środa, 11 marca 2015

REKORDOWE CZYTELNICTWO www.pigipedia.blogspot.com Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA - ,,TOP DZIESIĄTKA" NAJLEPSZYCH W LUTYM 2015 ROKU.

11 marca 2015 roku


DZIĘKUJĘ WAM ZA PRZEOGROMNE  JAK DLA MNIE, WEDŁUG MEJ OCENY - CZYTELNICTWO I WASZE ZAINTERESOWANIE TEMATAMI JAKIE PORUSZAM NA SWOIM BLOGU  OD 7 LAT !

LUTY 2015 ROK JEST REKORDEM WASZEGO CZYTELNICTWA W CAŁYM OKRESIE FUNKCJONOWANIA MOJEGO BLOGA OD TYLU JUŻ LAT !!!

A PRZYPOMNĘ,ŻE MIESIĄC LUTY JEST KRÓTSZY O KILKA DNI OD NORMALNEGO MIESIĄCA W ROKU...

GDYBYM MIAŁ TE WASZE CODZIENNE WEJŚCIA NA www.pigipedia.blogspot.com PORÓWNAĆ DO MIESIĘCZNIKA  = TO PRZYJMIJCIE DO WIADOMOŚCI,ŻE JEST TO NAKŁAD KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY EGZEMPLARZY DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH NIE TYLKO TEMATYKĄ KORUPCJI POLITYCZNEJ  W LASACH PAŃSTWOWYCH !!!!!


WIEM CO MÓWIĘ!!!!

Aby Was w tym upewnić i przekonać - JUTRO UPUBLICZNIĘ DETALE W JAK SKORUMPOWANY POLITYCZNIE SPOSÓB = ZOSTAŁ WYŁONIONY O ZGROZO W ,,KONKURSIE"DYREKTOR REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH WE WROCŁAWIU........ byle co .....ale POLITYCZNA WAZELINA Platformy Obywatelskiej ...

PUNKTACJA I DETALE ... W WYDANIU CWANIACTWA MARIANA PIGANA I JEGO USŁUŻNEJ ,,KOMISJI KONKURSOWEJ" Z DYREKCJI GENERALNEJ LP W WARSZAWIE!

ŚCIERWO ...to gdy pomyślę o tych ludziach , brzmi jak słodziutki komplement!!!

NIE PRZYPADKOWO ZNAJĄCY TE FAKTY chociażby z ponad trzy godzinnego nagrania naszego wspólnego spotkania w siedzibie dyrekcji Generalnej LP w Warszawie - NOWY DYREKTOR GENERALNY LP Pan Adam Wasiak ...tuż po objęciu stanowiska WYRZUCIŁ ZE STOŁKA TEGO ,,KONKURSOWEGO" (SIC!!!) DYREKTORA WE WROCŁAWIU - POLITYCZNĄ WAZELINĘ I MEGA OSZUSTWA ORAZ KRĘTACZA Jerzego Łokietko vel ANDRZEJA KOWALSKIEGO Z POZNANIA !!!

NIESTETY!!!


Ten skrajnie chory i ZŁODZIEJSKI UKŁAD POLITYCZNY W DZISIEJSZEJ POLSCE pod dyktando członków Platformy Obywatelskiej sprawił, że ŁOKIETKO ,,zwalony" z układowego fotela wręcz tuż po konkursie .... PRZEZ TRZY MIESIĄCE od nagłego zwolnienia nic nie robiąc brał ogromna kasę Skarbu Państwa LP  = by następnie za sprawą UKŁADÓW POLITYCZNYCH zasiąść na kolejnym POLITYCZNYM stołeczku ....ZASTĘPCY DYREKTORA RDLP WE WROCŁAWIU DO SPRAW EKONOMICZNYCH !!!

ŻERUJE PRZY TYM KORYCIE DO DZIŚ....Jeśli KTOKOLWIEK z Braci Leśnej np; Dolnego Śląska szuka podobieństw, porównań  - to zaznaczam, czyńcie to z głową...
A wiec...KASA!!!  KASA!!! KASA!!!!

Idzie WIOSNA a ja obserwując tego TYPA SPOD CIEMNEJ GWIAZDY który dzwonił do mnie na mój numer prywatny telefonu i ...jak to mówią w gwarze leśnej ,,ZESRANY" ( ...patrz zdjęcie powyżej !) lub inaczej SPANIKOWANY ...przedstawił mi się nie jako JERZY ŁOKIETKO  - a jako uwaga! ANDRZEJ KOWALSKI Z POZNANIA !!!

PRZY CZYMŚ TAKIM ...ŚMIEĆ ...TRZODA CHLEWNA ...brzmi wyjątkowo dostojnie!!!!!

TO WŁAŚNIE W TEJ SPRAWIE, ZWIĄZANEJ Z OWYM KONKURSEM USTAWIONYM POD ŁOKIERKO NA STANOWISKO DYREKTORA RDLP WE WROCŁAWIU (...bo za sprawą www.pigipedia.blog.com (PO)Lesie  - paliła się już dupka Łokietko w DGLP Warszawa!!!) - SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE UZNAŁ W TREŚCI WYROKU Z POWÓDZTWA JEDNEGO Z UCZESTNIKÓW TEGO MEGA KRĘTACKIEGO ,,KONKURSU" NA TO KONKRETNIE STANOWISKO,ŻE MIAŁA TAM MIEJSCE DYSKRYMINACJA !!!!!!!!!


Wyrok jest ze stycznia 2015 roku - A JA OSOBIŚCIE PRZEKAZAŁEM JEGO TREŚĆ WRAZ Z UZASADNIENIEM PODCZAS MEGO OSTATNIEGO POBYTU W WARSZAWIE 20 LUTEGO 2015 ROKU O GODZINIE 12.00 PANU DYREKTOROWI GENERALNEMU LP ADAMOWI WASIAK,ABY NIE TYLKO MIAŁ OSOBISTA SATYSFAKCJĘ,ŻE ZWOLNIŁ TUŻ PO TYM KONKURSIE ZE STANOWISKA DYREKTORA RDLP WROCŁAW ...NAJWIĘKSZEGO KRĘTACZA I OSZUSTA JAKIEGO LASY PAŃSTWOWE WIDZIAŁY OD 1945 ROKU W POLSKICH KNIEJACH!!!!!

JA ZROBIŁBYM Z NIM PORZĄDEK ...JEDNYM PODPISEM Panie Dyrektorze Generalny LP !!!

NO ALE CÓŻ!!!

JEST JAK JEST...i o tym własnie piszę W DETALACH na swoim blogu !

                          

Pod koniec października 2014 roku stołek szefa Platfusów Obywatelskich na Dolnym Śląsku stracił niejaki GRZEGORZ SCHETYNA ...obecny minister spraw zagranicznych RP a wieloletni MENTOR i koleś Jerzego Łokietko , z którym znają się miedzy innymi z czasu wspólnych studiów gdyż obaj to ...HISTORYCY !!!

Łokietko magistra inżyniera leśnictwa ...,,ZROBIŁ W DWA LATA  na SGGW w Warszawie po utworzeniu tam specjalnego kierunku , a aby było jeszcze bardziej KOMICZNIE I KRYMINALNIE podkreślę,że W CZASIE OWYCH EXPRESOWYCH STUDIÓW ,,LEŚNYCH" BYŁ JUŻ ...POLITYCZNYM NACZELNIKIEM W DYREKCJI GENERALNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH, GDZIE GENERALNYM DYREKTOREM BYŁ WÓWCZAS ...POSPOLITY PAJAC I CHORĄGIEWKA !!!
                  

ZA ,,SZNURECZKI" TAKIEGO PAJACA ....w LP od 2008 roku pociąga :


                                 

A oto jak wyglądało Wasze czytelnictwo moich tekstów za REKORDOWY miesiąc luty 2015 roku Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA :


Nr 1. POLSKA


Nr 2. NIEMCY  (!!!)

Nr 3. USA

Nr 4. FRANCJA (!!!!!)

Nr 5.WIELKA BRYTANIA

Nr 6. WŁOCHY (!!!)

Nr 7. IRLANDIA (!!!!)

Nr 8. SŁOWACJA (!!!!!!!!!!!!!!)

Nr 9. NORWEGIA (!!!!!!!!!!)

Nr 10. KANADA (!!!!!!!!!!!!!!)

Tak wygląda Wasze czytelnictwo z serwerów całego świata   www.pigipedia.blogspot.com  w miesiącu luty 2015 roku.

POBILIŚCIE DOTYCHCZASOWY  REKORD DOKŁADNIE O WYNIK  = 1.570 wejść!!!!!

Oczywiście pragnę tu jak zwykle dodać,że jest to punktacja TYLKO PIERWSZEJ DZIESIĄTKI PAŃSTW ŚWIATA - a czytacie mnie z naprawdę egzotycznych miejsc .

Ostatnio z ciekawości szukałem malutkiej wysepki miedzy Szkocją a Irlandią - gdzie mam swych czytelników (POZDRAWIAM !!!) a miejsca którego nie potrafiłem w swej pamięci zlokalizować na mapach świata...

A OTO JAK NA KONIEC LUTEGO 2015 ROKU WYGLĄDA GENERALNIE, OGÓŁEM  WASZE CZYTELNICTWO ,,pigipedii"  :

Nr 1 . POLSKA

Nr 2.  USA

Nr 3. NIEMCY

Nr 4. FRANCJA (!!!)

Nr 5. WIELKA BRYTANIA

Nr 6. UKRAINA (!!!)

Nr 7. ROSJA (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nr. 8. MALEZJA 

Nr 9. HOLANDIA (!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Nr 10. WENEZUELA 


Kolorami CZERWONYM  starałem nanieść w tej klasyfikacji te państwa, które zwyżkują w statystyce Waszych KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY już regularnie Waszych wejść na mój blog!


DZIĘKUJĘ ...i zapraszam codziennie !!!!


Piszę jak jest.... w Polsce i nie tylko ! 


Krzysztof  Kowalczyk 

PS.