czwartek, 5 marca 2015

UKRAINA DZIŚ 2015 ROKU ..I KOLEJNE DOWODY NA FAŁSZ UKRAIŃCÓW WOBEC POLAKÓW !!!! CZY RZĄDOWI RP I PREZYDENTOWI WSKAZANA JEST AKTUALNIE PILNA KONSULTACJA PSYCHIATRYCZNA??!


05 marca 2015 roku

Oto informacja jaka można znaleźć na stronie internetowej ukraińskiej telewizji Espreso.TVTo co się dzieje OFICJALNIE ANTY- POLSKIEGO NA UKRAINIE ostatnimi dniami śmiało pozwala mi zapytać PUBLICZNIE na moim blogu ;

1/ CZY PREZYDENTOWI RP BRONISŁAWOWI KOMOROWSKIEMU …

2/ CZY pOSŁOM SEJMU POLSKIEGO...

3/ CZY NIE-RZĄDOWI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ …

nie jest aby PILNIE wskazana jak najszybsza konsultacja PSYCHIATRYCZNA i leczenie w odosobnieniu ????!

Oto do czego zmierzam...

Wierchowna Rada Ukrainy podczas dzisiejszej sesji (a naszych sąsiadów którzy tak teraz BŁAGAJĄ ŚWIAT I POLSKĘ O POMOC) – uczciła dziś minuta ciszy dowódcę Ukraińskiej Powstańczej Armii , bohatera Ukrainy ROMANA SZUCHEWYCZA BEZPOŚREDNIO ODPOWIEDZIALNEGO ZA LUDOBÓJSTWO (!!!!!!)POLAKÓW NA KRESACH WSCHODNICH NASZEJ OJCZYZNY RZECZPOSPOLITEJ, KTÓRĄ TERAZ UKRAINA DZIĘKI KOMUNISTOM OKUPUJE !!!
    

ROMAN SZUCHEWYCZ (siedzi w środku) - ubrany w hitlerowski mundur wraz z innymi Ukraińcami jako oficerowie batalionu Nachtigal...


GDY PATRZĘ NA TO ZDJĘCIE I SYMBOLIKĘ UKRAIŃSKO HITLEROWSKĄ...PRZYPOMINAJĄ MI SIĘ KŁAMSTWA PREZYDENTA UKRAINY POROSZENKO JAKIE PADŁY Z JEGO UST W STYCZNIU 2015 ROKU  W DAWNYM NIEMIECKIM OBOZIE ZAGŁADY AUSCHWITZ  A MÓWIĄCE O ....WYZWALANIU PRZEZ UKRAIŃCÓW JEŃCÓW TEGO OBOZU !!!! 

Z inicjatywą upamiętnienia TEGO BANDYTY I MORDERCY POLAKÓW wystąpił Ihor Mosijczuk – deputowany z Radykalnej Partii Oleha Liaszki.

Wiaczesław Kyrylenko – WICEPREMIER I MINISTER KULTURY UKRAINY potwierdził dziś właśnie ów uroczysty fakt na swoim Twitterze...A WIĘC INFORMACJA POSZŁA W ŚWIAT!!!

Skoro tak to i ja swoim skromnym blogiem www.pigipedia.blogspot.com PUSZCZAM NINIEJSZYM W ŚWIAT czytelnikom mojej strony na całym swiecie (...w miesiącu lutym 2015 roku POBILIŚCIE REKORD CZYTELNICTWA MOICH ARTYKUŁÓW – o czym w weekend!)
  • PRAWDĘ O FAŁSZU UKRAIŃSKIM ORAZ FAKTY, KOGO TO DZIŚ UCZCIŁA WIERCHOWNA RADA UKRAINY!
ROMAN SZUCHEWYCZ – był zastępcą dowódcy batalionu ,,NACHTIGALL” a po jego rozwiązaniu przez HITLEROWSKICH NIEMCÓW – SŁUŻYŁ W KOLEJNYM HITLEROWSKIM 201 BATALIONIE ,,SCHUTZMANNSCHAFT” !!!!!


A TAK PREZYDENT UKRAINY POROSZENKO ...KŁANIA SIĘ W PAS SYNOWI MORDERCY POLAKÓW NA WOŁYNIU - SZUCHEWYCZOWI, OBECNIE W WIERCHOWNEJ RADZIE UKRAINY.

A tu syn Romana Szuchewycza ...dziś na tle czerwono=czarnej BANDEROWSKIEJ flagi ,,PRAWEGO SEKTOR"


Według historyków a w tym min. Pera Rudlinga – 201 batalion Szuchewycza ,,Schutzmannschaft” ...ODPOWIADA ZA LICZNE ZBRODNIE WOJENNE NA TERENACH DZISIEJSZEJ BIAŁORUSI I POLSKICH KRESÓW DAWNEJ RZECZPOSPOLITEJ (WOŁYŃ!)!!!

W sierpniu 1943 roku Szuchewycz został powołany przez OUN-B ( Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów – Frakcja Stephana BANDERY!) na głównodowodzącego UPA!ROMAN SZUCHEWYCZ JEST PERSONALNIE ODPOWIEDZIALNY ZA LUDOBÓJSTWO LUDNOŚCI POLSKIEJ KRESÓW WSCHODNICH !!!!!!!!!!!!!

Oto kogo dziś minuta ciszy uczciła ...Wierchowna Rada Ukrainy, naszych ,,przyjaciół” (sic!!!!)

Dlaczego uważam,że PILNA POMOC PSYCHIATRYCZNA ,,naszym” władzom obecnej NAIWNEJ RP jest pilnie wskazana???!

Otóż jak na razie POLSCY PODATNICY (...a więc każdy z nas!!!) zapłacili już ponad 700 tysięcy złotych w leczenie rannych żołnierzy na Ukrainie po zaatakowaniu ich od wschodu przez ...ZIELONYCH LUDZIKÓW !!!!!!

Znajdziecie ich w szpitalach Wrocławia...Krakowa...Lublina..a na rehabilitacji nawet w Lądku Zdrój!!!

CZY TAKIE POSTĘPOWANIE WIERCHOWNEJ RADY JEST FER...OK...WOBEC NAS POLAKÓW, KTÓRYM JUŻ RAZ WBILI NÓŻ W PLECY = ba!!! NAWET KOSY I SIEKIERY!!!

Fałszywe KANALIE...To LEKARZ PSYCHIATRA powinien pilnie ,,naszym” politykom przeczytać NA OBUDZENIE pewien wyjątkowy rozkaz Romana Szuchewycza z maja 1944 roku ;

(cyt) ,, Z UWAGI NA OFICJALNE STANOWISKO POLSKIEGO RZĄDU W SPRAWIE WSPÓŁPRACY Z SOVIETAMI – należy POLAKÓW Z NASZYCH ZIEM USUWAĆ.
Proszę to tak rozumieć: DAWAĆ LUDNOŚCI POLSKIEJ POLECENIA WYPROWADZENIA SIĘ W CIĄGU KILKU DNI NA RDZENNE POLSKIE ZIEMIE.
JEŚLI TEGO NIE WYKONAJĄ WTEDY WYSYŁAĆ BOJÓWKI, KTÓRE MĘŻCZYZN BĘDĄ LIKWIDOWAĆ, A CHATY I MAJĄTEK PALIĆ (ROZBIERAĆ) „
OTO POLSKA RODZINA KARPIAK WYMORDOWANA 14 GRUDNIA 1943 ROKU PRZEZ UKRAIŃCÓW w województwie tarnopolskim...
      
POLSKIE DZIECI WYMORDOWANE PRZEZ UKRAIŃSKĄ POWSTAŃCZA ARMIĘ NA WOŁYNIU...

Z rąk Romana Szuchewycza (,,TARASA CZUPRENKI”) - zginął kurator szkolny STANISŁAW SOBIŃSKI,zamordowany w nocy nożem na ulicy Zielonej w POLSKIM LWOWIE !!!

Był to okres między wojenny RP, gdzie dla przykładu Ukraińcy zamordowali wówczas posła Tadeusza Hołówko...ministra Bronisława Pierackiego...wielu policjantów ...A NAWET PRÓBOWALI POZBAWIĆ ŻYCIA MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO !!!

Napadali na poczty i listonoszy oraz banki aby zdobyć pieniądze...produkowali broń i bomby na terenie RP, którą używano do ukraińskich akcji anty polskich ...

Nóż się człowiekowi sam otwiera a broń automatycznie sama przeładowuje, gdy z jednej strony słychać IDIOTYCZNE SŁOWA chwalipięty Ministra Obrony Narodowej RP (Siemioniak!) o tym,że na polskich uczelniach obecnie studiuje aż 33 oficerów Ukrainy ….ZAŚ DOKŁADNIE WCZORAJ 04 MARCA 2015 ROKU dowiaduję się o = KOLEJNEJ ANTY-POLSKIEJ UROCZYSTOŚCI JAKĄ ZAPLANOWAŁA SOBIE UKRAIŃSKA WIERCHOWNA RADA!!!

OTO DOWÓD ;

Załacznik do pewnego aktualnego dokumentu państwowego Ukrainy o sygnaturze 184-VIII informuje, iż ZGODNIE Z DECYZJĄ PODPISANĄ 11 LUTEGO 2015 ROKU PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU UKRAINY Wołodymyra Grojsmana (...kolega Radosława Sikorskiego??!) = NA SZCZEBLU PAŃSTWOWYM BĘDZIE NIEBAWEM NA UKRAINIE OBCHODZONA ...120 ROCZNICA URODZIN PETRA DIACZENKO!

ROCZNICE TĘ WŁADZE UKRAINY BĘDĄ OBCHODZIĆ OFICJALNIE...a mnie ciekawi, czy Prezydent RP Komorowski...pOSŁOWIE Sejmu RP...NIERZĄD Platfusów Obywatelskich = zostanie zaproszony na owe uroczystości urodzinowe Petra Diaczenko I CZY WEZMĄ W NICH UDZIAŁ??!

A teraz zapewne czytelnikom mojego bloga www.pigipedia.blogspot.com przybliżę postać KOLEJNEGO MORDERCY POLAKÓW ...Petro DIACZENKO, którego OFICJALNIE Ukraińcy będą w 2015 roku  czcić ;

We wrześniu 1943 roku władze UPA odłamu melnykowców (Andrij Melnyk)współpracujące blisko z Hitlerowcami UTWORZYŁY OCHOTNICZĄ JEDNOSTKĘ pod nazwą ,,LEGION WOŁYŃSKI”, któremu Niemcy nadali oficjalna nazwę ; 31 Schutzmannschafts- Bataillon der SD.

Do tego Legionu wstąpiła ocalała część Frontu Ukraińskiej Rewolucji...

NA CZELE 31 SCHUTZMANSCHAFTS – BATAILLON DER SD ...stanął pułkownik PETRO DIACZENKO A CAŁA KADRA OFICERSKA SKŁADAŁA SIĘ Z UKRAIŃCÓW!!!!

Początkowo działali na obszarze Wołynia i okolic...PACYFIKUJĄC POLSKIE WSIE i walcząc z partyzantką soviecką!
Kadry dla nich kształciły się w szkole oficerskiej w Łucku...zostali bardzo dobrze uzbrojeni przez Niemców...a nawet wydawali własną gazetę ,,Ukraińskij Legioner”.

                           ....oto ich dzieło !

Gdy armia soviecka weszła na ich tereny – przerzucono Diaczenko i jego ludzi na ...LUBELSZCZYZNĘ, gdzie zwalczali polską partyzantkę, głównie Bataliony Chłopskie!

TO LEGION WOŁYŃSKI ZA ZASTRZELENIE PRZEZ POLAKÓW SS-MANA ...spacyfikował w odwecie wsie CHŁANIÓW i WŁADYSŁAWIN mordując 44 osoby, w tym przypadkowo napotkanych Polaków!!! Było to 23 lipca 1944 roku...

LEGION WOŁYŃSKI SPECJALIZOWAŁ SIĘ W WYŁAPYWANIU POLAKÓW I ...WYRAFINOWANYCH UKRAIŃSKICH TORTURACH, STĄD BYŁ ZNANY ZE SWEGO BESTIALSTWA!

A teraz informacja dla ...pOSŁOW Rzeczpospolitej:

Petro Diaczenko KTÓREGO BĘDĄ TERAZ OFICJALNIE CZCIĆ UKRAIŃCY - od 15 do 23 września 1944 roku wraz ze swym Legionem Wołyńskim w sile około 400 Ukraińców...BRAŁ UDZIAŁ W WALKACH Z POWSTAŃCAMI WARSZAWSKIMI NA CZERNIAKOWIE!

MORDOWALI POLAKÓW, POWSTAŃCÓW Z ODDZIAŁÓW ZGRUPOWAŃ ,,RADOSŁAW” i ,,KRYSKA” oraz zwalczali desantowe oddziały 9 Pułku Piechoty 3 Dywizji z 1 Armi Wojska Polskiego …

Następnie Diaczenko został ze swoimi BANDYTAMI W MUNDURACH HITLEROWSKICH przerzucony do Puszczy Kampinoskiej gdzie 27 – 30 września 1944 roku w ramach niemieckiej „operacji Sternschnuppe” walczyli z Armią Krajową Grupy ,,Kampinos”

Stamtąd wraz z naciskiem wojsk sovieckich – Diaczenko zabijał Polaków pod Krakowem i Bykowem...

I TU STAŁO SIĘ COŚ...CZEGO ZDROWO MYŚLĄCY DZIŚ POLAK NIE POTRAFI RACJONALNIE POJĄĆ !!!
Czy wiecie KTO URATOWAŁ ŻYCIE TYM ZBRODNIARZOM UKRAIŃSKIM Petro Diaczenko po zakończeniu II wojny światowej ??!

NIE WYDANO TYCH UKRAIŃCÓW – MORDERCÓW SOVIETOM, KTÓRZY PRAGNĘLI IM PODZIĘKOWAC I SŁUSZNIE ...PIĘKNYM ZA NADOBNE!!!

Uwaga! Uwaga!

...ŻYCIE UKRAIŃSKIM MORDERCOM ,,LEGIONU WOŁYŃSKIEGO”, KTÓRY WCIELONO DO ..14 DYWIZJI GRENADIERÓW SS / UKRAIŃSKIEJ/ - uratował ….generał Władysław ANDERS, który naiwnie i nieświadom tego  pozwolił im wszystkim na ANTYPOLSKĄ DZIAŁALNOŚĆ NA ZACHODZIE I OPLUWANIE RZECZPOSPOLITEJ !!!

GENERAŁ ANDERS   – potwierdził,że ci Ukraińcy mają....POLSKIE OBYWATELSTWO  i to im uratowało życie, gdyż dlatego nie dorwali ich w swoje łapy Rosjanie!

TO BYŁ JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW W ŻYCIU GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA...a od tamtej chwili do dnia dzisiejszego Polska POKUTUJE za ową naiwność !!!

Mało kto dziś w Polsce wie o tej TRAGICZNEJ POMYŁCE gen.Andersa...chociaż to nasz WIELKI PATRIOTA I DOWÓDCA !!!

A na zakończenie pozwolę sobie niniejszym zacytować MOIM RODAKOM NA CAŁYM ŚWIECIE jakie to głośne hasła ANTY POLSKIE można usłyszeć podczas wieców organizowanych w ostatnich latach na lwowskich ulicach w czasie manifestacji ,,SWOBODY” Oleha Tiahnyboka czy ,,BATKWISZCZYNY” Julii Tymoszenko oraz ,,PRAWEGO SEKTORA” :

(cytaty) :

,, Smert Lachom – Sława Ukrainie”

,,Lachy za San”

,,Riazy Lachiw”

,,Ukraina bez Lacha”

,,Żydy,Lachy to twoi worohi – nyszcz ich”

,,Lachiv budut rizaty i wiszaty”

,,My ne budemo mały Ukrainy, ale i Lachy tu ne bude”

,,Dosyć już Lachy pasli się na ukraińskiej ziemi, wyrywajcie każdego Polaka z korzeniami”

,,Naj czort tu prijde, szczoby tylko ne proklaki Lachy”

,,Ameryka wyhraje wijnu, to tut bude plebiscyt i budeno hołosowały, dla toho musymo wyrizaty wsich Lachiw i tody budemo miały Ukrainu”

CO JEST BARDZO WYMOWNE I CIEKAWE...takiej samej treści napisy jak powyżej a które dziś 2014/2015 roku są skandowane przez Ukraińców  W POLSKIM LWOWIE - niosły wypisane na transparentach maszerujące w tym mieście. 70 LAT TEMU ...HITLEROWSKIE ODDZIAŁY SS-GALIZIEN składające się wyłącznie z Ukraińców!!!!!!!

I wyłącznie ze względu na powyższe – uważam,że KOMUŚ W RZECZPOSPOLITEJ POTRZEBNA JEST PILNA POMOC PSYCHIATRYCZNA I LECZENIE W ODOSOBNIONYCH MIEJSCACH, albo doprowadzą NASZĄ POLSKĘ znowu do zguby …

Piszę jak jest...NIESTETY DALEJ IDIOTYCZNIE I NAIWNIE W NASZEJ OJCZYŹNIE!

Krzysztof Kowalczyk


PS.

Czy aby Polacy nie powinni nabrać więcej....POKORY gdy Władymir Putin mówi PUBLICZNIE o faszyzmie i banderowcach na Ukrainie???!
                          


PRZYPOMNĘ:

słowa ,,Sława Ukrajini - Hierojam sława" SĄ BEZPOŚREDNIM WYRAZEM HOŁDU BOJÓWKARZY UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII, oraz czerwono-czarna flaga!

CZERWONO-CZARNE  FLAGI O.U.N. SĄ NAWIĄZANIEM DO TOTALITARNEJ RASISTOWSKIEJ IDEOLOGII  ,,Blut und boden" ( ziemia i krew) – która była podstawą...HITLEROWSKO-FASZYSTOWSKIEJ POLITYKI EKSTERMINACJI LUDNOŚCI W CZASIE OSTATNIEJ TRAGICZNEJ II WOJNY ŚWIATOWEJ !


Weźcie to sobie do serca ...NIGDY NIE ZAPOMINAJĄC O KRZYWDACH NASZEJ POLSKIEJ OJCZYZNY !!!!!!!!!!!!!