wtorek, 3 marca 2015

CZY ROSYJSCY ,,MYŚLIWI " POLUJĄ DZIŚ NA UKRAINIE ??!


03 marca 2015 roku


Ostatnio polskie media podają,iż CZESI HANDLUJĄ W NAJLEPSZE BRONIĄ Z ZACHODU DLA ...W WERSJI OFICJALNEJ ; MYŚLIWYCH ROSYJSKICH !!!  (sic!!!!!!!!)

BROŃ JEST SPROWADZANA Z ....USA...NIEMIEC...FINLANDII ...i kupowana przez Rosjan!

W LUTYM 2015 ROKU (!!!!) DO ROSJI TRAFIŁY CHOCIAŻBY TE WIDOCZNE PONIŻEJ AMERYKAŃSKIE KARABINY AUTOMATYCZNE A TAKŻE NIEMIECKIE Hockler-Koch....WRAZ Z AMUNICJĄ OCZYWIŚCIE!!! 
KARABIN AUTOMATYCZNY Bushmaster 90705KARABIN AUTOMATYCZNY  DPMS RFA 3-3 G2


KARABIN AUTOMATYCZNY Bushmaster 70838


CIEKAWOSTKA : tej broni używają amerykańskie służby specjalne Delta Force oraz...Marines!!!

Czesi tłumaczą się dziś, że broń ta trafiła do PRYWATNYCH Rosjan a nie do jednostek, czy formacji wojskowych...DODAJĄC PRZY TYM,ŻE ICH SPRZEDAWCY CZYLI NIEMCY I AMERYKANIE NIE SPRZECIWIALI SIĘ RE-EKSPORTOWI DO ROSJI !!!

W UE jest jakoby ,,nadzór" nad przestrzeganiem embarga na dostarczanie Rosjanom broni( sic!), który znowu uważa iż ...NIE OBEJMUJE ONO BOWIEM KONTRAKTÓW ZAWARTYCH PRZED 01 SIERPNIA 2014 ROKU!!!


NO I PROSZĘ !!! Można??! MOŻNA !!!!

Aż chciałoby sie rzec ...  ,,DARZ BÓR" Tawariszczi...( sic!!!!!!!!!)

Tu warto jest dodać pewien fakt!
Otóż PAŃSTWO POLSKIE jak na razie zapłaciło 700 tysięcy złotych ZA LECZENIE CIĘŻKO RANNYCH ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH NA TERYTORIUM POLSKI ...
OFICJALNIE leczy się ich ponad 40 ...a to znaczy???!

PONADTO W POLSCE NA NASZYCH UCZELNIACH WOJSKOWYCH STUDIUJE DOKŁADNIE 32 OFICERÓW UKRAIŃSKICH ...A TAK NA MARGINESIE ; TO KAPITALNA BROŃ DLA WSZELKIEGO RODZAJU PROWOKACJI zaś dziś dziwię się,że v-ce premiera NIEMCOWA nie zastrzelono z tej AMERYKAŃSKIEJ BRONI !!!!

Byłby 100% dowód dla pewnych kombinatorów na to,że nikt inny a ...ZACHÓD I AMERYKANIE maczali paluszki w tenże zamach z ostatnich dni a tak zbierają tylko RÓŻNE ŁUSKI od pistoletu Macarov !

A CZY WIECIE JAK DOZBRAJAJĄ SIĘ OSTATNIO NASI POLSCY ....POLUJĄCY  ,,MYŚLIWI" ??!

Oto kilka ujęć dostaw bardzo ciekawej broni dla Polski :
.. TO JUŻ  NASZE, tuż po dostawie w Żaganiu!

NIEMIECKIE CZOŁGI LEOPARD 2A5  - które zgodnie z umową z 2013 roku kupiła Polska!


A oto jak nasi mundurowi ,,myśliwi" odbierają jedną z dostaw tychże czołgów Leopard 2A5...

PIERWSZE TEGO TYPU TRANSPORTY DOTARŁY DO NAS W POLSCE W POŁOWIE MAJA 2014 ROKU  - i jak dotąd do dziś zrealizowano 75% zamówienia!

UMOWA PRZEWIDUJE DOSTARCZENIE JESZCZE 42 SZTUKI TYCH CZOŁGÓW NIEBAWEM
 


...na poligonie PRÓBA OGNIA DO CELU !
                         

...w maju minie rok od chwili, gdy NASI POLSCY ŁOWCY zaczęli w polskich kniejach testować ów sprzęt na ...grubego zwierza!
...tu działania w zimowej scenerii  o PONOWIE przez 11 Lubuską  Dywizje Kawalerii Pancernej !

Sprzęt NA ŁOWY - super prawda??!

JEST JEDNAK TAKIE MĄDRE POLSKIE POWIEDZENIE ; ,,CUDZE CHWALICIE - SWEGO NIE ZNACIE ...SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE" !

A CZY WIECIE POLACY CO POSIADAMY JUŻ W TEJ KWESTII BRONI TEGO TYPU NA ,,GRUBEGO ZWIERZA" ???!

OPISYWAŁEM O TYM JUŻ NA SWYM BLOGU (...zapraszam Was do archiwum!!!) 

OTO MADE IN POLAND ....HIT NAD HITY !!!

NIEWIDZIALNY CZOŁG PRODUKCJI POLSKIEJ ,,PL - 01" który może stać się niebawem naszym asem nie tylko eksportowym !!!DRODZY LEŚNICY LASÓW PAŃSTWOWYCH !
JEŚLI ZOBACZYCIE ŚLADY W LESIE TYCH CZOŁGOWYCH GĄSIENIC - A NIE ZOBACZYCIE CZOŁGU ...to bądźcie pewni że własnie przejechał TEN POLSKI CZOŁG ,,PL -01" 

PIĘKNIE SIĘ PREZENTUJĄ JUŻ W POMORSKICH KNIEJACH...!!!!

CACKO ...aż dech zapiera! Nie mogę nic więcej powiedzieć DLACZEGO ...uf!!!!!!!!!!!!!!  :)

Piszę jak jest ... interesująco w naszych PIĘKNYCH POLSKICH LASACH !!!!!!!!

Krzysztof Kowalczyk 

PS.

A OTO PRZYKŁAD INNYCH ŁOWÓW...POLOWANIA NA IDIOTÓW!!!Przed chwilą PUBLICZNA STACJA TELEWIZYJNA Federacji Rosyjskiej ,,Rossija 1" poinformowała swoich ponad 110 milionów widzów,że....UKRAIŃSKA PARTIA ,,SWOBODA" Ołeha Tiachyboka  przygotowała PROJEKT banknotu o nominale 1 tysiąca hrywien z wizerunkiem.......ADOLFA HITLERA!!!!

Oczywiście jak należy domniemywać ów przekaz TV ma uświadomić Rosjanom JAKIE IDEAŁY MA DZIŚ PAŃSTWO UKRAIŃSKIE !

Natomiast już tak bardziej na serio - informuję czytelników mego bloga www.pigipedia.blogspot.com iż dziś 03 marca 2015 roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej które niedawno podziękowało mi za moje zaangażowanie społeczne w odnalezieniu w Przemyślu DWÓCH HITLEROWSKICH SS-MANÓW ekshumowanych przez stronę niemiecka I NIEZGODNIE Z PRAWEM pochowanych aż nazbyt godnie w polskiej ziemi - ŻE STRONA NIEMIECKA JAK NA RAZIE USTNIE  POTWIERDZIŁA POLSCE PO MOJEJ INTERWENCJI, IŻ W ZBIOROWEJ MOGILE ŻOŁNIERZY NIEMIECKICH W PRZEMYŚLU ...ZNAJDUJE SIĘ JUŻ ZIDENTYFIKOWANYCH AŻ KILKUNASTU SS-MANÓW, KTÓRYCH ŚLAD NA PŁYTACH NAGROBNYCH MUSI NIEBAWEM ZNIKNĄĆ Z POLSKIEJ ZIEMI !!!!!

STRONA NIEMIECKA MUSI WYKONAĆ DEMONTAŻ OBECNYCH PŁYT NAGROBNYCH I ZAŁOŻYĆ PO TYM NOWE...BEZ ŚLADU FIGUROWANIA NA NICH SS-MANÓW !!!!