wtorek, 31 marca 2015

A GDYBY TAK POLACY WRÓCILI DO SPRAWDZONYCH, PRO PATRIOTYCZNYCH METOD W ZWALCZANIU ZŁODZIEI MAJĄTKU SKARBU NASZEGO PAŃSTWA ...??! CZAS NAJWYŻSZY !!!

31 marca 2015 roku


JAK MYŚLICIE ; CZY JEST SKUTECZNA METODA NA POLITYCZNYCH DRANI OKRADAJĄCYCH PRZERÓŻNYMI SPOSOBAMI NASZE PAŃSTWO ??!


CZY JEST SKUTECZNA METODA NA TO POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO, KTÓRE ZADŁUŻYŁO OD 2008 ROKU NASZA POLSKĘ DO MEGA NEGATYWNEGO POZIOMU??!


CZY JEST SKUTECZNY SPOSÓB NA WSZELAKIEJ MAŚCI CWANIAKÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH, KTÓRZY WSPIERANI PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ  - TRAKTUJĄ OD PARU LAT WYDATKI SKARBU PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE" ZA  WYDATKI PRO PARTYJNE I SŁUŻĄCE KAŻDEJ OSOBIE, KTÓRA WSPIERA TĄ BANDĘ ZŁODZIEI ??!

JEST !!! JEST TAKA METODA ...a jeśli ktokolwiek z Was myśli,że są to tak zwane ,,ORGANY ŚCIGANIA" niestety ale co rusz dowiadujemy się z mediów,iż są one   ,,UMOCZONE PO PACHY"  W UZALEŻNIENIA POLITYCZNE W DZISIEJSZEJ POLSCE...to ja dodam ; NIEKONIECZNIE  jest to dobra odpowiedź !!!!


A OTO PONIŻEJ KILKA PRZYKŁADÓW KTÓRE BARDZO SZCZEGÓLNIE DZIŚ POPIERAM I PROMUJĘ W SYTUACJACH NIESTETY CZASAMI SKANDALICZNEGO UPOLITYCZNIENIA SŁUŻB W POLSCE ODPOWIEDZIALNYCH ZA ZWALCZANIE DLA PRZYKŁADU KORUPCJI   A KTÓRE NASI RODACY JAK ZA CHWILĘ SAMI ZOBACZYCIE BARDZO,BARDZO SKUTECZNIE PRZECIWKO SZUBRAWCOM I ZŁODZIEJOM WPROWADZILI DO REALIZACJI W ŻYCIU CODZIENNYM :

OTO PROSTE I PRAKTYCZNE FAKTYW JAKI SPOSÓB POLACY SAMI DBALI O MAJĄTEK NARODOWY TAKIM JAKIM JEST CHOCIAŻBY SKARB PAŃSTWA ,,LASY PAŃSTWOWE"  :


A OTO FRAGMENT PEWNEJ USTAWY JAKĄ NASZA OJCZYZNA TUŻ PO ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI W 1918 ROKU  WYDAŁA PRZECIWKO WŁASNYM URZĘDNIKOM PAŃSTWOWYM :


SZCZEGÓLNIE DZIŚ POLECAM JEJ TREŚĆ TAKIM ,,URZĘDNIKOM" W LASACH PAŃSTWOWYCH JAK ;

STANISŁAW GAWŁOWSKI....MARIAN PIGAN...JAN SZRAMKA...JERZY ŁOKIETKO...SŁAWOMIR CICHOŃ..MARIUSZ FALIŃSKI...ADAM NOWAK...SEBASTIAN WITEK....SŁAWOMIR PIĄTKOWSKI ... TADEUSZ LEWANDOWSKI...SYLWESTER KUPCZYK...ADAM STANDIO...RYSZARD STANDIO...JAN KRACZEK.... BALWIERCZAK ...ŁAZOR...itd. itd. itd. itp !!!


JAK SAMI WIDZICIE ANALIZUJĄC CHOCIAŻBY ARTYKUŁ 2 PUNKT 1 i 2 TEJ USTAWY ...NIKT SIĘ NIE CACKAŁ TAK JAK OBECNIE  Z POLITYCZNYM ŚCIERWEM I KRĘTACZAMI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , KTÓRZY NIE DOŚĆ ŻE JAK NA PRZYKŁADZIE DYREKTORA RDLP W KROŚNIE (BALWIERCZAK) BIORĄ W ŁAPĘ SKORUMPOWANI DO SZPIKU KOŚCI ....TO JESZCZE SĄ WYNAGRADZANI I ZWALNIANI Z PRACY ALE WYŁĄCZNIE ZA TRZY MIESIĘCZNYM WYPOWIEDZENIEM OCZYWIŚCIE NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO !!!


KTÓRY URZĘDNIK ,,WYCHYLIŁ BY SIĘ" ABY NARUSZYĆ PRAWO - JEŚLI MIAŁBY ŚWIADOMOŚĆ TAK UCZCIWEJ KARY WISZĄCEJ NAD NIM  ZA DNIA I W NOCY ??!

KTÓRY MIAŁBY ODWAGĘ TAK JAK TO JEST DZIŚ W LASACH PAŃSTWOWYCH :KRAŚĆ...KORUMPOWAĆ...OSZUKIWAĆ...FAŁSZOWAĆ...POSTĘPOWAĆ NIELEGALNIE Z CHĘCI ZYSKU... OKRADAĆ SKARB PAŃSTWA...SPRZENIEWIERZAĆ...NIE DOPEŁNIAĆ SWYCH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH WOBEC OJCZYZNY...???!


We wrześniu 1920 roku w trybie doraźnym skazano na śmierć kolejarza za kradzież ...jednego worka saletry chilijskiej...pięć miesięcy później kolejny urzędnik państwowy który wziął w łapę milion marek!

W 1922 roku w Polsce NA KARĘ ŚMIERCI z chęci zysku  SKAZANO 19 OFICERÓW WOJSKA POLSKIEGO I 74 SZEREGOWCÓW !!!!

KARY ŚMIERCI MÓGŁ UNIKNĄĆ URZĘDNIK PAŃSTWOWY, KTÓRY ,,DOBROWOLNIE" ODDAŁ DO SKARBU PAŃSTWA SPRZENIEWIERZONE ŚRODKI FINANSOWE...ALBO W INNY SPOSÓB ZADOŚĆUCZYNIŁ SWEJ OKRADZIONEJ OJCZYŹNIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!!!!


CO DZIŚ 2015 ROKU NA TO WSZYSTKO ....DYREKTOR RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIR CICHOŃ I PODLEGŁY MU ,,URZĘDNIK PAŃSTWOWY: NADLESNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN  KTÓRZY PO OSTATNIEJ KONTROLI DYREKCJI GENERALNEJ LP W WARSZAWIE OBAJ SA WINNI OGROMNYCH STRAT SKARBU PAŃSTWA ZA SPRAWĄ NEPOTYZMU I KORUPCJI POLITYCZNEJ JAKA DOPROWADZIŁA DO NIELEGALNEGO ZATRUDNIENIA PRZEZ TRZY LATA OSÓB NIE POSUADAJĄCYCH ŻADNYCH KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH NA STANOWISKA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ W TYM NADLEŚNICTWIE ...A NA DODATEK PRZY MEGA WYŚRUBOWANYCH I PRZEKROCZONYCH STAWKACH I WSKAŹNIKACH ZATRUDNIENIA ??!

TO JEST POLITYCZNE SKURWYSYŃSTWO PLATFUSÓW OBYWATELSKICH  CICHONIA I WITKA W LASACH RDLP SZCZECINEK .............do czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!


,,CHODZIŁ WILK RAZY KILKA, AŻ..."

W okresie międzywojennym, tuż po odzyskaniu przez Rzeczpospolitą NASZEJ NIEPODLEGŁOŚCI  - POLACY WIDZĄC BEZPRAWIE I ,,PRZYCHYLNOŚĆ" ORGANÓW SPRAWIEDLIWOŚCI WOBEC PROMINENTNYCH OSÓB ...SAMI WŁASNORĘCZNIE WYMIERZALI SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

OTO DOWÓD :

DNIA 17 KWIETNIA 1926 ROKU SIERŻANT WOJSKA POLSKIEGO WACŁAW TRZMIELOWSKI ZASTRZELIŁ W WARSZAWIE BYŁEGO MINISTRA POCZTY POLSKIEJ I TELEGRAFOW = SKORUMPOWANEGO HUBERTA LINDE !!!

SAM ODDAŁ SIĘ W RĘCE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA - ODDAJĄC BROŃ RZEKŁ ; (cytat) ,,ZABIŁEM LINDEGO ZA ZŁO WYRZĄDZONE KRAJOWI"


,,ZA ZŁO WYRZĄDZONE KRAJOWI" ....takie były nagłówki pierwszych stron gazet nastepnego dnia w Polsce !!!

A cóż zmieniło się w Polsce od tamtych lat???!

TECHNIKA POSUNĘŁA SIĘ MOCNO DO PRZODU !!!
Oto przykład : WIELOKALIBROWY KARABIN STRZELCA WYBOROWEGO ..RT-20"...
PODCZAS STRZELAŃ PRÓBNYCH GDZIEŚ TAM W POLSKICH LASACH...

                          


TRENING CZYNI MISTRZA ...jak mało kto , nie tylko pośród LEŚNIKÓW  = coś wiem na ten temat!!!
                              

Na zakończenie mam pytanie:

CZY MACIE KOGOKOLWIEK W SWEJ RODZINIE SZCZYCĄCEJ SIE ZNAJOMOŚCIĄ LUB WSPÓLNYMI ZDJĘCIAMI Z GENERAŁEM MICHAŁEM ROLA-ŻYMIERSKIM (nawet dawny LEGIONISTA!) ??!

W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM SKAZANO GENERAŁA ZA ....KORUPCJĘ I DZIAŁANIE NA SZKODĘ SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO ( 150 TYSIĘCY DOLARÓW!) PODCZAS ZAOPATRYWANIA WOJSKA W MASKI PRZECIWGAZOWE...
Piszę jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk

PS.


A OTO BARDZO WYMOWNA DO POWYŻSZEJ TREŚCI SYTUACJA Z TURCJI ...Z DZIŚ 31 MARCA 2015 ROKU !!!

OTO TURECKI PROKURATOR Mehmed Kiraz - z bronią przystawioną do łba, przez bojówkarzy, którzy mieli dość jego KŁAMSTW W ŚLEDZTWIE DOTYCZĄCYM ŚMIERCI 15 LATKA POBITEGO W CZASIE ZAMIESZEK PRZEZ POLICJĘ!!!

A oto dantejskie sceny z dnia dzisiejszego w ....BUDYNKU SĄDU W STAMBULE !!!

...ZA ZŁO WYRZĄDZONE KRAJOWI TURCJI I JEJ PRZEŚLADOWANYM OBYWATELOM!

     Zobacz obraz na Twitterze

LUDZIE MAJĄ DOŚĆ DRAŃSTWA ...KŁAMSTW... I OBŁUDY !!!

CZY NIEBAWEM DO PODOBNYCH SCEN DOJDZIE W LASACH PAŃSTWOWYCH W POLSCE ...JEŚLI SŁUŻBY ODPOWIEDZIALNE ZA MAJĄTEK NARODOWY I PRZESTRZEGANIE PRAWA NIE STWIERDZĄ TO CO JEST OCZYWISTE ;JUŻ WIĘCEJ BEZPRAWIA I POLITYCZNEGO SKURWYSYŃSTWA  PLATFORMY OBYWATELSKIEJ  I JEJ CZŁONKÓW SCHOWAĆ SIĘ POD DYWAN NIE DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POPIERAM PRZEMOCY ...ALE CZASAMI DLA DOBRA RZECZPOSPOLITEJ JEST TO KONIECZNOŚĆ GDY NIE SŁYCHAĆ OD LAT ,,WOŁANIA NA PUSZCZY" !!!!!

Polecam od 2008 roku ponad 1.200 moich artykułów na www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie  a także www.pigipedia.blogspot.com