poniedziałek, 13 kwietnia 2015

LASY PAŃSTWOWE RDLP SZCZECINEK ....A ZŁUDZENIE OPTYCZNE !!!

13 kwietnia 2015 roku 

Tak jak WCZORAJ w niedzielę podałem w TELEGRAMIE  -  dziś 13 kwietnia 2015 roku widoczny na zdjęciu POlityczny dyrektor RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń W SPOSÓB OFICJALNY W TEJ WRĘCZ JAK WIDAĆ GROBOWEJ ATMOSFERZE  ODWOŁUJE SIEDZĄCEGO PO LEWEJ STRONIE  ...RÓWNIEŻ POLITYCZNEGO NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN SEBASTIANA WITEK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ 

W GŁĘBI PO PRAWEJ JEGO ZASTĘPCA ...JAK WIDAĆ PO WYRAZIE TWARZY  OCZEKUJĄCY NIEBAWEM NA SWOJĄ KOLEJ !!!! 

NOWYM NADLEŚNICZYM ZOSTAŁ bez konkursu   ....tak jak podałem wczoraj były inżynier nadzoru Nadleśnictwa Okonek Pan Michał Argasiński - leśnik o POZYTYWNYM DLA LASÓW PAŃSTWOWYCH  podejściu do kwestii NIE TYLKO  relacji tak zwanych wizerunkowych!!! 

OD WIELU JUŻ LAT PROWADZĘ NA BLOGU KAMPANIĘ ANTY KONKURSOWĄ  W LASACH PAŃSTWOWYCH, UWAŻAJĄC DOTYCHCZASOWE KONKURSY ZA PRZEJAW KORUPCJI POLITYCZNEJ, NEPOTYZMU I ZWYKŁEGO TCHÓRZOSTWA PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA SKARB PAŃSTWA!!!

DOTYCHCZASOWE KONKURSY W LASACH PAŃSTWOWYCH TO MNÓSTWO OSZUSTW I ,,ZWYKŁEGO" POLITYCZNEGO ŁAJDACTWA Platformy Obywatelskiej a persona Marian Pigan zawsze będzie dla mnie tego NEGATYWNYM WZOREM !!!

KAŻDY SZEF , BEZ WZGLĘDU NA TO CZY JEST TO NADLEŚNICZY, DYREKTOR REGIONALNY CZY DYREKTOR GENERALNY LP = POWINIEN MIEĆ BEZWZGLĘDNE PRAWO DOBROWOLNOŚCI W DOBORZE KADRY,ALE  PONOSIĆ ZA TO OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZED PRZEŁOŻONYMI, A GDY OKAŻE SIĘ IŻ PROMOWAŁ OSOBĘ NIEKOMPETENTNĄ I SKORUMPOWANĄ, RAŻĄCO NARUSZAJĄCA PRAWO ...POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST ZWOLNIONY Z PRACY BEZ WYPOWIEDZENIA, BEZ KOSZTÓW SKARBU PAŃSTWA!!!

NA SZCZAW...

DLATEGO TEŻ ZNAJĄC DETALE USTALEŃ W BIURZE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W KOSZALINIE POD ,,BATUTĄ" STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO - KTÓRY DOSKONALE WIEDZĄC,ŻE BĘDZIE ,,KONKURS" NA NADLEŚNICZEGO W POŁCZYNIE  = ZLECIŁ ,,ROBÓTKĘ" ZWALNIANEMU DZIŚ NADLEŚNICZEMU (...DETALE MA NA NAGRANIU PAN ADAM WASIAK - DYREKTOR GENERALNY LP!) W ZAMIAN Z STANOWISKO NADLEŚNICZEGO - ABY MÓWIĆ O UCZCIWOŚCI W LASACH PAŃSTWOWYCH, UWAŻAM OSOBIŚCIE IŻ W CIĄGU 48 GODZIN PO TYM ZWOLNIENIU W POŁCZYNIE , NA TAK ZWANY POTOCZNIE ,,ZBITY PYSK" POWINIEN POLECIEĆ ZE STANOWISKA ...STOJĄCY OBOK DYREKTOR RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIR CICHOŃ !!!

NA ZBITY PYSK ...!!!!!!!!!!!!!

NIE MOŻNA TOLEROWAĆ ,, UDAWANIA  PROFESJONALIZMU "NA KOSZT PAŃSTWA...KOSZTEM ZWYKŁEJ ,,BRACI LEŚNEJ" LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!!!!!!!TAK OTO DZIŚ 13 KWIETNIA 2015 ROKU OFICJALNIE POLITYCZNY DYREKTOR RDLP SZCZECINEK Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ...KWIATAMI ŻEGNA ODWOŁANEGO ZA NADUŻYCIA  WYKRYTE PRZEZ INSPEKCJĘ DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH PANA ADAMA WASIAK ...BYŁEGO JUŻ NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN SEBASTIANA WITEK (....RÓWNIEŻ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ).

TERAZ KOLEJ NA WEZWANIA DO PROKURATURY LUB CBA...o czym niebawem na www.pigipedia.blogspot.com 
KOLEJ NA ZWROT PEWNYCH SUM DO SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE ....ZA BEZPRAWIE I RAŻĄCE NADUŻYCIA....KTÓRYCH OD LAT OCZYWIŚCIE NIE PRZYPADKOWO NIE WIDZIAŁ ,,ŚLEPY" POLITYCZNIE DYREKTOR CICHOŃ I JEGO KONTROLE W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN  !!!!

Dobry obserwator tego zdjęcia - PO ANALIZIE MINY PEWNEJ TWARZY A SZCZEGÓLNIE FAKTÓW UJAWNIONYCH W PROTOKOLE Z KONTROLI DGLP  - DOSKONALE WIE,ŻE ...KOLEJNE ZMIANY KADROWE W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN W WYNIKU OWYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI TO KWESTIA DOSŁOWNIE KILKU DNI !!!!!!

OSOBIŚCIE DLA MNIE NAJBARDZIEJ CENNYM UJĘCIEM NA POWYŻSZYM ZDJĘCIU  JEST .......BARDZO SZCZERA I WYMOWNA MINA INŻYNIERA NADZORU SIEDZĄCEGO PO PRAWEJ STRONIE!!!!
Nic dodać...nic ująć !!!! POZDRAWIAM !!! ZŁUDZENIA OPTYCZNE SĄ Z NAMI OD BARDZO,BARDZO DAWNA ...OD TYSIĄCLECI!

Zawsze były poszukiwane i misternie wykorzystywane przez tak zwane ELITY ...do ich prywatnych celów!

Mam przy tym tak zwane  pytanie SPRAWDZAJĄCE :                           

Nasz ludzki mózg potrafi ....ZASKAKIWAĆ nawet Was samych !

NIE WIERZYCIE ??!

Nie przypadkowo akurat dziś pisząc o sprawie ODWOŁANIA nadleśniczego w Połczynie PRAGNĘ NINIEJSZYM ABYŚCIE BACZNIEJ ZWRACALI UWAGĘ NA ....KONTRASTOWE TŁO tego co się wokół Was dzieje, chociażby TEJ SCENY Z ODWOŁANIEM DZIŚ W POŁCZYNIE!

SĄ OSOBY DOSKONALE WYKORZYSTUJĄCE ZŁUDZENIA KTÓRYCH EFEKT , JAK TEN CHOCIAŻBY WYTWORZONY W BIURZE NADLEŚNICTWA POŁCZYN  = POWSTAŁ TYLKO DZIĘKI TEMU, W JAKI SPOSÓB NASZ MÓZG PRZETWARZA .....KONTRASTOWE TŁO !!!!

Wróćcie wiec jeszcze raz do w/w zdjęć z dyrektorem RDLP Szczecinek Cichoniem NA PIERWSZYM PLANIE  - bacznie zwracając uwagę szczególnie NA KONTRASTOWE TŁO osób drugiego planu !!!

Wszystko to działa na zasadzie poniższego obrazu:

SZTUCZKA  POLEGA NA TYM,ŻE KAŻDORAZOWO DLA OSÓB PIERWSZEGO PLANU I TEGO CO MAJĄ ZAMIAR NIEBAWEM UCZYNIĆ (...w tym przypadku kierownictwo RDLP Szczecinek!) BEZWZGLĘDNIE KONIECZNE I WYMAGANE JEST OBOWIĄZKOWO  TŁO , A WIĘC OWE POSTACIE DRUGIEGO PLANU !!!

JEŻELI USUNĘLIBYŚCIE TŁO Z TEJ SYTUACJI W BIURZE NADLEŚNICTWA  POŁCZYN....ZNIKNĄŁBY OD RAZU OCZEKIWANY EFEKT !!!Na pierwszy rzut oka , poniższy obraz przedstawia DWIE PŁYTKI , górną ciemną zaś dolna jasną...KTÓRE TAK NA SERIO SĄ TEGO SAMEGO KOLORU A WSZYSTKO ZALEŻY JEDYNIE OD ....DALSZEGO TŁA!!!

WYKONAJCIE WIĘC TO DOLNE POLECENIE ; ZASŁANIAJĄC PASKIEM PAPIERU GRANICĘ OWEGO KONTRASTOWEGO TŁA....A ZROZUMIECIE O CO MI CHODZI I JAKIE CUDA  CZYNI NASZ LUDZKI MÓZG TAK A NIE INACZEJ PRZETWARZAJĄC KONTRASTOWE TŁO !!!

I CO WY NA TO ???!OBIE PŁYTKI SĄ TEGO SAMEGO KOLORU!!!! NIE MA CIEMNIEJSZEJ I JAŚNIEJSZEJ....SZOKUJĄCO CIEKAWE ????!

Oto SZYBKI kolejny przykład :


A teraz poniżej  może coś związanego z ...WIOSNĄ !


Cóż przedstawia ten obrazek Waszym zdaniem??! PRZYJRZYJCIE SIĘ BARDZO UWAŻNIE i nie zastanawiając się zbyt długo - odpowiedzcie sobie na pytanie CO TO JEST ??!

TAK ....TO LAMPA NA TLE ŚCIANY !!!!!!!!  Sic!!!!!


A TERAZ MOŻE COŚ DLA OSÓB KOCHAJĄCYCH NATURALNE ŚRODOWISKO I LASY!

Mam pomysł ! Spróbujcie sami wykonać takie jak poniżej zdjęcie w plenerze - a potem pochwalcie się swoim sukcesem znajomym !PAMIĘTAJĄC ZAŚ O TYM W JAKI SPOSÓB POSTRZEGAŁ ,,ZAGROŻENIE POŻAROWE"W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN - BYŁY JUŻ OD DZIŚ OFICJALNIE NADLEŚNICZY (zwolniony 10 marca!!!!) - może tego typu co on osoby znajdą w Lasach Państwowych coś wymowniejszego :


A może w lesie, na łonie pięknej natury znajdziecie COŚ TAKIEGO przy czym warto sobie zrobić extar fotkę :


MAMY JUŻ WIOSNĘ...CZAS GRILLOWANIA, WIĘC GDY JESTEŚCIE CIERPLIWI A ZŁUDZENIA OPTYCZNE SĄ U WAS DOBRZE ROZWINIĘTE - BĄDŹCIE CZUJNI TO BYĆ MOŻE UDA WAM SIĘ UCHWYCIĆ APARATEM FOTOGRAFICZNYM W TRAKCIE KOLEJNEJ DOSTAWY PIWA  PRZEZ ZNAJOMEGO .... COŚ SUPER EXTRA np:

              

GRUNT TO JEST ZNALEŹĆ SIĘ W IDEALNYM MOMENCIE ...O WŁAŚCIWEJ PORZE...Z DOBRYM APARATEM FOTOGRAFICZNYM W REKU !!!

UBAW MACIE PO TYM PO SAME PACHY I NA LATA CAŁE...a to powyższe zdjęcie niech będzie tego dowodem!!!


Piszę jak jest ....OPTYCZNIE  w naszym życiu!

Krzysztof Kowalczyk


PS.

Dyrektor Generalny LP nie ingerował  w to KOGO zatrudni w Połczynie POLITYCZNY dyrektor RDLP Szczecinek Sławomir Cichoń ! 
ZATRUDNIŁ SWEGO KOLEGĘ ZE STUDIÓW...
A TERAZ NA ZAKOŃCZENIE  NIECO GIMNASTYKI  - WŚRÓD CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA :

             

INFORMACJA DNIA!!!!!!!


POWYŻSZY  DZISIEJSZY TEKST I TEMAT JEST ...REKORDEM WASZEGO CZYTELNICTWA W HISTORII ISTNIENIA MOJEGO BLOGA OD 2008 ROKU !!!!

DZIĘKUJĘ WAM ZA TE KILKA TYSIĘCY  WASZYCH WEJŚĆ  TYLKO JEDNEGO  DNIA 13 KWIETNIA 2015 ROKU ....Z SERWERÓW CAŁEGO ŚWIATA !!!

A dziś była to w pierwszej dziesiątce  : POLSKA...ROSJA...NIEMCY ...INDONEZJA...KENIA...FRANCJA...TURCJA...UKRAINA...USA...INDIE...