środa, 4 marca 2015

NADLEŚNICTWO POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ ....CZY ZA CHLANIE WÓDY I JAZDĘ SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE - NADLEŚNICZY WITEK NAGRADZA??!Sławno, dnia 04 marca 2015 roku


Pan Sebastian WITEK
Nadleśniczy Nadleśnictwa Połczyn
78-320 Połczyn
ul. 15 Grudnia nr 12

Znalezione obrazy dla zapytania LOGO LASY OBRAZY     


WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

na podstawie art.2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 06 września 2001 roku (Dz. U. Nr 112, poz.1198 ze zmianami) – bardzo proszę o udostępnienie mi informacji dotyczących DZIAŁALNOŚCI KIEROWNICTWA NADLEŚNICTWA POŁCZYN I PODLEGŁYCH MU PRACOWNIKÓW w poniższym zakresie, poprzez odpowiedź na następujące pytania:

Odpowiedź na poniższe pytania jest mi niezbędna – celem korekty i porównania informacji w tej sprawie KTÓRE OTRZYMAŁEM ZA JEGO USILNYM A WRĘCZ NATRĘTNYM STARANIEM ...OD PANA SERDECZNEGO KOLEGI LEŚNIKA  Z NADLEŚNICTWA POŁCZYN, A KTÓREMU JAK DOMNIEMYWAM BĘDZIE PAN NIEBAWEM WIELE ZAWDZIĘCZAŁ :

1/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE POPRZEDNI KOMENDANT STRAŻY LEŚNEJ NADLEŚNICTWA POŁCZYN ( Piotr Englot ) – ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ PATROL POLICJI, PROWADZĄC NA DRODZE PUBLICZNEJ OZNAKOWANY SAMOCHÓD STRAŻY LEŚNEJ LASÓW PAŃSTWOWYCH ….POD BARDZO DUŻYM WPŁYWEM ALKOHOLU??!
                                2/ ILE PROMILI ALKOHOLU STWIERDZIŁA POLICJA WE KRWI OWEGO PIJANEGO NA SŁUŻBIE KOMENDANTA STRAŻY LEŚNEJ??!

3/ CZY ZAPADŁ WYROK SKAZUJĄCY O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PROWADZENIA TEGO OZNAKOWANEGO POJAZDU SŁUŻBOWEGO STRAŻY LEŚNEJ – A JEŚLI TAK TO JAKI I KIEDY, ORAZ CZY ZNANA BYŁA PANU NADLEŚNICZEMU JEGO TREŚĆ?!

4/ CZY ÓW OZNAKOWANY POJAZD PROWADZONY PRZEZ PIJANEGO KOMENDANTA STRAŻY LEŚNEJ PORUSZAŁ SIĘ NA SYGNAŁACH ŚWIETLNYCH??!

5/ CZY PAN KOMENDANT STRAŻY LEŚNEJ BYŁ WÓWCZAS UZBROJONY W BROŃ SŁUŻBOWĄ ...JAKI TO BYŁ DZIEŃ TYGODNIA...CZY WYKONYWAŁ ON PRACE SŁUŻBOWE ZLECONE PRZEZ KIEROWNICTWO NADLEŚNICTWA POŁCZYN??!

6/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE POMIMO NAWET TRWAJĄCEGO ŚLEDZTWA I PRAWOMOCNEGO WYROKU – NIE ROZWIĄZAŁ PAN NADLEŚNICZY STOSUNKU PRACY Z TĄ OSOBĄ A NAWET...POZOSTAWIŁ GO W SŁUŻBIE LEŚNEJ??!

7/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE CZŁOWIEK TEN JEST AKTUALNIE  W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN OSOBĄ  ODPOWIEDZIALNĄ ZA ...PRZESTRZEGANIE PRAWA I ZWALCZANIE PRZESTĘPSTW W LASACH PAŃSTWOWYCH – TO JEST UZBROJONYM STRAŻNIKIEM LEŚNYM??!

8/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE TAK DZIEJE SIĘ WYŁĄCZNIE DLATEGO IŻ ...TO KOLEGA OBECNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIRA CICHOŃ, NA CO TE SIĘ WIELOKROTNIE ODGRAŻAJĄC POWOŁYWAŁ ??!

9/CZY WIE PAN O TYM,ŻE TELEFON ZE ZGŁOSZENIEM FAKTU WSIADANIA ZA KIEROWNICĘ I PORUSZANIA SIĘ TYM OZNAKOWANYM POJAZDEM LASÓW PAŃSTWOWYCH PRZEZ KOMENDANTA STRAŻY LEŚNEJ – ZOSTAŁ WYKONANY PRZEZ PRACOWNIKA NADLEŚNICTWA POŁCZYN,ZAŚ PIJANY KOMENDANT STRAŻY LEŚNEJ AZ DO CHWILI JEGO ZATRZYMANIA BYŁ ,,ESKORTOWANY” PRZEZ PEWNE INNE SŁUŻBY ZWIĄZANE ZE ZWALCZANIEM PRZESTĘPSTW NA POMORZU ??!

10/ CZY PRAWDĄ JEST,ŻE POMIMO TEGO PRZESTĘPSTWA I NIE UKARANIA TEGO PIJANEGO PRACOWNIKA ...WYRAZIŁ PAN NAWET ZGODĘ NA FINANSOWANIE PRZEZ SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE WYŻSZYCH STUDIÓW LEŚNYCH TEJ SAMEJ OSOBY W TUCHOLI??!

11/ KIEDY ZAPADŁ WYROK A KIEDY KIEROWNICTWO NADLEŚNICTWA POŁCZYN WYRAZIŁO ZGODĘ NA POKRYCIE KOSZTÓW OWEJ KOLEJNEJ EDUKACJI TEGO PRACOWNIKA A OBECNEGO STRAŻNIKA LEŚNEGO ??!

12/ JAKIE SĄ TO KOSZTY OD POCZĄTKU ICH REALIZACJI PRZEZ SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE DO CHWILI OBECNEJ??!


Odpowiedź proszę o przesłanie mi drogą elektroniczną na adres; 


Krzysztof KowalczykOtrzymują:


1/ Kancelaria Prezydenta RP

2/ Minister Środowiska

3/ Dyrektor Generalny Lasów Państwowych


4/ Komendant Główny Policji


               

W TYM POLITYCZNYM WYŚCIGU OBŁUDY I KŁAMSTW W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN / RDLP SZCZECINEK/ - NIC TYLKO CZEKAĆ JAK NIEBAWEM JAKIŚ KOLEJNY PIJANY LEŚNIK WPADNIE NA ...CAŁY PELETON TEGOŻ  WYŚCIGU !!!

OBY JECHALI W NIM TYLKO CI CO UKRYWAJĄ TAKIE DRAŃSTWO W LASACH PAŃSTWOWYCH...

Zastanawiam się zadając te powyższe pytania nadleśniczemu Sebastianowi Witek w Nadleśnictwie Połczyn który tak chowa pod dywan ALKOHOLOWE, SKANDALICZNE WPADKI swoich podwładnych ...czemu facet nie pomyślał o czymś takim :EKOLOGICZNY MODEL który po odmalowaniu na ZIELONO i umieszczeniu na samym wierzchołku ,,kogutów" Straży Leśnej a na boku logo LP Nadleśnictwa Połczyn - byłby wyśmienitym pojazdem na ...EXPRESOWE SPALANIE ALKOHOLU WE KRWI PRZY PRĘDKOŚCI TAK OKOŁO 100 km/h  tylko wokół Ośrodka Hodowli Zwierzyny tego nadleśnictwa!

NATURALNE WIETRZENIE...100% KONTAKT Z NATURĄ...spać można...ach! och! i tak dalej ...

A i sposób obserwacji terenu PIĘTROWY, gdyż kierować mógłby strażnik - zaś pan Komendant mógłby siedzieć na ,,półeczce" wyżej nad nim...

A i ze stosownym DOFINANSOWANIEM takiego pomysłu zapewne  obecny nadleśniczy nie miałby problemów ze strony ...Stanisława Gawłowskiego i kasy, którą tenże rządzi!!! ( sic!!!)