czwartek, 16 kwietnia 2015

OTO DOWÓD JAK W POLSCE ,,ROZPŁYWA SIĘ" KASA SAMORZĄDÓW... LOGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZA 90 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

16 kwietnia 2015 roku

Nowe logo woj. pomorskiego /


Przy tej biedzie i totalnym zubożeniu polskiego społeczeństwa , przy głodujących dzieciach i brakach pieniędzy wręcz na wszystko  - za to ,,artystyczne" (sic!!!!!!) LOGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO samorząd województwa zapłacił.....90 tysięcy złotych !!!!!!


CO WY NA TO MOI RODACY, SZCZEGÓLNIE CI WYPĘDZENI Z POLSKI W POSZUKIWANIU LEPSZEGO ZYCIA ZA CHLEBEM  POZA GRANICĘ RP PRZEZ TO OSZOŁOMSTWO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ OKRADAJĄCEJ NADAL BEZKARNIE NASZĄ OJCZYZNĘ , OKŁAMUJĄCYCH I OGŁUPIAJĄCYCH NASZYCH RODAKÓW??!

W publicznym sondażu PONAD 80 % POLAKÓW DRWI SOBIE Z TEGO WYDATKU ...PO PROSTU ZŁODZIEJSTWO KASY SPOŁECZNEJ W BIAŁY DZIEŃ !!!

Jestem w 100% pewien,że ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLSKICH DZIECI W PRZEDSZKOLACH, WASZYCH DZIECI = WYKONAŁABY DUŻO BARDZIEJ PRZEKONUJĄCE I ARTYSTYCZNE LOGO NIE TYLKO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO a przy tym, za odpłatnością kilku tysięcy złotych ...byłyby w niebie z radosci!!!

AUTOREM TEGO BADZIEWIA ZA 90 TYSIĘCY ZŁOTYCH JEST ANDRZEJ PĄGOWSKI  - JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH GRAFIKÓW W POLSCE!

To kosztowne logo ma być podstawą promocji województwa pomorskiego w Polsce i poza jej granicami...

KTO Z CUDZOZIEMCÓW MA POJĘCIE PANIE ,,ARTYSTA"  - CÓŻ W WYPOWIEDZI OZNACZA DLA NICH SŁOWO ,,POMORSKIE"???!


TAKIEGO KABARETU I ZŁODZIEJSTWA ŚRODKÓW FINANSOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA - NIE SPODZIEWAŁ SIĘ RACZEJ NIKT, A PROŚCI LUDZIE W TRÓJMIEŚCIE PYTAJĄ ; CZY ABY WYSOKOŚĆ TEJ ZAPŁATY ZA TO LOGO 90 TYSIĘCY ZŁOTYCH NIE JEST ABY KASA NA ....KAMPANIĘ PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ALBO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ??!

Piszę jak jest...,,ARTYSTYCZNIE" na Pomorzu !!! Sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof  Kowalczyk