYWIŚCIE , CO PODKREŚLAJĄ W ROZMOWACH POLACY - SWOJE TAKŻE ZROBIŁA ,,PLATFORMA OBYWATELSKA" I JEJ KRETYŃCY REPREZENTANCI , DOPROWADZAJĄC MNÓSTWO POLAKÓW DO CHORÓB I BRAKU OPIEKI MEDYCZNEJ!

POLACY SAMI USIŁUJĄ SIĘ LECZYĆ...O ZGROZO !!!!

Rok temu (2014) firmy farmaceutyczne wydały o 9% więcej kasy na reklamy  leków tj; aż 871 mln złotych..


JAK NA TO ZAREAGOWALI POLACY???!
...tak Polacy PRZYGOTOWUJĄ SIĘ do kolejnych informacji medialnych o ,,SUKCESACH" Platformy Obywatelskiej ...PRZED WŁĄCZENIEM TV LUB RADIO I ICH WYSŁUCHANIEM !!!!


KOLEJNY JUŻ ROK Z RZĘDU  na leki Polacy wydali w roku 2014 aż 27,3 miliarda złotych - a to jest kolejny wzrost w porównaniu z rokiem 2013 az o kwotę 3,3 miliarda złotych !!!

BARDZO WYMOWNYM JEST TU FAKT,ŻE POLACY ZAKUPILI BEZ RECEPTY, CZYLI BEZ POŚREDNICTWA LEKARZY W 2014 ROKU AŻ ...680 MILIONÓW OPAKOWAŃ LEKARSTW NA KWOTĘ AŻ 11,4 MILIARDA ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!

                                 

.A WIĘC TAK DZIŚ WYGLĄDA MNÓSTWO POLAKÓW !!! LEKOMANIA PO POLSKU ...gdy politycy się nieźle bawią ZA NASZE!!!!


AK MYŚLICIE GDZIE SĄ TEGO PRZYCZYNY??!

ODPOWIEDŹ JEST BARDZO PROSTA !!!

PRZYCZYNY SA W SEJMIE !!!! Który od lat nie potrafi zadbać o zdrowie tych którzy ich wybrali...


PRZYCZYNY TKWIĄ W KATASTROFALNIE ZŁEJ SŁUŻBIE ZDROWIA KTÓRA TAK SZCZERZE JEST NASTAWIONA NA PRYWATNY ZYSK ...A WIĘC CHCIWOŚĆ LEKARZY DO GRANIC POJĘCIA!!!!

Czy wiecie o ty,że nie tak dawno ...ZMARŁ Z PRZEPRACOWANIA PEWIEN LEKARZ, KTÓRY GANIAŁ JAK KOT Z PĘCHERZEM I ŁAPAŁ DUŻURY WSZĘDZIE GDZIE TO BYŁO MOŻLIWE ??!KASA!!!! KASA!!! KASA!!!


                           
Oto PUBLICZNA SŁUŻBA ZDROWIA W POLSCE od 2008 roku w wersji ,,Platfusów Obywatelskich" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                    


                                        

A OTO PRAWDZIWY OBRAZ ....SKURWYSYŃSTWA (!!!!!!) LEKARZY W POLSCE ;

W TEJ CHWILI A JEST DZIŚ 04 MARCA 2015 ROKU - TRWA EWAKUACJA KILKUDZIESIĘCIU PACJENTÓW , W TYM WIELU NIEPRZYTOMNYCH PO UDARACH MÓZGU Z WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W TORUNIU !!!!!!!

...a oto ten szpital im. Ludwika Rydygiera!
To jedyny w Toruniu i okolicach szpital z wyspecjalizowaną służbą medyczną i oddziałem neurologii oraz leczenia udarów mózgu!!!

POWÓD???!LEKARZE NIE PRZYCHODZĄ W OGÓLE DO PACJENTÓW...ŻĄDAJĄC PODWYŻKI PŁAC OD DYREKCJI SZPITALA !!!!!

DYREKCJA SIĘ NIE ZGADZA...LEKARZE NIE LECZĄ ...NAWET NIE WCHODZĄ NA SALĘ Z CHORYMI ...ZAŚ PACJENCI SĄ ALBO WYPISYWANI DO DOMU, LUB TEŻ OD DZIŚ WYWOŻENI DO INNYCH MIAST (Świecie, Grudziądz, Inowrocław) !!!!

DO GODZINY 14.00 MUSI SIE ZAKOŃCZYĆ...EWAKUACJA WSZYSTKICH PACJENTÓW ODDZIAŁU NEUROLOGICZNEGO SZPITALA W TORUNIU !!!

TO JEST MEGA SKANDAL !!! TO JEST ZŁAMANIE NIE TYLKO PRZYSIĘGI HIPOKRATESA PRZEZ CHCIWYCH LEKARZY - ALE GŁOWNIE KONSTYTUCJI RP!!!

CZY TAM JEST JUŻ PROKURATURA ???!
  TAKA JEST POLSKA KOMOROWSKIEGO I KOPACZ!!! TAKA JEST POLSKA SKURWYSYŃSTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!!!!!!!!!!


W przeliczeniu na statystycznego mieszkańca Polacy pod względem takiego zażywania leków  zajmują w Europie dziś miejsce tuż za Francją, Niemcami i Włochami!

NIESTETY STATYSTYKA NIE PODAJE ...JAK WIELE LEKÓW DEPRESYJNYCH ZAŻYWAJĄ POLACY - a to moim zdaniem byłaby podpowiedź JAK POLACY CIERPLIWIE ZNOSZĄ ,,SUKCESY: OSZOŁOMSTWA PLATFUSÓW OBYWATELSKICH , KTÓRZY OD 2008 ROKU NISZCZĄ, GRABIA I OKRADAJĄ W BIAŁY DZIEŃ NASZĄ POLSKĘ!!!

Czy pamiętacie moją korespondencję jaka upubliczniłem na blogu - a dotyczącą OGROMNYCH SUM PIENIĘŻNYCH  PEWNEJ GRUPY POLAKÓW A JAKIE SA UKRYTE NA KONTACH NUMERYCZNYCH W TYLKO JEDNYM BANKU SZWAJCARSKIM ??!

SĄ TAM UKRYTE PRZED NIE TYLKO SKARBÓWKĄ ALE I ZAPEWNE PROKURATURĄ PRZEOGROMNE SUMY SETEK MILIONÓW DOLARÓW...a jak należy ZDROWO domniemywać, wiele z tej kasy jest bardzo związana z dla przykładu ,,RESTRUKTURYZACJĄ SŁUŻBY ZDROWIA" czyli prywatyzacją szpitali itp w Polsce ostatnich 25 lat!!!  sic!!!!!

Prokurator Generalny RP - ...dopiero po mojej informacji ( szok i zgroza!!!!)wydał polecenie prokuraturze Apelacyjnej w Warszawie...WSZCZĄĆ CZYNNOŚCI WYJAŚNIAJĄCE....o czym powiadomił mnie osobiście dwa dni temu jako ZAWIADAMIAJĄCEGO !!!


Piszę jak jest ...NIE ZDROWO W POLSCE !!!!!! 


Krzysztof Kowalczyk

PS.

JAK MYŚLICIE ILE W 2014 ROKU WYDATKOWANO SUM PIENIĘŻNYCH NA REKLAMĘ ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POLAKÓW ??!


                    
A TAK W PRAKTYCE WYGLĄDA W POLSCE ...OPIEKA MEDYCZNA NAD LUDŹMI STARSZYMI, W PODESZŁYM WIEKU !!!A na zakończenie COŚ SPECJALNEGO dla czytelników mego bloga www.pigipedia.blogspot.com  ale tych wyłącznie obdarzonych NIE LECZONYM ...POCZUCIEM HUMORU !!!

Otóż pewien leśnik z biura RDLP Szczecinek - uczestniczył w rutynowych badaniach psychotechnicznych dla kierowców i opowiedział mi jak to lekarz prowadzący owe badania dla kierowców posiadał na swym biurku SPECJALNE WYTYCZNE DLA SWOICH KURSANTÓW A KIEROWCÓW ZAWODOWYCH w jaki sposób swoje życie POKIEROWAĆ DO RAJU :


NO CÓŻ! JAK SIĘ CHCE MIEĆ OKAZJĘ ...WOZIĆ PO-LITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK = TRZEBA SIĘ BACZNIE PILNOWAĆ ZNAKÓW I NIE TYLKO POLITYCZNYCH ZAKAZÓW , LUB WRĘCZ  NAKAZU JAZDY !!!

A W OWYCH WYTYCZNYCH ...NIE JEDEN POLITYCZNY ,,DOKTÓR" POMAGA  BRACI LEŚNEJ I KIEROWCOM DLA PRZYKŁADU Z NADLEŚNICTWA POŁCZYN   - NAWET W BIURZE POSELSKIM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE !!!  (sic!)
A oto jak OSOBIŚCIE rozwiązałem dziś tą skandaliczną sprawę ewakuacji pacjentów ze szpitala w Toruniu ;


Sławno,dnia 04 marca 2015 roku


Prokurator Generalny RP
Pan Andrzej Seremet
02-528 Warszawa
ul. Rakowiecka nr 26/30
drogą elektroniczną.ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW
narażających w tej chwili na zagrożenie śmiercią kilkudziesięciu pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu im.Ludwika Rydigera


Na podstawie art.304 paragraf 1 kodeksu postępowania karego zawiadamiam Prokuratora Generalnego na podstawie dzisiejszych informacji medialnych o przestępstwach popełnionych przez CHCIWYCH LEKARZY tego szpitala żądających podwyżki płac od Dyrekcji szpitala, którzy nie lecza tamtejszych pacjentów chorób neurologicznych i po udarach mózgu !

ŻĄDAM ŚCIGANIA KARNEGO KAŻDEGO Z TYCH LEKARZY – WINNYCH SKANDALICZNEJ EWAKUACJI WSZYSTKICH PACJENTÓW TEGO SZPITALA W TORUNIU, KTÓRA MUSI BYĆ ZAKOŃCZONA W DNIU DZISIEJSZYM DO GODZINY 14.00 A SZCZEGÓLNIE OBCIĄŻENIA ICH KOSZTAMI TEJ EWAKUACJI DO SZPITALI W ŚWIECIU...GRUDZIĄDZU..INOWROCŁAWIU !!!

Szpital w Toruniu jest JEDYNĄ W TYM MIEŚCIE I OKOLICY – taką placówką ratującą życie Polaków po udarze mózgu, przy którym MINUTY DECYDUJĄ O ŻYCIU CZŁOWIEKA!!!

Przypomnę Panu Prokuratorowi Generalnemu o tym,że ma tu miejsce szereg przestępstw określonych w KODEKSIE KARNYM ...a także naruszenie KONSTYTUCYJNYCH PRAW OBYWATELI POLSKICH sprecyzowanych w Konstytucji RP – o przysiędze Hipokratesa już nie wspominając!

PROSZĘ POWYŻSZE ZAWIADOMIENIE TRAKTOWAĆ JAKO PRIORYTET,ZE WZGLĘDU NA DOBRO EWAKUOWANYCH STAMTĄD W TEJ CHWILI CHORYCH !!!

Uważam,że lekarze ci powinni zostać natychmiast aresztowani i pozbawieni w przyszłości możliwości JAKIEGOKOLWIEK LECZENIA PACJENTÓW W POLSCE , POZBAWIONYCH AKTUALNIE ZE WZGLĘDU NA SWÓJ STAN ZDROWIA – JAKICHKOLWIEK SZANS NA OBRONĘ !!!

ZGŁASZAM TEN FAKT PANU, GDYŻ MAM W RODZINIE BARDZO BLISKĄ MI OSOBĘ PO UDARZE MÓZGU I DOSKONALE WIEM JAK CIERNISTĄ DROGĄ PRZEZ MĘKĘ JEST ...DOPROSZENIE SIĘ LEKARZY O POMOC !!!

Przepraszam za wyrażenie, ale nie ma bardziej wymownego określenia niż wulgarne słowo ;SKURWYSYŃSTWO  – określające to co się dzieje w tej chwili w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu im. Lucjana Rydigera!!!

WINNA TEMU JEST PLATFORMA OBYWATELSKA I JEJ POLITYKA ,,PRO ZDROWOTNA” (sic!!!!!!!!!!!!!!!!) wobec naszego narodu !!!!
HAŃBA !!!!!!


Proszę o pilne powiadomienie mnie CO PAN UCZYNIŁ JAKO PROKURATOR GENERALNY
i sympatyk Platformy Obywatelskiej po tym zawiadomieniu …

SZANTAŻE CHCIWYCH LEKARZY W POLSCE – NIE MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ POD OSŁONĄ ŚLEPOTY ORGANÓW ŚCIGANIA, więc ...do roboty!!!!!!

SKANDALICZNA afera taśmowa może poczekać...Krzysztof Kowalczyk
( bezpartyjny od zawsze)


OTRZYMUJĄ;

1/ Kancelaria Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

2/ Kancelaria Premiera RP Ewy Kopacz

3/ Rzecznik Praw Obywatelskich Pani prof. Irena Lipowicz


4/ Minister NIE ZDROWIA  Pan Bartosz Arłukowicz