niedziela, 19 kwietnia 2015

SKALA IDIOTYZMU RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...JAKIEJ NIE ZNACIE!!!

19 kwietnia 2015 roku

OTO DOWÓD JAK MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH  I JEJ MINISTER GRZEGORZ SCHETYNA ...INSPIRUJE NA TEMAT POLSKI  NAJMŁODSZE POKOLENIE POLAKÓW ZA GRANICAMI RZECZPOSPOLITEJ ...,, PIERDZĄCĄ BABĄ" oraz ,,ŚMIERDZĄCYM CHŁOPEM" = za dziesiątki tysięcy złotych zapłaconych przez TEN IDIOTYCZNY POMYSŁ z kasy Skarbu Państwa! 

CZY ABY NIE NASTAŁ CZAS NAJWYŻSZY TYM SAMYM - ABY POSŁOWIE POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO, KTÓRE WSPÓŁRZĄDZI Z PALTFUSAMI OBYWATELSKIMI OBECNIE W POLSCE ...W OBECNOŚCI PANI PREMIER EWY KOPACZ NA POSIEDZENIU RZĄDU  = ZACZĘLI OFICJALNIE ,,PIERDZIEĆ" I ,,ŚMIERDZIEĆ" W RAMACH TEJ SAMEJ PROMOCJI ŻYCIA NA WSI W POLSCE??!
Dzieci chcące dowiedzieć się czegoś WYJĄTKOWEGO o Polsce - za sprawą tej nauki i aplikacji maja okazję już od prawie kolebki swego rozwoju kojarzyć Rzeczpospolitą ...ZE ŚMIERDZĄCYM CHŁOPEM I PIERDZĄCĄ BABĄ!!! 


Moje ,, gratulacje " ...KRETYNI I IDIOCI Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

,,CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE...." - tym kieruje się rząd PO i PSL oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych które z jej szefem Grzegorzem Schetyna wydały na ten pomysł prawie 50 tysiecy złotych !!!

TYLE NA DZIŚ W POLSCE KOSZTUJE ZALEDWIE JEDEN RACHUNEK ZA DEBILIZM!!!

Tak oto motyw ,,Chłopów" Reymonta ....SPALIŁ NA SAMYM STARCIE,bo zaangażowały się w to PUSTE POLITYCZNE ŁBY!!!!!Piszę jak jest ...

Krzysztof Kowalczyk


PS.

Już zrobiło się za granicami RP BARDZO GŁOŚNO W TEJ SPRAWIE - a MSZ teraz ,,kombinuje" jak z owej aplikacji ....wycofać ten element ,,PIERDZĄCEJ BABY" i ,,ŚMIERDZĄCEGO CHŁOPA"