sobota, 14 marca 2015

POLSKA WŁADZA SIŁĄ ZAMYKA LUDZIOM USTA ... I TO DOSŁOWNIE !!! KOMOROWSKI KŁAMCĄ...

15 marca 2015 roku

Mądrość:

,,KŁAMSTWO ZDĄŻY OBIEC PÓŁ ŚWIATA - ZANIM PRAWDA WŁOŻY BUTY..."
PATRZCIE JAK DZIŚ WYGLĄDA ,,WOLNOŚĆ SŁOWA" MADE IN POLAND !!!!

Jakże łatwo POLSKIM POLITYKOM drwić publicznie z takich sytuacji ...w Rosji !!!!


Oto do jakiego incydentu doszło wczoraj 14 marca 2015 roku w czasie spotkania Prezydenta RP BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO na Uniwersytecie w Rzeszowie...

KONIA Z CAŁYM RZĘDEM TEMU KTO ZGADŁBY,IŻ OFICEROWIE BIURA OCHRONY RZĄDU CHRONIĄCY PREZYDENTA MAJA PRZY SOBIE OPRÓCZ BRONI PALNEJ TAKŻE ...TAŚMĘ KLEJĄCA DO ZAKLEJANIA SIŁĄ UST PROTESTUJĄCYCH POLAKÓW!

A GDZIE KONSTYTUCYJNE PRAWO DO SWOBODY WYPOWIEDZI ...I POSIADANIA SWOICH NIEZALEŻNYCH POGLĄDÓW??!
Prezydent Komorowski i jego ochrona  BARDZO OSTATNIO W POLSCE WYGWIZDANY I WYKRZYCZANY PRZEZ PROTESTUJĄCYCH POLAKÓW W SPRAWIE POLITYCZNYCH KŁAMSTW I OBŁUDY jaką niestety reprezentuje także oto obecna głowa państwa  - bardzo wzięli ten fakt sobie do serca I PRAKTYCZNIE WYPOSAŻYLI SIĘ W TAŚMY DO ZAMYKANIA UST!!!


W czasie gdy Komorowski na Uniwersytecie w Rzeszowie otwierał uroczyście jakieś tam CENTRUM INNOWACYJNOŚCI a tak na serio uczestniczył w SWOJEJ KAMPANII PREZYDENCKIEJ (!!!) - JEDEN Z POLAKÓW KRZYCZAŁ NA HOLU DO KOMOROWSKIEGO ABY ,,ODDAŁ MU JEGO PIENIĄDZE".

Telewizja regionalna ujęła ten ono incydent, na którym widać jak PROTESTUJĄCEMU I KRZYCZĄCEMU O NIESPRAWIEDLIWOŚCI  POLAKOWI....OCHRONA PREZYDENTA SIŁA ZAMYKA USTA ZAKLEJAJĄC JE TAŚMĄ KLEJĄCĄ I OBEZWŁADNIAJĄC CZŁOWIEKA! 


FAKT TEN JASNO DOWODZI,ŻE PREZYDENT RP BRONISŁAW KOMOROWSKI JEST CYNICZNYM KŁAMCĄ - GDYŻ KILKA DNI TEMU WYGWIZDANY I WYKRZYCZANY W KRAKOWIE OŚWIADCZYŁ BARDZO STREMOWANY TA NAGŁĄ SYTUACJĄ PODCZAS PROTESTÓW POLAKÓW ŻE ...MOŻECIE SOBIE KRZYCZEĆ ILE CHCECIE!!!


A więc jest to NIEPRAWDA i kolejna POLITYCZNA ŚCIEMA skoro SIŁA POLAKOM ZAKLEJANE SĄ USTA....


KOMOROWSKI KŁAMCA ....jak zwykle??!
Zdjęcia z incydentu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM /Gorąca Linia RMF FM

Na REAKCJE i ODPOWIEDŹ POLAKÓW ,,ukochany" Prezydent RP nie musiał długo czekać...

A OTO JAK W KIELCACH PO TYM ZAMYKANIU UST TAŚMĄ KLEJĄCĄ  - DWÓCH ZAMASKOWANYCH ,,ZAMACHOWCÓW" wyskoczyło z jadącego samochodu i....OSTRZELAŁO TEN ,,BRONKO-BUS" z broni (pantball)  - strzelając żółtą farbą w szybu TEGO OTO OZNAKOWANEGO POJAZDU KŁAMSTW  jaki ruszył w Polskę :


Zdjęcia z incydentu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM /Gorąca Linia RMF FM

Policja zatrzymała dwóch ....strzelców, którym nie można zarzucić braku odwagi i pomysłu POLOWANIA NA GRUBEGO ZWIERZA  !

A może  CZOŁGO-BRONEK byłby bezpieczniejszy ????!

BRAVO ochrona Prezydenta RP.... JAJEM NA UKRAINIE...JAJAMI W CZECHACH ...FARBĄ W POLSCE !!! Urozmaicona ma życie Pan Bronisław Komorowski Prezydent RP...JAK NA RAZIE !!!

No cóż!  BOJOWY DUCH w narodzie rozkwita...zaś nasi Rodacy jak sami widzicie ĆWICZĄ WSZĘDZIE STRZELECTWO TAKTYCZNE ...


ZIMA WASZA ...WIOSNA NASZA ?????????!

Piszę jak jest ...

Krzysztof  Kowalczyk

PS.


BARDZO PODOBNIE FUNKCJONUJE OD DŁUŻSZEGO CZASU W LASACH PAŃSTWOWYCH MIĘDZY INNYMI A RACZEJ SZCZEGÓLNIE RDLP SZCZECINEK PEWIEN KŁAMLIWY SYSTEM POMYSŁU POLITYCZNYCH DUPKÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ - POLEGAJĄCY NA TYM,ŻE OCZYWISTE FAKTY I ZDARZENIA MÓWIACE WRĘCZ O NIEGOSPODARNOŚCI I PRZESTĘPSTWACH SĄ TRAKTOWANE PRZEZ OWA PROSTACKĄ WŁADZĘ I SYSTEM KONTROLI W RDLP JAKO ....FATAMORGANA, CZYLI COŚ CZEGO NIE MA A RACZEJ NIE MOŻE OFICJALNIE BYĆ!!!


O takich przypadkach z RDLP Szczecinek W DETALACH niebawem na blogu wraz z obszerną dokumentacją fotograficzną,abyście mieli możliwość ocenić CZYM JEST FAKT a CZYM SĄ SŁOWA POLITYCZNEGO ŚCIERWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W LASACH PAŃSTWOWYCH chociażby dla przykładu na Pomorzu Zachodnim!!!