sobota, 28 marca 2015

GORĄCA INFORMACJA DO CZŁONKÓW I WSZELAKIEJ MAŚCI OSZOŁOMSTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W LASACH PAŃSTWOWYCH...

28 marca 2015 roku
                                  

KOLEJNY WASZ POLITYCZNY KOLEŚ A CZŁONEK PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA GORĄCYM UCZYNKU W CZASIE KORUPCJI PRZEZ CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE!!!
                             


TYM RAZEM TO BURMISTRZ WIELKOPOLSKICH SULMIERZYC, KTÓRY BRAŁ W ŁAPĘ ZA ,,PRZYCHYLNE" DLA BIZNESMENÓW INWESTYCJE NA SWOIM TERENIE...

,,BURMISTRZOWAŁ" POLITYCZNY ZŁODZIEJ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SULMIERZYCACH OD 2010 ROKU...
Burmistrz został zatrzymany przez CBA na gorącym uczynku /RMF FM

TO KOLEJNY DOWÓD NA TO,ŻE KAŻDE CZŁONKOSTWO W TEJ PARTII JEST TYM SAMYM CO PRZYNALEŻNOŚĆ DO  ... NKWD...SS...PZPR...KPZR ... NSDAP ..RAZEM WZIĘTE !!!

WSZYSTKIE TE UGRUPOWANIA OD ZAWSZE ....NISZCZYŁY NASZĄ OJCZYZNĘ!!!!!

OSOBIŚCIE UWAŻAM OBSERWUJĄC NIE TYLKO CO RUSZ TEGO TYPU INFORMACJE, IŻNOWY PREZYDENT RP A MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIE TO NIEJAKI BRONISŁAW  KOMOROWSKI  - POWINIEN OGŁOSIĆ NATYCHMIAST AMNESTIĘ DLA TYCH ,,MALUĆKICH" PRZESTĘPCÓW ....ABY ZROBIĆ MIEJSCE TYM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , JAK NA DZIŚ NARAZIE POSIADAJACYCH WSPARCIE NAWET PEWNYCH SŁUŻB W POLSCE, KTÓRE JAKOBY SA OD ŚCIGANIA PRZESTĘPSTW !!!!


Mam również nadzieję,że NIEBAWEM ktoś bardzo mądry powoła specjalny zespół w Lasach Państwowych do WNIKLIWEJ ANALIZY WSZYSTKICH WYDATKÓW JAKIE OD 2008 ROKU W KAŻDYM NADLEŚNICTWIE I  17 REGIONALNYCH  DYREKCJACH  LP BYŁY WYDATKOWANE NA CELE ŚCIŚLE ZWIĄZANE Z POLITYKĄ TEJ SKORUMPOWANEJ,ZŁODZIEJSKIEJ PARTII POLITYCZNEJ W POLSCE TO JEST PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!!!!!


DOSKONALE WIEM,ŻE SĄ TO MILIONY ZŁOTYCH ... 

NADCHODZI CZAS JEDNOCZESNEJ DEZYNFEKCJI I DERATYZACJI TEGO TYPU ŚCIERWA CO ÓW BURMISTRZ Z SULMIERZYC ....CZY TEŻ BYŁY ZASTĘPCA DYREKTORA RDLP W KROŚNIE  = tak ABY POLSKA BYŁA WRESZCIE POLSKĄ A NIE JEDNĄ WIELKĄ BANDĄ KŁAMCÓW,OSZUSTÓW I ZŁODZIEI !!!!!!!
                                              Znalezione obrazy dla zapytania obrazy polska państwo mafijne                                                                                                                                                                                         
Piszę jak jest....


Krzysztof  Kowalczyk

PS.


POLACY SIĘ WAS NIE BOJĄ ....SKURWYSYNY !!!!!!!!!!A TO JEST WASZ NAJBLIŻSZY ....GWÓŹDŹ DO TRUMNY NA WŁASNE ŻYCZENIE!!!!