niedziela, 19 kwietnia 2015

DYREKTOR F.B.I. JAMES COMEY ...FEDERALNE BIURO IDIOTÓW USA OBRAZIŁO RZECZPOSPOLITĄ I POLAKÓW! NAJWYŻSZY CZAS NA SZYBKIE PRZEPROSINY....

19 kwietnia 2015 roku


...OTO CZŁOWIEK , KTÓRY OBRAZIŁ POLSKĘ I POLAKÓW = SWOIM BRAKIEM WIEDZY HISTORYCZNEJ ! DYREKTOR AMERYKAŃSKIEGO F.B.I - James Coney


Dyrektorowi FBI i jego wszystkim agentom gorąco polecam ten film :

                                           

Jestem w 100% przekonany,że po jego uważnym obejrzeniu NIE TYLKO SZEF AMERYKAŃSKIEGO F.B.I. - następnym razem zarzucając Polakom i Polsce współudział w Holokauście niewinnych osób pochodzenia żydowskiego ….UDERZY SIĘ W PIERŚ ZE SŁOWAMI PRZYNAJMNIEJ : SORRY!!!!!

TEN FILM OPARTY JEST NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH  ...I OPOWIADA O WYMORDOWANIU PRZEZ HITLEROWSKICH NAZISTÓW SETEK NIEMIECKICH ŻYDÓW, KTÓRYCH CELOWO PROPAGANDA III RZESZY WYSŁAŁA LUKSUSOWYM STATKIEM DO USA – A TAM ...NIE WPUSZCZONO ŻADNEGO ŻYDA NA LĄD AMERYKAŃSKI  I SIŁĄ ZA POMOCĄ AMERYKAŃSKIEGO OKRĘTU WOJSKOWEGO WYPĘDZONO ICH ZE STATKIEM Z POWROTEM DO EUROPY W ŁAPY HITLEROWCÓW!!!!


PEŁNI NADZIEI 937 ŻYDÓW POCHODZENIA NIEMIECKIEGO WYRUSZAJĄC Z HAMBURGA KU LEPSZEMU, NOWEMU LOSOWI – NIE ZDAWALI SOBIE SPRAWY IŻ SĄ MAŁYM TRYBIKIEM W MASZYNIE PROPAGANDY GOEBELSA , ORAZ III RZESZY !

TO RZĄD USA JEST WINNY TRAGEDII TYCH 937 ŻYDOWSKICH PASAŻERÓW TEGO STATKU, KTÓRYCH PO JAK WIDAĆ PRZYMUSOWYM I TAK SKANDALICZNYM POWROCIE DO EUROPY OGARNIĘTEJ WOJNĄ W WIĘKSZOŚCI WYMORDOWALI HITLEROWCY W SWYCH NAZISTOWSKICH OBOZACH ZAGŁADY !!!! 

Prawdziwa machina śmierci ruszyła dopiero po agresji Niemiec na ZSRR...NA DŁUGO PRZED OSŁAWIONA KONFERENCJĄ W WANSSE, GDZIE NAZIŚCI POSTANOWILI O ROZSTRZYGNIĘCIU KWESTII ŻYDOWSKIEJ W EUROPIE.

Pod koniec 1941 roku liczba ofiar hitlerowców sięgała już 1,1 miliona ...zas zaledwie rok póxniej już blisko 4 miliony zamordowanych!
NAJGORSZA SYTUACJA PANOWAŁA NA OKUPOWANYM PRZEZ NIEMCÓW TERYTORIUM ZSRR I POLSKI, GDZIE NAZIŚCI WYBUDOWALI RĘKOMA WIĘŹNIÓW WIĘKSZOŚĆ OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH I OBOZÓW ZAGŁADY !


A oto w poprzednim tygodniu szef FBI mówi publicznie o....WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚCI POLAKÓW ZA HOLOKAUST !!!

W dziale ,,OPINIE” poczytnego ,,The Washington Post” zostało przeredagowane przemówienie szefa FBI, które ten niedouczony facet wygłosił w ostatnia środę w waszyngtońskim Muzeum Holokaustu!

Coney oświadczył,że ,,Holokaust zawsze go prześladował i zastanawiał się przy tym nad sensem życia i cierpienia człowieka...

WEDŁUG NIEGO LUDOBÓJSTWO NA ŻYDACH JEST PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ ,,najbardziej znaczącym wydarzeniem w historii ludzkości” zaś Holokaust ,,najstraszliwszym pokazem w światowej historii nieludzkości”.

Zaznaczył,że polecił nowym agentom FBI odwiedziny tego muzeum...

W jego ocenie,, mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, POLSKI, Węgier i wielu innych miejsc nie zrobili czegoś złego” w ich mniemaniu …
,,Przekonali siebie do tego,że uczynili to co było słuszne, to co musieli zrobić”

Ambasada RP w Waszyngtonie uznała te słowa Coneya za ,,NIEDOPUSZCZALNE”!!!

No cóż...NIE TYLKO W POLSCE MOŻEMY SPOTKAĆ TOTALNYCH IDIOTÓW!

Osobiście proponuję szefowi FBI aby oprócz obowiązkowych wizyt jego podwładnych agentów FBI w tym muzeum Holokaustu – zaproponował im szerszą ALE ZA TO BARDZIEJ SPRAWIEDLIWĄ I OBIEKTYWNĄ LEKTURĘ KILKU ZALEDWIE TEMATÓW W TEJŻE KWESTII TAK NIESPRAWIEDLIWEGO OPLUWANIA POLAKÓW, OBWINIANYCH O WSPÓŁUDZIAŁ W HOLOKAUŚCIE ŻYDÓW jak chociażby dla przykładu :

1/ dlaczego rząd USA NIE PODJĄŁ ŻADNEJ AKCJI przeciwko żyjącemu sobie spokojnie dziś w USA w stanie Minesota ,a co zostało ujawnione w 2013 roku -  niejakiego Michaela KARKOC ( ...a tak naprawdę MYCHAJŁO KARKOĆ ) – Ukraińcowi, który służył w Waffen-SS podczas II wojny światowej i był członkiem 31.Schutzmannschafts-Bataillon KTÓRY MORDOWAŁ między INNYMI POLAKÓW PODCZAS POWSTANIA WARSZAWSKIEGO !

Ściga tego mordercę TAKŻE Centrum im. Szymona Wiesenthala w Jerozolimie...


A TAK WYGLĄDA DZIŚ W USA ( MINESOTA!) TENŻE UKRAIŃSKI MORDERCA ...Panie Coney  szefie FBI !!!!!!!!!!!!!!!!

A może zaprosicie tego MORDERCĘ do siedziby FBI - JAKO ,,SPECJALISTĘ " W SPRAWACH HOLOHAUSTU ŻYDÓW ...na jakiś wykład w tej kwestii ???!  (sic!!!!!!!!!!!)

 TAKICH MORDERCÓW W USA ŻYŁO I NADAL ŻYJE CAŁE MNÓSTWO...

2/ dlaczego USA pozwoliły tuż po zakończeniu II wojny światowej na emigrację do Ameryki OGROMNEJ ILOŚCI ZBRODNIARZY HITLEROWSKICH, KTÓRZY MORDOWALI NIE TYLKO ŻYDÓW ALE I POLAKÓW, ROSJAN,LITWINÓW,BIAŁORUSINÓW,UKRAIŃCÓW itp. - tylko dlatego,że byli bardzo dobrze wyszkoleni przez NAZISTOWSKIE NIEMCY w produkcji nowej broni ...A CO NATYCHMIAST SKUTKOWAŁO WYPRODUKOWANIEM W USA PIERWSZEJ BOMBY ATOMOWEJ, O CZYM TRAGICZNIE PRZEKONAŁA SIĘ NIEBAWEM JAPONIA!!!

3/ mam ogromną nadzieję,że szef FBI James Coney wyda także polecenie AGENTOM FBI jacy aktualnie MAJĄ POZWOLENIE ,,WĘSZENIA” W POLSCE DZIĘKI ZGODZIE TEGO RZĄDU RP ...na odwiedziny Muzeum Żydów Polskich w Warszawie, A SZCZEGÓLNIE MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO !!!

TAM PRAWDY NIE DA SIĘ OSZUKAĆ ...fakty i dowody wyłożono dla każdego ,,na tacy”!!!

4/ mam ogromną nadzieję,że SZEF AMERYKAŃSKIEGO FBI Pan Coney ...TAK OPLUWAJĄCY POLSKĘ SWYMI IDIOTYCZNYMI SŁOWAMI – nie będzie miał problemów ze znalezieniem pewnego listu AUSTRIACKIEGO POLICJANTA DO SWEJ ŻONY , który pisał:

(cytat) ,, Przy pierwszych samochodach trochę drżała mi ręka  kiedy strzelałem , ALE CZŁOWIEK SIĘ PRZYZWYCZAJA.

Przy dziesiątym samochodzie JUŻ SPOKOJNIE CELOWAŁEM I PEWNIE STRZELAŁEM DO TYCH WIELU KOBIET,DZIECI I NIEMOWLĄT. (…)

NIEMOWLAKI LECIAŁY SZEROKIM ŁUKIEM W POWIETRZU, A MY ROZWALALIŚMY JE JESZCZE W LOCIE  , ZANIM SPADŁY DO DOŁU I WODY” .

Na sowieckiej Ukrainie i okupowanych przez Niemców terenach rdzennej Rosji – ZAMORDOWANO W TEN SPOSÓB OKOŁO 1 MILIONA PRZEDSTAWICIELI SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ!!!

5/ mam także nadzieję,że Pan Coney ZAPOZNA SIĘ OSOBIŚCIE I SWOICH AGENTÓW Z FBI – co wyczyniały w Europie : Einsatzgruppen lub Einsatzkommando A, B , C na Litwie, Łotwie,Białorusi,Ukrainie i w Polsce

6/ czas przeprosić nie tylko Polaków ale i NASZYCH BRACI WĘGRÓW Panie Coney – gdyż powinien Pan na tym stanowisku szczególnie wiedzieć,że ...REGENT WĘGIER Horthy NIE ZGODZIŁ SIĘ WYDAĆ NAZISTOM OKOŁO 200 TYSIĘCY BUDAPESZTAŃSKICH ZYDÓW I TYM SAMYM URATOWAŁ IM ZYCIE !!!!!!!!!!!!!!!

PRZEPRASZAJĄC ZA SWOJE KRETYŃSKIE OCENY DOTYCZĄCE JAKOBY WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW I WĘGRÓW W HOLOKAUŚCIE ŻYDÓW – Pan Coney, szef FBI w USA powinien bardzo uważnie przestudiować przy tym ILOŚĆ WYMORDOWANEJ LUDNOŚCI RZECZPOSPOLITEJ WSPÓLNIE Z LUDNOŚCIĄ ŻYDOWSKĄ i głęboko zastanowić się w tym kontekście DLACZEGO NA ZACHODZIE EUROPY OKUPOWANEJ PRZEZ HITLEROWCÓW PRZEŻYŁO  50% ŻYDÓW NATOMIAST NA WSCHODZIE (Polska, Białoruś, Litwa, Łotwa,Estonia, Ukraina, Rosja ) ...ZALEDWIE 10% !!!

PRZEZ SZEŚĆ LAT OKUPACJI TERENÓW RZECZPOSPOLITEJ - HITLEROWCY DOKONALI NA ZIEMIACH POLSKICH LUDOBÓJSTWA MORDUJĄC WIELE MILIONÓW POLAKÓW, W TYM OKOŁO 3 MILIONÓW ŻYDÓW POLSKIEGO POCHODZENIA!!! 

TRZEBA BYĆ TOTALNYM IDIOTĄ WNIOSKUJĄC,ŻE TO ...ZA SPRAWĄ POLAKÓW, KTÓRZY TRACILI ŻYCIE CAŁYMI RODZINAMI, BĘDĄC MORDOWANI PRZEZ HITLEROWCÓW ZA UKRYWANIE I POMOC ŻYDOM !!!!


A na zakończenie Panie Coney - TO ZDJĘCIE Z ŁÓDZKIEGO GETTA!!!

JEST TO JEDEN Z MNÓSTWA  DOWODÓW NA TO,ŻE W OWYM ,,HOLOKAUŚCIE" ŻYDÓW CZĘŚCIEJ NIŻ POLACY Z HITLEROWCAMI KOLABOROWALI ....SAMI ŻYDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAM POLAKÓW NIE BYŁO ....ŻYDÓW NA ŚMIERĆ WYSYŁALI  SAMI ŻYDZI !!!!!!!


Oto w jaki sposób ZDAJE RAPORT siedzącemu po stronie pasażera HIMMLEROWI  Żyd CHAIM RUMKOWSKI zwany w tym getto .... ,,KRÓL CHAIM I " 

TO CO POWIEDZIAŁ I ZROBIŁ PO TYM  ŻYD CHAIM RUMKOWSKI W ŁÓDZKIM GETTO W DNIU 4 WRZEŚNIA 1942 ROKU NA TAK ZWANYM PLACU STRAŻACKIM  - W PRZEMÓWIENIU DO ZGROMADZONYCH SIŁA TYSIĘCY ŻYDÓW PRZED WYSŁANIEM ICH NASTĘPNEGO DNIA PRZEZ HITLEROWCÓW NA ŚMIERĆ DO OBOZU ZAGŁADY W CHEŁMNIE NAD NEREM .....TO JEST HAŃBA DLA NARODU ŻYDOWSKIEGO W JEGO DZIEJACH !!!!
...oto ta chwila !!!! To było przy ulicy Lutomierskiej w Łodzi...


,,ODDAJCIE MI WASZE DZIECI..." to słowa HAŃBY dla całego narodu Żydowskiego jakie wypowiedział Żyd Chaim Rumkowski wówczas w getto  !!!
     

TE BIEDNE DZIECI ...ŻYDZI WYDALI NA ŚMIERĆ SAMI NAZISTOM!!!

Dziś nazywają to ; WIELKĄ SZPERĄ !!!

TAM NIE BYŁO POLAKÓW...TAM BYLI ŻYDZI = KOLABORANCI Z HITLEROWCAMI!


TO JEST TEŻ PRAWDA I DOWÓD O ŚCIEMIE POD NAZWĄ HOLOKAUST ŻYDÓW ...Z WINY POLAKÓW, WĘGRÓW itp!

  
Pisze jak jest...


Krzysztof Kowalczyk

PS.

Do Ministerstwa Spraw zagranicznych RP – został w trybie pilnym wezwany AMBASADOR USA,CELEM WYTŁUMACZENIA SIĘ DLACZEGO SZEF FBI TAK IDIOTYCZNYMI OKREŚLENIAMI NIESŁUSZNIE I NIESPRAWIEDLIWIE OCENIA POLSKĘ !!!

.I DLACZEGO PRACUJE DLA ,,PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST ŻYDOWSKI” !!!