środa, 25 marca 2015

LASY PAŃSTWOWE I ZAGROŻENIE POŻAROWE....CZY MOŻE ONO BYĆ EROTYCZNIE POSTRZEGANE PRZEZ ,,LUZACKIEGO" NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN ??!

25 marca 2015 roku


Niedawno ten POLITYCZNY nadleśniczy  miał kontrole z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych która rozniosła w pył sposób jego gospodarowania A RACZEJ ZŁODZIEJSTWA I JAWNEGO OKRADANIA SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE  PRZEZ BEZPRAWNE ZATRUDNIANIE OSÓB NA STANOWISKA BEZ WYMAGANYCH  KWALIFIKACJI - i nielegalne wypłaty pensji przez prawie trzy lata ....a oto jak luzacko spogląda na ,,swój" biznesik prywatny pod nazwą  Nadleśnictwo Połczyn;

Oto jaki widoczek zainstalował na swoim profilu Pan nadleśniczy Sebastian Witek w dniu 20 marca 2015 roku o godzinie 08.41 / ...A WIĘC W TRAKCIE WYKONYWANIA PRZEZ NIEGO OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH!!!/NIE WYPALAJ TRAW !  ONA NIE MA SZANS NA UCIECZKĘ !Oczywiście natychmiast ów ,,namiar" na strasznie ,,zapracowanego" nadleśniczego z owym ...tyłeczkiem i erotycznym podtekstem  - otrzymał Pan Dyrektor Generalny LP Adam Wasiak!

NIECH DYREKTOR GENERALNY LP MA PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ DO CZEGO SIĘ PALI PAN NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN ...
...to jest wersja nadleśniczego Witek!
Facet nie znosi jak widać części zasłoniętych (sic!!!!)

JAK WIDZICIE PRACA POlitycznego nadleśniczego w Połczynie jest ...bardzo odpowiedzialna i wymagająca, szczególnie jeśli WIOSNA i problemy z feromonami A DO TEGO AZ TAKA WYJĄTKOWA TROSKA NADLEŚNICZEGO W POŁCZYNIE O OCHRONĘ WSZELKIEGO RODZAJU KRZACZKÓW I TRAW ....sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tym samym wyjątkowo ,,ATRAKCYJNIE" mogą wyglądać terenowe przeciw pożarowe szkolenia praktyczne zorganizowane przez nadleśniczego Witek  - CELEM NATYCHMIASTOWEGO WYKRYWANIA ,,OGNISK ZAPALNYCH"  (sic!!!!!)

Jeśli do tego swój udział zapewni ze swym doświadczeniem praktycznym rozrywkowy  W TEJ MATERII obecny nadleśniczy z Bornego Sulinowa ...ATRAKCJE MUROWANE !!!!

Owa rozrywkowość ma swe TRAWY I SZUWARY w Nadleśnictwie Czaplinek ...

No cóż!
Panom nadleśniczym z wiosną mocno spowszedniały takie plakaty:

                     


Piszę jak jest ...ROZRYWKOWO w nadleśnictwach RDLP Szczecinek !


Krzysztof Kowalczyk 


PS.

A MOŻE NADLEŚNICZY W POŁCZYNIE I JEGO POLITYCZNY PROMOTOR Z BIURA POSELSKIEGO PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W KOSZALINIE  MAJĄ  ZAMIAR NIEBAWEM ZATRUDNIĆ SPECJALNE ODDZIAŁY OCHOTNICZEK DO GASZENIA ICH LEŚNEGO  ....POPĘDU W TRAWACH ???!
Niemiecka straż pożarna

ODPOWIEDNIE STRAŻACKIE WOZY BOJOWE zakupione w ramach dofinansowania NFOŚiGW za sprawa Gawłowskiego ...odpowiednie chętne kandydatki...I JAK TO W LASACH PAŃSTWOWYCH : PIŁY ...SIEKIERY...MŁOTY...i rżnięcie!!!

CZASAMI JAK SAMI WIDZICIE NAWET RŻNIĘCIE GŁUPA ....oczywiście na koszt Skarbu Państwa LP!