poniedziałek, 30 marca 2015

ORGANY ŚCIGANIA BIORĄ SIĘ ZA SPRAWĘ NAGRANIA W DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH DOTYCZĄCĄ ...NIE TYLKO KORUPCJI POLITYCZNEJ W BIURZE POSELSKIM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE I USTAWIANIA STANOWISK!

30 marca 2015 roku

O TEJ ARCY CIEKAWEJ SPRAWIE I CO Z NIĄ OBECNIE PO MOIM ZAWIADOMIENIU ORGANÓW ŚCIGANIA ....poinformował mnie pisemnie szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego!
                                            
A więc osobiście już wiem z CBA jacy prokuratorzy będą odpowiedzialni i nadzorujący śledztwo w sprawie KORUPCJI I SZEREGU INNYCH NADUŻYĆ W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN  I DYREKCJI REGIONALNEJ LP W SZCZECINKU...POMNY BARDZO WIELU ,,SZTUCZEK" JAKIE STOSUJĄ CWANIACY,OSZUŚCI I KOMBINATORZY W LASACH PAŃSTWOWYCH WYBIERANI JAK SIĘ OKAZUJE W BIURZE POSELSKIM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE PRZEZ POSŁA STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO  NA STANOWISKA KIEROWNICZE W LASACH PAŃSTWOWYCH, A KTÓRY JAK SIĘ OKAZUJE NICZYM MAFIOZO DAJE ,,ZLECENIA" I WSZELAKIEGO RODZAJU CUCHNĄCE ZADANIA DO WYKONANIA W ZAMIAN ZA POLITYCZNE APANAŻE I STANOWISKA - TERAZ OŚWIADCZAM TU NA BLOGU ; NIE ODPUSZCZĘ WAM POLITYCZNE HIENY I SŁUGUSY SKORUMPOWANEJ PARTII ZŁODZIEJ RZECZPOSPOLITEJ !!!

Nie odpuszczę ani nadleśniczemu ani jego zastępcy w Nadleśnictwie Połczyn JAK SIĘ OKAZUJE JUŻ NIE TYLKO NA PODSTAWIE ZEZNAŃ ŚWIADKÓW, ALE RÓWNIEŻ KONTROLI ZLECONEJ WYŁĄCZNIE PO MOIM ZAWIADOMIENIU PRZEZ PANA DYREKTORA GENERALNEGO LP (Adam Wasiak),ZE OBAJ TO KŁAMCY, POLITYCZNI SŁUŻĄCY PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ A NIE INTERESOM LASÓW PAŃSTWOWYCH....CZEGO DOWODEM SA PRZETARGI PUBLICZNE A SZCZEGÓLNIE DWUKROTNE I JAK WIDAĆ NIEZGODNE Z PRAWEM ZATRUDNIANIE ZA SPRAWA NEPOTYZMU, KORUPCJI POLITYCZNEJ  I DYSKRYMINACJI A TAKŻE NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA  LEŚNIKÓW  DWÓCH PAŃ NA STANOWISKO GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ , KTÓRE OPRÓCZ KONEKSJI I UKŁADÓW  NIE SPEŁNIAJĄ CHOCIAŻBY MINIMALNYCH KWALIFIKACJI NA TYM TAK OGROMNIE WAŻNYM STANOWISKU W NADLEŚNICTWIE!


Chyba nie muszę przypominać nie tylko tym osobom w Nadleśnictwie Połczyn ale i w RDLP Szczecinek ŻE PRZESTĘPSTWEM JEST TO CO WSZYSCY NARAZ CZYNILIŚCIE !!!!

NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH....BRAK NADZORU I NALEŻYTEJ A SZCZEGÓLNIE WNIKLIWEJ I UCZCIWEJ KONTROLI.ZE STRONY RDLP ..DZIAŁANIE NA NIEKORZYŚĆ SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO I WYPŁATA PRZEZ PRAWIE 3 LATA BARDZO DUŻYCH SUM PIENIĘŻNYCH CZŁONKINI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ A POTEM KOLEJNEJ OSOBIE ZA SPRAWĄ WYŚRUBOWANYCH NA MAKSA A NAWET POWYŻEJ OWEGO ,,MAKSA PRZYZWOITOŚCI" NIENALEŻNYCH PENSJI....

MATACTWO I FAŁSZERSTWA ...tylko takie POLITYCZNE kapuściane głąby ze strachu przed tym co napisałem na blogu w tej sprawie po raz pierwszy - W SWEJ BEZKRESNEJ TĘPOCIE I WYJĄTKOWEGO DRAŃSTWA wydają decyzję wspólnego spotkania w biurze nadleśnictwa ustalając ; ,,TERAZ MUSIMY RAZEM USTALIĆ WSPÓLNĄ LINIE OBRONY"

NIE DLA POLITYCZNEGO  SKURWYSYŃSTWA W LASACH PAŃSTWOWYCH O NAZWIE ; PLATFORMA OBYWATELSKA !!!!!!

BĄDŹMY JEDNOŚCIĄ PRZECIWKO TEJ BANDZIE DARMOZJADÓW I TOTALNIE NIEPROFESJONALNYCH  KRĘTACZY, KTÓRZY NIE MOGĄ SPAĆ ABY NIE MYŚLEĆ JAKBY TU ZNOWU POD SIEBIE ,,WYDOIĆ" SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE A PRZY TYM MIEĆ OCHRONKĘ POLITYCZNA PARTII ???!

Protokół z kontroli inspekcji Dyrektora Generalnego LP (prawie 40 stron!) a jaka miała miejsce na przełomie stycznia i lutego 2015 roku  = TO DOWÓD NA BEZPRAWIE W NADLEŚNICTWIE , NEPOTYZM,DYSKRYMINACJĘ I NIEPRAWDOPODOBNIE NIERÓWNE TRAKTOWANIE LEŚNIKÓW PRZEZ KIEROWNICTWO NADLEŚNICTWA POŁCZYN JAK DOMNIEMYWAM LICZĄCE NA POMOC PARTII I SAMEGO GAWŁOWSKIEGO W ROLI GŁÓWNEJ ...

Nie tylko kodeks karny kłania się wam OSZUŚCI w pas ale i ustawa o odpowiedzialności FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH za decyzje które naraziły w tej sprawie Skarb Państwa Lasy Państwowe na ogromne straty...

DYREKCJA GENERALNA MA OBOWIĄZEK UKARAĆ WINNYCH ZAŚ OWE STRATY ODZYSKAĆ ZGODNIE Z TYM PRAWEM a ja jej w tym Z RADOŚCIĄ pomogę swymi działaniami, które nie od razu będę opisywał na blogu!


TO NIE JEST TAK,ŻE PAN DYREKTOR GENERALNY ŹLE OCENIŁ DZIAŁALNOŚĆ KIEROWNICTWA NADLEŚNICTWA POŁCZYN I....WYCISZENIE SPRAWY...TEMAT POD DYWAN BO ŚWIĘTA WIELKANOCNE IDĄ  A NA UKRAINIE WOJNA i tego typu podobne ściemy!

NIEBAWEM NA MOIM BLOGU KILKA KOLEJNYCH SKANDALICZNYCH KWESTII ŚCIŚLE POWIĄZANYCH Z OSOBAMI I TĄ KORUPCYJNĄ SPRAWĄ W LASACH PAŃSTWOWYCH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH !!!

ZAPRASZAM!

Piszę jak jest...NAWET JAK SIĘ TO KOMUŚ BARDZO,BARDZO NIE PODOBA!

Krzysztof Kowalczyk

PS.


A jak na razie - co niektórzy zajęci ,,sielanką życia PO-litycznego" 

A JA Z RADOŚCIĄ WAS INFORMUJĘ,ŻE ....ZNOWU POBIJACIE FANTASTYCZNY REKORD CZYTELNICTWA MOJEGO BLOGA www.pigipedia.blogspot.com ZA MIESIĄC MARZEC 2015 ROKU O CYFRĘ PONAD 3 TYSIĄCE WASZYCH WEJŚĆ WIĘCEJ NIŻ ŚREDNIO W MIESIĄCU !

To jest wynik już średnio  kilkudziesięciu tysięcy wejść w miesiącu....

GRATULUJĘ i ....DZIĘKUJĘ !!!