niedziela, 15 marca 2015

UWAGA NA FAŁSZERSTWA FAKTÓW I DOKUMENTÓW PRZEZ URZĘDNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH....

15 marca 2015 roku


Rzecz nieprawdopodobna???!

NIESTETY to fakty !!!! Na konkretnym przykładzie a raczej już kilku przykładach  niniejszym chciałbym Wam uzmysłowić fakt istnienia FAŁSZERSTW W DOKUMENTACH za sprawą decyzji funkcjonariuszy publicznych Państwowego Przedsiębiorstwa Leśne ,,Lasy Państwowe" w Polsce!

Powiem szczerze znając od kuchni UKRYWANIE TYCH STRASZNIE ŻENUJĄCYCH SPRAW W LASACH PAŃSTWOWYCH , iż mam daleko ,,gdzieś" tak zwany WIZERUNEK oszustów i ich jakoby dobre imię!!!! 

Mam daleko ,,gdzieś" także to,że nie przystoi mi jako leśnikowi o tego typu sprawach mówić, czy pisać na blogu  SKORO DOSKONALE WIEM,ŻE JEST TO SKANDALICZNE ZŁO BARDZO ŹLE ŚWIADCZĄCE O ADMINISTRACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH, KTÓRA JAK WIDZĘ ALBO BAGATELIZUJE TEGO TYPU SKANDALICZNE FAKTY O KTÓRYCH MÓWIĄ I PISZĄ MEDIA W POLSCE - LUB TEŻ W RAMACH POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ A SZCZEGÓLNIE OD KILKU LAT WOBEC TYCH OSZUSTÓW I ZŁODZIEI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ...UDAJĄ IŻ NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO, NIE WYCIĄGAJĄC JAKICHKOLWIEK KONSEKWENCJI SŁUZBOWYCH WOBEC PRZESTĘPCÓW I OSZUSTÓW  W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!


CZAS NAJWYŻSZY ABY ŚCISŁE KIEROWNICTWO LASÓW PAŃSTWOWYCH Z PANEM DYREKTOREM GENERALNYM ADAMEM WASIAK NA CZELE ZDAŁO SOBIE SPRAWĘ Z FAKTU,ŻE POLACY NA PODSTAWIE OBOWIĄZUJĄCEGO WSZYSTKICH PRAWA W POLSCE ....MAJĄ PRAWO DO UCZCIWEJ I PROFESJONALNEJ ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!


POPRAWNA I PROFESJONALNA ADMINISTRACJA W LASACH PAŃSTWOWYCH ...NIE FAŁSZUJE DOKUMENTÓW I NIE UŻYWA ICH W SĄDACH JAKO JAKOBY PRAWDZIWETYLKO DLATEGO ABY UKRYĆ SWOJE PROSTACTWO, CHAMSTWO I BRAK KOMPETENCJI ....jak widzę nadal tolerowane przez ich szefów!


A oto ciąg dalszy pewnej sprawy, którą już znacie - i kolejny dokument W SPRAWIE FAŁSZERSTW DOKUMENTÓW I PODPISÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓREGO ŚCISŁE KIEROWNICTWO W WARSZAWIE Z JAKIMŚ ROMANTYCZNYM I WIOSENNYM SPOKOJEM NADAL PRZYGLĄDA SIĘ NA TEGO TYPU ŁAJDACTWA PARU LEŚNIKÓW :

A oto DOWÓD na uzasadnienie tytułu  dzisiejszych informacji na moim blogu i korespondencja jaka wyszła dziś z Poznania do Pana Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych - w sprawie, której historię opisuję już na blogu od dawna: 


Poznań, dnia 15 mara 2015 roku


Pan Adam Wasiak
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych
ul.Grójecka nr 127
02-124 WarszawaSzanowny Panie Dyrektorze!


Kilka dni temu zostałam poinformowana w rozmowie telefonicznej z Panem Krzysztofem Kowalczyk z Pomorza, iż zastępca dyrektora generalnego LP Pan Krzewina powiadomił pisemnie Pana Kowalczyka o tym,że DGLP w Warszawie zwróciła się pisemnie do dyrektora RDLP w Pile Pana Ryszarda Standio o złożenie wyjaśnień dotyczących sprawy sądowej z mego powództwa przeciwko Nadleśnictwu Zdrojowa Góra, podległemu tejże RDLP.

Jak Pan już doskonale wie chociażby na podstawie mojej korespondencji lub kopii postanowienia Sądu jaką osobiście w DGLP w Warszawie zostawił w moim imieniu dnia 20 lutego 2015 roku Pan Krzysztof Kowalczyk – sprawa dotycząca popełnienia przestępstw OSZUSTWA w dokumentach przez pracowników Nadleśnictwa Zdrojowa Góra, a następnie użycia tych sfałszowanych dokumentów w toczącym się postępowaniu sądowym z mego powództwa przeciwko tutejszym Lasom Państwowym - została postanowieniem Sądu RP skierowana do prowadzenia śledztwa przez prokuraturę,celem ustalenia osób winnych popełnienia tak haniebnych czynów przestępczych przeciwko nam zesłańcom syberyjskim, którym udało się wrócić do Polski!

OSZUSTWO W DOKUMENTACH NADLEŚNICTWA ZDROJOWA GÓRA ZOSTAŁO POTWIERDZONE PROTOKOLARNIE PRZEZ BIEGŁEGO GRAFOLOGA Z DZIEDZINY KRYMINALISTYKI – POWOŁANEGO SPECJALNYM POSTANOWIENIEM SĄDU.

Sprawa związana z tym fałszerstwem dokumentów przez pracowników LP RDLP Piła a następnie ich użycia w sprawie sądowej jako prawdziwych – jest ściśle związana z innym cywilnym postępowaniem sądowym, którego ciąg dalszy będzie niebawem trwał nadal za sprawą moich konsekwentnych działań w Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Ponieważ jak widzę obecny dyrektor RDLP Piła Pan Ryszard Standio ma złożyć wyjaśnienia dotyczące Nadleśnictwa Zdrojowa Góra gdzie dokonano tych przestępstw oszustwa a nadleśniczym i ODPOWIEDZIALNYM ZA TEN STAN RZECZY jest tam jego rodzony brat Pan Adam Standio - niniejszym pismem bardzo proszę Pana Dyrektora Generalnego LP o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania ściśle związane z tą sprawą:

1/czy prawdą jest,że Pan Ryszard Standio – dyrektor RDLP Piła brał osobiście udział w wizji lokalnej,oględzinach wykonanych na mocy decyzji Sądu Rejonowego w Złotowie w dniu 24 sierpnia 2012 roku od godziny 11.00 ,a także w dniu 14 września 2012 roku od godziny 9.00 na terenie nieruchomości objętej treścią powództwa w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra?!

Nadmieniam,że w tych dniach dokonywano dokładnych pomiarów geodezyjnych i ustalenia aktualnego w dniach oględzin stanu tej posesji jaką od dziesiątek lat zamieszkiwaliśmy.

2/ w jakim celu i charakterze uczestniczył w tych oględzinach Pan dyrektor Ryszard Standio – skoro sprawa dotyczyła jego brata nadleśniczego Pana Adama Standio , a reprezentantem tego nadleśnictwa Zdrojowa Góra odnotowanym w protokołach jest Pan Łukasz Plica ?!

3/czy prawdą jest,że Pan dyrektor RDLP Piła Ryszard Standio – podpisał się w dokumentach z tych sądowych oględzin,terenowej wizji lokalnej ZA SWEGO NIEOBECNEGO KAŻDORAZOWO W TYCH DNIACH brata nadleśniczego Adama Standio?!

Informuję,że jestem osobiście jednym z wielu świadków tych czynności i tego zdarzenia!

4/ czy zdaniem Pana Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych tego typu czyn jaki tym razem dokonał Pan Ryszard Standio podpisując się w imieniu swego rodzonego brata a nadleśniczego Adama Standio, a u którego biegły grafolog stwierdził już OFICJALNIE inne przestępstwa FAŁSZERSTWA , natomiast Sąd użycia tych sfałszowanych dokumentów jako prawdziwe - jest kolejnym przestępstwem i potwierdzeniem nieprawdy?!

5/ uprzejmie proszę o poinformowanie mnie jako osobę poszkodowaną takim postępowaniem funkcjonariuszy Lasów Państwowych – czy i jakie organy ścigania powiadomił Pan Dyrektor Generalny LP wobec faktu popełnienia kolejnych przestępstw na terenie RDLP Piła , po wyjaśnieniu kwestii, o których wspominam powyżej .


Z poważaniem!


Lucyna Zaborska
Piszę jak jest...NIESTETY nawet w Lasach Państwowych w Polsce!

Krzysztof  Kowalczyk

PS.

MAM TAKŻE DALEKO ,,GDZIEŚ" NIE TYLKO POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK Sławomira Cichoń wraz z jego POLITYCZNĄ WAZELINĄ za jego krętactwa i oszustwa, ukrywanie niegospodarności na terenie podległych mu nadleśnictw...
                           
A CO DO OWEJ POLITYCZNEJ WAZELINY - mam także ,,gdzieś" CAŁE OBECNE ŚCISŁE KIEROWNICTWO Nadleśnictwa Połczyn / RDLP Szczecinek/ które z chwilą przeczytania na moim blogu o  SKANDALICZNEJ KORUPCJI POLITYCZNEJ W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN- zbiera się PILNIE w swej grupie zaś głupi i naiwny nadleśniczy oświadcza KRĘTACZOM ; 

(cytat) ,,TERAZ MUSIMY  USTALIĆ ....WSPÓLNĄ LINIE OBRONY !!!! "


JAK MYŚLICIE ; SKĄD JA O TYM WIEM ...POLITYCZNI KRETYNI I IDIOCI ?????! 

                    

Czytelnik mojego bloga www.pigipedia.blogspot.com  - tak oto wymownie przesyła symbolicznie ,,pozdrowienia" CZŁONKOM  Platformy Obywatelskiej w Lasach Państwowych nie tylko RDLP Szczecinek ;
       

W imieniu Polaków i własnym - BARDZO DZIĘKUJEMY za pamięć o ....