czwartek, 16 kwietnia 2015

NADLEŚNICTWO POŁCZYN (RDLP SZCZECINEK) ...ZA SPRAWĄ UCZCIWOŚCI I BEZSTRONNOŚCI DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH I MOJEGO BLOGA = NIEBIOSA KARZĄ ZA NEPOTYZM,DYSKRYMINACJE LEŚNIKÓW, ZA CHCIWOŚĆ I FAŁSZ POLITYCZNYCH SŁUGUSÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!

17 kwietnia 2015 roku


Tak jak niedawno pisałem ...DO NADLEŚNICTWA POŁCZYN OD KILKU DNI WRACA PORZĄDEK ZA SPRAWA NOWEGO NADLEŚNICZEGO ZAŚ  JA PUBLICZNIE NAMAWIAM NINIEJSZYM  WAS ,,BRAĆ LEŚNĄ" TEGO NADLEŚNICTWA , ABY NADLEŚNICZEMU W TYM POMAGAŁA !!!

Miałem tego nigdy nie pisać, ale dziś dowiecie się  poniżej o pewnej PRAWDZIWEJ HISTORII związanej z ...SZANTAŻOWANIEM MNIE  przez tych POLITYCZNYCH SŁUGUSÓW , abym nie pisał publicznie o nieprawidłowościach w lasach RDLP Szczecinek!

DZIŚ OPISZĘ TO Z OGROMNA SATYSFAKCJA OSOBISTA, PONIEWAŻ ZA SPRAWĄ NIEBIOS ,,DZIWNIE" I WCALE ,,NIE PRZYPADKOWO" 15 KWIETNIA 2015 ROKU  ZAMKNĘŁO SIĘ PEWNE  KOŁO  TEGO ŁAJDACTWA JAKIE ZA SPRAWĄ POLITYCZNYCH KONEKSJI I NEPOTYZMU W SZCZECINECKICH LASACH....KILKA LAT TEMU USIŁOWAŁO ZROBIĆ ZE MNIE ICH POSŁUSZNEGO  ,,SŁUŻĄCEGO" INTERESOM PARTII ...NICZYM  UŁOŻONEGO PIESKA!   

Na dzień dzisiejszy KILKU PROKURATORÓW REJONOWYCH, CBA I...KTOŚ JESZCZE (!!!)ZAJMUJE SIĘ TYM WSZYSTKIM CO BARDZO ZŁE I WRĘCZ NIEWIARYGODNE ZOSTAŁO WPROWADZONE W ZYCIE DZIĘKI ...UKŁADOM POLITYCZNYM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, BRAKU NADZORU I NIEDOPEŁNIENIU OBOWIĄZKÓW POD WODZĄ POLITYCZNEGO DYREKTORA RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIRA CICHOŃ!!!
                                        

Jeśli komuś W TEJ SKANDALICZNEJ SPRAWIE  się wydaje, iż wystarczy tylko zmienić pionki na szachownicy LP Nadleśnictwa  Połczyn ...a sprawa sama przycichnie = JEST W OGROMNYM BŁĘDZIE!!!! 

NADSZEDŁ CZAS ZADOŚĆUCZYNIENIA LASOM PAŃSTWOWYM ZA...BEZPRAWIE A WRĘCZ ZŁODZIEJSTWO !!!


WCZORAJ ZGODNIE Z WYTYCZNYMI PANA ADAMA WASIAK - DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH PO KONTROLI MOICH ZARZUTÓW DOTYCZĄCYCH BEZPRAWIA I NEPOTYZMU ORAZ DYSKRYMINACJI W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN ....Z PRACĄ  GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ POŻEGNAŁA SIĘ PANI KATARZYNA STANISZEWSKA (MAŁŻONKA NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA KARNIESZEWICE!) !!!!!!!!!!!!!!!!!

To KOLEJNA OSOBA  I NIE OSTATNIA po odwołanym kilka dni temu POLITYCZNYM nadleśniczym (Sebastian Witek), któremu RDLP Szczecinek z dyr.Cichoniem przyzwalali na takie ,,numery" BARDZO DUŻO KOSZTUJĄCE SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!!!
...TERAZ CZAS NA DALSZĄ  EGZYSTENCJĘ - ALE   NA KOSZT  SKORUMPOWANYCH PLATFUSÓW OBYWATELSKICH .... A NIE LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!

                           

NIE TYLKO TEJ KOBIETY NIGDY NIE POWINNO SIĘ ZATRUDNIAĆ NA STANOWISKU GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ W NADLEŚNICTWIE ...ALE TAK SIĘ STAŁO KILKA MIESIĘCY TEMU ZA SPRAWĄ BEZPRAWIA I POLITYCZNEJ GWARANCJI BEZKARNOŚCI ZE STRONY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W TYM REGIONIE!

Niedawno usłyszałem MĄDRE słowa od pewnej osoby związanej z połczyńskimi lasami ...(cytat) ,,JAK MOŻNA BYŁO W OGÓLE DOPROWADZIĆ DO TAKIEJ SYTUACJI ??!"

MOŻNA BYŁO !!!

BO TO KRAJ ZAWŁADNIĘTY PRZEZ TO POLITYCZNE OSZOŁOMSTWO KRĘTACZY, SNOBÓW I ZŁODZIEI ....KTÓRZY UWIELBIAJĄ UKŁADY MIEDZY SOBĄ I ,,ZABAWY" NA KOSZT LASÓW PAŃSTWOWYCH !Po tym co zapisano na temat ostatnich dwóch Pań głównych księgowych w protokole inspekcji DGLP z kontroli Nadleśnictwa Połczyn - na pierwszy rzut oka widać,,że ....księgowość w tej jednostce LP ZNALAZŁA SIĘ NA OSTRYM WIRAŻU z którego należy w miarę bezkolizyjnie wyjść!!!


Pewnego razu otrzymałem propozycję zatrudnienie mnie w LP , po uprzednim NIELEGALNYM ZWOLNIENIU przez jednego z oszołomów POLITYCZNYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ , kandydata na posła tejże partii Eugeniusza Zbytnika ówczesnego nadleśniczego Nadleśnctwa Sławno, z którym prawomocnie wygrałem sprawy w Sądzie pracy!


Dziwnym zrządzeniem losu - ową propozycję otrzymałem u nadleśniczego , którego małżonkę  właśnie tak SKANDALICZNIE PODSUMOWAŁA KONTROLA INSPEKCJI DYREKTORA GENERALNEGO LASÓW PAŃSTWOWYCH - JAKO OSOBĘ BEZ UPRAWNIEŃ I KWALIFIKACJI ZATRUDNIONĄ PRZEZ ZWOLNIONEGO RÓWNIEŻ KILKA DNI TEMU NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA POŁCZYN SEBASTIANA WITEK...NA STANOWISKU GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ!

Chodzi mi o nadleśniczego Nadleśnictwa Karnieszewice STANISZEWSKIEGO  - którego żonę Katarzynę wręcz popędzono z tego stanowiska głównej księgowej w Połczynie, a której owa ,,fuchę" załatwiono po znajomości łączącej Witka ze Staniszewskim!


UKŁAD POLITYCZNY, NEPOTYZM, POLITYCZNA KORUPCJA I DYSKRYMINOWANIE INNYCH LEŚNIKÓW W RDLP SZCZECINEK PRZEZ TA BANDĘ POLITYCZNYCH OSZOŁOMÓW SPRAWIŁ,ŻE NADLEŚNICZY SEBASTIAN WITEK OGROMNIE NIEKORZYSTNIE DLA SKARBU PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE ...WYŚRUBOWAŁ PANI STANISZEWSKIEJ WYNAGRODZENIE OD RAZU NA POZIOMIE ,,GALAKTYCZNYM" ZA CO TERAZ JA OSOBIŚCIE DOPILNUJĘ, ABY NIE ZAPOMNIAŁ O TYM PRZYPADKOWO PROKURATOR I CBA !!!
                             

TYM BARDZIEJ,ZE GDY ZGŁOSIŁEM SIĘ W KARNIESZEWICACH U NADLEŚNICZEGO STANISZEWSKIEGO  PRAGNĄC SPRAWDZIĆ, CZY RZECZYWIŚCIE Z NIM ROZMAWIANO W SPRAWIE MOJEJ PRACY ....OTRZYMAŁEM OD NIEGO W USTNEJ ROZMOWIE ,,PROPOZYCJĘ" PRACY NA CZAS OKREŚLONY NA ZASADZIE = SPRAWDZAMY CIĘ, CZY NADAL BĘDZIESZ OPISYWAŁ ,,PROFESJONALISTÓW" Z RDLP SZCZECINEK I PLATFUSÓW OBYWATELSKICH NA SWOIM BLOGU, który jak mi oświadczył nadleśniczy Staniszewski - JEST REGULARNIE PRZEZ NIEGO OSOBIŚCIE CZYTANY!

STANOWISKO PRACY JAK I WYNAGRODZENIE ZA NIĄ MIAŁY BYĆ JAK WYWNIOSKOWAŁEM ...ZWYKŁA JAŁMUŻNĄ!

NIE ZASTANAWIAJĄC SIĘ ANI CHWILI ...DOSŁOWNIE ,,OLAŁEM" PO TEJ ROZMOWIE NIE TYLKO OSOBĘ MI TO PROPONUJĄCĄ W KARNIESZEWICACH -  PO MAŁŻONCE KTÓREGO TERAZ NA PODSTAWIE NADLEŚNICTWA POŁCZYN WIDAĆ = W JAKI SPOSÓB PRYWATNA KASA I MEGA WYŚRUBOWANE POBORY SĄ PRIORYTETEM ...A NIE JAKIŚ TAM INTERES LASÓW PAŃSTWOWYCH!!!     
OSOBĄ, KTÓRA TAK MI ,,POMAGAŁA" WRÓCIĆ PONOWNIE DO PRACY W LASACH PAŃSTWOWYCH JEST OCZYWIŚCIE ...obecny dyrektor RDLP Szczecinek SŁAWOMIR CICHOŃ - mega kłamca z Platformy Obywatelskiej!!!!

Czy chcielibyście wiedzieć CZYM SIĘ TŁUMACZYŁ jeszcze nie tak dawno nadleśniczy w Połczynie Sebastian Witek DLACZEGO ZATRUDNIŁ I TO NA TAK FANTASTYCZNIE HOJNYCH WARUNKACH PŁACY małżonkę nadleśniczego z Karnieszewic Katarzynę Staniszewską??!

BARDZO PROSZĘ!!!

Na stronie nr 30 protokołu kontroli doraźnej inspekcji Pana Dyrektora Generalnego LP Adama Wasiak - pyta Witka o to inspektor!!!
Odpowiedź Sebastiana Witek:

(cytat) ,, GŁÓWNYMI KRYTERIAMI jakimi kierowałem się ustalając wysokość wynagrodzenia, w tym również Pani Staniszewskiej były:

- odpowiedzialnosć (stanowisko kierownicze)
-zakres i ilość powierzonych zadań
-dyspozycyjność
poprzednio przyjęte na danym satnowisku pracy wynagrodzenie
- indywidualne zaangażowanie pracownika dotyczące wcześniej wykonywanych obowiązków"

POWIEM SZCZERZE!!!  ...WIĘKSZEGO KRETYNA I IDIOTY KTÓRY W TEN OTO SPOSÓB TŁUMACZY INSPEKCJI DLACZEGO OKRADAŁ SWĄ DYSKRYMINACJĄ I NEPOTYZMEM POLITYCZNYM  RACZEJ CHYBA NIE ZNAJDZIECIE W CAŁYCH LASACH PAŃSTWOWYCH !!!
A oto INFORMACJA dla wszelakiej maści PAZERNEJ HOŁOTY Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W LASACH PAŃSTWOWYCH , KTÓRA ZA SPRAWĄ NEPOTYZMU,DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA LEŚNIKÓW WRĘCZ W BIAŁY DZIEŃ JAK NA PRZYKŁADZIE NADLEŚNICTWA POŁCZYN (RDLP SZCZECINEK) OKRADA SWĄ CHCIWOŚCIĄ SKARB PAŃSTWA!!!!!


....A WY PAZERNE,CHCIWE HIENY OKRADACIE JESZCZE PAŃSTWO POLSKIE!!!


Przypomnę ,że Pani Staniszewska była pełniącą obowiązki dyrektora oddziału w jakimś prowincjonalnym banku i zajmowała się sprawami udzielania kredytów  - NIE MAJĄC POJĘCIA O KSIĘGOWOŚCI W LASACH PAŃSTWOWYCH, W KTÓREJ NIGDY NIE PRACOWAŁA ANI CHWILI, a zgodnie z prawem winna przed objęciem tego stanowiska, mając nawet wyższe wykształcenie zaliczyć kilka lat praktyki !!!

OPRÓCZ WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO DLA MAŁZONKI PANA NADLEŚNICZEGO Z KARNIESZEWIC STANISZEWSKIEGO - W NADLEŚNICTWIE POŁCZYN NIELEGALNIE I BEZPRAWNIE  NADLEŚNICZY W POŁCZYNIE SEBASTIAN WITEK WYŚRUBOWAŁ W GÓRĘ WSPÓŁCZYNNIK JEJ ZASZEREGOWANIA NIEZGODNIE Z P.U.Z.P. POPRZEZ ......NAWET PRZEKROCZENIE ISTNIEJĄCEGO MAKSIMUM KATEGORII ZASZEREGOWANIA!!!!


TO CO UCZYNIŁ ODWOŁANY KILKA DNI TEMU NADLEŚNICZY W POŁCZYNIE - ZATRUDNIAJĄC NA TAKICH ZASADACH  MAŁŻONKĘ  NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA KARNIESZEWICE   KTÓRY MI OSOBIŚCIE PROPONOWAŁ PRACĘ JAŁMUŻNĘ W ZAMIAN ZA MILCZENIE = NAZWĘ PUBLICZNIE : JEST TO NIE PRZYPADKOWE I DOBRZE ZAPLANOWANE ...... HIPER SKURWYSYŃSTWO POLITYCZNYCH DUPKÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRZY W TEN OTO SPOSÓB, TAKIMI METODAMI NISZCZĄ SKARB PAŃSTWA I LASY PAŃSTWOWE !!!!
Dlatego też NIEZMIENNIE I W DETALACH  - nadal od kilku już lat opisuję I BĘDĘ BEZWZGLĘDNIE OPISYWAŁ ZWALCZAJĄC OSZUSTÓW W LASACH PAŃSTWOWYCH ...na dziś jedynie tymi metodami !!!


TO ZA TO DURNIE I POLITYCZNE OSZOŁOMY - ŻE NISZCZYLIŚCIE I NADAL NISZCZYCIE  ŻYCIE ZAWODOWE WIELU LEŚNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH W POLSCE  I ICH RODZIN !!!!Pisze jak jest...


Krzysztof  Kowalczyk 

PS.


PRZYPOMNĘ,ŻE POPRZEDNI ZASTĘPCA NADLEŚNICZEGO W POŁCZYNIE ( ...Walczak!) który ,,współpracował" z nadleśniczym Sebastianem Witek  JEST JUŻ PRAWOMOCNIE SKAZANYM ZA KORUPCJĘ...i pilnie przeniósł  się z Pomorza zachodniego na Opolszczyznę  !!!

TO TAKŻE DZIAŁACZ PLATFUSÓW OBYWATELSKICH...

TAK WYGLĄDAJĄ SKORUMPOWANE, MEGA POLITYCZNE  LASY PAŃSTWOWE  DYREKTORA RDLP SZCZECINEK SŁAWOMIRA CICHONIA !!!!!!!!!!!!!!!!