czwartek, 26 marca 2015

NADLEŚNICTWO WARCINO / RDLP SZCZECINEK/ I ...KOLEJNE BEZPRAWIE I SAMOWOLA PO-LITYCZNEGO NADLEŚNICZEGO !!!!

26 marca 2015 roku


                                  

DZISIEJSZE INFORMACJE to ciąg dalszy D Z I A D O S T W A   POLITYCZNEGO związanego oczywiście z Platformą Obywatelską w Lasach Państwowych RDLP Szczecinek !

JESTEŚCIE W CIĄGŁYM SZOKU CZYTAJĄC I DYSKUTUJĄC MIĘDZY SOBĄ, CZY TEŻ KOMENTUJĄC TO W ROZMOWACH ZE MNĄ- NA TEMAT TAK ZWANEGO (sic!!!!!!!!) ,,GOSPODAROWANIA" W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ gdzie POLITYCZNIE WYTYPOWANY W BIURZE POSELSKIM PLATFUSÓW OBYWATELSKICH W KOSZALINIE facet ...zatrudnia sobie jak chce POLITYCZNIE WYTYPOWANE lub też  NEPOTYZMEM WYSMAROWANE od pięt po czubek głowy głowne księgowe NIE SPEŁNIAJĄCE NAWET ZDANIEM DYREKTORA GENERALNEGO LP   WYMAGANYCH PRAWEM KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH na to stanowisko !!!!

WASZE SŁOWA !
,,TO NIEPRAWDOPODOBNE".... ,,SKANDAL"....,,HAŃBA I POTWARZ DLA NASZEGO ZAWODU LEŚNIKA".. ,, JAK DŁUGO JESZCZE TAK MOŻE BYĆ?!"...,,CO Z TYM ZROBI DYREKTOR GENERALNY"... ,,KRYMINAŁ" ... ,,POWSADZAĆ ICH WSZYSTKICH DO JEDNEJ CUCHNĄCEJ CELI" ....,,KIEDY LASY PAŃSTWOWE BEDA NORMALNE I WOLNE OD TYCH OSZUSTÓW I ZŁODZIEI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ"...,, DOŚĆ CHAMSTWA I BUTY TEGO POLITYCZNEGO OSZOŁOMSTWA "... ,,NA TACZKI Z NIMI I TAM GDZIE ICH MIEJSCE = NA GNÓJ , A POTEM ŁOPATĄ" .... 


...A OTO ,,DOCELOWE" MIEJSCE KAŻDEGO ŚMIECIA Z LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

NIE KONIECZNIE WYMAGANA JEST W ICH PRZYPADKU SEGREGACJA , GDYŻ MOŻNA ZASTOSOWAĆ ZASADĘ ,,JAK LECI" !!!!!!!!!!!!!!!
Lasy Państwowe muszą być czyste od wszelakiego rodzaju brudów...


WIADOMO !!!!  KUREWSKA PARTIA OSZUSTÓW A SZCZEGÓLNIE JEJ MOCODAWCY Z SEJMU JAKBY CO ...KRĘTACZOM POMOGĄ !!!


Na podstawie nagrania spotkania w DGLP Warszawa w dniu 20 lutego 2015 roku  - świadek opisuje jak wyglądają owe  POLITYCZNE USTAWIENIA STANOWISK KIEROWNICZYCH W PARU NADLEŚNICTWACH RDLP SZCZECINEK ...które w praktyce  wyglądają dosłownie tak jak na poniższym rysunku: 


...CAŁOWANIE W ŁAPKĘ VICE MINISTRA ŚRODOWISKA!!! /WAZELINA!/


Poniżej chciałbym Wam przedstawić KOLEJNY ODCINEK Z SERII ; 

,,ROBIĘ CO CHCĘ BO JESTEM PAN NADLEŚNICZY ...Z LEGITYMACJĄ I WSPARCIEM PLATFUSÓW OBYWATELSKICH" !!!!

Temat dotyczy BEZPRAWIA i fikcji z tym związanej w Nadleśnictwie Warcino ! 


Sławno,dnia 26 marca 2015 rokuPan Adam Wasiak
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych
ul. Grójecka nr 127
Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze!


DOBRA ADMINISTRACJA  Lasów Państwowych RDLP Szczecinek – oparta na konstytucyjnych fundamentach i wartościach, a przy tym sprawna i efektywna  działająca według właściwej podstawy prawnej i formach prawem przewidzianych , przestrzegająca procedur administracyjnych , a równocześnie etyczna i elastyczna = TO PEWIEN IDEAŁ WYOBRAŻALNY DLA OBYWATELI POMORZA ZACHODNIEGO, KTÓRY NA DZIŚ JEST JEDYNIE SFERĄ NIESTETY POBOŻNYCH ŻYCZEŃ I FANTASTYKI !!!


Czy ma Pan dyrektor w Warszawie pojęcie W JAKI SPOSÓB JEST TRAKTOWANE ,,PRAWO DO DOBREJ ADMINISTRACJI" NA TERENIE RDLP SZCZECINEK ???!

Przypomnę,iż prawo to jest częścią Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej do której należy także i Polska ...zaś prawo do dobrej administracji to postępowanie urzędników LP w sposób sprawny...szybki...przejrzysty...BUDZĄCY ZAUFANIE SPOŁECZEŃSTWA ...zapewniający obiektywizm...bezstronność!

Co napisałby Panu dyrektorowi na piśmie , podczas rutynowej narady w czasie ot tak ,,przypadkowego” SPRAWDZAM WAS PANOWIE  (!!!) dyrektor RDLP czy też nadleśniczy LP – gdyby zapytał Pan : ,,CO TO JEST KODEKS DOBRYCH PRAKTYK ADMINISTRACYJNYCH??! "
Prawo do dobrej administracji uregulowane w Karcie Praw Podstawowych UE a zarazem Konstytucja RP stanowi,iż każda osoba ma prawo do tego, aby jej sprawy zostały załatwione przez organy np.; Lasów Państwowych w sposób bezstronny, sprawiedliwy i w odpowiednim terminie!

Prawo to obejmuje w szczególności prawo każdej osoby do bycia wysłuchanym...

I właśnie chcąc być wysłuchanym,NIE PRZYPADKOWO W CZWARTEK postanowiłem wraz z Kolegą zwrócić się do obecnego nadleśniczego Nadleśnictwa Warcino ( Sławomir Piątkowski) , z prośbą o udzielenie mi paru odpowiedzi na pytania w kwestii ...SKANDALICZNEGO POSTĘPOWANIA KIEROWNICTWA NADLEŚNICTWA nie mającego w ogóle związku z interesem Skarbu Państwa , a raczej mocno obciążający jego budżet za sprawą pewnego DEBILIZMU o którym poniżej!

Postanowiliśmy wykorzystać CZWARTEK , jako jeden z dni tygodnia, w których nadleśniczy Lasów Państwowych MA OBOWIĄZEK przyjmować interesantów w sprawach skarg i zażaleń!

Zgodnie z prawem KAŻDY NADLEŚNICZY MA OBOWIĄZEK wywiesić w biurze swej jednostki widoczną informację kiedy i w jakich godzinach będzie przyjmował petentów osobiście!

W nadleśnictwie Warcino / RDLP Szczecinek/ takowa informacja widoczna na tablicy informacyjnej brzmi ;

(cytat) ,,NADLEŚNICZY W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW PRZYJMUJE W KAŻDY CZWARTEK OD GODZINY 14.00 DO 16.00 "...WIEC POSTANOWIŁEM OSOBIŚCIE ZJAWIĆ SIĘ W BIURZE NADLEŚNICZEGO PIĄTKOWSKIEGO !

NIESTETY....o godzinie 15.38 dziś nikogo nie zastano już w biurze Nadleśnictwa!

Stojący zaś przy pobliskim barze samochód podobny do pojazdu z-cy nadleśniczego pozwalał mi na przyjęcie tezy,iż ,, zapracowany” leśnik pojechał po pracy na piwo lub obiad !

Nie wypadało mu więc przeszkadzać...tym bardziej,iż powyższe ogłoszenie nic nie mówi o przyjmowaniu nadleśniczego w barach szybkiej obsługi, przy piwie itp.!

Dlatego też mając niestety tak żenujący OBRAZ ,,DOBREJ ADMINISTRACJI” W NADLEŚNICTWIE WARCINO - postanowiłem z tymi samymi problemami zwrócić się niniejszym do Pana Dyrektora Generalnego!

Zgodnie z prawem do dobrej administracji – BEZSTRONNY ORGAN ROZSTRZYGA SPRAWĘ, WEDŁUG KRYTERIÓW MERYTORYCZNYCH , BEZ PRZYJMOWANIA INTERESÓW WŁASNYCH,LUB OSÓB BLISKICH ….np; politycznie!
Gdybym o te sprawy zapytał w tych okolicznościach zarówno dyrektora RDLP Szczecinek SŁAWOMIR Cichoń jak i nadleśniczego Nadleśnictwa Warcino SŁAWOMIR Piątkowski - jak znam życie i doświadczenie  , w 100% STRONNICZOŚĆ, KTÓRA JEST ZAWSZE WYNIKIEM INTERESOWNOŚCI ...odegrałaby w odpowiedzi do mnie tak zwane ,,główne skrzypce” !

INTERESOWNOŚĆ to według siedmiu zasad życia publicznego z Raportu Nolana = podejmowanie decyzji w celu uzyskania korzyści materialnych lub finansowych DLA SIEBIE, RODZINY, PRZYJACIÓŁ (...np; z tej samej partii politycznej tj; Platformy Obywatelskiej!)

Złamanie tej zasady bezstronności – nie musi być czasami wynikiem interesowności , gdyż może to być swego rodzaju WIĘŹ EMOCJONALNA , która każe przedłożyć takiemu nadleśniczemu w Warcinie interes tej partii politycznej i układom w niej panujące  PONAD INTERES SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE, nie tylko iż jest członkiem owej ,,POLITYCZNEJ RODZINY” i że podziela jej poglądy....a u innych z zewnątrz LITOŚĆ , bądź WSPÓŁCZUCIE !!!!


Dlatego też nie mając w najbliższym czasie chęci szukania w każdy czwartek między godziną 14.00 a 16.00 tego typu ,, zakamuflowanych” po barach nadleśniczych JAKOBY AŻ TAK OBOWIĄZKOWO PRZYJMUJĄCYCH W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW - - uprzejmie proszę Pana Dyrektora Generalnego LP o udzielenie mi odpowiedzi na poniższe pytania:

1/ JAKI JEST INTERES SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE W TYM,ŻE NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA WARCINO SŁAWOMIR PIĄTKOWSKI - WYDAŁ PEWNEGO DNIA POLECENIE UDANIA SIĘ KILKADZIESIĄT KILOMETRÓW POJAZDAMI SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE Z WARCINA DO BIURA RDLP SZCZECINEK GRUPIE SYGNALISTÓW TECHNIKUM LEŚNEGO W WARCINIE , TYLKO PO TO ABY....ZAGRALI SYGNAŁY MYŚLIWSKIE POCZYNAJĄC OD KORYTARZY BIURA DYREKTOROWI CICHONIOWI ???!

2/ CZY TO ,,PRZYPADEK” SPRAWIŁ ,ŻE AKURAT TEGO DNIA OBAJ CZŁONKOWIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ PANOWIE ….W TEN OTO SPOSÓB NICZYM ZA CZASÓW KOMUNIZMU OBCHODZILI JAK WIDAĆ NA KOSZT SKARBU PAŃSTWA LP SWOJE IMIENINY ( Sławomir Cichoń = Sławomir Piątkowski!)

3/ CZY TEGO DNIA OBAJ BYLI NA URLOPACH?!

4/ ILE KILOMETRÓW , JAKIM POJAZDEM LP WIEZIONO OWYCH SYGNALISTÓW I JAKI JEST KOSZT TEJ ,,NIESPODZIANKI” ?!

5/ CZY ZAMIERZA PAN DYREKTOR GENERALNY OBCIĄŻYĆ NADLEŚNICZEGO ZA TĄ ESKAPADĘ A JEŚLI TAK TO W JAKIEJ KWOCIE ??!
( przy braku pamięci jestem  gotów Panu podać nie tylko rysopis kierowcy....sic!)

6/ CZY DO TYCH PO-LITYCZNYCH KRETYNÓW TAK SUPER BAWIĄCYCH SIĘ NA KOSZT LASÓW PAŃSTWOWYCH – DOCIERA CHOCIAŻBY ŚWIADOMOŚĆ TEGO, CÓŻ MOGŁO BY SIĘ STAĆ GDYBY PO DRODZE PRZY TAK DEBILNEJ DECYZJI SŁUŻBOWEJ WYSŁANIA TYCH UCZNIÓW TECHNIKUM LEŚNEGO MIAŁ MIEJSCE JAKIŚ PRZYPADKOWY WYPADEK Z OFIARAMI , JAK CHOCIAŻBY ŚMIERĆ WIELU LESNIKÓW JEDNEGO Z NADLEŚNICTW RDLP SZCZECINEK ZALEDWIE KILKA LAT TEMU ??!
7/ CZY PODEJMIE PAN DYREKTOR GENERALNY W ZWIĄZKU Z TYMI FATAMI – JAKIEKOLWIEK DECYZJE PERSONALNE, A JEŚLI TAK TO JAKIE ?!

Darz Bór!


Krzysztof Kowalczyk

PS.
                                   


Mam ogromną satysfakcję ,,PIORUNUJACYCH EFEKTÓW" swej działalności na www.pigipedia.blogspot.com dotyczących chociażby ...EROTYCZNEGO PODTEKSTU JAKI NA SWOIM PROFILU ZAMIEŚCIŁ SKANDALICZNY NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA POŁCZYN Sebastian Witek , OCZYWIŚCIE O ZGROZO TAKŻE ,,PLATFUS OBYWATELSKI” , KTÓRY ,,POTRZEBOWAŁ” PO MOJEJ PUBLIKACJI ZALEDWIE PARU GODZIN, ABY …....EXPRESEM USUNĄĆ TENŻE  TEKST EROTYCZNY JAKI PRZYPOMNĘ ZAMIEŚCIŁ W CZASIE SWEJ PRACY 20 MARCA 2015 ROKU , ZA CO MU PŁACI SKARB PAŃSTWA I ZAMIEŚCIŁ ,,ZNIEWALAJĄCĄ"” POPRAWKĘ!CZY TO DLATEGO  TO POLITYCZNE HASŁO  BRZMI ,,W ZGODZIE Z NATURĄ"?????!  (sic!!!!!)
TO KOLEJNY DOWÓD PANIE DYREKTORZE JAK ,,WSPANIAŁĄ” BO CUCHNĄCA PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ MA PAN W RDLP SZCZECINEK TAK ZWANA ,,DOBRĄ ADMINISTRACJĘ” !!!
Pisze jak jest ...SKANDALICZNIE BEZPRAWNIE W LASACH RDLP SZCZECINEK!

Krzysztof  Kowalczyk