piątek, 27 marca 2015

BYŁY DYREKTOR RDLP GDAŃSK, PO NAGŁYM ,,POWROCIE" Z DGLP W WARSZAWIE ,,ETATOWEGO" DYREKTORA ... ZOSTAŁ NADLEŚNICZYM W RDLP SZCZECINEK !


27 marca 2015 roku


GDAŃSKIE LWY zamienione na BIAŁOGARDZKIE KOTY PODWÓRKOWE...ZAŚ DOSTOJNA KORONA TRÓJMIASTA NA ROBOCZY,ZAKURZONY  KASK B.H.P. W LASACH  PODRZĘDNEGO NADLEŚNICTWA BIAŁOGARD / RDLP SZCZECINEK !Czy to jest AWANS czy kara za niesubordynację ??!Pan Zbigniew Kaczmarczyk który jeszcze nie tak dawno ,,PROWADZIŁ SWOJĄ POLITYKĘ" (sic!!!!!!!!!! jak to osobiście określał na terenie RDLP Gdańsk  jako jej dyrektor - stracił prace w ,,w bardzo ciekawych okolicznościach" po powrocie a raczej nagłym desancie poprzedniego zastępcy dyrektora generalnego LP ,,NA STARE ŚMIECI" jak to określa teraz Brać Leśna dyrekcji z Gdańska! 

Dziś już oficjalnie jest ,,zwykłym" nadleśniczym - ale o dziwo na terenie sąsiedniej RDLP Szczecinek w Nadleśnictwie Białogard, gdzie nadleśniczy Tomczak odszedł na emeryturę !


CÓŻ TAKIEGO WYDARZYŁO SIĘ ZŁEGO DLA PANA KACZMARCZYKA W GDAŃSKICH LASACH,ŻE MUSIAŁ SIĘ STAĆ ,,SPADOCHRONIARZEM" W NADLEŚNICTWIE BIAŁOGARD I TO NA DODATEK W INNEJ NIŻ GDAŃSKA REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH??!


....ZERKNIJCIE NA OCZY , WZROK I SPIĘTE DŁONIE PONIŻSZYCH OSÓB!!!  ATMOSFERA JAK NA POLU MINOWYM....
NO A SKORO ...SĄ ONE JAKOBY PAŃSTWOWE  = TO KOMU ZALEŻAŁO NA TAKIEJ ROSZADZIE ????!
ODPOWIEDŹ NIEBAWEM ZNAJDZIECIE TU NA MOIM BLOGU....CIERPLIWOŚCI !!

Walka i ,,podjazdy"  o stanowiska kierownicze w obecnych LP  - PRZYPOMINAJĄ WALKĘ PSÓW , gdzie bardzo jest łatwo stracić orientację chwilami KTÓRY JEST KTÓRY  gdy zaczną się nawzajem ,,kotłować"...A SZCZEGÓLNIE GDY SĄ OBA DO SIEBIE PODOBNE !!!


JEŚLI KOMUKOLWIEK SIĘ WYDAJE,ŻE WPŁYW NA TĄ ROSZADĘ STANOWISK MIAŁ NIEJAKI SŁAWOMIR CICHOŃ - OBECNY POLITYCZNY DYREKTOR W SZCZECINKU TO NIE BĘDĄCYM W TEMACIE DODAM TAK :

PRAWDA JEST TAKA,ŻE SŁAWOMIR CICHOŃ MIAŁ TU DO GADANIA TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ ...MUSIAŁ ZAAKCEPTOWAĆ POSŁUSZNIE JAK MALUTKI CHŁOPACZEK POLECENIA Z GÓRY!

Niestety nie udało się wrzucić ,,konkursowo" (sic!!!!) kolejnego wasala, PO-lityczną wazelinę z kręgu nie tylko lat szkolnych dyr.Cichonia...na to stanowisko w Białogardzie!

/ CZYŻBY BIURO POSELSKIE PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W KOSZALINIE OSTATNIO SIĘ ,,ZACIĘŁO" ???!  - sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /

Natomiast mi pozostaje dodać coś bardzo ważnego tj;

PODCZAS OSTATNIEGO MOJEGO POBYTU W GDAŃSKU - OBECNY ,,ETATOWY" DYREKTOR RDLP GDAŃSK, W DYSKUSJI ZE MNĄ OSZUKAŁ MNIE  JAK ZWYKLE ZRESZTĄ  (....byłbym idiotą wierząc choćby w jedno słówko tej persony!!!!)TWIERDZĄC PERSONALNIE CO DO PANA ZBIGNIEWA KACZMARCZYKA ...(cyt) ,,NIEBAWEM DAM MU U SIEBIE PRACĘ"


ŁGARSTWO CZASAMI MA SIĘ WE KRWI WYSSANE Z MLEKIEM MATKI...


BARDZO CIEKAWE KWESTIE ,,ROZGRYWANE SĄ" NA TERENIE OBECNEJ RDLP GDAŃSK - A JA POZWOLĘ SOBIE ZAUWAŻYĆ,ŻE KU PEŁNEJ WIEDZY OBECNEGO DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH PANA ADAMA WASIAKA ...O DZIWO CORAZ WIĘCEJ SZLACHETNYCH LEŚNIKÓW NIE CHCE MIEĆ NIC DO CZYNIENIA NAWET NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH Z OBECNYM DYREKTOREM RDLP GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY PROSILI MNIE O WYJAŚNIENIE SZEREGU WASZYM ZDANIEM   SKRAJNIE NEGATYWNYCH ZACHOWAŃ I POSTĘPOWAŃ OBECNEGO ,,ETATOWEGO" DYREKTORA RDLP W GDAŃSKU - INFORMUJĘ, IŻ MOJE OFICJALNE PYTANIA JAKIE OD WAS OTRZYMAŁEM ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ POJAWIAĆ NA BIURKU PANÓW DYREKTORÓW ....W GDAŃSKU I WARSZAWIE!

KOLEJNE SA JUŻ W DRODZE...A POTEM TAK JAK OBIECAŁEM temat na  www.pigipedia.blogspot.com!

DLA KASY JAK WIDAĆ WIELE ,,ORŁÓW" W LASACH PAŃSTWOWYCH ...nagle zapomina o ,,PROWADZENIU SWOJEJ POLITYKI" zapominając o tym,że są ludzie OBDARZENI PAMIĘCIĄ SZCZEGÓLNĄ ....PAMIĘCIĄ BOLESNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!

Pisze jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.

NA TEMAT OWYCH ,,BARDZO CIEKAWYCH OKOLICZNOŚCI " RODEM Z RDLP GDAŃSK ....a teraz na śmieciach RDLP Szczecinek  NIEBAWEM na www.pigipedia.blogspot.com
                           

Dziwne zwyczaje panują na Pomorzu ...w Lasach Państwowych!

Powyższa etykieta jachtowa mówi jednoznacznie KTO POWINIEN ZEJŚĆ Z TONĄCEGO OKRĘTU OSTATNI....A W LASACH RDLP GDAŃSK JEST ZUPEŁNIE ODWROTNIE!!!


...JAKIE ,,DOWODZENIE" ....TAKIE I ZEJŚCIE Z TONĄCEGO OKRĘTU ???!