poniedziałek, 16 marca 2015

LEŚNE ODDZIAŁY ARMII KRAJOWEJ .

17 marca 2015 roku

                                         

OGŁASZAM NABÓR CHĘTNYCH …

Nie muszę chyba nikomu z Polaków przypominać o wyjątkowym zagrożeniu bezpieczeństwa NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYZNY w ostatnim okresie!

Populistyczne i nic nie warte hasła o jakoby ,,PRZYJAŹNI” i dobrosąsiedzkich stosunkach jakie dotąd głosiły, a nawet nadal głoszą co niektórzy nasi sąsiedzi ….SĄ NIESTETY PUSTE I NIC NIE WARTE !!!

MAŁO TEGO – dowód i fakt jakim jest dosłownie i w przenośni WBICIE NOŻA W PLECY Ukraińcom przez Rosjan i trwająca tam od roku już czasu WOJNA MIĘDZY RÓWNIEŻ NASZYMI SĄSIADAMI...powinna dawać nam Polakom bardzo wiele do myślenia, tym bardziej, iż O ZGROZO WALCZĄ ZE SOBĄ DWA NARODY SŁOWIAŃSKIE !

A więc spodziewać się możemy WSZYSTKIEGO co najgorsze dla Polski...

Co prawda przynajmniej na papierku a o czym wspomina nasza aktualna Konstytucja RP ;

ODZYSKALIŚMY TAK ZWANĄ POLSKĄ SUWERENNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ JAKOBY DEMOKRATYCZNEGO DECYDOWANIA O WŁASNYM LOSIE DOPIERO OD 1989 ROKU- wiec ,,nie możemy dziś pomni przede wszystkim TRAGICZNYCH LOSÓW NASZYCH PRZODKÓW, naszych Rodaków tak podle oszukanych we wrześniu 1939 roku i po zakończeniu II wojny światowej – ZAPOMINAĆ CO TO ZDRADA , pomni bardzo znanej mądrości ludowej : ,,UMIESZ LICZYĆ - LICZ NA SIEBIE !

NIE OBRONI NAS NATO !!!

NIE OBRONI NAS UNIA EUROPEJSKA !!!
Popatrzcie na Ukrainę ...jak ją SPRZEDAJĄ PAŃSTWA Niemiec, Francji...itp!


OŚWIADCZAM,ŻE JAKO POLAK NIESTETY NIE WIERZĘ W TO,ŻE DZISIEJSZA POLSKA JEST JAKOBY DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWEM PRAWA URZECZYWISTNIAJĄCYM ZASADY SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ …

NIE WIERZĘ W TO,ŻE W OBECNEJ POLSCE JAKOBY WSZYSCY SĄ WOBEC PRAWA RÓWNI – UWAŻAJĄC RACZEJ,IŻ TAK ZWANI OBECNI POLITYCZNI, SAMOZWAŃCZY WŁAŚCICIELE NASZEJ POLSKI ...PO PROSTU JAK TO SIĘ MÓWI POTOCZNIE ,,PRZEGIĘLI PAŁĘ” OSZUKUJĄC NASZ NARÓD, GRABIĄC MAJĄTEK NARODOWY WIELU POKOLEŃ I PRÓBUJĄC ROZKRAŚĆ KOLEJNE SWYMI PODSTĘPNYMI METODAMI JAKOBY W IMIĘ PRAWORZĄDNOŚCI I CO NAJGORSZE TŁUMACZĄC TO O ZGROZO ,,DOBREM” POLSKI...sic!!!

To nasza Konstytucja RP stanowi w art.82 i art.85 , iż OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO POLAKA JEST WIERNOŚĆ RZECZYPOSPOLITEJ,ORAZ TROSKA O JEJ DOBRO WSPÓLNE A SZCZEGÓLNIE OBRONA NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYZNY!!!

Kierując się poczuciem właśnie tych OBOWIĄZKÓW WOBEC NASZEJ WSPÓLNEJ POLSKI
  • a jednocześnie nie wierząc nawet w 0,001% że tak zwana ,,NASZA” obecna władza sprzedawczyków z Platformy Obywatelskiej , pospolitych oszustów, skorumpowanych złodziei i łotrów oraz aktualny parlament zapewnią Polsce BEZPIECZEŃSTWO NA WYPADEK AGRESJI NA NASZ KRAJ - kieruję publicznie na moim blogu www.pigipedia.blogspot.com mój osobisty APEL DO POLSKICH LEŚNIKÓW !!!
APELUJĘ do Braci Leśnej (...a także myśliwych!) dla których ideały naszych przodków BÓG-HONOR-OJCZYZNA są wzorem i świętością o imienny kontakt ze mną w sprawie ;

UTWORZENIA W ŚCISŁYM POWIĄZANIU I SZCZEGÓLNYM WYKORZYSTANIEM TOPOGRAFII KOMPLEKSÓW LEŚNYCH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ...SPECJALNYCH ODDZIAŁÓW ARMII KRAJOWEJ LEŚNIKÓW = DO OBRONY NASZEJ OJCZYZNY!!!

CHĘTNYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI LEŚNIKÓW – PROSZĘ O PISEMNY LUB TEŻ TELEFONICZNY KONTAKT ZE MNĄ !

Doskonale wiem:

NIE MUSZĘ TU PODAWAĆ MEGO ADRESU, GDYŻ DOŚWIADCZAM OSOBIŚCIE JUŻ OD LAT, IŻ JEŚLI MNIE KTOKOLWIEK Z WAS POSZUKUJE Z TERENU CAŁEJ POLSKI ...ZNAJDUJE BEZ PUDŁA W 100% !!!


Nie muszę nikogo z MOJEJ Braci Leśnej przekonywać o wyjątkowej roli POLSKICH LEŚNIKÓW w walce z każdym okupantem jaki dotąd napadał na Polskę!

MUSIMY LICZYĆ PRZEDE WSZYSTKIM NA SIEBIE !!!

Nie powinienem nikogo przekonywać O WYJĄTKOWEJ ROLI POLSKICH LEŚNIKÓW I ICH ZNACZENIU W ZNAJOMOŚCI TAJNIKÓW PRZEBYWANIA W KOMPLEKSACH LEŚNYCH, ZNAJOMOŚCI DRÓG LEŚNYCH, DOSKONAŁEJ TOPOGRAFII TERENU JAKĄ PRZECIEŻ LEŚNICY PRAKTYCY MAJĄ NIE TYLKO NA SWYCH MAPACH, ALE WE WŁASNEJ PAMIĘCI I WYKORZYSTANIA TEJ WASZEJ WIEDZY DLA PRZYKŁADU PRZEZ WOJSKO POLSKIE itp !!!

TAKA WIEDZA TO SKARB – I MY TEN WASZ SKARB PRAGNIEMY NINIEJSZYM APELEM ZAGOSPODAROWAĆ DLA DOBRA NASZEJ OJCZYZNY ...DLA DOBRA WAS SAMYCH I WASZYCH BLISKICH!
                                    


PROPONUJE WIĘC  ;

1/ zróbcie na swoim terenie WASZĄ LEŚNĄ LISTĘ CHĘTNYCH osób, dla których tego typu zadanie nie jest jakimkolwiek przymusem, a dobrowolnością i uczciwym podejściem do OBOWIĄZKU OBRONY NASZEJ OJCZYZNY!

Nie czujcie się zobowiązani uzgadniać takie listy z Waszymi przełożonymi - nasza akcja jest IMPULSEM , dobrowolnością, którą niebawem uporządkujemy prawnie (...teraz nie ma tu szefów!!!)!


2/ mamy w Polsce łącznie ponad 400 nadleśnictw na terenie 17 Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych i gdyby udało się nam tylko na terenie jednej z tych 17 RDLP utworzyć DOBROWOLNE ODDZIAŁY ARMII KRAJOWEJ LEŚNIKÓW w ilości po 250 osób z każdej dyrekcji - TO MAMY łącznie minimum 4.250 OSÓB / LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH/, których po szkoleniu w ścisłym uzgodnieniu z Wojskiem Polskim oraz KOORDYNACJA DZIAŁAŃ I ĆWICZEŃ .

Przypomnę,że pracuje w Lasach Państwowych ponad 20 tys. osób...

3/ podział zadań na własnym terenie NA WYPADEK ,,W” ; ustalenie priorytetów ( PUNKTÓW STRATEGICZNYCH!) dotyczących obrony swojej ,,małej Ojczyzny” i wyznaczenie po szkoleniu osób spośród leśników odpowiedzialnych ZA SWOICH LUDZI, NA SWOIM TERENIE!

4/ wspólne ćwiczenia i doskonalenie nabytych umiejętności Braci Leśnej w Polsce wraz z profesjonalistami z Wojska Polskiego odpowiedzialnymi w uzgodnieniu z armią za PRAKTYCZNE szkolenie strzeleckie, medyczne, łączności, sabotażu, dywersji itp.!!!

5/ kultywowanie najpiękniejszych tradycji i wiedzy z historii WALK LEŚNIKÓW W OBRONIE RZECZPOSPOLITEJ ...szczególnie tej zapomnianej z Kresów naszej dawnej, UKRADZIONEJ NAM POLSKI !!!
       

dla przykładu ; 30 sierpnia 1947 rok KOŁO GAJÓWKI TARCZEWSKIEGO !6/ wspólne spotkania integracyjne połączone z wymiana wiedzy i doświadczeń nabytych na własnym terenie i promowanie ich na terenie całej LEŚNEJ POLSKI !

7/ składy personalne i ich lokalizacja są tajne!


                                       
To takie moje pomysły ,,na gorąco” ...a które niebawem OFICJALNIE zaproponuję celem ich urzeczywistnienia zarówno Panu Dyrektorowi Generalnemu LP jak i Ministerstwu Obrony Narodowej!

TEKST BĘDZIE NA www.pigupedia.blogspot.com

NIE MAMY NA CO CZEKAĆ...NIE ŁUDŹMY SIĘ SOJUSZNICZYMI OBIETNICAMI, SKORO MIELIBYŚMY BYĆ = PO RAZ KOLEJNY POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM CZY NAWET JAK W LATACH 1939-1945-1989 ,,KOZŁEM OFIARNYM” ZDRAJCÓW RZECZYPOSPOLITEJ !!!

To co potrafi zrobić dywersja...działalność partyzancka..profesjonalna obrona i atak znienacka ...itd. itd. W SKUTKACH PRZERASTA MOŻLIWOŚCI DOSKONALE UZBROJONEJ ARMII!!!

Na zakończenie rzecz najważniejsza:

NIE MA LIMITU WIEKU W NASZYCH DZIAŁANIACH DLA DOBRA POLSKI !!!!

Każdy z Waszych znajomych, człowiek odpowiedzialny a posiadający wiedzę o której wspominam powyżej jest dla nas SKARBEM , który oddaje się cały NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE !!!


Może Was zaskoczę – ale ...na terenie RDLP Szczecinek , czyli lasów Pomorza Zachodniego...JUŻ JESTEŚMY ...JUŻ MAMY SWE CELE (!!!) .... A  LISTA LEŚNIKÓW CHĘTNYCH SŁUŻYĆ SWĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM wciąż rośnie a kolejnych chętnych proszę o kontakt !!!


Dość narzekania!!!!!!!!!!!!!!

OBRONĘ NASZEJ OJCZYZNY – każdy leśnik bierze od teraz we własne ręce !

Mam nadzieję,że NIEBAWEM leśne oddziały Armii Krajowej LEŚNIKÓW w poszczególnych Regionalnych Dyrekcjach Lasów Państwowych będą bardzo powszechne i cieszyły się należnym szacunkiem i uznaniem RACJONALNIE MYŚLĄCYCH WŁADZ LASÓW PAŃSTWOWYCH !

Piszę jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

NIE MA W POLSCE PRAKTYCZNEJ OBRONY CYWILNEJ …

Prowadziłem osobiście przez wiele lat sprawy obronności ( a w tym kancelarię tajną!) w nadleśnictwie i ...WIERZCIE MI ;


ściema...lipa...tandeta...TYPOWA BIUROKRACJA snobów i pospolitych zasrańców, KTÓRYM NIESTETY ALE NADAL COŚ TAM SIĘ WYDAJE !!!!!!!!

NIE WIERZĘ,ŻE TO SIĘ ZMIENIŁO NA LEPSZE...tym bardziej,że osobiście znam tuż obok mnie taką jedną RUDĄ ,,profesjonalistkę” coś z serii ,,kau-boy” która prowadzi w jednym z nadleśnictw sprawy obronności w LP – więc : CHOWAJ SIĘ GDZIE KTO MOŻE ...i UCHOWAJ NAS PANIE OD TAKIEGO ,,PROFESJONALNEGO” ZERA NA PAPIERKU !!!!