poniedziałek, 23 marca 2015

GDY USŁYSZYCIE POJĘCIE ,, PÓŁNOCNA FLANKA NATO" W SZCZECINIE... sic!!!!


21 marca 2015 roku

                                 

Oto jak wygląda poniżej ukryta w górach północnej Norwegii nieopodal granicy z Rosją baza OLAVSVERN  okrętów podwodnych NATO, którą 6 lat temu .......SPRZEDANO ZA SPRAWĄ POLITYKÓW I DOWÓDZTWA NATO W RĘCE PRYWATNE NORWESKIEMU BIZNESMENOWI ZA 4,4  MILIONY EURO   !!!
Ma ona powierzchnię 3 tysięcy metrów kwadratowych, wyposażona w najnowsze zdobycze techniki wojskowej. Kiedyś była podstawową częścią północnej FLANKI NATO ...mając strategiczne znaczenie w obronie suwerenności Norwegów!  


                                    

           

Dziś w tej STRATEGICZNEJ BAZIE NATO ........CUMUJĄ ROSYJSKIE OKRĘTY !!!!!
Oto rosyjski  ,,STATEK BADAWCZY"  ,,AKADEMIK NIEMCZYNOV" w tej zatoce....badający pomiary sejsmiczne na płytkich i głębokich wodach!
Zezwolił im na to ów NORWESKI BIZNESMEN ( Gunnar Wilhelmsen)Według wojskowych tego typu statki badawcze Rosji są wyposażone mini łodzie podwodne prowadzące bardzo precyzyjne rozpoznania , w tym badanie dna akwenu !
Okręt podwodny K-84 ,,Jakaterynburg" o napędzie atomowym...

Liczba rejsów patrolowych tego typu rosyjskich okrętów podwodnych jest objęta ścisła tajemnicą i była bardzo mała w latach 90 poprzedniego wieku!

W latach 2001-2013 wychodziły one w morze maksimum DWA RAZY W ROKU!

Po roku 2010 gdy Rosja podjęła intensywną modernizację tej floty - ZWIĘKSZONO LICZBĘ PATROLI BOJOWYCH NA RÓŻNYCH AKWENACH .
W roku 2014 wychodziły one w morza o 50% razy więcej niz rok wcześniej...

Na zakończenie rzecz ważna :

CORAZ WIĘCEJ POLAKÓW ZAPEWNE POMNYCH  HISTORII NASZEJ TRAGICZNIE W SKUTKACH OSZUKANEJ RZECZPOSPOLITEJ UWAŻA,ŻE NA POMOC NATO POLSKA NIE MA CO LICZYĆ W WYPADKU REALNEGO ZAGROŻENIA !

Coś staje się na rzeczy - SKORO TAKI ,,CYRK" MA MIEJSCE W TAK STRATEGICZNYM  DLA NATO MIEJSCU W NORWEGI ...


Piszę jak jest ...chwilami dla otrzeźwienia!

Krzysztof  Kowalczyk


PS.


JESTEŚCIE W TOTALNYM SZOKU CZYTAJĄC MOJE OSTATNIE SKANDALE ZWIĄZANE Z KIEROWNICTWEM NADLEŚNICTWA POŁCZYN....TO BARDZO DOBRZE!!!

MACIE JUŻ KOLEJNY RAZ PEŁEN OBRAZ KORUPCJI POLITYCZNEJ I NEPOTYZMU, DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA LEŚNIKÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH  - ZA SPRAWA POLITYCZNYCH KUNDLI , ORAZ WSZELAKIEJ MAŚCI WAZELINY  Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , DOSKONALE I O ZGROZO BEZKARNIE BAWIĄCYCH SIĘ NIE TYLKO MIENIEM SKARBU PAŃSTWA WYKORZYSTYWANYM O DZIWO RÓWNIEŻ WIĘCEJ NIŻ NA MAKSA !!!


NIECH NADLEŚNICTWO POŁCZYN /RDLP SZCZECINEK/ BĘDZIE DLA WAS WSZYSTKICH PRZYKŁADEM  SKRAJNEGO, NIEWYOBRAŻALNEGO DLA NORMALNEGO CZŁOWIEKA STANU JAKI NIGDY NIE POWINIEN MIEĆ MIEJSCA W LASACH PAŃSTWOWYCH DZIŚ NIESTETY RZĄDZONYCH PRZEZ ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ NA KTÓRA NADSZEDŁ CZAS ...NAWET GDYBY MIAŁ JE NADAL CHRONIĆ TEN CHORY SYSTEM NADZORU I REGIONALNYCH JAKOBY KONTROLI !!!!