poniedziałek, 2 marca 2015

PUTIN MA RACJĘ !!!! DOKĄD ZMIERZASZ SS-MAŃSKA UKRAINO...??! CZY WASZ UMYSŁ NIE POJMUJE CO TO JEST NAZISTOWSKA SYMBOLIKA??!

02 marca 2015 roku

Kolejny ANTY POLSKI skandal w armii ukraińskiej ...

CZY JEST DZIŚ W POLSCE JAKIŚ SENATOR...POSEŁ  - KTÓRY ZWRÓCI GŁOŚNO W RZECZPOSPOLITEJ UWAGĘ NA TEN PONIŻSZY SKANDAL ???!

TO PRZECIEŻ NIEMOŻLIWE ,ŻEBY WSZYSCY W SEJMIE ...NIE ZNALI TRAGICZNEJ HISTORII NASZEJ OJCZYZNY ...       
OTO EMBLEMAT 36 DYWIZJI GRENADIERÓW  SS DIRLEWANGER - WYJĄTKOWYCH ZBRODNIARZY I SADYSTÓW ...KTÓRZY PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ WYMORDOWALI OGROMNĄ ILOŚĆ  MIESZKAŃCÓW WALCZĄCEJ WARSZAWY... I POWSTANIA NA SŁOWACJI !!!
                    

TO ICH DOWÓDCA ; SS Oberfurer doktor OSKAR DIRLEWANGER ...tuż po wojnie 01 czerwca 1945 roku dorwali go Francuzi w Altshausen ( Badenia Wirtenbergia)  i przekazali POLSKIM ŻOŁNIERZOM  pełniącym wartę  którzy potrzebowali kilku dni aby 07 czerwca 1945 roku ...posłać go go piekła i   ROZLICZYĆ GO CHOCIAŻBY ZA FAKT IŻ MIĘDZY 05 A 07 SIERPNIA 1944 ROKU W WARSZAWIE W DZIELNICY WOLA -  JEGO SADYSTYCZNI SS-MANI ZAMORDOWALI I SPALILI OKOŁO 60 TYSIĘCY WARSZAWIAKÓW !!!!

W 1960 roku nawet dokonano ekshumacji grobu tego sadysty - po plotkach jakoby służył  w armii egipskiej


CZY WIECIE KTO GŁÓWNIE ZASILAŁ ODDZIAŁY SS-DIRLEWANGERA??!
....U K R A I N C Y oraz BIAŁORUSINI !!! 


...a oto SS mani Dirlewangera maszerujący ulicą Chłodną w Warszawie!


...I STOSY TRUPÓW, WARSZAWIAKÓW - JAKIE POZOSTAWIALI ZA SOBĄ!!!

...a tak za sprawą LUDOBÓJSTWA ze strony Niemców i SS - Dirlewangera WYGLĄDAŁY WSZYSTKIE PODWÓRKA, SKWERY I PLACE W WARSZAWIE!

DZIŚ NA UKRAINIE ..JESZCZE DALEKO WAM DO TEGO TYPU TRAGICZNYCH WIDOKÓW, WIĘC NIE MACIE PRAWA DZIŚ NOSIĆ TAKICH SS-MAŃSKICH EMBLEMATÓW, BO STRACICIE ZAUFANIE I POMOC WCIĄŻ NAIWNYCH  POLAKÓW JUŻ W 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 a oto zdjęcie z archiwum Niemiec!
Tak SS-mani Dirlewangera ROBILI SOBIE ZDJĘCIA ...paląc i niszcząc kazdy dom i piwnice w Warszawie, gdzie chroniło się MNÓSTWO WARSZAWIAKÓW !!!

A OTO PONIŻEJ ...O ZGROZO !!! JAKI EMBLEMAT ZNALAZŁ NA MUNDURACH ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH - JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW BATALIONU ,,AJDAR"  reporter Tomasz Maciejczuk , który co jest ważne pisze PRO ukraińsko ...ALE TEGO WIDOKU JUŻ NIE MÓGŁ ZNIEŚĆ !

CZYŻBY UKRAIŃCY BYLI AŻ TAKIMI TĘPAKAMI UMYSŁOWYMI ABY WRACAĆ DO OWEJ NAZISTOWSKIEJ SYMBOLIKI ...A MOŻE JEST TO BARDZO ZAPLANOWANA BANDEROWSKA  I FAŁSZYWA RETORYKA??!

WIELE PAŃSTW ŚWIATA WSPÓŁCZUJE UKRAINIE...ZAOPATRUJE ICH W MNÓSTWO POTRZEBNYCH IM RZECZY..A ONI NA DAROWANYCH IM  MUNDURACH WIESZAJĄ TAKIE GÓWNO, KTÓRE DLA NIE TYLKO POLAKÓW SĄ PRZYPOMNIENIEM BESTIALSTWA I MORDÓW NA NASZYCH RODAKACH  !!!

PANIE PREZYDENCIE KOMOROWSKI ! PANI PREMIER KOPACZ!

CZY STARCZY WAM ODWAGI POWIEDZIEĆ NIEBAWEM,ŻE BARDZO WIELU POLSKICH, BRYTYJSKICH  INSTRUKTORÓW WOJSKOWYCH ...SZKOLIŁO NA UKRAINIE TAKIE ŚCIERWA NOSZĄCE TE EMBLEMATY ??!

KTO MA DZIŚ PATRZĄC NA TE HITLEROWSKIE EMBLEMATY ODWAGĘ Z WAS POWIEDZIEĆ TO ; TAK PANIE PUTIN - PREZYDENCIE FEDERACJI ROSYJSKIEJ !!!!!
NA UKRAINIE W 2014 I 2015 ROKU ...WALCZĄ FASZYŚCI I BANDEROWCY !!!!

JAK SAMI WIDZICIE... TO 100% FAKT, ujawniony przez naszego dziennikarza!!!


NIE WIERZĘ w to,że ci ukraińscy żołnierze ,,NIE WIEDZĄ" co oznacza i jaką ma historię ten poniższy emblemat - A TAK NA MARGINESIE CIEKAWE CZY ZA PIENIĄDZE OTRZYMANE W RAMACH POMOCY MIĘDZYNARODOWEJ ...UKRAIŃCY WYSZYLI TE ZBRODNICZE EMBLEMATY??!


         

Czyżby to SENTYMENT i ,,RODZINNE TRADYCJE WOJSKOWE" pewnego oszołomstwa w armii ukraińskiej sprawiły,że ...TĘSKNOTA ZA TYM EMBLEMATEM I CHĘCIĄ KOLEJNEGO SADYZMU I BESTIALSTWA NA LUDZIACH = ulokowały to  nazistowskie gówno na ramieniu żołnierzy ukraińskich w tej obecnej wojnie??!


Piszę jak jest ...ZDRADZIECKO NIENORMALNIE I FAŁSZYWIE  NA UKRAINIE!!!

Krzysztof Kowalczyk