niedziela, 26 kwietnia 2015

RZECZPOSPOLITA POLSKA ...KRAJ WYZYSKIWANY , OKRADANY , OSZUKIWANY ! KRAJ SAMOBÓJCÓW I NIESZCZĘŚLIWYCH LUDZI....ZAWŁADNIĘTY PRZEZ GARSTKĘ OSZOŁOMÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !

26 kwietnia 2015 roku


PONIŻEJ KILKA AKTUALNOŚCI I DOWODÓW NA TO,ŻE POWYŻSZY TYTUŁ NIE WYSSAŁEM SOBIE Z PALCA...

OTO SKANDALICZNE FAKTY O NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE DNIA DZISIEJSZEGO:


W ostatnich informacjach napisałem Wam o SETKACH MILIONÓW DOLARÓW KILKUSET POLAKÓW , które poza polskim urzędem skarbowym znalazło się w prywatnym banku....poza granicami Polski !

DLACZEGO NIKT SIĘ TYM UCZCIWIE Z OBECNYCH WŁADZ NIE ZAINTERESOWAŁ??!

Odpowiedź sama rzuca się na usta...BO MACIE TAM SWOJE KONTA I ,,LEWĄ KASĘ” !!!

Czy powinniśmy się dziwić temu, że KRAJ BANKÓW I BANKIERÓW to jest SZWAJCARIA - została kilka dni temu ogłoszona ...NAJSZCZĘŚLIWSZYM KRAJEM ŚWIATA?!

SZCZĘŚLIWOŚĆ  jest uznawana coraz częściej za właściwy wskaźnik SPOŁECZNEGO POSTĘPU I CEL PRZY STANOWIENIU PRAWA.

Według danych pewnej pracowni sondażowej Gallup World Poll , przy uwzględnieniu takiego czynniku jak realne PKB na jednego mieszkańca , OCZEKIWANA długość życia W ZDROWIU, POZIOM KORUPCJI i przestrzegania swobód obywatelskich ….SZWAJCARIA JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU W ŚWIECIE!

Badaniem tym nie zajmowały się tak jak w Polsce POLITYCZNE ,,WŁAZIDUPY” z COBOS ale czołowi naukowcy oraz przedstawiciele ONZ sektora publicznego i prywatnego!

CIEKAWOSTKA : na 158 państw świata – AŻ CZTERY w pierwszej dziesiątce to kraje SKANDYNAWII ; Dania, Norwegia,Finlandia i Szwecja!

CZYŻBY CHŁÓD SKANDYNAWSKI ….JEDNOCZYŁ LUDZI W ZDROWEJ WSPÓLNOCIE????!


A teraz PRZYKRA I ŻAŁOSNA informacja , dla tych moich Rodaków ...KTÓRZY WIERZĄ W SŁOWA TAKICH OSÓB JAK KOMOROWSKI...KOPACZ....TUSK...i innych Platfusów Obywatelskich o Gawłowskim z Pomorza nie zapominając:

POLSKA ZOSTAŁA SKLASYFIKOWANA AŻ NA  ...60 MIEJSCU , czyli prawie w połówce wszystkich państw świata!

OTO JACY TAK NA SERIO JESTEŚMY JAKO NARÓD POLSKI ,,SZCZĘŚLIWI"

Wyobraźcie sobie : BARDZIEJ SZCZĘŚLIWI od Polski są Czesi ( 31 miejsce)... Mołdawia (52 miejsce)...Litwa (56 miejsce)...Słowenia (55 miejsce).

Ostatnią dziesiątkę ,,nieszczęśliwych” zamykają kraje Afryki...

Nóż w kieszeni sam się otwiera – gdy oto na dniach dowiadujemy się ,że ,,NASI” europarlamentarzyści z Platformy Obywatelskiej ...GODZĄ SIĘ NA OBOWIĄZKOWE PRZYJMOWANIE DO POLSKI uchodźców z Afryki!

A KTO WAM DAŁ TAKIE PRAWO ….DURNIE,KANALIE I OSZOŁOMY??!

Polska ma nie rozwiązany problem POMOCY LUB SPROWADZENIA DO OJCZYZNY TYSIĘCY POLAKÓW ZZA WSCHODNIEJ GRANICY DZISIEJSZEJ RP A RDZENNIE POLSKICH ZIEM NA DZISIEJSZEJ BIAŁORUSI, LITWIE I UKRAINIE!!!

WY POLITYCZNI ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO ...ZAPOMINACIE O TYM,WCISKAJĄC NAM KIT O ,,OBOWIĄZKU” PRZYJMOWANIA UCIEKINIERÓW Z AFRYKI, KTÓRZY ZAPŁACILI TYSIĄCE DOLARÓW BANDYTOM I PRZEMYTNIKOM Z LIBII ZA ICH ,,EXPORT” DO POLSKI poprzez Włochy??!

Zdj. ilustracyjne / 	ITALIAN NAVY PRESS OFFICE / HANDOUT    /PAP/EPA
KTÓRY Z NICH BĘDZIE NIEBAWEM MORDOWAŁ POLSKIE RODZINY...WYSADZAŁ SIĘ SAMOBÓJCZO W POLSKICH KOŚCIOŁACH KATOLICKICH OD WIEKÓW...

KTÓRZY Z NICH BĘDĄ SZPIEGAMI ALKAIDY...i tego typu muzułmańskiego oszołomstwa?!

Jakże ironicznie i szkodliwie dla społeczeństwa  polskiego brzmią przy tym słowa dotyczące tych azylantów z naszego hymnu narodowego (cyt) ,,Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ..."(????!)

O TYM POWINNO DECYDOWAĆ OGÓLNONARODOWE REFERENDUM ...A NIE BANDA OSZOŁOMÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRA ZAPOMINA CELOWO WŁAŻĄC W D*** DONALDA TUSKA = ŻE W RZECZYPOSPOLITEJ NAJWYŻSZYM PRAWEM JEST POLSKA KONSTYTUCJA ...a nie chaotyczne prawo Unii Europejskiej, stopniowo MORDUJĄCE NASZĄ NARODOWĄ WIĘŹ !!!

Polska ma przy granicy na wschodzie WOJNĘ rosyjsko-ukraińską DURNIE, a problem nieszczelnych granic WŁOCH jest problemem DO ROZWIĄZANIA dla tamtego regionu ALE NIE KOSZTEM TAKICH PAŃSTW NA PROWINCJI TEJŻE UNII = ZA JAKI UWAŻANY JEST POLSKA!

Aż ciśnie się na usta TEMAT NAJWAŻNIEJSZY W TYMŻE TRAGICZNYM JAK WIDAĆ EXODUSIE  LUDNOŚCI Z AFRYKI ;

PO CO I DLACZEGO...W CZYIM INTERESIE ...ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY SZEF LIBII MUAMAR KADAFI , KTÓRY TRZYMAŁ W RYZACH TEN KRAJ – GDY TERAZ MAMY TAM TOTALNY CHAOS I BEZPRAWIE??!

Uczestniczyły w obaleniu Kadafiego także Włochy ...WIĘC DLACZEGO dziś POLSKA MA ZA TEN ,,NUMER” PŁACIĆ??!

A Polacy PŁACĄ także w innych sprawach, czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawę...

CZY DALIŚCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ I WROBIĆ w tak zwane : polisolokaty i ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym UFK ???!

LICHWIARSKO BANKOWE I UBEZPIECZENIOWE LOBBY ...OKRADA WAS NA ŻYWCA Z GIGANTYCZNEJ KWOTY JAKA POLACY WPŁACILI I ,,ZAINWESTOWALI” - TO JEST OKOŁO 50 MILIARDÓW ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!!!

CZY MACIE ŚWIADOMOŚĆ TEGO,ŻE JESZCZE ZANIM WPROWADZONO NA POLSKI RYNEK OWYCH UBEZPIECZEŃ = TE ZŁODZIEJSKIE FIRMY DOKONYWAŁY ANALIZY KOSZTÓW TEGO KRĘTACKIEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA, Z KTÓREGO JASNO WYNIKAŁO, IŻ ….(uwaga!!!!) PONAD 70 % UMÓW O POLISOKARTY ZAKOŃCZY SIĘ PRZED TERMINEM W WYNIKU WYPOWIEDZENIA LUB ROZWIĄZANIA UMÓW I ŻE ...UBEZPIECZYCIEL TYM SAMYM ZAINKASUJE BARDZO WYSOKIE ,,PROWIZJE” , A POLACY NAD WISŁA MOGĄ STRACIĆ OD 70% DO 100% ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak oto NAIWNI POLACY, ZROBIENI ,,W BALONA"  - zainwestowali do dziś około 50 mld złotych...
 
                                                        
A TO OZNACZA,ŻE BANKI I FIRMY UBEZPIECZENIOWE DOSKONALE WIEDZIAŁY IŻ WIĘKSZOŚĆ NASZYCH RODAKÓW ...STRACI SWE PIENIĄDZE !!!

OSZUKIWALI WAS ZAPEWNIENIAMI,ŻE WSZYSTKO JEST OK...INTERES JEST BEZPIECZNY I KORZYSTNY!

W 2014 roku zawiadomiono o tych przestępstwach Seremeta – prokurator generalny RP z Platformy Obywatelskiej oczywiście...z wnioskiem o ściganie KNF i jej przewodniczącego Andrzeja Jakubiaka.

Chodzi w tym wszystkim o naruszenie art.7 Konstytucji RP i przestępstw niedopełnienia obowiązków należytej kontroli, która SKUTKUJE OGROMNYMI STRATAMI POLAKÓW, NABIJANYCH W BUTELKĘ PRZEZ ZAGRANICZNYCH ,,INWESTORÓW” UBEZPIECZENIOWYCH POWIĄZANYCH Z BANKAMI !

Prokuratura rejonowa w Warszawie ...ODMÓWIŁA WSZCZĘCIA SPRAWY!!!

BOMBA ZEGAROWA TYKA...problem około 500 tysięcy Polaków z grupy nabitych w inną butelkę pod nazwą ,FRANK SZWAJCARSKI” - przy tej złodziejskiej sprawie to przysłowiowy ,,pikuś” !!!

NA INNY ZAŚ SPOSÓB OKRADANIA POLSKI I POLAKÓW Z DEWIZ wpadli ...Chińczycy i Wietnamczycy sprzedający swe lipne towary na terenie naszej Ojczyzny – BEZ PŁACENIA NALEŻNYCH SKARBOWI PAŃSTWA PODATKÓW!


Kiedy urzędnicy skarbówki rozpoczęli ostatnio wręcz POLOWANIA NA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW ...Chińczycy i Wietnamczycy przez lata robili i robią ich w konia, a raczej udowadniają JAKIE BARANY ODPOWIADAJĄ W POLSCE ZA SPRAWY SKARBOWE!!!

DZIESIĄTKI MILIONÓW OBROTÓW – a zaledwie KILKASET ZŁOTYCH ODPROWADZANEGO POLSCE PODATKU ...tak robią w jajo rząd Platfusów Obywatelskich i Komorowskiego Wietnamczycy i Chińczycy w Polsce !!!

TO 100% FAKTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na dziś (kwiecień 2015 roku!) mamy w Polsce aż 183 firmy należące do Azjatów...których większość handluje w Wólce Kosowskiej pod Warszawą

OBRÓT TYCH FIRM W 2014 ROKU PRZEKROCZYŁ ...2 MILIARDY ZŁOTYCH !!!

A PODATEK DLA PAŃSTWA POLSKIEGO ??! ...0,3 PROMILA TEJ SUMY , CZYLI ZALEDWIE 490 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

A POWINNI PŁACIĆ NA POZIOMIE MINIMUM 2%....

PANI KOPACZ! CZY WY POLITYCZNI DURNIE WIECIE IŻ JEDNA Z WIETNAMSKICH FIRM O ROCZNYM OBROCIE ...60 MILIONÓW ZŁOTYCH  = ,,ODDAŁA „ DO KASY PAŃSTWA POLSKIEGO PODATEK W KWOCIE (uwaga!!!!) 500( słownie: pięćset!!!!)ZŁOTYCH ??!

I nadal o tym zapewne nikt by nie wiedział , gdyby nie ...PRZYPADEK !

Straż Graniczna RP przypuszczając,że Azjaci handlują tam narkotykami zrobiła ,,NALOT” w Wólce Kosowskiej !

NARKOTYKÓW NIE ZNALEZIONO ale zamiast tego ...W KARTONACH DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZŁOTYCH  , A PONADTO PRAWIE PÓŁ MILIONA DOLARÓW  W GOTÓWCE I DODATKOWO 1,4 MILIONA ZŁOTYCH W GOTÓWCE W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH OWEGO CENTRUM HANDLOWEGO!
             

Już jest wiadomo,że Azjaci W RAMACH FIKCYJNYCH TRANSAKCJI POZWALAJĄCYCH UNIKNĄĆ PŁACENIA PODATKU W POLSCE - gotówkę tego typu spokojnie transferowali sobie poprzez nasze banki do Chin i Wietnamu !!!

I JAK TU BYĆ ,,SZCZĘŚLIWYM „ W TAKIM KRAJU OSZOŁOMSTWA Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, KTÓRE NIE ANALIZUJE CHOCIAŻBY ILOŚCI A SZCZEGÓLNIE PRZYCZYN LICZBY SAMOBÓJSTW NASZYCH RODAKÓW , PRZY KTÓRYCH ….LICZBA OFIAR WOJNY NA UKRAINIE ŁĄCZNIE Z LICZBĄ UTONIĘĆ AFRYKANÓW Z LIBII DO WŁOCH ….TO KOLEJNY ,,pikuś” !!!

WŁADZA TEGO NIE MÓWI ; ALE SĄ TO OD CHWILI ZAWŁADNIĘCIA POLSKĄ PRZEZ TĄ BANDĘ KŁAMCÓW I KRĘTACZY ....JUŻ DZIESIĄTKI TYSIĘCY POLAKÓW, KTÓRZY ODEBRALI SOBIE ŻYCIE NIE MOGĄC NADĄŻYĆ WRAZ ZE ,,SZCZĘŚCIEM" JAKIE TA ZŁODZIEJSKA EKIPA NARZUCIŁA RZECZPOSPOLITEJ ZASŁANIAJĄC SIĘ JAKOBY  PRAWEM UNII EUROPEJSKIEJ , A W TYM RZEKOMYMI  OBOWIĄZKAMI POLSKI!!!! 


                    

PONAD 30 TYSIĘCY POLAKÓW POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTWO W CZASIE RZĄDÓW DONALDA TUSKA...co na to moi Rodacy??!

W dniu 07 lutego 2015 roku prezydent Ukrainy Petro Poroszenko w Monachium PUBLICZNIE oświadczył,że od kwietnia 2014 roku do chwili gdy wówczas te słowa wypowiadał W WOJNIE NA UKRAINIE ZGINĘŁO 5.400 CYWILÓW I 1.200 ŻOŁNIERZY !

I CZYM JEST TA ,,STRASZNA ' WOJNA NA UKRAINIE W TYCH CYFRACH OFIAR ...W PORÓWNANIU Z LICZBĄ SAMOBÓJSTW W POLSCE CHOCIAŻBY TYLKO JEDNEGO 2013 ROKU W LICZBIE 6.100 NASZYCH RODAKÓW ?!!!!!!!!!!!!!

KIEDY WRESZCIE DOTRZE DO MOICH RODAKÓW...ŻE POLITYKA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ JUŻ PRAWIE NIE RÓŻNI SIĘ OD POLITYKI NAZISTÓW I KOMUNISTÓW NAWET RAZEM WZIĘTYCH = CELEM WYNISZCZENIA NAS I NASZEJ OJCZYZNY ???!

NIE GŁOSUJCIE JUŻ NIGDY NA TE POLITYCZNE KANALIE I KREATURY...NIE DAWAJCIE SIĘ JUŻ NIGDY WIĘCEJ OGŁUPIAĆ = ODRZUĆCIE TERAZ , PRZED CZASEM NIESTETY ALE MĄDRĄ OPINIĘ IŻ.... ,,POLAK ZAWSZE MĄDRY, ALE PO SZKODZIE....”


W maju mamy pierwsze wybory...W MAJU WASZ PIERWSZY EGZAMIN  NA PATRIOTYZM I PRO POLSKOŚĆ !!!

Głosujcie na ludzi światłych i mądrych a nie krętaczy od lat...POZWALAJĄCYCH JAK SAMI WIDZICIE GRABIĆ BEZKARNIE NAS POLAKÓW, NISZCZYĆ W NAS DUCHA NADZIEI!

                                     

PRZED ODDANIEM GŁOSÓW W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH ...POMYŚLCIE PRZEZ CHWILĘ O TYCH NASZYCH RODAKACH, KTÓRZY PSYCHICZNIE NIE WYTRZYMALI ŻYCIA W TEJ POLSKIEJ KRAINIE ,,SZCZĘŚLIWOŚCI" WEDŁUG PLATFORMY OBYWATELSKIEJ !!!!


Piszę jak jest...Krzysztof  Kowalczyk


PS.


POLECAM!!!  KUPCIE JUTRO W PONIEDZIAŁEK 27 KWIETNIA 2015 ROKU GAZETĘ WYBORCZĄ I PRZECZYTAJCIE SOBIE WIDNIEJĄCY NA STRONIE TYTUŁOWEJ ARTYKUŁ ,,SZWAJCARSKI RAJ UTRACONY" ....o tym co pisałem wczoraj!!!!


Gdy pokazujecie politykom i tego typu oszołomstwu ŚRODKOWY PALEC w niemym wyrazie ,,sympatii" - NIE CZYŃCIE TEGO W STOSUNKU DO MAŁP!!!

Nie wierzycie,że one doskonale wiedza CO OZNACZA TEN GEST ??!

Oto DOWÓD co zrobiła małpa z facetem, który pokazał jej ....ŚRODKOWY PALEC :